Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Türk Telekom Fiberoptik Altyapı Çalışması [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: erdinc222 Daha Az
1 Kayıtlı Üye
29.073
Cevap
117
Favori
804.079
Tıklama
Tüm Forumlar >> İnternet >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Türk Telekom >> Türk Telekom Fiberoptik Altyapı Çalışması [ANA KONU]
Giriş
    983 Mesaj

Şaka gibi TT ekipleri geldi yolları kazıyorlar fiber çekmeye devam ediyorlar. İstanbulda görmediğim çalışma burda var

Foto çekicem bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Methoxyphenyl -- 11 Eylül 2019; 14:20:46 >
    |
    |
    NitroNos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

https://forum.donanimhaber.com/tp-link-td-w9970-v3-dns-adresi-degistirme-cozuldu-anlatim--127706476
  • Çavuş
    68 Mesaj
    Herkes bir uzman, herkes bir bilirkişi. Zamanı gelince göreceğiz ne, nasıl olacak. O zaman alıntılarım mesajlarınızı.

kabul ilk zamanlar fazla bir şey olmaz ilk 4g hizmet'e girdiği zamanlar 50 MBps alıyordum şimdi 390 MBps
    |
    |
    crawlers kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ben hiper internet alıyorum da fiber işi kolay değil. bildiğin yolu kazıyorlar kazı işleri falan olunca bölge telekom müdürlüğü ekiplerinin bir altyapı çalışması yapıp proje ve maliyet çıkarıp onaylatması sonra o işi sıraya alıp ekiplerin gelip yapması falan gerekiyor. inanılmaz teferruatlı ve masraflı bir iş. öyle eskisi gibi kabloyu direklerden geçireyim olayı bitti. kolay kolay da fiberoptik döşemezler.
    |
    |
    Giresun bulancak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Methoxyphenyl -- 11 Eylül 2019; 15:7:39 >

https://forum.donanimhaber.com/tp-link-td-w9970-v3-dns-adresi-degistirme-cozuldu-anlatim--127706476
  • Kurmay Yarbay
    14130 Mesaj

Güzel bir fikir, destekliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    7139 Mesaj

İstanbul'a yapılmayan altyapı yatırımı büyükşehir olmayan şehirlere yapılıyor ve nüfusu az olan bana deseler en fazla altyapı yatırımı hangi yere yapalım ben derdim Samsun'a çünkü hem büyükşehir hemde genç nüfusu yüksek bundan dolayı bakıyoruz abuk subuk nereler var oralara fiber altyapılar çekiliyor Kocaeli'nin nüfusu aşırı yüksek ama Gebze'de internet rezalet halen yatırım yapılmıyor ödenek bekleniyor bir çok yere sanki Altyapı birimi gebze'ye altyapı yapmayalım diye yemin etmişler gibi.
    |
    |
    Methoxyphenyl kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkür ederim hocam.
    |
    |
    Ö1f1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ya bu süperbox cihazına sarj cihazı bakıyorum halen bulamadı.12 volt 2 amperi sağlayacak bir powerbank bulsam iyidi acaba sıkıntı yaratır mı bilemem ama yolculukta felan çok işimi görürdü açıkçası hocam.
    |
    |
    smart0201 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam nasıl bir gariplik gördünüz. Evet çok fazla yanlış bilgi var. Benim mesajlarımda dahi var. Sebebi çok açık, hemen hemen bir çok bilgi resmi olarka açıklanmadığı için özellikle teknik konularda doğru ya da yanlış bilgisi olanların söylediklerine kalıyoruz mecburen.

Burada mesele yanlış bilginin ya da şahsi fikirlerin değişmez doğrular olduğunu savunmamak. Bu konuda inadı olan ve bu yanlış bilgileri kasıtlı olarak da pompalayanlar var maalesef bu bölümde. Her şey eninde sonunda ortaya çıkacaktır.

Yalnız tek şaşırdığım bu çıkışı sizin yapmanız. İki hafta önce altyapı ile ilgili bir sorunuz olmuş. Asla kabahat gibi algılamayın sadece tepkinin sizden gelmesine şaşırdım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    crawlers kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    12143 Mesaj
    Bugun bizim evin önünde telekom baya kalabalık bi şekilde fiber kabloda çalışma yapıyordu keyfim pek yerinde olmadığı için detayları öğrenemedimde.

Kaybetmedim hiçbir zaman dürüstlüğümü ama dürüstlükten çok kaybettim.
  • Yarbay
    4969 Mesaj

hocam ev de telefon varsa takın modem ile aynı ayarları telefon'a yapın 4G çekiyor
    |
    |

Hocam yoksa FTTH yapacaklar
    |
    |
    AMC kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

5 metre ilerde zaten T7 kabin var muhtemelen yeni yapılan binaya FTTH sistem kurcaklardır. Valla ben istediğimi aldım kafam rahat Burda da canlı altyapı çalışması izleme fırsatım oldu Bizim İstanbul'daki sokaklarda hala 8 mbps devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Methoxyphenyl -- 11 Eylül 2019; 16:24:22 >
    |
    |

• Yarbay
    7139 Mesaj

Türkcell'in vınn cihazından alıp kullanabilirim ama ileride 5G geleceği için bekliyorum bir tane powerbank aldım 26800'lük işimi görür açıkçası.

Türkiye'de malesef taşınabilir güç istasyonu , powerhouse tarzı baktım türkiye'de yok yurt dışında 400-500 dolar civarında genelde kampçılar alıyor.

İleride başka cihazlarda kullanmak sorun yaratır mı ? Türkcell başka cihazda kullanıldığı için sözleşmeyi fesih eder mi bu taahhütnamede yazıyor mu araştırmak gerekir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

hocam sözleşme kopasını istedim gönderdik dediler göndermediler
    |
    |

Benim elimde var da böyle bir ibare yok yada benzeyen ibare de yok.
    |
    |

forum telefonda kullanlar varmış bende samsung m 20 alıp kullanmayı düşünüyorum
    |
    |

Frekans birleştirme yapıyor mu acaba bu önemli ve vınn cihazlarında aynı şekilde frekans birleştirme yapılıyorsa çok iyi olur ama 5G beklemek daha doğru olur.
    |
    |

8 mbps göremeyen yerler var desem ağlarsınız.
    |
    |
    Methoxyphenyl kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
google reklamları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,533
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.