Şimdi Ara

Türk telekom fatura hırsızlığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar geçen sene 1 senelik Türk telekom internet aldık bir sene doldu.bizi arayan soran olmadı devam etmek istiyor musunuz diye bizde gidip başka internet aldık daha sonra bir kaç ay sonra türk telekom aradı borcunuz var diye dedim ne borcu sizin internet taahhütünüz bitti biz sizi aradık ulaşamadık öyle olunca internetiniz devam ediyor dedi ve borç yazmaya devam ediyor bende tüketici hakem heyetine başvurdum elimde son ödediğim faturada var ama imzaladığımız kontrat yok. bu durumda haklı olacağımızı düşünüyorum ama sizce ne olur acil cevaplarsanız sevinirim.

• Maalesef haklı değilsiniz. Bizim millet okumadan her şeye imza atmayı çok sever, bu alışkanlıktan bir türlü kurtulamadık. Taahhüt ve sözleşme farklı şeylerdir. Sözleşme süresiz yapılır, taahhüt süreli. Taahhüt süresi bittiğinde kazık liste fiyatından aboneliğiniz devam eder. Mevzuat gereği abonelik de iptal de imza ile yapılmak zorunda. Firmaların taahhüt bitimini haber verme zorunluluğu yok, tabi arasaydı daha iyi olurdu. Aradık ulaşamadık yalanını firmaların çoğu kullanıyor. Yeni abonelik yaparken "işletmeci değişikliği" şeklinde yapsaydınız eski aboneliğiniz otomatik olarak kapanacaktı ama siz sıfırdan bağlantı şeklinde başvurarak burada da hata yapmışsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Boone -- 15 Kasım 2017; 15:38:38 >
  • Malesef yapacak bir şey yok

Taahhüt bitince abonelik sonlanmaz. Kaç para geldi borç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha neyin altına imza attığını bilmeden hırsız yaftası yapıştırmak ne kadar kolay...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.