Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM FATURASIZ HATLARA VOLTE HD+ SES GELDİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
1
Favori
6.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geç kalındı ama 2 farklı cihazta etkinleştirdim kullanılabiliyor

Volte yazıp 5555 E yollayın başvurunuz alınmıştır diyor sonra da açılınca da resimdeki mesaj geliyor
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/4-5g/hd-gorusme-ve-wifi-arama.html

Listede olmayıp cihazı volte detekleyenler sim kartını Türk Telekomun destek verdiği cihazlara takıp volte servisini etkinleştirip kullanabilir .

xioami bazı telefonlarında volte etkinleştirme
    *#*#86583#*#* kodunu girince volte was check disable yazacak kapatıp açın ayarlar mobil ağlar şebeke adında çıkacak açma kapama olarak
    TÜRK TELEKOM FATURASIZ HATLARA VOLTE HD+  SES GELDİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krkmz1666 -- 14 Mayıs 2020; 11:49:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Pttcell faturasız hattıma da aynı şekilde VOLTE geldi ve kullanabiliyorum. Umarım sistemsel bir hatadan dolayı açılmış olmaz da sonra geri kapatıp hevesimizi kursağımızda bırakmazlar.
  • XİAOMİ a3 e gelmemiş. ne saçma şey. model model mi geliyor
  • hareketliperde kullanıcısına yanıt
    volte destekli telefonda etkinleştir çalışır
  • Benim telefon(Galaxy m30s ) hem listede var hemde telefon ayarlarında volte var . Ama gelen mesajda desteklemiyor diyor

• TÜRK TELEKOM FATURASIZ HATLARA VOLTE HD+  SES GELDİ

Sorsan desteklemiyor ıphone a takıp etkinleştirdim

• Galaxy s6 plus ta etkinleştirdim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Sorsan desteklemiyor ıphone a takıp etkinleştirdim
    Sizin telefonda mı m30 s

• Kutlarım, yerinde bir adım olmuş. Belki sesi data hattından aktarmak frekans kullanımı açısından daha verimli olabilir.
  • TÜRK TELEKOM FATURASIZ HATLARA VOLTE HD+  SES GELDİ

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Helal olsun Türk Telekom'daki problemler bir bir çözülüyor

• Şahsen Ş kullanıcısına yanıt
    XİOAMİ REDMİ NOTE 7 TELEFON .
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

XİOAMİ REDMİ NOTE 7 TELEFON .
    Eyvallah hocam. Bende yeni aldım telefonu. S5 vardı ekranda sıkıntı başlayınca değiştirdim. Sizin model ile(Pardon note8 sandım) m30s arasında gidip geldim ve m30s aldım. Ben aldıktan sonra 1850tl olan fiyat şimdi 2900tl(siyah/hepsiburada) oldu. Tam da zamanında almışım cihazı😊😊

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şahsen -- 14 Mayıs 2020; 17:9:38 >
    TÜM telefonların fiyatı arttı zaten iyi denk gelmiş
  • Xiaomi telefonumda LG g4 imeisi var ve uyumlu cihazlar arasında yer almasına rağmen aktiflestiremedim.

• iphone 8plus aktif ettim ses kalitesi belli oluyor daha net oldu.
  • 444 1 444 nolu müşteri hizmetlerini aradım. Hattınız faturasız, faturalı hatlarda var volte servisi diyor. Yeni açılmış faturasıza dedim, sistemlerinde öyle bir bilgi yokmuş. Söyledikleri bu

onlar sisteme bakarlar ezbere konuşurlar biz uygulayıp görürüz gerçekleri
  • on beş gün önce hattımı tt'ye taşıdım.internette faturasız hatlarda volte yok diye bir şey okumuştum.hattı taşımadan önce sırf volte için müşteri hizmetleri birkaç defa aradım ve hepsi faturalı/faturasız hatlarda bana volte var dedi.üstüne basa basa açıkça emin misiniz dedim.hatta bayideki adam volte'nin ne olduğunu bilmiyor "o ne ya" dedi.ben açıklayınca hee o telefonun özelliği var var yaptı.

hat açılınca hem wifi araması, hem de volte için kısa mesaj attım.bir hafta geçti aynı mesajları tekrar attım wifi araması için işlem devam ediyor derken, volte için yine sadece başvurunuz alındı diyordu.dedim olmayacak böyle bu iş! bir mail gönderdim tt'ye bir saat sonra 0555li tanımadığım bir numaradan arama aldım.önce açmadım ama sonra tt aklıma geldi, açıp durumu anlattım "arkadaş yanlış bilgilendirme yapmış, faturasızlarda volte yok" dedi sonra özür diledi, dilerseniz soruşturma açalım dedi ama kabul etmedim.o sırada wifi aramasını halledin bari dedim o sorun aradan çözülsün.

ama aklımda volte var, şikayet oluşturdum ve bununla hangi birim ilgileniyor ise bir mail adresi istedim.aynı maili oraya atarak kandırıldığımı ve mağdur olduğumu söyledim.ertesi gün saat dokuzdan itibaren altı kere aradılar ama açmadım.kendi kendime yine masal anlatırlar diyordum uyudum açıkçası.mailleri atmam 9 mayıs, aramaları 10 mayıs günü.

bugün tesadüfen foruma bakayım dedim sizin başlığı gördüm. yine volte yazıp 5555e gönderdim "başvurunuz alınmıştır" mesajı geldi.sırada telefon ayarlarındaki volte'yi açıp kapadım paaaaat yukarıda hd+ yazıyor.

eğer mesaj atıp da aktif edemeyenler yukarıda dediğimi denesinler.birazdan test edeceğim bakalım konuşurken 3g'ye düşecek mi editlerim burayı.

edit: 3g'ye düşmedi 4.5g ve HD+ yazmaya devam etti.konuşma gayet iyiydi aynı zamanda internete de girebildim, konuşurken nternete girince çekmiyordu normalde sorun düzelmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pure Evil -- 16 Mayıs 2020; 11:58:13 >

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetlerini yine aradım. Bu sefer bakan kişi yok faturalı/faturasız hıç öyle birşey demedi. Baya bi bekledim yapmaya çalıştığını söyleyip açamadım dedi. Genel müdürlüğe bilgi verecekmis. Banada bilgilendirme yapacaklarmış bekliyoruz artık. Ayrıca bu çalışanların bazılarının kendi sirketlerinin hizmetlerinden haberi yok😱😱

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.