Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU] (1948. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: AMC Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
51.336
Cevap
244
Favori
4.013.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
104 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
30. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 19461947194819491950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bu haritaya güvenmeyin, Hipernet alabildiğini düşündüğünüz adresleri, adrese dayalı sorgu sayfalarından sorgulayın eğer 30Mbps 20Mbps gibi düşük hızlar çıkıyorsa onlarda da fiber yoktur. Eğer yüksek hızlar çıkıyorsa min 50Mbps şeklinde tekrar yazın derim bir fikir üretelim neler yapabileceğinize dair.
  • Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    Anladım hosm birde direkt sorgulama yapayım dediğiniz gbi. Benm için şu an 20 bile çok iyi hipernete razıyım :) o derece vasat bir internet var bulunduğum bölgede

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gulnare G kullanıcısına yanıt
    long reach vdsl yok ülkemizde zaten 4 bakır kabloyla çalışıyor ona uygun modem sayısıda piyasada çok az
  • Czn C kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen o evin içinde FTTB DSL kabin var. T11 veya T21'dir. Başvurunuzu yapın ilçe telekom müdürlüğüne dilekçe verin ayrıca ozelmusteriyonetimi@turktelekom.com.tr bu mail adresinede durumunu anlatan bir mail yazın ad soyad adres telefon bilgisi verin. 444 0 375'den aranırsınız birde onlara deyin. Yaparlarsa yaparlar yapmazlarsa yapacak birşey yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam. Bir mail atarım, zaten tt’dskikerle kanka olduk. Bir mail yazayım resimlerle bakalım cevap gelecek mi ? Normal zaman olsa müdürlüğe ggiderdimde şimdi gitmek mantıksız. Burdan denerim.

Hocam benim dolap hazır hatta olmadı bu konuyu sonbaharda müdürlüğe gidince derim gerekirse benim hat üstünden test yapabilirler bunu da derim. Her türlü geri bildirimde yaparım.

• smart0201 kullanıcısına yanıt
    Fiber bekliyorum aslında ama son durumu öğrenemedim. Telefon hatlarında sorun var. Sürekli meşgul. Arıza bildiriminde bulundum. Haziran 21ne ancak çözcez dediler. Islah çalışması neleri kapsıyor acaba.
    TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Mevcut hat değerlerim bunlar. Kanser olacağım hocam bu ADSL hat üzerinden vdsl verebilirler mi? Boş port actirabilsek denemek isterim.

• xgny58x kullanıcısına yanıt
    Hat zayıflaması fazla. Yakında VDSL olmayabilir.

Aynı sokakta aşağıdaki akrabam vdsl hocam. Bina eski acaba ankastresine kutusundan dolayı mi bu kadar fazla hat zayıflaması?

• gulnare G kullanıcısına yanıt
    Planlama erişim ne düşünüyor bilmiyorum belki fiber geçirecekler

• beyler bunlar tip kac dolaplar bizim is yerinin yaninda diger taraflar komple sanayi

• quote:

Orijinalden alıntı: Ö1f1

Hocam bu haritaya güvenmeyin, Hipernet alabildiğini düşündüğünüz adresleri, adrese dayalı sorgu sayfalarından sorgulayın eğer 30Mbps 20Mbps gibi düşük hızlar çıkıyorsa onlarda da fiber yoktur. Eğer yüksek hızlar çıkıyorsa min 50Mbps şeklinde tekrar yazın derim bir fikir üretelim neler yapabileceğinize dair.
    30 MBps gösterdiği zamanlar 24 MBps alan kullanlar gördüm

• hommate01 H kullanıcısına yanıt
    Tip 3 olması lazim veya tip 1

• quote:

Orijinalden alıntı: ogulcanbb

Sorun CGN kullanıldığınız için 500 UDP portu kapalı oluyor. Bu yüzden vowifi aktifleşmiyor. Sorunu ben de cgn de iken vowifi teknolojisinin kullandığı portu bularak çözdüm.
    Modem arayüzüne girin alttan ağ ayarı>nat>port tetiklemeye girin ve başlangıç ve bitiş portuna 500 ve tcp/udp olacak şekilde port açın ve modemi kapatıp açın sorun çözülüyor.
    @dr20mouse
    hocam bu bizi millenicom cgn den çıkartır mı?

• BurakLEE kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam sadece vowifi hizmetinin çalışmasını sağlıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ogulcanbb

Hayır hocam sadece vowifi hizmetinin çalışmasını sağlıyor.
    bizim evde turkcell hat bazen az çekiyor, bunu açsam ses kesilmezmi yani? tcellin vowifi hizmeti var sanırım
  • Aynen hocam Turkcell bu destekliyor hizmeti. Vowifi sayesinde şebekenin çekmediği yerlerde wi-fi üzerinden operatörün şebekesine bağlanarak kaliteli görüşme yapabilirsiniz.

Planlama birimi mi ne o’na ileteceklerini söyledi, sonrasında dönüş sağlayacaklarmış durumla alakalı.

• smart0201 kullanıcısına yanıt
    Anladım, hayırlı olsun.
  • 
Sayfa: önceki 19461947194819491950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.