Şimdi Ara

Türk Telekom Faturalıda 15GB 35TL (39TL Oldu) Tarifesi Kullananlar Kulübü (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.620
Cevap
58
Favori
144.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mafih76

bugün itibariyle 20 gb taahhütsüz 70tl ye geçtim
    kac dk konusma hoca m1000 dk mı
  • mafih76 M kullanıcısına yanıt
    Evt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba ben de bu tarifeyi kullanıyordum, 23 Martta 1 yıllık taahhüt doluyordu. 6 Martta TT'dan aradılar, gevşek bir de eleman var efendim siz bizi fiyatınızı yükseltmek için aradık sanıyorsunuz hayır hayır asla öyle değil yüksek fiyatlardan etkilenmenizi istemiyoruz ayda 36 Tl 36 kuruştan devam ettirelim dedi. Zaten bu kadar öderken iyi bari dedim olur dedim.
    Bu arada telefonum da mi9 konuşma kayıt özelliği de var. 1 ay geçti benim fatura geldi 46.50?? Aradım müşteri hizmetlerini dedim beni bu numaradan şu tarihte aradılar 3.38 dk sürdü ses kaydı elimde var bu adam bana kuruşu kuruşuna söyledi şimdi nasıl olur böyle olur dedim. Kız aldı eline hesap makinesi hesaplıyor nasıl böyle bulmuş anlamadım diyor Bu arada bendeki fiyat 60 tl taahhütsüz üzerinden %25 indirimli fiyattı heralde. Sonra dedi bu tarifede 2. tarife ekleme var dedi, aynı tarifede 12 ay taahhüt(online işlemde böyle yazıyor) diye bir şey ekledi benim fiyat 25.5 tlye düştü Böyle yapsak olur mu dedi iyi tamam dedim anlaştık Bu arada 12+12 ay değil de nisandan itibaren 12 ay yapmış oldu, geçen ayki 46.5u ödeyeceğim ama durduk yere 36dan anlaşmışken 26ya düşünce iyi geldi. Sizi de ararlarsa ikinci taahhüt şeyini deneyin derim ben de onlardan öğrenmiş oldum. Herhangi bir şekilde kazanmak da gerekmiyor demek ki tamamen keyfi olarak 441444 den aldım tarifeyi Umarım faydası olur size de.

• EVET artık telefona çıkan müşteri hizmetlerine de risk alma ve fiyat sunma hakkı verilmiş. Bu yüzden iyice düşük fiyatlar vermeye başlandı. Çok kişi 26 TL'ye hatta 22 TL'ye kullanan var. Yalnız 20GB olanını istemek lazım artık. 20GB 35TL veya altında olursa çok uyguna gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: SiberProfil

TT hızı o kadar da kötü değil aslında herkeste. Benim gördüğüm hız 25-26 mbps.
    50 gb nete 62 lira ödüyorum. Abinize yapılan teklif de bayağı iyiymiş.
    Bilemiyorum benim bulunduğum ilçede hep yavaş tt. benim evin sadece bir noktasında çok hızlı bir oda da hiç çekmiyor. Hızlı olan yere kullanmadığım telefonu bırakıp diğer telefonla kullanmayı düşünmedim değil. O noktada en düşük 17 en yüksek 60 mbps oluyor.

Sizin 50 gb 62 liralık paket tarif ne ise alamıyor muyuz? Çok iyi fiyat nasıl böyle oldu bilgi vereilirseniz sevinirim
  • nickoloji N kullanıcısına yanıt
    Bittiğinde duran 15 gbli ana paket 35₺
    Ek paket 5 gb 15₺
    Gece interneti (12-6) 30 gb 9₺
    Telsiz 3₺

Şeklinde :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiberProfil -- 30 Nisan 2020; 0:29:18 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuri00007

Arkadaşlar merhaba ben de bu tarifeyi kullanıyordum, 23 Martta 1 yıllık taahhüt doluyordu. 6 Martta TT'dan aradılar, gevşek bir de eleman var efendim siz bizi fiyatınızı yükseltmek için aradık sanıyorsunuz hayır hayır asla öyle değil yüksek fiyatlardan etkilenmenizi istemiyoruz ayda 36 Tl 36 kuruştan devam ettirelim dedi. Zaten bu kadar öderken iyi bari dedim olur dedim.
    Bu arada telefonum da mi9 konuşma kayıt özelliği de var. 1 ay geçti benim fatura geldi 46.50?? Aradım müşteri hizmetlerini dedim beni bu numaradan şu tarihte aradılar 3.38 dk sürdü ses kaydı elimde var bu adam bana kuruşu kuruşuna söyledi şimdi nasıl olur böyle olur dedim. Kız aldı eline hesap makinesi hesaplıyor nasıl böyle bulmuş anlamadım diyor Bu arada bendeki fiyat 60 tl taahhütsüz üzerinden %25 indirimli fiyattı heralde. Sonra dedi bu tarifede 2. tarife ekleme var dedi, aynı tarifede 12 ay taahhüt(online işlemde böyle yazıyor) diye bir şey ekledi benim fiyat 25.5 tlye düştü Böyle yapsak olur mu dedi iyi tamam dedim anlaştık Bu arada 12+12 ay değil de nisandan itibaren 12 ay yapmış oldu, geçen ayki 46.5u ödeyeceğim ama durduk yere 36dan anlaşmışken 26ya düşünce iyi geldi. Sizi de ararlarsa ikinci taahhüt şeyini deneyin derim ben de onlardan öğrenmiş oldum. Herhangi bir şekilde kazanmak da gerekmiyor demek ki tamamen keyfi olarak 441444 den aldım tarifeyi Umarım faydası olur size de.
    onlar mı aradı sizmi başta onların aradığı yazıyor bende güzel bi teklif bekliyorum. sizin demenize göre 12+12 ay tahattüt mü yapabliyoruz şimdi oyle olunca daha iyi fiyat mı veriyorlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: Emekli Komutan

Genellikle hattı taşırken formu doldururken bayi çalışanı aktif eder ve hat açıldığında otomatik olarak açıktır eğer kapatmadınsa. Online İşlemleri incele,bir yerlerde bulunur.
    Hocam merhaba.Türk Telekomda bu ayın 21 inde taahhütüm bitecek ve kampanya adı altında arayıp cazip fiyattan kullandığım tarifeyi ısrarla 2 katı fiyata teklif edip duruyorlar.Bu sebeple Turkcell veya Vodafone a geçeceğim.Bu geçiş işlemi esnasında taahhüt cayma bedeli ödememem ve taahhüt bittiğinden dolayı yüksek fiyatlı taahhütsüz yeni fatura ücretinin tarafıma yansıtılmaması için geçiş aşamasında nasıl bir yol izlemeliyim?

• HanDar05 kullanıcısına yanıt
    Taahhütünüzün bitmesine 3 gün yada 4 gün kala numara taşıma başvurunuzu yaparsanız en uygun ekonomik planlama ile halletmiş olursunuz. Taahhüt bittikten sonra da taşısanız 1 aylık fatura kesilmez,taahhütsüz fiyat 30'a bölünüp x kullandığın gün kadar yansır.
    Aynı hesap son taahhütlü fatura döneminiz için de geçerli.

Profilimde Turkcell'e numara taşıyacaklar için kampanyalı fiyatları paylaştığım konu linki mevcut.

• quote:

Taahhütünüzün bitmesine 3 gün yada 4 gün kala numara taşıma başvurunuzu yaparsanız en uygun ekonomik planlama ile halletmiş olursunuz. Taahhüt bittikten sonra da taşısanız 1 aylık fatura kesilmez,taahhütsüz fiyat 30'a bölünüp x kullandığın gün kadar yansır.
    Aynı hesap son taahhütlü fatura döneminiz için de geçerli.

Profilimde Turkcell'e numara taşıyacaklar için kampanyalı fiyatları paylaştığım konu linki mevcut.
    Hocam diyelimki 4 gün kala başvurdum ve 2 gün içinde geçişim oldu.Tarafıma ücretlendirme çıkmaz mı TT tarafından?
    Konunuzu okudum hocam elinize sağlık çok büyük emek harcamışsınız,özellikle internet kazanmaya dair verdiğiniz taktikleri dikkatle okudum.Turkcell e geçersem konunuzdaki yöntemleri uygulayacağım.

Bu tarifede taahhütümün son fatura dönemindeyken,taahhütümün bitiş gününe 2 gün kala,numaramı Turkcell'e taşıdım. 22'sinde taahhüt bitiyordu,19'unda hattım Turkcellde açıldı. 37-38 TL civarı fatura gelirken,2 gün eksik 35 TL gibi bir fatura geldi.
    Yani bizzat uygulamış tecrübe etmiş biriyim. Son fatura dönemi içerisinde taahhüt tarihinin bitmesine 2 gün 3 gün kala hattın taşınırsa taahhütü bozmuş olmuyorsun,aksine kullanmadığın günün ücreti alınmıyor faturadan düşülüyor.

• quote:

Bu tarifede taahhütümün son fatura dönemindeyken,taahhütümün bitiş gününe 2 gün kala,numaramı Turkcell'e taşıdım. 22'sinde taahhüt bitiyordu,19'unda hattım Turkcellde açıldı. 37-38 TL civarı fatura gelirken,2 gün eksik 35 TL gibi bir fatura geldi.
    Yani bizzat uygulamış tecrübe etmiş biriyim. Son fatura dönemi içerisinde taahhüt tarihinin bitmesine 2 gün 3 gün kala hattın taşınırsa taahhütü bozmuş olmuyorsun,aksine kullanmadığın günün ücreti alınmıyor faturadan düşülüyor.
    Müşteri hizmetleri sizin dediğinizin daha fazlasını söyledi hocam bana aslında,son ay operatör değişimi serbesttir dedi ceza ücreti çıkarılmaz dedi fakat mantıklı gelmemişti açıkcası ve inanmamıştım 12 aylık taahhüt verip 12 ay dolmadan operatör değişiminde sorun oluşmayacağını söylemeleri.

Online işlemlerden ya da Türk Telekom mobil uygulamasından taahhüt bölümüne baktığınızda da taahhütünüz bulunmamaktadır, yazar zaten. Son ayda dilediğiniz gibi başka operatöre geçebilirsiniz. Ama şu sıkıntı var 15 günü geçerse kullanmadığınız haklarınızında ücretini ödüyorsunuz tam fatura çıkıyor. O yüzden 4-5 gün kala geçmek en mantıklısı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ATEŞ

Online işlemlerden ya da Türk Telekom mobil uygulamasından taahhüt bölümüne baktığınızda da taahhütünüz bulunmamaktadır, yazar zaten. Son ayda dilediğiniz gibi başka operatöre geçebilirsiniz. Ama şu sıkıntı var 15 günü geçerse kullanmadığınız haklarınızında ücretini ödüyorsunuz tam fatura çıkıyor. O yüzden 4-5 gün kala geçmek en mantıklısı.
    Teşekkür ederim hocam cevabınız için sağolun.Peki diyelim ki taahhüt bittiği gün başka bir operatöre başvursam ve 2 gün sonra geçiş olsa,ben bu 2 gün içerisinde hattımda bulunan tüm internet haklarını bitirsem sadece 2 günlük ücretlendirme mi yapılır yoksa paketimi bitirdiğimden dolayı tam ücretlendirme mi yapılır?

• whitelated kullanıcısına yanıt
    Evet ilk onlar aradı ama dediğim gibi onların aradığında hatalı bi işlem oldu. İlk aramada üstteki tarifeyi yaptılar(45tl oldu), ikincide alttakini eklediler(25.5tl oldu)
    Türk Telekom Faturalıda 15GB 35TL (39TL Oldu) Tarifesi Kullananlar Kulübü

• nuri00007 N kullanıcısına yanıt
    Hocam faturalida 15 gbi 25 tl ye mi kullaniyorsunuzzzz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkansulek -- 3 Mayıs 2020; 20:58:1 >
  • Hocam benim Faturalida 15Gb tarifesi 35 den kullaniyorum taahut bitmesine az kaldi Bastirsam ozelmusteri yonetimine 15 20 gb i 25 tl ile 30 tl arasi alabilirmiyim alanlar varmiş sonuçta

(Not: Tt ye sinirliyim geçen sms aşim yaptim 120 tl )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkansulek -- 3 Mayıs 2020; 20:57:41 >
  • Faturasız kullanıyorum. 20gb 45tl teklif var uygulamada. Buna geçsem extradan arayarak fiyatı daha da düşürebilir miyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumhurfatih

Faturasız kullanıyorum. 20gb 45tl teklif var uygulamada. Buna geçsem extradan arayarak fiyatı daha da düşürebilir miyim?
    Faturasızdayken indirim yapmazlar önce 12 ay yoğuracaklar insani sonra indirim😂

• quote:

Orijinalden alıntı: furkansulek

Faturasızdayken indirim yapmazlar önce 12 ay yoğuracaklar insani sonra indirim😂

Alıntıları Göster
    Yoguracaklar diyorsun :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.