Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM FİBERNET/HİPERNET - ANA KONU (570. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
13.107
Cevap
124
Favori
727.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 568569570571572
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gelebilir.

Yok geçin hocam kullanan çok kişi var memnunlar olmadı zaten tahahüt yok sanırım çıkarsınız.
  • Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    Hocam gelmez BTK kesinlikle izin vermez AKN veya AKK izin vermiyor kotalı paket olur Akn olmaz diyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Petegrus kullanıcısına yanıt
    Ya tamam o parayı istiyorsun eyvallahta o parayı hak eden bi altyapın varmı oda yok sonra gelmiş 100 lira üstünde ücret çıkarıyorsun altyapına
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Ya tamam o parayı istiyorsun eyvallahta o parayı hak eden bi altyapın varmı oda yok sonra gelmiş 100 lira üstünde ücret çıkarıyorsun altyapına
    Valla hocam çok şey yazdık çizdik anlattık.Ne diyeceğimi şaşırdım artık
  • Arkadaşlar merhaba,

2 ay önce taşındığım ve altyapısı olmayan binaya geçen ay telekom ekipleri geldi. Hali hazırda dairelere fiber kablo geliyordu onlarda sokakfan gelen turuncu fiber kabloyu küçük bir kutu ile (sanırım FTTH) bağladılar. Gelen ekibe sorduğumda 2-3 güne bağlantı hazır olur dedi fakat 1 aydır başvuru yapmıyorum hala altyapı yok deniyor. Sorgulama sitelerinde bina çıkmıyor. Ben de gelen ekibin sözüne istinaden SuperBox aboneliğimi iptal ettirdim ve şuan internetsizim. Nasıl bir yol izlemem gerekiyor? Dediğim gibi şuan herşey hazır sadece telekomun aktifleştirmesi gerekiyor ama başvuru yapmama rağmen 1 aydır dönüş yok.

• tivibu sinema paketi 10 tl 35mb sınırsız vdls 70 tl ödüyordum 1 ay sonra taahütüm bitiyor. aradım 125tl net 15 tl tivibu diyor... bırakmayı planlıyorum türknete geçeceğim lakin ondada tivibu alternatifi yok ama bu kadar parada veremem tivibu varsın kullanmayım.
  • cem650 kullanıcısına yanıt
    Devir tasarruf devri bütçene hangisi uygunsa onu kullanın boşverin ekstrasını falanını filanını hocam
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    hocam sadece ttneti kapatıp türknete geçsem tivibuev çalışırmı sizce ?
  • cem650 kullanıcısına yanıt
    İptv ise çalışmaz hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kotalı tarifelerde gece 2 den sabah 9 a kadar kota gidiyor mu gitmiyor mu?
  • Ek paketli tarife satabilirler. Bu tarife tipi ilk çıktığında da izah etmiştim, burada uygulama AKN'ye benzese de aslında AKN değil.

Ek paketli tarife aldığınızda size aslında iki tane paket satılıyor. Atıyorum 50Mbps 100GB Ek paketli, 100GB'dan sonra 30Mbps paket olsun.

100GB KOTALI 50Mbps paket + 30Mbps full limitsiz paket

Bu şekilde oluyor, siz KOTA'lı olan ilk paketin kotasını doldurduğunuzda otomatik olarak ikinci full limitsiz olan pakete geçiyorsunuz.

• uTqx U kullanıcısına yanıt
    Hocam şuraya şikayetinizi yazın.
    ozelmusteriyonetimi@turktelekom.com.tr

• thelordof kullanıcısına yanıt
    kotadan yer.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ö1f1

kotadan yer.
    peki hocam çok teşekkürler
  • Arkadaslar merhaba. Türk telekokom 24 mbps üyeliğim var. Son 2-3 gündür free fire,Pubg gibi oyunlarda ping sorunu yasıyorum. 80-100-120 gibi pingler görüyorum. Müşteri hizmetleri bir sorun görmedıgını soyluyor. Sorun ne olabılır?
  • bende hocam akk akn akıllı sınırsız ek hız karşıyım bunlar akn benzeri olduğu düşünüyorum ve karışıyım hız düşümü yapan bütün sistemleri çöp bence ?
  • Ben vdsl geçmeyi düşünüyordum fiyatlar çok yüksek olduğu için mail attım türk telekoma bana eski abone olduğumu 35 mbit 50 gb kotalı tarifeyi şuan ki kullandığımdan daha uygun fiyata sundular eski tarifemde kotalıydı artık sınırsız olarak kullanıyorum bulunduğum kampayadan dolayı kota dolunca hızımın düşme durumumun olmayacağı söylediler ama güvenemedim. Acaba hızımın düşme durumu veya kota bitince fiyat artma durumu olur mu acaba.

@Ö1f1
  • ByTncR B kullanıcısına yanıt
    Sanırım Kotadan kastınız AKN, eğer sözleşmede AKN olarak geçecek ise hız düşmesi olmaz, limitsiz olarak kullanırsınız ancak KOTA ibaresi geçiyorsa kalsik kotadır, ya kota dolunca internet kesilir ya da GB başına para yazar.

• Karşıyız ama napalım, tarifeler böyle, full limitsizler ucuzlamış da olsa hala pahallılar.

• ugur5392 U kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir adrese tracert atıp ekran görüntüsünü atabilir misiniz?

• 
Sayfa: önceki 568569570571572
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.