Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM FİBEROPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
18 Misafir (2 Mobil) - 16 Masaüstü2 Mobil
5 sn
41.923
Cevap
181
Favori
2.195.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 1405
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3660
  • Ortalama Mesaj Aralığı 53 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3385
  • Favoriye Eklediklerim 190
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Ö1f1 (7822 mesaj) smart0201 (3852 mesaj) NitroNos (3660 mesaj) mustifb (2812 mesaj) dr20mouse (1420 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (22349 mesaj) Mobil (13438 mesaj) Tablet (352 mesaj) Mini (4856 mesaj) Uygulama (1874 mesaj)
  • @
73 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme ve Dijital Platformlar >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Türk Telekom >> TÜRK TELEKOM FİBEROPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU]
Giriş
    593 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: The Hollow

Yakında güncelleme yaparlar. Yeni paketler çıkacak.
    Güncellemeyi türk telekom mu yapacak yoksa süperonline fiyat mı artıracak
  • Yarbay
    3720 Mesaj

TT yeni paketler çıkartacak. Önceki sayfalarda da bahsedilmişti. Tahminimce superonline'ın yaptığı gibi TT'da 100Mbps'lik paketin fiyatını güncelleyecektir.
    |
    |
    semihsahin45 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    593 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: The Hollow

TT yeni paketler çıkartacak. Önceki sayfalarda da bahsedilmişti. Tahminimce superonline'ın yaptığı gibi TT'da 100Mbps'lik paketin fiyatını güncelleyecektir.
    İnşallah öyle olur Türk Telekom beni her gün arıyor taahhüdünüz ekimde bitiyor 165 T.Y. ye 100 mbps hızında yenileyelim diyor. bana 165 çok 125 e razıyım zaten suanda 100 mbps 125 tl ödüyorum. ama eğer süperonline gibi 145 tl ye 200 mbps yaparlarsa 200 mbps geçerim
  • Yarbay
    3720 Mesaj

Sık sık arıyorlarsa iletişim izni vermişsinizdir. Beni hiç aramıyorlar. İzinleri kapattım. Taahhüt bilgileri zaten online işlem uygulamasında görünüyor.

Bence de 145-150 TL gibi bir fiyatı olur.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    593 Mesaj

Süperonline tarifelerine bakınca 145-150 de çok 100 mbps için. inşallah türk telekom 200 mbps hızı getirie de onuda 155 tl falan verse 100 mbpsde 130 tl falan yapsa super olur.
    |
    |
    The Hollow kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3409 Mesaj

Umarım düşürürler bu ay sonunda taahhütüm bitiyor corona döneminde sağlayıcı değiştirmeye sıcak bakmıyorum açıkçası.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    364 Mesaj

119 tl 100 mbps superonlineda
    |
    |
  • Yarbay
    3409 Mesaj

|
    |
  • Yarbay
    3409 Mesaj

Sabit telefonu olanlar için zaten 150₺'ye alınabiliyor (Yalın internet için ekstra 10 ₺) Turkcell önceden 100 mbps için 200₺ istiyordu Telekom 170~ isterken. Telekom'un fiyatları bundan daha da aşağı düşürmesi lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Data -- 9 Eylül 2020; 13:29:25 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1244 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    akif15

taahütlüdür... 6 aylık varmı?
    |
    |
  • Yarbay
    3720 Mesaj

TT diğerlerinin aşağısında fiyat veremez diye biliyorum. Şahsen hıza o kadar önem vermiyorum. Ama seçeneklerin çoğalmasını iyi karşılıyorum. Fiyatlar bu aralıklarda olursa tercih edilebilir.

Fakat Turkcell son birkaç yıldır çok derin sansür uyguluyor. Bunu uygulayabilmesi içinde paketleri iyice süzmesi lazım. İktidara çok yakın olması, ensar sponsorluğu ve ping konusunda 10 yıl önceki yerinde olmaması gibi soğuma nedenlerim de var. Tabii ki herkesin kendi tercihi, ama benim düşüncem bu yönde.
    |
    |
    Mr.Data kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    364 Mesaj

aşağıdan fiyat veremeyen turkcell diye biliyorum mobilde fiyatlar hep yüksek olan turkcell.
    |
    |
  • Yarbay
    9300 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Benim için upload hızları daha önemli 200 mbps paket çıkarıyorsun fakar upload halen 5 mbps bir kere indirme hızına aykırı.

İndirme yaparken bütün upload hızını sömürecek.
    |
    |
  • Yarbay
    7295 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Surfing with the Alien

Edit: Fiber gelmiş yarın direkt olarak kuruluma gelecekler. Ulan be sonunda. 2 tane müdür var ikiside whatsapp grubunda böyle şanslı olacağımı hiç tahmin etmiyordum. 100/10 yarın aktif olur. Haydi beyler darısı başınıza

Alıntıları Göster
    Türk telekom'dan almıyorum diye adamlar altyapı kablolarını sötküler şu an tekrar 16 Mbp/s olarak görüntülüyorum altyapıyı. Bu ne rezil bir firma ya. Türkiye'de harbiden hiçbir iş yapılmaz. Türklüğümden soğuttular beni. Yazıklar olsun

• Yarbay
    3720 Mesaj

O iş kolay kolay çözülmez herhalde. 50/20 şeklinde paket çıkartıyorlar. Daha onun kaymağını yiyecekler. Sanki 20Mbps yüksekmiş gibi. Gerçi TT'da o da yok.
    |
    |
    NitroNos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    364 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Surfing with the Alien

Türk telekom'dan almıyorum diye adamlar altyapı kablolarını sötküler şu an tekrar 16 Mbp/s olarak görüntülüyorum altyapıyı. Bu ne rezil bir firma ya. Türkiye'de harbiden hiçbir iş yapılmaz. Türklüğümden soğuttular beni. Yazıklar olsun

Alıntıları Göster
    kuruluma gelenlermi söktü
  • Yüzbaşı
    318 Mesaj
    merhabalar bir şey sormak istiyorum, mevcutta turkcell superonline fiber kullanıyorum (daire içine kadar fiber kablo geliyor), şuanda turkcell fiyatlarından memnun olmadığım için ve bağlantıda kopmalar yaşadığım için operatör değiştirme düşüncesindeyim,
    ayrıca türktelekomunda binada fiber'i var ancak nasıl bir fiber türü vdsl mi bilmiyorum.

netspeed geçmeyi düşününüyorum, netspeed sitesinden baktığımda alt yapı sorgulaması yaptığımda en yüksek alabileceğim hız 75 mbit olarak görünüyor, netspeed geçersem bana hizmeti türktelekom alt yapısı ile mi vericekler yoksa turkcell superonline fiberi ile mi verecekler?

türktelekom alt yapısı ile verilirse bağlantı türüm nasıl olur..

teşekkürler..
    |
    |
  • Yarbay
    7295 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: emreeris

kuruluma gelenlermi söktü

Alıntıları Göster
    Hayır hocam. Başka firmaya başvuru yaptım diye.
  • Yarbay
    9300 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Türk telekom'dan başvuru yapacaktın sonra hattını taşıyacaktın
    |
    |
    Surfing with the Alien kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7295 Mesaj

Hocam cayma bedeli 700 küsürattı korktum. Tehdit ettim elemanları.

Müdüre dedim ki eğer oraya gelirsem 2-3 kişiyi ya sakat birakirim ya da hayatınız boyunca klavyeye dokunamazsınız.
    |
    |
    NitroNos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reklamlar
Masal Oku
En ucuz kedi maması fiyatları
ankara gülüş tasarımı
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,594
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.