Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU] (1499. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mafaky Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 12 Misafir (1 Mobil) - 12 Masaüstü1 Mobil
5 sn
51.328
Cevap
244
Favori
4.012.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
104 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
3. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 14971498149915001501
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Site çok karışık bence bazı paketlerin fiyatı neden yüksek anlayamıyorum. Bir pakette 100 mbps ~220₺ diğeri ~160₺ gördüm.

Paket yerine hız olmalı bence Superonline'nın sitesi gibi ne kadar hız istiyorsun, TV +X ₺, modem +Y ₺ şeklinde. İlla bütün paketleri dolaşmak gerekiyor size uygun olan en ucuz paketi bulmak için yada anca müşteri temsilcisi ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Data -- 2 Ekim 2019; 19:55:24 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mr.Data M kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam o tarz bir filtreleme yok bildiğim kadarıyla.
  • RuffneckTR R kullanıcısına yanıt
    Yani sizin fiber altyapı geldi mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hat değerlerim için yorum yapabilir misiniz acaba ? Hattın durumuna göre ankastreden daireye kablo çekeceğim, Teşekkürler.

• xSwindLer X kullanıcısına yanıt
    Vdsl2 sinyali aldığınız kabin ne kadar uzakta ?
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    Netspeed facebook sayfasına alt yapı bilgimi sormuştum. Verdikleri fotoğrafta 149m yazıyor kablo mesafesi.

• xSwindLer X kullanıcısına yanıt
    Değerleriniz iyi değiştirmenize gerek yok değiştirseniz de maksimum 90 mbps ulaşabilirlik görürsünüz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • antalya alanya da hep fiber var hocam en kötü vdsl veriyorlar T-23 dolu maşşallah Tip 7 leri saymıyorum bile hiç ev olmayan yerlerde bile fiber var Tip 1 bile var bir dunya

daha diğerler bölgeler saymıyorum
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    daha devam ediyor bazen arama yapmıyor
    hayırlı olsun hocam
  • smart0201 kullanıcısına yanıt
    Dedim size sadece alanya ile kalsalar gene iyi bir çok bölge sayabilirim size fiber döşenmiş ama en çok antalya merkez kepez tarafında gördüm.

Antalya'ya mı yerleşeceksiniz bu gidişle
    hocam biliyorum da fiber dolaplar üstüne belli olmasın diye bir daha dolap takmışlar onlar fark etmedim hiç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart0201 -- 3 Ekim 2019; 11:6:4 >
  • smart0201 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bağlanınca bir test yaparım .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Anladım hocam teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar selamlar bir kaç ay önce benim burada olacak çalışmalar hakkında yazıp çizdim ben mevcut dolap kaldırılıp tip7 yerleştirilir sandım ancak eski dolabın karşı çaprazına bu boylar da dolap getirilmiş ancak dolapta pek düzgün durmuyor çizik ve sprey boya ile grafiti sanırım uygulanmış önceden temizlemeye çalışmışlar ancak pek güzel görüntüsü yok bu dolapta vdsl hizmet verirler büyük ihtimal ama benim korkum daha düşük bir performans alırmıyız diye düşünüyorum o yüzden bir umutsuzluk kapladı beni

• Bulunduğum sokakta T5 kabin var, eski kabin mi oluyor? Vdsl var bulunduğum yerde.
  • Görkem3535 G kullanıcısına yanıt
    yer neresi
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart0201

yer neresi
    izmir konak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meco2

Bende o sebepden dolayı Turkcelldeyim. Telefonunuz Vowifi desteklemese bile. Bip uygulamasini indirip ayarlardan gelen aramaları bip üzerinden karsila diyerek kullanabilirsiniz.

Ben bu özelliği bulgaristan'da kullanıyorum. Bulgaristan sim kartimi takip. Hem Türkiye ile hem Bulgaristan ile kesintisiz kullanıyorum.

Gecen hafta arabayla Hollanda'ya gidip geldim. Bulgaristan hattıma EU roaming paketi yukledim. 6 levaya (3euro) 25 dakika,1000 gb EU,Rusya ve Turkiye'de geçerli suresi 20 gün. Gectigim onca ülkede Bulgaristan ve Türkiye'dekilerle iletişimim kesilmedi.

Yurt dışına gittiğiniz zaman gideceğiniz ülkeden sim kart alıp. (Internet olması yeterli) Turkcelli iseniz BIP yükleyerek. Dediğim ayarları yapıp. Sevdiklerinizle iletişim kurabilirsiniz.

Ee whatsapp var diceksiniz ama siz Turkiye içinde birini aradığız zaman whatsapp üzerinden mi arıyorsunuz. Boylece size ulaşmak isteyenler kolayca ulaşabilir.
    Yurtdışı hattıyla yurtdışından bip üzerinden tr deki birini arayınca ücret yazma durumu olmuyor mu iki tarafa da?

superbox ne yaptınız ?
  • 
Sayfa: önceki 14971498149915001501
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.