Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM FİBERNET/HİPERNET - ANA KONU (505. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
13.114
Cevap
124
Favori
727.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 503504505506507
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Öyle kullananlar var. Dediğim gibi. Zaten onlar da AKN sonrası hız için alıyorlar genelde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler saha dolabına 100 metre mesafedeyim. Bina 30 yıllık ama. Hızı artırmak istesem şu haliyle en uygun nedir ?
  • yibo90 kullanıcısına yanıt
    Değerlerinşz fena değil 100 belki alamayabilir de 80Mbps civarı aşır gibi o da bşna içi kabloyu yenilerseniz 100Mbps'e çıkar büyük ihtimalle.

• Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkür ederim. İc tesisat icin yapacağım yenileme maliyetli bir is midir ?

• yibo90 kullanıcısına yanıt
    Yok maliyetli değil. Kaliteli bir Cat6 yeter metre fiyatı 1-1.5 lira arasıdır genelde.

• quote:

Orijinalden alıntı: mpolat35

TTnet Fiber

50 Mps 200 GB AKK
    4 mps upload

Fakat upload hızım hep 2 mps, bunun çözümü yok mudur ? 2 mps çok yetersiz, eskiden 35m - 3m upload vardı ve 2mp upload hızı alabiliyordum. İnternette tarifeyi daha yüksek hıza çıkarın yazıyordu 50mp taşıdım ama hala 2mp upload hızı var.

Aylık nekadar hocam o paket?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakan_harputlu H kullanıcısına yanıt
    En son 89 liraya satılıyordu o paket.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakan_harputlu

quote:

Orijinalden alıntı: mpolat35

TTnet Fiber

50 Mps 200 GB AKK
    4 mps upload

Fakat upload hızım hep 2 mps, bunun çözümü yok mudur ? 2 mps çok yetersiz, eskiden 35m - 3m upload vardı ve 2mp upload hızı alabiliyordum. İnternette tarifeyi daha yüksek hıza çıkarın yazıyordu 50mp taşıdım ama hala 2mp upload hızı var.

Aylık nekadar hocam o paket?

89 TL hocam

• Arkadaşlar bu değerlerle alacağım hız kaç olur? VDSL e geçmek istiyorum altyapı sorgusunda 80 MBİT e hız sonucu çıkıyor. Bina 20 senelik var normal bakır kablo üzerinden internet alıyorum. (Not: saha dolabı yenilendi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kingo_disco -- 10 Ocak 2018; 22:9:2 >
  • kingo_disco kullanıcısına yanıt
    Modem değerleri yanlış mı ölçüyır danki hiç fiber DSLAM'a bağlı değilsiniz gibi en iyişi Telekom'a deyin ki hipernst almak istiyorum ölçüm yapabilir msiiniz diye gelip baksınlar.

• Arkadaşlar TTNET Hipernet 24 Mbitlik paketi kullanıyorum. 35 Mbitlik pakete geçersem kaç hız alırım? Eğer yine 24 hız alacaksam geçmemeyi düşünüyorum.
  • Acaba saha dolabı aktif değil mi acaba? Zaten şu an max 8mbit aıyorum.
    Ne zaman konulmuştu kabinler?

Yani aktif olmasa da niye sorgu da 80 çıksın o da var.

• umutlu54 kullanıcısına yanıt
    Ya kablon Postahane-i Amire'den kalma ya da kabine çok uzaksın. Daha fazla alamazsım bu haliyle.

• Yenisi yapılalı 2 ay oldu. Birde şöyle bir şey var eski saha dolabıyla yenisinin tam ortasında ev. İkisine de eşit mesafede. Acaba yeni saha dolabına port değişikliği mi istemek lazım?
    Henüz aktif edilmemiştir. 2 ayda olmaz. Rahat 2-3 ayı daha var.

• Arkadaşlar Taahhütsüz şekilde yalın Fibernet 50 mb 200 gb aknli paket kullanan var mi aranızda..?? Ayda ne kadar ödüyorsunuz..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sedat. kullanıcısına yanıt
    yalın fibernet ya da yalın hipernet 50 mbps 200 gb kotalı internet fiyatı

130 TL tarife fiyatı + 18 TL Yalın adsl erişim ücreti ödersin

https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/destek/Sayfalar/turk-telekom-hipernet.aspx
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/destek/sayfalar/turk-telekom-fibernet.aspx

tabi taahhütün bittikten sonra ben bir daha taahhüt vermek istemiyorum dediğinde sana taahhütsüz olarak uygun fiyat da verebiliyor ama geçici süreliğine sanırım. Varsayıyorum 148 liralık ücreti 100 liraya düşürüyor 6 ay boyunca bu fiyattan taahhüt vermeden kullanabilirsin diyor. Dediğim gibi bu teklifleri genelde taahhütü biten eski müşterilerine yapıyor.

• Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    Kabine uzak değilim 500 m. maksimum. Sorun ankastreden daireye gelen kablolarda olabilir mi?
  • umutlu54 kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimalle.

• 
Sayfa: önceki 503504505506507
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.