Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM FİBERNET/HİPERNET - ANA KONU (551. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.114
Cevap
124
Favori
727.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 549550551552553
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Herhangi bir yere sıkıştırmışlardır muhtemelen.

Türk Telekom ile Turkcell'n altyapısı ayrı.

Turkcell üzerinden Vodafone da alabilirsiniz.

Ha ama halihazırda Türk Telekom'da yüksek bir hız kullanıyorsanız eğer, ISS değiştirmek için beklemenizi tavsiye ederim ISS'ler AKN'nin kalkması üzerine nasıl bir uygulamaya gideceklerini açıklayacaklar.

Türk Telekom iki paketli bir uygulamaya geçecek, normal hızınızdaki KOTA'lı bir paket, ikinci paketiniz ise daha düşük hızlı limitsiz paket.

KOTA'yı doldurunca o ay için KOTA'lı paketi kullanamayacaksınız, direkt ikinci pakete geçeceksiniz o ay sonuna kadar.

Örnek vereyim,

50Mbps 200GB AKN kullanıyorsunuz şuan diyelim ki.

31 aralıktan sonra AKN kalkarak paketiniz birisi 50Mbps 200GB KOTA ve 35Mbps limitsiz olarak ikiye bölünecek. 200GB'tı doldurunca 35Mbps sınırsız paketi kullanmaya başlayacaksınız.

Bir nevi AKN'nin güncellenmiş hali.

Diğer ISS'lerin nasıl bir çözüm yoluna gidecekleri şimdilik meçhul onlar da belli olsun ona göre karar verin derim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    Valla bıktım şuan hiç beklemek istemiyorum. 50mbit 50gb 80 küsür ödüyorum. En azından tam hız alabileceğim bir internete 80 küsür ödeyeyim daha iyi olur. Yarın sabah bir bakarım daireye gelen kablo varmı yokmu. Ama şuan ki bağlantı turktelekom vdsl2 telefon ile bağlantı.
  • Serhat99898 kullanıcısına yanıt
    Ne kadar hız alıyorsunuz?

Bu arada epey fazla ödüyorsunuz, normalde o paraya 100GB ya da 150GB olanı alınabilir.

ALDIĞIM HIZ 30mbit civarı Birde fiber görünümlü internet bu. Turkcell Superonline a bu yüzden geçmeyi düşünüyorum.
    Hat değerkerini bir atabilir misiniz?

Gerçek fiber işi pazarlamadan ibaret. FTTx sistemler düzgün kurulurlarsa aralarında kayda değer fark yok aynı hızlarda.

TÜRK TELEKOM FİBERNET/HİPERNET - ANA KONU

değerler bunlar. Değerlerim yüksek ama gelen hızım düşük. Kablo ile bağlantı yapıyorum.
  • Sahtekarlıkları diz boyu oldu artık, bitecek olan AKN ye kendilerince ürettikleri çözüme bak, faturanın sağ alt tarafında yazıyor. BTK izin vermez umarım, taahhüdüm Ocak 2019 da bitiyor Turknete geçerim gibi bu durumda.

TÜRK TELEKOM FİBERNET/HİPERNET - ANA KONU
  • Mevcut iss imin sözleşmesinin bitmesine 15 gün var ttnete geçmek için ne zaman başvurayım kaç günde geçiş sağlanır acaba?
  • Eğer halihazırda Türk Telekom'a ait altyapıyı kullanmuyorsanız hemen başvurabilirsiniz, TT aktif olana kadar diğerinin de iptal işlemleri biter.

Ama TT altyapısı üzerinden, başka bir ISS ile hizmet alıyorsanız eğer tahahütün bitmesini beklemek durumundasınız.

Değerler mükemmel,

ne zamandandır var bu sorun en başından beri mi?

Bir de sabaha karşı, gece yarısı gibi saatlerde de mi 30Mbps?

• Türk Telekom Samsun bölgesi kullanıcıları var mı ? 35 mbit e kadar paketim 1 haftadır zamanlı zamansız 5 lere 1 lere düşüyor.
  • NvdiaAmd kullanıcısına yanıt
    Yaptığı anlarda bir tracert alıp atabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ö1f1 -- 9 Kasım 2018; 17:42:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ö1f1

Yaptığı anlarda bir tracert alıp atabilir misiniz?
    tracert google com da 47 ile 70 ms arası değerler çıktı

speedtest 2.60 download veriyor su an

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NvdiaAmd -- 9 Kasım 2018; 18:12:30 >
  • ByAdmin kullanıcısına yanıt
    Rezillikten başka birşey değil, İmkan varsa başka Iss'ye geçin derim.
  • ByAdmin kullanıcısına yanıt
    Hocam işin farklı tarafından bakın sonuçta onlara bir sözleşme vermişsin benim gibi ve sözleşmende Belli bir gb'ı geçersen hızının düşürüleceğini kabul etmişsin. Ha Ocak ayından sonra yeni müşteriler akn uydurması Bir uygulamaya maruz bırakılırlarsa saçma olur tabi ama senin benim gibi sözleşme vermiş insanlar için doğru hatta hızları arttırıldığı için çok iyi bir haber

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mevcut kampanyamdaki fiyatlar 6 TL artmış. Diğer kampanyalarda da artmıştır sanırım.
    Haa garip bir durum var o zaman, darboğaz olsa yani kapasite sorunu olsa ping de fırlardı. Eniz Akdağ'a yazın derim sorunu.

Akdağ.eniz@turktelekom.com.tr

• quote:

Orijinalden alıntı: Ö1f1

Haa garip bir durum var o zaman, darboğaz olsa yani kapasite sorunu olsa ping de fırlardı. Eniz Akdağ'a yazın derim sorunu.

Akdağ.eniz@turktelekom.com.tr
    Telekom bakım çalışmaları varmış ondan olmuş o gün. Bazen de saldırı alıyoruz diyorlar.

Şu an bile 0.25 mbit lerde hız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NvdiaAmd -- 12 Kasım 2018; 13:59:29 >
    Bakım sebebiyle olur da, saldıerı bahanesi yalan :)

• Bulunduğum yerde hipernet alabiliyorum transfer fırsatları haricinde güzel paket varmı sol den geçeceğim. 24 veya 35 mb yeter bana.

• 
Sayfa: önceki 549550551552553
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.