Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU] (1628. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
51.341
Cevap
244
Favori
4.013.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
104 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16261627162816291630
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yapa da bilirler, yapmayıp gide de bilirler. O sebeple bence gidin müdürlüğü deyin ki böyle böyle ne zamanda kabloların çekilmesini bekliyoruz gelin yapın diye. Eb garanti çözüm olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • smart0201 kullanıcısına yanıt
    Diğer T11'i de koydular mı?

• Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam diğer dolap boş ilk benim fiber projesi onay aldı sd 26 olan sonra sd 25 onay aldı benim dolap antalya da eve kadar fiber çevirdikler yerden çıkma eylül den beri il müdürlüğü de yatıyordu diğer dolap antalya da aktif abonesi olan söküp eve kadar fiber çevirip antalya genel müdürlüğü gönderecekti.

TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Selam dostlar. Xpressmusic34 hocamın da yardımlarıyla fiber için dilekçe oluşturup tüm binadan imza topladım. Abonelerden biri(komşumuz) dilekçeyi hattımızın bağlı bulunduğu bölge müdürlüğüne 3 hafta önce teslim etti. Takip numarası vermek yerine komşunun cep telefonunu alıp bilgi vereceklerini söylemişler. Dilekçeyi teslim etme sürecinde görevliler : -biz de zaten o bölgeye fiber yapmayı düşünüyorduk.Bunu veriyor olmanız 1-2 ay öncesine çekmeye yarar gibi laflar etmişler. Ardından 1.5-2 hafta önce komşumuza telefonla ulaşıp 10 güne buraya gelip teftiş/gözlem yapacaklarını, "öncelik" durumuna alıp almayacaklarına dair karar vereceklerini belirtmişler. En geç ocak/şubat aylarında yapılır diye de eklemişler.

Gözlemlerime göre gelip giden olmadı henüz. İşi biraz daha hızlandırmak adına mail ile olayı sorgulamak gerekir mi? Ya da gidip bölge müdürlüğüne yüzyüze mi görüşmeli?

• Kablo çekildi mahalleye,kabin kuruldu.Binada 6 daire var.Adamlara fiber için istekte bulunalım,burası 10 yıllık bina,kablo çekilsin dedim.Adamlar fiberi ne yapacağız diyor.Tek çabalayan benim ben de ne yapacağımı şaşırdım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beauregard kullanıcısına yanıt
    Altyapınız var mıdır ?
  • Myhres7 M kullanıcısına yanıt
    Turk Telekom Planlama erişim görüşün fiber projesi var diye sorun

Müdürlüge gitme sansim maalesef yok. Müdürlükteki arkadaslarda artik telefonlarimi acmiyorlar Basvurdum bakalim yaparlarsa ne ala, yapmazlarsa da gelip gitsinler olmadı napalim.

Dün öğlen bu bina icine çeken arkadaşı aradim ne zaman bize geliyorsun diye o da izindeymis haftaya belki dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi think impossible -- 5 Aralık 2019; 3:22:14 >
    Anladım, İnşallah yeni yıla fiberli girersiniz.

• Beauregard kullanıcısına yanıt
    Hocam şuan için bir harekette bulunmayın derim çünkü her türlü oradaki çalışanları sıkıştırabilir. Ha baktınız bir ay boyunca hiç bir hareket olmazsa ilçe/il müdürlüğüne gidip iletişime geçebilirsiniz ilgili personelle. Diğer çözümleri daha sonraki safhalarda değerlendirmenizi tavsiye ederim.

Hocam sizin durum tam olarak nedir, biraz daha detaylı izah edebilir misiniz?

2 ay önce Telekom'dan ekipler geldi.Bulunduğumuz caddeye fiber kabloları döşediler,2 hafta sonra da T7 kabin geldi.Şimdi aktif değil.Yaşadığım bina ise 10 yıl önce yapıldığı için,fiber hat vb şey yok.Kabloları getiren ekip,binaya kablo çekilmesi gerek dedi.(fiber alabilmek için) binada toplam 6 daire var.Diğerleri umursamadı.Tek başıma fiber için uğraşıyorum.Şimdi hat çekilecekse,Telekom 1 kişi için kablo çeker mi ? Nasıl çözecem bilemedim.Kabinle aram çok yakın

Numarasını biliyor musunuz hocam ?

Tamam hocam anladığım kadarıyla şuan evinizde sabit erişimi de yok binanıza gelen bir hat bulunmadığı için?

Yok, çekerler, ozelmusteriyonetimi@turktelekom.com.tr ile iletişime geçin, Tip7 konuldu ancak binama lokal kablo gelmiyor deyin. Aslında il müdürlüğüne gidip planlama ile görüşseniz daha isabetli olur.

Planma her birimde ayrı ayrı bulunduğu için telefonu olmaz ama il müdürlüğünü arayabilirsiniz ilgilenirler mi bilemem. İl müdürlüklerinin telefonları genelde 0 (alan kodu) [müdürlüğün bulunduğu alandaki numaralara verilen 3 haneli kod] 00 00 şeklindedir.

Ankara bahçeli evler il müdürlüğü

0312 555 50 55

Hocam 3 aydır boşuna bekliyorum fiber projesi belki Ağustos ayında onaylandı neden mı ? Ağustos ayında arza kaydı açtım sizin oraya eylül de fiber geçiyor az kaldı dediler

350 Metre den ne kadar hiz alırım hocam bakir kabloları yenilendi

Eyvallah hocam sağolasın

Normal hat var ama fiber kablo çekilmeli dediler ben gidip yüzyüze görüşeyim :) sağolasın hocam

• Eski kullandığım paket

TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Ö1f1

Yapa da bilirler, yapmayıp gide de bilirler. O sebeple bence gidin müdürlüğü deyin ki böyle böyle ne zamanda kabloların çekilmesini bekliyoruz gelin yapın diye. Eb garanti çözüm olur.
    Bugun konustuk il müdürlüğü ile, başvuru sonrasında gelen ekip halledicek onu dediler. Bilgi olsun diye ekliyim dedim

• 
Sayfa: önceki 16261627162816291630
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.