Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM FİBERNET/HİPERNET - ANA KONU (532. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.113
Cevap
124
Favori
727.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 530531532533534
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayır, sorun yaşamazsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyefendi1i B kullanıcısına yanıt
    Hocam, lusura bakmayon bugün biraz yopundan yalnızca mesajınıza cevap verme fırsatım oldu. Zaten bu hat 100Mbps alır yazacaktım, ki geçmişsiniz de, hayırlı olsun güle güle kullanın, bu arada değerler de süper, Maşallah.

• acemiteknolojist kullanıcısına yanıt
    Zyxel modem için nasıl bir yol izlediniz ?

• egemencamagac1 kullanıcısına yanıt
    Kurulumu çok basit. Dakikalar içinde internete bağlandım. Tarayıcıdan modem arayüzüne giremedim Windows arayüzünden girip yaptım kurulumu
  • Arkadaşlar tt. Vdsl kullanıcıları için upload hızlarını artırdı diye haber okudum. 35mbps için 3mbps 50 ve 100mbps kullanananlar icinde 4 Mbps'e çıkartılmış(20gb akn koymuşlar). Ama ben speed test yaptığımda hala 2 Mbps upload üzerini göremiyorum. Sizde durum nedir?

Bu arada YouTube düzelmiş gibi bir süredir vpn kullanmadan 1080p video izleyebiliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PehliOne- -- 15 Haziran 2018; 23:22:0 >
  • PehliOne- kullanıcısına yanıt
    IP değiştir hocam, düzelecektir.

Upload AKN için henüz resmi bir açıklama yok.

Youtube sorunu sürekli ötelenir, Google Türkiye'de yatırım yapmadıkça hep böyle abara dubara gider.

• Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    TÜRK TELEKOM FİBERNET/HİPERNET - ANA KONU

20 gb tı aşan ve hızı düşen olduysa uygulamaya başlamıştır.
  • Siteye de eklemişler, sağolun. Demekki upload hızına sahip paketler çıkacak, yoksa kuş kadar hıza boşuna AKN koymazlar Her türlü para para

• quote:

Orijinalden alıntı: Ö1f1

Siteye de eklemişler, sağolun. Demekki upload hızına sahip paketler çıkacak, yoksa kuş kadar hıza boşuna AKN koymazlar Her türlü para para
    Nasıl iyi bir internet sunayım edeyim yokta nasıl insanları zora sokarım diye düşünüyorlar. Nasıl bir firmadır anlamadım gitti. uydunet superonline falan olsa direk geçeceğim de onlarda yok :D
  • Alayının derdi para Ya ne olacaktı yoksa müşteri memnuniyeti mi

Onlarda da AKN var Şuan Turksat dışında büyük ISS'lerde AKN'siz upload kalmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: PehliOne-

Arkadaşlar tt. Vdsl kullanıcıları için upload hızlarını artırdı diye haber okudum. 35mbps için 3mbps 50 ve 100mbps kullanananlar icinde 4 Mbps'e çıkartılmış(20gb akn koymuşlar). Ama ben speed test yaptığımda hala 2 Mbps upload üzerini göremiyorum. Sizde durum nedir?

Bu arada YouTube düzelmiş gibi bir süredir vpn kullanmadan 1080p video izleyebiliyorum.

Bende ki Upload hizi 3e cikti. 35 mbps paketi kullaniyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

IP değiştir hocam, düzelecektir.

Upload AKN için henüz resmi bir açıklama yok.

Youtube sorunu sürekli ötelenir, Google Türkiye'de yatırım yapmadıkça hep böyle abara dubara gider.
    Modemi reboot ettim, hala aynı hocam 2Mbps. 50Mbps ve üstü VDSL kullanan arkadaşlar sizde durum nedir?

• adslkota sayfasını online işlemlere yönlendirmişler ne kadar upload yapmışız göremiyoruz artık akk ekledilerse onu da eklemeleri lazım artık

Download akksini geçtim upload ı geçmeden düşürmüyorlar herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Data -- 16 Haziran 2018; 23:49:32 >
  • Ben yeni taşındığım binada sadece Türk Telekom altyapısı olduğu için mecburen bağlatmak zorunda kaldım. Altyapısını diğer İSS'lere açar açmaz daha uygun ve daha tüketici dostu :-) bir İSS ye geçeceğim.
  • PehliOne- kullanıcısına yanıt
    Valla hocam normalde şuan işlemin bitmiş olması gerekiyordu. Arayüzde porta hangi hız tanımlı bakabikşr misiniz bir?

• sakpinar S kullanıcısına yanıt
    24 ve 35'liklerde 3, daha yüksek hızlar için 4 oldu.

• quote:

Valla hocam normalde şuan işlemin bitmiş olması gerekiyordu. Arayüzde porta hangi hız tanımlı bakabikşr misiniz bir?
    4Mbps tanımlı hocam, hep 4 idi zaten. TT'ye mail attım bakalım ne diyecekler. Upload SNR'ı 30 desteklenen hız 40Mbps bana verilen hız 4Mbps oda gerçekte 2Mbps, şaka gibi. Upload miktarını göremiyorum belki 20GB kotayı geçmişimdir ama, o zamanda saat 2'den sonra hızın 4 çıkması lazımdı oda olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PehliOne- -- 18 Haziran 2018; 21:25:9 >
  • Arkadaşlar merhaba taahhütüm agustosta bitiyor, temmuzda sanırım zam geliyormuş, agustosu beklemeden simdi tekrar taahhüt mu vereyim bu durumda zamdan etkilenmemek icin ?

• metalmilita kullanıcısına yanıt
    Zamlar yaklaşık 10TL civarında ama mevcuttaki kampayanların süresi devam edenleri zamdan sonra da zamsız fiyatlarıyla alabilirsiniz.

• VDSL kullanırken 4 mb upload görünmesine rağmen 2 çıkıyordu yakın zamanda kabin geldi binaya durum düzeldi.

• 
Sayfa: önceki 530531532533534
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.