Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM FİBERNET/HİPERNET - ANA KONU (546. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.113
Cevap
124
Favori
727.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 544545546547548
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok ztn otudugum yere gore hızım cok stabil 100 MB hızı ben istanbulda alamıyordum. Ping degirimde idare eder ama bir 20 ping daha dusuk olsaydı daha iyi olabilirdi. Neyse elimizdekiyle yetinecegiz :) bakalım su akn olayı kalktığı zaman ucuzlarsa fiyatlar ve taahhütlerde kalkarsa teker teker denerim. Ama yinede bu pingin altında ping degeri alacağımı sanmıyorum. Ben en iyisi türknete devam :) heycan aramaya gerek yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TÜRK TELEKOM FİBERNET/HİPERNET - ANA KONU

beyler 100mbps internet kullanıyorum 80 civarı alıyordum 1 senedir 2-3 gündür 5-6 mbit üstüne çıkmıyor bina içi tesisatınızı değiştirin diye tutturdu müşteri hizmetleri sizce tesisattamı sıkıntı var ?
  • Taahhütlü ttnet ikna paketlerini daha üst ikna paketine yükseltebiliyor muyuz? Bunun için ne yapmak gerekiyor? Bilen varsa yardımcı olabilir mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100 Megabite kadar fibernet 200 gb akn bağlattım, upload hızı 0.70 çıkıyor, 4 ya da 5 olması gerekmiyor muydu normalde?
  • Hat değerlerini atabilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler gelecek ay sözleşmem bitiyor son ayındayım sözleşmenin, Türknete geçmeyi düşünüyorum şuan sanırım ödeyeceğim iptal bedelini türknet ödüyor böyle değişime gidenler varmı tecrübesi olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ö1f1

Hat değerlerini atabilir misiniz?
    Nasıl görebilirim hocam hat değerlerini?
  • Modem arayüzüne girin genelde ya 12.168.1.1 ya da 192.168.2.1 olur. kullanıcı adı admin prola ttnet

Arayüzde SNR, Atteuntion, data rate gibi şeyler yazan bir tablo olacak onu atabilir misiniz ?

• quote:

Modem arayüzüne girin genelde ya 12.168.1.1 ya da 192.168.2.1 olur. kullanıcı adı admin prola ttnet

Arayüzde SNR, Atteuntion, data rate gibi şeyler yazan bir tablo olacak onu atabilir misiniz ?
    Bulamadım hocam ama AC1200 Wireless Dual Band Gigabit VoIP Router modem bu.
  • Sisteminiz FTTB/Eth mi FTTB/DSL mi?

• quote:

Sisteminiz FTTB/Eth mi FTTB/DSL mi?
    Hocam onu bilmiyorum ama Türk Telekom fiber özel bölge diye geçiyordu ev sanırım. Evin içinde bir tane Türk Telekom logolu, prizlerin yanında kutu var sabit. Modem kurulumunda modem ve bir tane fiber kutusu gibi bir şeyi ona ince bir kablo ile bağlayıp modemi de fiber kutusuna bağladılar. O dediğiniz şeyle alakası yoksa bunların, onu nasıl öğrenebilirim bilginiz var mı?
  • Anladım FTTh bağlantı kullanıyorsunuz. MH'yi arayın, arıza kaydı açtırın derim.

• quote:

Anladım FTTh bağlantı kullanıyorsunuz. MH'yi arayın, arıza kaydı açtırın derim.
    Hocam ben iki başvuru yapmıştım, ilk başvurumda çok geçmesine rağmen ilerleme olmadığı için ikinci başvuru ile bağlatmıştım interneti. İnternetim Cumartesi günü geldi fakat şu an online işlemlerde, sitede ya da telefon hattında abonelik bilgilerim başlamamış gözüküyor. Ondan dolayı olabilir mi acaba? İndirmede sıkıntı yok 9,5-10,5 mb seviyesinde indirme yapabiliyorum. Edit: otn ile modem arasındaki bağlantı için kullanılan kablo CAT5 kablo, sebebi bu olabilir mi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.3GG -- 23 Eylül 2018; 19:35:24 >
  • merhaba türk telekom 200 gb 50 mbps hız 77 tl iyi midir sizce?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Verdikleri Tılgın HG2331 routeri değiştirmenin bir yolu yok mu? Modem ısınınca wi-fi sinyal bozulması ve hız düşmesi ile ilgili ceo'ya mesaj attım, TT'den aradılar. Fiber yüksek hız ve bant genişliği sağladığı için modemde böyle bir sıkıntı oluyormuş. Sorun yaşadığınızda modemi dinlendirip tekrar çalıştırın dedi. Tp-link modem istedim. Sizin hatta o modem olmaz zaten stokta da yok dedi. Şu an yeni bağlantılara hangi marka takıyorlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi warchief46 -- 25 Eylül 2018; 8:12:52 >
  • warchief46 W kullanıcısına yanıt
    modemin hava ızgaralarına bi fan koyun.bende vdsl modem var ve ısındığı için böyle yaptım.gücünü usbden verdim sessiz sedasız işini görüyor.laptop soğutucusu da koyulabilir
  • 17 gun beklemenin ardindan sonunda FTTH baglanti tamamlandi. 35mb net hiz aliyorum an itibariyle. Tplink c5 modem verdiler. Superonline in huawei modeminden sonra cag atlatti. Evdeki mi routeri iptal ettim gerek kalmadi.

• epsilonxyz E kullanıcısına yanıt
    İyi tabiki benden 8 mb hiza 150 akk 80 tl istediler bnde kapatdim simdi kafam rahat

• epsilonxyz E kullanıcısına yanıt
    Bedava.

• warchief46 W kullanıcısına yanıt
    Valla son zamanlarda 5Ghz Tp-Li k AC1200 veriyorlardı bir il müdürlüğüne sorun isterseniz. Olmadı elimizde modem/router/AP varsa köprüleme yapabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 544545546547548
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.