Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU] (1021. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Can Manay Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
51.334
Cevap
244
Favori
4.012.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
104 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
10. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 10191020102110221023
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Olmaz gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zaq999 kullanıcısına yanıt
    Aslında geçen ay 20 bin 30 bin nüfusluk ülkeler eklendi geçen ay yanlış hatırlamıyorsam sabitte 9 sıra birden düştü.Diyebilirsiniz sonuçta onlarda ülke ama direkt ne kadar karşılaştırmak ne kadar doğru tartışılır.Ama sonuçta özellikle sabit konusunda olmamız gereken yerde olmadığımız tartışmaya açık olmayan bir konudur.
  • msdos34 M kullanıcısına yanıt
    Turkiye de sistem yavaş çalisiyor ADSL Kullanici sayisi daha fazla bu ulke de ya santral yakin olacaksiniz yada fiber olan yere tasinacaksiniz.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart0201 -- 16 Mart 2019; 15:25:26 >
  • beni sürekli Rus severlerin yönlerdiriyor 50 60 arası ping oluyor

• isimsiz2424 İ kullanıcısına yanıt
    Emin misiniz? Valve'ın Rusya'da sunucusu yok. Bildiğim kadarıyla Türkiye'den sadece Almanya, Avusturya, Lüksemburg, Polonya veya İspanya sunucularına bağlanıyor.
    Rusya sunucuları Stockholm'de.
  • Merhabalar merak ettiğim bir durum var da
    Eylül 2018 den beri yeni bir rezidansta oturuyorum oturduğum binada ADSL sistemi varmış müthaaite fiber gelicek diye hepsini söktürmüşler , 7 aydır internetsiz idare ediyorum yaklaşık 3 gün önce Türk Telekom Fiber internet altyapı çalışması yazısı konulup tam evin girişine kadar bir kazı yapıldı . Evime fiber internet gelmesi ne kadar sürer yaklaşık olarak ?
    İyi forumlar.

• nezaman oyuna girsem ruslarla oynuyorum

• LGR9 kullanıcısına yanıt
    nerde olduğunu bilmiyordum ama oyunda 15 18 arası Rus oluyor sürekli ruslarla oynuyorum hepsi hileci ib..... ler

Bu durum şundan kaynaklanıyor; CSGO, maç ararken ping değerlerinizi kontrol ediyor ve ona göre sizi en iyi değerleri alabileceğiniz sunucuya yönlendiriyor. Bu yönlendirdiği sunucular da genelde Türkiye ve Rusya'dan bağlananların ortak noktaları oluyor.
    Cs Go hile dolmustur bedava oldugu icin

• Mustafa Dmrl kullanıcısına yanıt
    Sorun TT'den değil Netspeed'in CGN sisteminden kaynaklı. CGN sistemi iyi optimizasyon edilmemiş. Omurgadaki kapasite kiralaması da muhtemelen Standart Data seviyesinden.
  • Şahsen uzaktan baktığımda kurumsal hat derdim. Bir zahmet Viyana arabağlantısına da baka bilir misiniz? Facebook 31.13 bloğu Viyana'dan geçiyor.
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    Öyle bir bölüm yok, tamamen sistemin en optimum düzeyde çalışması için MSAN'ın otomatik yaptığı bir ayar. Sürekli bir hattı kontrol edip değerleri düzeltmenin imkanı yok zaten. MSAN konsoluna girip Packet Loss / Data Quality ayarını yükseltmeleri gerekiyor. Ama bu seviyeyi yükselttiklerinde o kart üzerindeki tüm aboneler etkilenir.
  • Yok çıkarmaz ama TT modem kontrolünü TR-069 ile yapmıyor nasıl yaptığını bilmiyorum ama TR-069'u kapalı olan modemlere dahil girebiliyorlar.
  • zaq999 kullanıcısına yanıt
    Daha dün 3 kat yüksek uploadım vardı telekom batırdı yine 12:1 hıza devam

TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU]
  • mustifb M kullanıcısına yanıt
    Bu alternatif iss ler telekom ve turkcell open peering açana kadar adam olamazlar açık ve net tabi böyle bir şey olurmu orasıda ayrı muamma
  • Mustafa Dmrl kullanıcısına yanıt
    Open peering sorununu artık çözsünler yeter yurt dışında işimiz yok . Türkcell'e gitmek için frankfurt'u dolaşıyoruz yazıktır bir çok verimiz yurt dışına akıyor zaten bari yurt içindeki trafiği tutun.
  • rexot3 kullanıcısına yanıt
    Bu zamanlarda kazı yapılması garip genelde belediyeler seçim sonrasına bırakıyor.

Fiber çekildikten sonra telekom müdürlüğüne gidip bilgi alabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 10191020102110221023
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.