Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU] (2278. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
51.346
Cevap
244
Favori
4.013.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
104 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22762277227822792280
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Türk Telekom ftth altyapısının olduğu yerde Türknet 1000 mbps İnternet veriyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HAKANIM1987 kullanıcısına yanıt

Mücadeleye başladım bende hocam inşallah ftth getirtip mutlu sona ulaşırım.

Çocuklar inanın inanın çocuklar,

Güzel pingler göreceğiz düşük latencyler

Yeraltına fiber kablolar döşeyeceğiz

Güzel pingler göreceğiz düşük latencyler...

• mgrbz M kullanıcısına yanıt

Maksimum 100mbit alabilirsiniz şimdilik. Türknet gigafiber altyapısı gelirse daha yükseğini alabilirsiniz

• mgrbz M kullanıcısına yanıt

Ben köyde yaşıyorum bize eve kadar fiber gelmez :)

VDSL ile bağlanabilesek yeter artar 8 mbps ile baglaniyoruz

• gulnare G kullanıcısına yanıt

yakınına yeni kabin kesin koyarlar.

bizim burada bir sürü yeni noktaya yeni kabin koyuldu. max 100-150metre uzağında olur .

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    Sanmıyorum. Projedede yoktu dolap. Biraz dağınık yerleşim var. Yani binalar sık sık değil. Projeye göre evin 30 m yanından fiber geçiyordu. Ama kanal tıkalı diye kestirmeden götürmüşler. Pozitif vakada olmuşum. 14 gün karantina verdiler. 14 gün talip edemem. İnşaallah evdeyken sürpriz yaparlarda deneriz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gulnare G kullanıcısına yanıt

geçmiş olsun.

bizim mahalle şehrin çarşısı olduğu için çok sıkışık o yüzden kabin doldu heryer.

• Kutular cumartesi günü konuldu, bugün öğleden sonra sorguladığımda fiber aktif gözüküyor ancak enteresan olan bizim apartman dışında fiber çekilen hiçbir apartmanda fiber gözükmüyor. Ben fazla darladığım için aktifleştirmiş olabilirler mi bilemedim.

Dsmart kullanmanın talihsizliğini yaşayacağım bu arada belli ki, müşteri hizmetleri fiberi gördü onayladı ancak sistem hata veriyor dedi ve işlem başlatamadı, sanırım tüm binalarda aktif olmadan geçiş mümkün olmayacak.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Bizim mahallede fiber kablolar yerleştirildi şimdi sanırım kabine geldi çok mutluyum arkadaşlar :D

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• konum?

• YoIcu Y kullanıcısına yanıt
    İzmir-Dikili Çandarlı Mahallesi VDSL kabin sayısı 12ye çıktı

• önceden kaçtı?

3 büyük kabin 2 de ufak kabin vardı şimdi 12 oldu

• maşallah, hayırlı olsun.

Sağolun hocam istenirse kabinlerden evlere de fiber çekilecekmiş

• Nasıl ya, kim söyledi bunu? Benim sokağımın 60-70 metre ilerisinde tip7 kabin var, ben şimdi eve fiber çektirebilir miyim?

Ben ordaki fiberi çeken çalışanlarla konuştuğumda önce VDSL kabinler yerleştirilecek sonra gpon kabloların dağıtımı başlayacak

• o zaman vdsl kabinler fiber toplama kabini gibi bir şey oluyor.

Yarı yarıya öyle sanırım çünkü mahallemde 100mbit VDSL vardı ve santral evimin karşısındaydı ve buna rağmen yeni VDSL kabini yapılıyor

• eskiden 12 gb dosya indirmek istediğimde işten gelir gelmez download'a başlardım gece yarısı biter akabinde de uygulamayı denerdim

dün gece durduk yere steam'de dolaşırken resident evil village demosunu bir oynayayım nasıl bir şey diye indirmeye başladım 10 dk bitti sonrada 1 saat oynadım sildim.

fiber gerçekten muhteşem nimet yeminle gerçek interneti fiberle keşfediyorum. şu altyapıyı yurdun dört bir yanını demir ağlarla ördüğümüz gibi örmemiz lazım.

• 
Sayfa: önceki 22762277227822792280
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.