Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU] (1604. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
51.276
Cevap
244
Favori
4.010.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
104 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16021603160416051606
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU]

bende dün yazmıştım bugün böyle bir cevap geldi hocam değerlendiriliyor deniliyor ama arkası yok inanmıyorum yine... boş kan
  • saha dolabımdan fan sesi gelmeye başlamış bu sabah, galiba kurtuluyorum az kaldı
  • Evimin önündeki telekom kapagina fiberi cektiler 1 aydir bir sey yapmıyor lar tek yapacaklari yolun karsisina geçirmek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam reset de aydım böyle oluyor.

TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart0201 -- 13 Kasım 2019; 19:7:51 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bizim mahallede turksat var diye acaba ondan mı fiber çekmiyorlar?
    kaç kere dilekçe attım beyler.
  • the radiation kullanıcısına yanıt
    Başka firma altyapılarinin onemi yok. Genel olarak musteri umurlarinda değil

• *GameOver* kullanıcısına yanıt
    Hadi hayırlısı
    hocam bende kafkaslardayim suan internet erisimin varmi acaba ? kabin calismaya basladiginda beri internet yok

• Cloud9 C kullanıcısına yanıt
    Benim henüz kesilmedi internet hocam belki seninki geçecektir, kabin normalde çalışmıyordu dün çalıştırmaya başlamışlar kaç gündür yok ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba konu içerisinde daha önce yazmıştım. Eski saha dolapları yerine gpon dolaplar geldi. Yeni yapılarda bina ici fiber eski yapılarda adsl internet mevcut. Sokaklarda tip diye adlandırdığımız dolaplar yok.

Buna istinaden özel müşteri yetkilisine mail attım. Durumu anlattım bölgenin fiber interneti ne zaman geçeceği konusunda geri dönüş sağlanacağını aktardılar. Ayni gün geri arama gerçekleşti ve "bölgede bakır şebeke de sorun görünmediği için şuan bir planlama gözükmüyor" diye bir geri dönüş yapıldı malesef :)

Şuanda istek üzerine sadace binalarda fiber yapılabiliyor oda yeni yapılarda genelde. Eski yapılarda hız 4mbps olarak verilmekte. Ben biraz ısrarcı olmuştum 6 8 mbps arası hız almaktayım. Binamda kullanılan hız 4 mbps 15 daire.

Ayrıca uydunet mevcut sanırsam bundan kaynaklı bölgeye dslam yatırımı yapılmıyor.

dün sabahtan beri yok hocam.sabahleyin labine baktım fan sesi geliyordu.ilginç...

• arkadaşlar bağlı olduğum kabinin yanına tip7 kabin koydular,tip7 kabinden fan sesi geldiğinden beri dsl ısıgı yanmıyor.yardımcı olurmusunuz

• TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU]
    Bende altyapı için açıkkapı'ya yazmıştım 1 gün sonra böyle bir mesaj geldi. Bütçe onaylaması ne zaman yapılıyor bilen var mı? Birde 2020 yılı çerisinde yapılır mı acaba?

• joster35 kullanıcısına yanıt
    Herkese ayni cevap veriliyor. Pek bir anlami olduğunu düşünmüyorum

• bugün tt ekibi vdsl modem ile T7 nin başına gelip eski dolap ve rögarla birşeyler yaptılar, 4 saat civarı internetsiz kaldık, şuan millenicomda hız sorgulayınca 95 mbps, turknette 75 mbps gözüküyor
    hızlar sorgularda gözüktüğüne göre vdsl aktif olmuş mudur ?
    mevcut hızım:https://prnt.sc/pww9ly

• Texassm0ke kullanıcısına yanıt
    Evet. Aktif olmuş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeroww

Evet. Aktif olmuş.
    teşekkürler

• joster35 kullanıcısına yanıt
    Yapılır.
  • Cloud9 C kullanıcısına yanıt
    Arıza kaydı bırakın bizim elimizden birşey gelmez.
  • arkadaşlar bağlı olduğum kabinin yanındaki tip7 den fan sesi gelmesinden bu yana internete giremiyorum. modemde internet ışıgı yanmıyor,musteri hizmetlerini aradigimda bu ayin 13 u ile 30 u arasi ariza var diyor,şuan ne oluo bitiyor anlatabilecek insan evladı var mı?

• 
Sayfa: önceki 16021603160416051606
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.