Şimdi Ara

T.T. faturasiz 500 dakika 1000 sms 4 gb internet 19 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
691
Cevap
41
Favori
75.905
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/merhaba-500-paketi-yenimusteri.aspx
    numara tasima ile FATURASIZ MERHABA TARIFESINE gelenlere 19 tl
    mevcut musteriye 25 tl

UYARI: Selfy ye 7 25 yas araliginda bir tc numarasi ile uye olup bu tarifedeki paketi de kullanirsin. Selfy nin avantajlarindan faydalanirsin.
    UYARI: Arkadaslar yabanci uyruklular icin degil bu paket. herkes gecebiliyor. TIRK TELEKOM MOBIL HÈRYONE TARIFESININ ISMINI DEGISTIRIP MERHABA TARIFESI OLARAK GUNCELLEMIS. MERHABA TARIFESINE GECTIKTEN SONRA BU MERHABA 500 PAKETINI ALIYORSUNUZ. BILGI KIRLILILIGI VAR ORTADA. SITEDE YABANCI UYRUKLULARA YONELIK DIYE BIR YAZI BILE YOK.
    SON 30 GUNDE FATURASIZ TT MOBILE GELDIYSEN TARIFENI FATURASIZ MERHABA OLARAK DEGISTIRIYORSUN. ARDINDAN MERHABA 500 PAKETINI ALIYORSUN.

düzenleme: ARKADASLAR http://www.avea.com.tr/web/tarifeler/MerhabaTarifesi TARİFE DETAYLARINI OKUYUNUZ. NE BU LINKTE NE DE DIGER LINKTE TC VATANDASLARININ BU TARIFE VE PAKETTEN YARALANAMAYACAGINI SOYLEYEN KELIME BULAMADIM.
    LINK GUNCELDIR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CB72FF50B -- 11 Nisan 2017; 19:29:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar bende bugün geçiş yapmak için başvurdum, bayii bana teşekkür etti bilmiyormuş bu tarifeyi. Google den arama yaptı buldu tarifeyi okuduk birlikte. Ne suriyeli vatandaş nede arap ibaresi var. Tarife "Merhaba" diye açılacak ve 20 tl yükleme zorunluluğu var ek 1gb almak için. Zaten tarife 19 TL. Çok obsesif ve paronayak yazılar okudum. Çok büyütmeyin olayı varsayalım herşey olumsuz oldu başka operatöre geçersiniz. Olayları abartmayın dostlar Google yazın tarife bilgisi geliyor.

Selamlar.
  • Teşekkürler, çok iyi gözüküyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yerimizi alalım.

- 2 hafta sonra düzenleme -

Telsiz kullanım ücreti ödememek için numara taşımayı düşünüyordum. Paketteki kullanımlar bitince Vodafone SUPER2GB (400DK+1000SMS+2GB 15TL)'dan bu pakete geçtim. Konuda paylaşım yapan herkese çok teşekkürler. Numara taşıma yoluyla bu paketi almak isteyenlere yaptıklarımı anlatayım:

1. TT bayiine gidip numaramı taşımak istediğimi, ama hattın Mobil Öğrenci değil de Merhaba tarifesi ile açılması gerektiğini anlattım(Bunu kabul etmezlerse başka bir yerde deneyin). İşlemler bitince verilen sözleşme örneğinde tarife adı MERHABA yazıyordu. (teşekkürler @octopusokan, @yafess_)

2. Başvurudan kısa süre sonra numara taşıma için bilgilendirme SMS'i aldım. (Numara taşıma talebiniz alınmıştır vs.) Birkaç gün sonra da sim kartı ne zaman değiştirmem gerektiğini anlatan SMS geldi.

3. Hat bugün Faturasız Merhaba tarifesi olarak açıldı. Pakete kayıt için MERHABA500 yazıp 5555'e gönderdim. Hemen onay mesajı geldi, daha sonra 20 TL yükledim ve 500DK 1000SMS 3GB tanımlandı.

4. +1GB gelmeyince tekrar MERHABA500 yazıp 5555'e gönderdim, bu serfer 1 GB daha geldi. (teşekkürler @teote)

Ek: TT online işlemlerden lira yükleme kampanyaları da var, ilk defa yükleyenlere aylık 1 ya da 4 GB:
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/kampanyalar/Sayfalar/online-yukleme-kampanyasi.aspx
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/kampanyalar/Sayfalar/1-gb-kazan-kampanyasi.aspx

Ayrıca 25 yaş altı TCKN ile Selfy'den de yararlanılabiliyor galiba ama ben denemedim.

Ekran görntüleri:

- 6 hafta sonra düzenleme -
    Arkadaşlar gelmeyin tünel bombok bir yere çıktı.
    https://youtu.be/2hg3_itugKU?t=25

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F3SV mağduru -- 3 Mayıs 2017; 19:6:46 >

• Numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile faturasız Merhaba Tarifesi’ne gelerek Merhaba 500 Paketi’nden faydalanan müşterilere aylık tek seferde 20 TL ve üzeri yüklemeleri durumunda aylık 1 GB cepten internet hediye edilecektir. Bu koşulun sağlanmadığı aylarda 1 GB data hakkı sunulmayacaktır.

4 + 1 mı oluyor bu durumda ?

• reDsbLacKSK R kullanıcısına yanıt
    3+1

• Mega 3gb dan daha iyi gözüküyor. Acaba hattı taşısam mı

• Döndük dolaştık turkcell e geri geldik telekomun fiyatlari iyide cekse birde

• Vodafone mega3gb'dan vazgeçirecek bi tarife cıktı sonunda. işyerinde vodafone çekmiyor, avea lte seviyesinde.
    Vodafone cep cüzdan kampanyasından baya tl biriktirdik hatta, geçiş yaparken vodafone liraların üzerine yatmaya çalısmasın?
  • Vodafonedan gecmeyi düşünüyorum ama geçenki cep cuzdan kampanyasindan kazandigim 200 tl bakiyem var bu 200 tl bakiyemi vodafonedan alabilirmiyim eger turk telekoma gecersem

• Mega 3gb tarifesindeki biri olarak gayet cazip geldi. Bunlarda vodafone gibi 2 TL arayan kim için, 1.67 TL de telsiz vergisi için ek olarak kesiyor mu acaba?

• PTTcellden geçersen 25 mi

• Ahh yeni geçmiştim vodafona 2 aya kapanmaz inş.

• kemalrn kullanıcısına yanıt
    Galiba iadesini bankana yapabiliyorsun.Bilgi mesajı geliyordu.Kesin olarak bilgim yok.

Hocam kazandıgın tl leri aktarmıyorlar ama olaki vodafone a geri geçersen o zaman kalan süre kadar tekrardan kullanabiliyorsun
    Hat taşınfıktan sonra hat sahibine ait kimlik vr ibanla cep merkezinden başvurup hesabuna aktara bilitsin

Brndede 170tl var bu gün grçeceğim

• Hat taşımada bu paket için önce hangi tarifeyi seçiyoruz? Bu gün ofisinden taşıyayım hattımı

• Mesajım dursun şuralarda...

• Güzel tarife mesajımız bulunsun
  • Bu arada 1gb ek eski kullanıcılara yok

• Selfyden de iyi ama selfy nin avantajlarini bırakmak istemiyorum selfy ye yapsınlar adam gibi birşey saçma yoksa

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.