Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU] (1962. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
51.347
Cevap
244
Favori
4.013.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
104 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19601961196219631964
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Valla hem para veriyoruz hem de bir yandan uğraşıyoruz nasıl bi mantık bilmiyorum para almasalar hadi neyse diyeceğim bedavaya yapmazlar da işte bi garipler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cy2828 kullanıcısına yanıt
    Türknet ile türk telekom hız ve fiyat farkına bakarsak fiber açısından biri az kazanıyor diğeri çok sanırım bu arapların çektiği kredileri müşterilerine ödettiriyor.

• Arkadaslar bu altyapi yok sorununu nasi cozdurebilirim anlamadim 28 mayista altyapi sorgulattim altyapi gorunuyodu 59 mps ye kadar millenicoma basvurdum kabul ettiler port var dediler daha sonra beklemeye basladim bugun dahil hala baglanti son asamada diyolar ne gelen var ne arayan telekomu ariyom altyapiniz yok yil sonuna kadar bekliceksnz diyo alt katimda turk telekom neti olan var onu sorgulatiyom neti oldugu halde altyapisi yok cikiyor telekoma bunu soluyom sizin yanlsinz var o dairedede altyapi yok diyor 2 haftadir internetszm ne yapmam gerekiyor mailde attim yusuf beyede yazdim donus yok

• mustifb M kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar bu fiber kablolarını telekomdan kuruluma gelen arkadaşlar daire içine alırmı. Şubeye gittim alır dedi. Bende elektrikçi çağırıcaktım dedim elektrikçi anlamaz falan dedi ben alıcaklarını pek sanmıyorum daha önce yaptıran varsa bilgi verebilirmi

TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erisemre -- 6 Haziran 2020; 18:12:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cy2828

Valla hem para veriyoruz hem de bir yandan uğraşıyoruz nasıl bi mantık bilmiyorum para almasalar hadi neyse diyeceğim bedavaya yapmazlar da işte bi garipler
    Ne zaman kahve içiyoruz?
  • İçemiyoruz

• NitroNos kullanıcısına yanıt
    Bilmiyordum ya öğrendiğim iyi oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: cy2828

İçemiyoruz
    Niyekine
  • Ne niyekine

• Eskişehir için bir parantez açmak istiyorum. Bulunduğum mahalle en az 50 yıllık ve Eskişehir merkezde yer alan bir mahalle fakat adsl altyapıyı bile binaya 2 yılda çektiler ve en fazla verebildikleri sistemde gözüken hız 8-13 mpbs arası. Superonline ise belediye ile kazı ve altyapı anlaşması olmasına rağmen bizim muhite altyapı getirmiyor(7-8 bin kişi yaşıyor). Diğer taraftan Bursada merkeze 26 km mesafede olan ve 700 kişi yaşayan köyümüzde 100 mbite kadar vdsl hizmeti alınabiliyor.

• Yusuf Kıraça yazdın mı bu fotoyla ekip gelip kendi delcek daireleri yada müdürlüğü git göster.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sametsamet533 kullanıcısına yanıt
    daha ekip gelmedi kurulum için kendileri deliyorsa iyi
  • Sürekli mail at Ümit Özala arasınlar.Müdürlükle görüşme yapıyorlar.Sana bilgi veriyorlar.

Sizin daire icine telekommu cekti

• Evet

Modem kurulumuna geldiklerindemi yaptilar

• Başvuru yaptığında geliyor.Fiber ucu takıyor modemleride getiriyor.

Senin kabloyu ilk gelen bina ici kablolamayi yapan ekip kapinin disindami birakti ? Sonra sen basvuru yaptin kurulum icin gelen ekipler kabloyu iceri alip modemi kurdular demi

• Delen ekip sarı kabloları evin içine çekti.Her daireyi deldi.Sonra kutu koyuldu.Sonlandırma yapıldı sinyal verildi.Deldikten sonra toplam 2 hafta sürdü sanırım altyapı gözükmesi.

Benim dun kutu koyuldu bina girisine sonlandirma yapildi ama kablolarin diger ucu kapi onunde kaldi bende telekom bayisine gittim bu kablolari kuruluma gelen iceri alirmi diye alir dedi ondan soruyorum

• 
Sayfa: önceki 19601961196219631964
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.