Şimdi Ara

Türk Telekom Faturalı Taahhüt uzatmam karşılığında indirim yerine zam yaptı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Taahhütlü 37,50 tl faturalarım geliyordu. Bana %20 indirim sundular taahhütümü uzatmam karşılığında onayladım. Fakat faturam şimdi zam yiyerek 45.36tl olmuş. Bana gelen sms aşağıdaki şekilde yanlışım var mı?
    Degerli musterimiz, 12 ay Turk Telekom Faturali mobil hat kullanma sozunuze uc fatura donemi sonrasinda baslayacak %20 aylik sabit ucret indiriminiz hattiniza tanimlanmistir. Indiriminiz 12 fatura donemi boyunca mevcut tarifenizde gecerli olacaktir. B001

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• %20 indirim taahhütsüz fiyat üzerinden alıyor kabul ederken neden sormadın ne kadar geleceğini ?

hangi tarifedesin o tarifenin fiyatına bak belli olur
  • Türk telekom bu aralar iyice tok satıcı moduna girdi. Fazla uzatmadan başka operatöre geçmek lazım. Ben öyle yaptım 7 senelik hattımı taşıdım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

%20 indirim taahhütsüz fiyat üzerinden alıyor kabul ederken neden sormadın ne kadar geleceğini ?

hangi tarifedesin o tarifenin fiyatına bak belli olur
    Taahhütsüz fiyatı 55 tl imiş. Hata yapmışım. Şimdi aradım 0 tl karşılığında taahhütümü iptal ettirdim. Hat 1-2 çubuk çekiyor fiyatından dolayı cazibesi vardı. 20 fazla veririm insan gibi çeken sağlayıcıya geçerim. Teşekkürler hocam. Bu arada aralık ayının ücreti kesilecek dimi bu ay kullanayım mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ll BLooD ll -- 1 Aralık 2019; 14:53:22 >

• Eğer başka bir taahhütünüz yoksa ve numara taşıma yapacaksanız kullandığınız günlerin farkını yansıtırlar son faturaya 45 yerine 25 gibi

• 😀 turk telekom buara zengin modunda naptgi belli degl

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oz4a

Eğer başka bir taahhütünüz yoksa ve numara taşıma yapacaksanız kullandığınız günlerin farkını yansıtırlar son faturaya 45 yerine 25 gibi
    Başka taahhütüm yok. Fatura da değişiklik oluyorsa numara taşıyana kadar kullanmayayım o zaman teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: FOCUSSTYLE

😀 turk telekom buara zengin modunda naptgi belli degl
    5-6 yıldır internet Türk Telekom kullanıyordum. 2 sene önce beni ellerinden kaçırdılar. Şimdi de mobil den kaçıracaklar. Kendileri bilir burda kasa biziz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ll BLooD ll

5-6 yıldır internet Türk Telekom kullanıyordum. 2 sene önce beni ellerinden kaçırdılar. Şimdi de mobil den kaçıracaklar. Kendileri bilir burda kasa biziz.

Alıntıları Göster
    2008den beri ttdeyim sanirim bende kacicam 😀

• 2004’den beri tt’deydim simkartta hala aria yazıyordun artık turkcell kalitesindeyim, resimdeki sim karttan vardı

Not: resim temsilidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: efefor

2004’den beri tt’deydim simkartta hala aria yazıyordun artık turkcell kalitesindeyim, resimdeki sim karttan vardı

Not: resim temsilidir.

😀😀😀😀😀 aria aycell vay be ne gunlerdi

• efefor kullanıcısına yanıt
    Benim yan komşu hâlâ kullanıyor aria diye yazıyor çekim de

• Evet de 20 indirim yapıyorlar 55 tl den 45 tl ye düşüyor ve 2.32 TL yapıyor

• Bu kelime oyununa düşmeyin abi, yeni taahhütte mutlaka ödeyeceğiniz fiyatı öğrenin..indirimler taahhütsüz fiyatlar üzerinden ve taahhütsüz fiyatlarda sürekli değişken olduğu için böyle durumlar olabiliyor.

• ll BLooD ll L kullanıcısına yanıt
    İnternetin lazımsa kullan ama bitirme günceldeki tutar kadar gelir 22 sinden sonra taşı açılması 26 aralığı geçmesin

Lazım değilse taşırsın faturan gün bazlı gelir

• Hoşçakal Türk Telekom kasa kazandı.

• Bana da geçen sene yüzde 30 indirim ister misiniz demişlerdi tamam dedim taahhüt bitince zam geldi
    Hemen başka operatöre taşıdım, hemen geri döndüm ama uygun tarife teklifi için 3 ay bekledim.
    Geçenlerde aradılar kadına diyorum ben bunu bi daha yemem, beyefendi indirim veriyoruz işte daha ne istiyorsunuz diyor
    Dedim deneyimliyim, keriz yok karşında. Yüzde 40 indirimli kullanıyorum ben zaten, yüzde 20~30 indirim demek benim için zam demek.

• quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

Bana da geçen sene yüzde 30 indirim ister misiniz demişlerdi tamam dedim taahhüt bitince zam geldi
    Hemen başka operatöre taşıdım, hemen geri döndüm ama uygun tarife teklifi için 3 ay bekledim.
    Geçenlerde aradılar kadına diyorum ben bunu bi daha yemem, beyefendi indirim veriyoruz işte daha ne istiyorsunuz diyor
    Dedim deneyimliyim, keriz yok karşında. Yüzde 40 indirimli kullanıyorum ben zaten, yüzde 20~30 indirim demek benim için zam demek.
    Bana gelip de onayladığım sms aşağıda bakar mısınız kelime oyununa sazan gibi nasıl atlamışım. Bana da iyi bir ders oldu. Ceza bedeli ne olursa olsun ödeyip ayrılacaktım. Beni o kadar çıldırttı ki 24 saat olmadan operatörümü değiştirdim.

Degerli musterimiz, 12 ay Turk Telekom Faturali mobil hat kullanma sozunuze uc fatura donemi sonrasinda baslayacak %20 aylik sabit ucret indiriminiz hattiniza tanimlanmistir. Indiriminiz 12 fatura donemi boyunca mevcut tarifenizde gecerli olacaktir. B001

• hattımı vodafone taşıdım geçiçi bir süre için ardından tekrar türk telekoma geçiçem 20 gb lık pakete 45 tl istiyorlar şu an 5 gb da 35 tl ödüyorum kontörlü vodafone 2 ay daha dayancaz artık bu sıkıntıya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.