Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM FİBERNET/HİPERNET - ANA KONU (560. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.114
Cevap
124
Favori
727.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 558559560561562
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı olsun, keyifli kullanımlar dilerim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    TÜRK TELEKOM FİBERNET/HİPERNET - ANA KONU

Buda mutfagin en uc kisminda , telefon ilr baglandigimda kopma bile yasiyorum orda hic cekmiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mob411 kullanıcısına yanıt
    Yani bence sinyali etkileyen, enterferans üreten bir kaynak var. Yani ikş seçeneğiniz var ya enterferansı ortadan kaldıracaksınız tespit edip ya da bir cihaz daha alıp kablosuz köprü kurup menzil genişleteceksiniz.

Ben olsam ikinci el 70-80 liraya bir modem ya da router alıp kablosuz köprü kurup yoluma devam ederdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ö1f1

Yani bence sinyali etkileyen, enterferans üreten bir kaynak var. Yani ikş seçeneğiniz var ya enterferansı ortadan kaldıracaksınız tespit edip ya da bir cihaz daha alıp kablosuz köprü kurup menzil genişleteceksiniz.

Ben olsam ikinci el 70-80 liraya bir modem ya da router alıp kablosuz köprü kurup yoluma devam ederdim.
    elimde kablosuz bir model var us robotics 9108 ancak kablosuz özelliği mevcut değil hep kablolu. TTnet modem ile nasıl bağlayabilirim bunu işe yarar mı bu şekilde ?
  • Arkadaşlar bizim binanın alt yapısı tamamlandı şu aşağıdaki 24 ay taahhütlü paketten birini seçmeyi düşünüyorum. Hangisi seçeyim?

3 Ay Bedava Kampanyası
    Türk Telekom’da jet hızında limitsiz fiber internet keyfi ilk 3 ay ücretsiz!

En düşük paket "24Mbps / 35GB" olanı seçeceğim.

İlk 3 ay para yok sonraki 24 ay 69.90 TL
    Modem aylık : 7 TL

https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/Sayfalar/yalin-internet-kampanya.aspx

Yalın İnternet Kampanyası
    Yalın limitsiz internet her şey dahil 64,90 TL'ye Türk Telekom’da!

En düşük paket "24Mbps / 35GB" olanı seçeceğim.

İlk ay para yok sonraki aylar 64.90 TL
    Modem aylık : 8 TL

https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/Sayfalar/yalin-internet-kampanya.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FurkanSen -- 19 Aralık 2018; 12:48:37 >

• Az önce Türk Telekom’dan aradılar. Hali hazırda 93₺ ödediğim 50mbps 200gb internetimin taahhütü Ağustos ayında bitiyor.

Önerdikleri teklif şu: bu aydan itibaren başlamak kaydıyla full limitsiz kotasız akn siz 50mbps 106₺ ilk ay ücretsiz.

Şaşırdım. Ölümü gösterip sıtmaya razı etmek bu. Ne yapsam bilemedim. Fikir verir misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burak190591 kullanıcısına yanıt
    Çok iyi bence

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mob411 kullanıcısına yanıt
    Kablolu köprü kurabilirsiniz basit bir işlem ama değmez, evin içinden boru hattı gibi kablo geçmesini ben istemezdim şahsen.

• burak190591 kullanıcısına yanıt
    Aynen fiyat çok iyi.

• Bir ay önce 100 MB hız 200 GB AKN li kamu tarifesine 98.00 TL den 2 yıllık taahhüt vermiştim. 200 GB geçince hız 24 MB a düşecekti. Yılbaşından sonra ne değişecek halen anlamış değilim. AKN kalkacak kota gelecek dediler, hız 35 MB e düşecek dediler, telefonuma gelen mesajda kota tamamen kalkacak dediler. Bu işten anlayan var mı?
  • trhazel T kullanıcısına yanıt
    1 ocakta sınırsız olacak.
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
  • Merhaba arkadaşlar. Verdiğim rahatsızlık içim kusuruma bakmayın. Sormak istediğim bir konu vardı.

Şu an netspeed 8 Mbps sınırsız kullanıyorum.
    35 Mbps VDSL paketine geçsem sıkıntı olur mu bu değerler ile?

(not: alt yapı sorgulamasında hızımı 78 Mbps VDSL alabilir olarak gösteriyor. Saha dolabı ile aramda 100 metre var. 35 Mbps pakete geçsem kopma olur mu?)

Şu an adsl modem üzerinden test sonucu atıyorum. En kısa zamanda VDSL destekleyen modem alıp tekrar test edeceğim.
    Daha önce telekom il müdürlüğüne gidip teknik elemandan bilgi aldım.
    Dediğine göre ADSL port üzerinden maksimum 12 mbit, VDSL port üzeriden maksimum 78 mbit e kadar hız alırsın dedi ama alt yapıya ve bina kablo tesisatına göre değişirmiş alabileceğim hız.

Hat zayıflaması 3 gösteriyor mesela. iyi mi kötü mü bilemedim.

TÜRK TELEKOM FİBERNET/HİPERNET - ANA KONU

• kingo_disco kullanıcısına yanıt
    VDSL modemden test yapmanıza gerek yok. Hat modu ADSL2+'de kalacağı için değerler aynı çıkar.

100Mbps alır o mesafeden. Rahatlıkla geçiş yapabilirsiniz.

• Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    Cevabın için çok teşekkür ederim dostum.

Benim tek isteğim kopma olmadan 30 mbit üstü hız almak. inş sıkıntı olmaz.

• kingo_disco kullanıcısına yanıt
    Merhaba, geçiş yaptınız mı?

• 24 mb hiperde upload 2 mi oluyor 3 mu şuan 2 gosteriyor da bende

• 24Mbps için 3Mbps - 50 ve 100Mbps için 4Mbps upload veriliyor.
  • Bugun bana soyle bir sms geldi; (e bu sefer olur ins)

Degerli musterimiz,8817696892 nolu internet hizmetiniz icin ilettiginiz adrese VDSL Internet Servis T11/NVDSL Internet Servis T11/NDSL Internet Servis T11/ADSL Internet Servis T11 altyapisi gelmistir. Daha onceki nakil basvuru talebinizi iptal etmek ve yeni altyapidan hizmet almak isterseniz 4441444'u arayabilirsiniz. B001

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Semsam S kullanıcısına yanıt
    ADSL hattınız için nakil başvurusu mu yapmıştınız?

• 
Sayfa: önceki 558559560561562
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.