Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM FİBERNET/HİPERNET - ANA KONU (576. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.114
Cevap
124
Favori
727.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 574575576577578
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sorgu yapabilir misiniz?
    www.milleni.com.tr/fiber-nerede

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başkentli Müdür kullanıcısına yanıt
    Binada olması şart değil, sokak üzerindeki FTTC kabinleri de fiber erişim sağlamakta.

• nexima00 N kullanıcısına yanıt
    Hat değerlerini atabilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ö1f1

Millenicom'dan alın derim, Türk Telekom altyapısını kullanıyor. 100Mbps limitsiz 85₺ Türk Telekom'dan almak isterseniz 240₺

Tabii Milleni'den personellere bahsetmeyin aman ha.
    Sorguladım, 79 mbps çıkıyor, valla bilmiyorum ki hiç bilmiyorum bu sağlayıcıyı. Müşteri hizmetleri nasıldır bir sorun olduğunda?

Personellere bahsetmeyin derken nasıl yani?
  • İyi günler apartmanın girişindeki ankastrede fiber burada diye bir ibare var bugün telekoma konu ile ilgili danıştım t11 fiber hizmetin olduğunu söylediler iyi midir kötü müdür bu hizmet acaba ne kadar hıza destek verir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diciotto -- 22 Temmuz 2019; 14:41:20 >
  • thelordof kullanıcısına yanıt
    Bölgenizde hem FTTC fiber var hem de şimdi FTTH fiber getiriyorlar pek şanslısınız Vallahi.

Altyapıyı getiren Türk Telekom. Milleni ise Türk Telekom altyapısı üzerinden hiznet sunan bir ISS.

• diciotto kullanıcısına yanıt
    FTTB/DSL sistem var sizde. Muhtemelen yan binalardan birisindedir kabin.

VDSL2 17a modülasyonu ile 100Mbps hıza ulaşılabilir.

• quote:

FTTB/DSL sistem var sizde. Muhtemelen yan binalardan birisindedir kabin.

VDSL2 17a modülasyonu ile 100Mbps hıza ulaşılabilir.
    Turk telekomdan detaylı bilgi vermek için aradılar sizin de dediğiniz gibi fiber hizmet olmadığını belirttiler vdsl olduğunu belirrtiler. Maksimum hız olarak 87 mps olacağı bilgisini aldım. Cevabınız için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diciotto -- 22 Temmuz 2019; 16:22:32 >
  • diciotto kullanıcısına yanıt
    VDSL üzerinden verilen erişimler de fiberdir. VDSL sadece modülasyon türüdür. Lakin BTK inat gibi E-WAN modülasyonuyla değil de VDSL2 modülasyonuyla verilen erişimleri fiberden saymadıkları için adına fibernet diyemiyorlar hipernet adıyla satıyorlar olay budur.

• quote:

Bölgenizde hem FTTC fiber var hem de şimdi FTTH fiber getiriyorlar pek şanslısınız Vallahi.

Altyapıyı getiren Türk Telekom. Milleni ise Türk Telekom altyapısı üzerinden hiznet sunan bir ISS.
    Vodafone a sorduğumda fiber yok diyor, adsl ve vdsl var diyor. Kafam karıştı vallahi
  • Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    Hocam arayüze giremediğim için bakandım :(
    ( şifreyi unutmuşum)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Cumartesi günü maalesef gelmediler eğer dedikleri doğru ise bugün öğlen 4 de gelecekler. Ayrıca bağlantı aşamasına geldiğinde her şeyi soracağım belki yeni bina yeni abonelik diye güzel bir kampanya yaparlar.
  • Beyler sizde de internet gitti mi? Ip alamama/Link ışığı sorunu.

bu arada şimdi millenicom sitesine baktım fiyatlar artmış telekom ile arasında pek fiyat farkı kalmamış galiba bunun sebebi başka bir firma tarafıdan satın alınmış olması site girişinde bildirim geliyor ekrana
  • Başkentli Müdür kullanıcısına yanıt
    Şu şekilde hocam 1 Ağustos'a kadar 100Mbps 85₺

TÜRK TELEKOM FİBERNET/HİPERNET - ANA KONU

• thelordof kullanıcısına yanıt
    Şimdi Vodafone sizin FTTC altyapı üzerinden VDSL2 alabileceğinizi görür. Henüz FTTH altyapınızın kurulumu tamamlanmadığı için Türk Telekom bile bilmez heniz sizde FTTH olduğunuzu ki aktif olduğu zaman görünür ancak Vodafone yine göremeyecektir Türk Telekom görebilir sadece.

• nexima00 N kullanıcısına yanıt
    Cihazın yan ya da arka taraflarında reset deliği olacak oraya kalem gibi bir şey sokup 10sn bekleyin modem fabrika ayarlarına dönecek (Türk Telekom'un verdiği modem ise) Kullanıcı Adı admin parola ttnet olacaktır.

Sizin ayrıetten aldığınız bir modemse kullanıcı klavuzunda yazan kullanıcı adı ve parola olacaktır.

hmm tamam hocam, ayrıntılı bilgiler için sağolun.
  • kat kat hız kampanyası diye bir şey var mevcut üyeyim diyorum yine de 159 TL gerçek mi bu?
    TÜRK TELEKOM FİBERNET/HİPERNET - ANA KONU edit: aradılar böyle bir kampanya yok diyorlar ama sitede var???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrregya -- 23 Temmuz 2019; 11:56:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    benim internetin aktif olması 1 ağustosu geçer diye tahmin ediyorum
  • 
Sayfa: önceki 574575576577578
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.