Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (989. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: noval_06 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
28.766
Cevap
577
Favori
2.026.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 987988989990991
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • taahhüt 8 ekimde bitiyor. yenilerde taahhütü bitipte avantajlı yenileme yapan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fotografya

taahhüt 8 ekimde bitiyor. yenilerde taahhütü bitipte avantajlı yenileme yapan var mı ?

Müşteri hizmetlerinden iptal başvurusu yapıp imaknınız var ise Telekom müdrülüğüne gidip fiyat yüksek verildiği için iptal ettirmek istediğinizi söyleyin.

Bana en düşük fiyatı öyle verdiler. 62 TL ye kullandığım paket için 51 TL teklif ettiler en son.
  • besiktasulan B kullanıcısına yanıt
    aynisini ben de kabul ettim ama yalinda maalesef cok kampanya yok. ben de ev telefonu baglatamiyorum port yok kaldi oyle.

taahhut bozma suresi kac gun hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 000hasan

quote:

Orijinalden alıntı: fotografya

taahhüt 8 ekimde bitiyor. yenilerde taahhütü bitipte avantajlı yenileme yapan var mı ?

Müşteri hizmetlerinden iptal başvurusu yapıp imaknınız var ise Telekom müdrülüğüne gidip fiyat yüksek verildiği için iptal ettirmek istediğinizi söyleyin.

Bana en düşük fiyatı öyle verdiler. 62 TL ye kullandığım paket için 51 TL teklif ettiler en son.

Valla bravo 62 tl den 51 e iyi düşmüşler. Adsl miydi pakey ? Ben su an 51 tl ödüyorum adsl aynen devam etsin dedim yok olmaz dediler. Yüksek hız plus kampanyası var modem hediyeli güya 66 tl ye denk geliyor. Bir diğeri de 59.90 a modem yok fiber kampanya. Türk net e gitmek istemiyorum bakalım ne olacak

• fotografya kullanıcısına yanıt
    Benim kullandığım paket fiberdi. Yanlız siz bunu baz alarak hareket etmeyin ben zaten iptal etmiştim.

Sadece en düşük fiyatı böyle alabildiğimi söylemek için yazdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wwtr

Geçen sene ıslak imzalı iptal talebinde bulunmuş ve 56 TL'ye 24 mbps 75 GB kota ve TTnet Alo tarifesine %40 indirim alarak bir sene taahhüt vermiştim. Şimdi Ekim ayı gelmek üzere, bu şekilde bir sene indirimli kullanarak sonrasında tekrar taahhüt vererek anlaşma yapan var ise tavsiyelerini almak isterim.

Eğer mümkün değilse, aynı şartlarda hizmet için 67 TL'nin altında tarife bulamadım, bilen varsa paylaşabilir mi?

Son çare ise Turk.Net olacak. Ancak onda da eskiden 100 mbps iken şimdi 35 mbps verecekler diye biliyorum.

Kimse mesajıma cevap vermemiş ama ben kendi açımdan gelişmeleri yazayım. Benzer durumda olan arkadaşlar için emsal olur.

Ekim ayı sonunda bitecek taahhüt için online işlemlerden iki kere şikayet girmeme rağmen, bugün başka bir İSS'ye taşımam durumunda ceza vb. bir meblağ ödeyip ödemeyeceğimi sordum ancak yanıt alamadım. Daha doğrusu aldım ancak laf kalabalığı yaparak şu durumda şu bu durumda bu bedel indirimi nedeniyle bir para ödersiniz dediler ancak ne kadar ödeneceğini yazmadılar. Taahhüdün son 30 günü içerisinde cezai yaptırım artık yok diye yazılar okudum ancak ilk elden tecrübe eden arkadaşlar var ise yorumda bulunabilir mi?

Mevcut kampanyalarda(hızını katla, çifte telli vb.) fiyat avantajı yok, olsa bile 24 ay taahhüt süresi BTK'nın kota ile ilgili işlemlerini bu süre içerisinde tamamlayacağı nedeniyle uzun bir süre.

Sanırım son çare TürkNet olacak ancak onda da hem memnun olan hem olmayan çok kişi var. Hem interneti ve telefonu taşısam, ilk ay aboneliği kod ile bedavaya getirsem ve memnun kalmasan, Turk Telekom'a geri dönüldüğü zaman uygun fiyatlı bir tarife ya da avantajlı bir paket bileniniz var mı? Sanırım bu sefer de yeni üyelik nedeniyle hat bağlama vb. bir ilave ücret ortaya çıkacak ancak net bilemediğim için danışmak istedim.

• quote:

quote:

Geçen sene ıslak imzalı iptal talebinde bulunmuş ve 56 TL'ye 24 mbps 75 GB kota ve TTnet Alo tarifesine %40 indirim alarak bir sene taahhüt vermiştim. Şimdi Ekim ayı gelmek üzere, bu şekilde bir sene indirimli kullanarak sonrasında tekrar taahhüt vererek anlaşma yapan var ise tavsiyelerini almak isterim.

Eğer mümkün değilse, aynı şartlarda hizmet için 67 TL'nin altında tarife bulamadım, bilen varsa paylaşabilir mi?

Son çare ise Turk.Net olacak. Ancak onda da eskiden 100 mbps iken şimdi 35 mbps verecekler diye biliyorum.

Kimse mesajıma cevap vermemiş ama ben kendi açımdan gelişmeleri yazayım. Benzer durumda olan arkadaşlar için emsal olur.

Ekim ayı sonunda bitecek taahhüt için online işlemlerden iki kere şikayet girmeme rağmen, bugün başka bir İSS'ye taşımam durumunda ceza vb. bir meblağ ödeyip ödemeyeceğimi sordum ancak yanıt alamadım. Daha doğrusu aldım ancak laf kalabalığı yaparak şu durumda şu bu durumda bu bedel indirimi nedeniyle bir para ödersiniz dediler ancak ne kadar ödeneceğini yazmadılar. Taahhüdün son 30 günü içerisinde cezai yaptırım artık yok diye yazılar okudum ancak ilk elden tecrübe eden arkadaşlar var ise yorumda bulunabilir mi?

Mevcut kampanyalarda(hızını katla, çifte telli vb.) fiyat avantajı yok, olsa bile 24 ay taahhüt süresi BTK'nın kota ile ilgili işlemlerini bu süre içerisinde tamamlayacağı nedeniyle uzun bir süre.

Sanırım son çare TürkNet olacak ancak onda da hem memnun olan hem olmayan çok kişi var. Hem interneti ve telefonu taşısam, ilk ay aboneliği kod ile bedavaya getirsem ve memnun kalmasan, Turk Telekom'a geri dönüldüğü zaman uygun fiyatlı bir tarife ya da avantajlı bir paket bileniniz var mı? Sanırım bu sefer de yeni üyelik nedeniyle hat bağlama vb. bir ilave ücret ortaya çıkacak ancak net bilemediğim için danışmak istedim.

Benim de taahhutum bu hafta bitiyor. Size uyar mi bilmiyorum ama Yeni gelen abonelere 35Mbit-100 GB AKK'li paket 72 TL (Yalin internet fiyati).

Ben eski abone oldugum icin bana bu fiyati veremiyorlarmis. Ben de iptal talebi olusturdum. Bakalim neler olacak.

- 24 mbit yerine 35 istememin sebebi, akk dolunca hizin 16ya dusmesi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cemal CEMİL

telekom ofis ile görüşün
    ben 16 mbit internet 100 gb. akn +ttnet alo (250 dakika) 59 tl.ye anlaştım
    gerçi kampanya katılım ücreti diye bir şey yazıyor ,ona ödeme kesilecek mi bilmiyorum (henüz ilk fatura çıkmadı) ,çıkarsa dahi 2 tl. alındığını söyleyen var

toplam 61 tl. yapıyor ,yani size çok fazla söylemişler , 75 akn ile 100 akn. arasında 1 tl. fark vardı o nedenle ben 100 akn olanı istedim (gerçi 100 akn.li olanı herkese vermiyorlar demişlerdi)

az önce baktım 59.5 tl. fatura çıkmış
    telekom görevlisi 59 tl. gelecek demişti ,neyse artık 50 kr. için kavga etmeyeyim :)
  • PCkopat065 kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim, iptal talebinizden sonra gelen teklifleri paylaşma şansınız olur ise mutlu olurum.
  • quote:

Cevabınız için teşekkür ederim, iptal talebinizden sonra gelen teklifleri paylaşma şansınız olur ise mutlu olurum.

Hocam az once arayip 35 mbit 100 gb akk (aonrasinda 16mbite dusuyor) icin 76.5 tl teklif ettiler. Dusunucem dedim.

Sizde durum nedir?

• PCkopat065 kullanıcısına yanıt
    Ben geçen sene iptal talebinde bulunduğum ve mevcut durumda indirimli kullandığım için ıslak imzalı bir talepte bulunmadım. Türk.net’e taşıyarak memnun kalmama durumunda Telekom’a dönme durumum olabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • telekomun el değiştirme durumu var. 24 ay taahhüt işi sıkıntı. türk net de evdeki kutudan daireye biz yaptırıyormuşuz bağlantıyı. ekşide birisi yazmış 50 tl verdim elektirkçi getirdim yaptırdım falan filan sonra bağladılar neti kopma oldu tekrar elektrikçi çağırın filan yazmış.
  • fotografya kullanıcısına yanıt
    türknet alt yapıyı zaten telekomdan alıyor ,bu sorun çıkartırsa diğeri de çıkartacak demektir
    ayrıca el değiştirdi diye mevcut sözleşmelerin iptal edileceğini zannetmem ,ki tek taraflı iptal edilirse kimseden taahhüt bozma ücreti falan isteyemez
  • quote:

türknet alt yapıyı zaten telekomdan alıyor ,bu sorun çıkartırsa diğeri de çıkartacak demektir
    ayrıca el değiştirdi diye mevcut sözleşmelerin iptal edileceğini zannetmem ,ki tek taraflı iptal edilirse kimseden taahhüt bozma ücreti falan isteyemez

Benimde anlamadığım nokta o, telekom kotalı verirken, kendi altyapısını kullanan şirket kotasız veriyor.

Örnek vermek gerekirse; bir otel düşünün kendi müşterilerine sadece sabah kahvaltısı veriyor, ama yan oetlin müşterisine gelin istediğiniz kadar yiyin, sabah öğle akşam farketmez, dilediğiniz kadar yiyebilirsiniz.
  • güya tekelciliği önleme yasası gereği veremiyormuş (ben hiç inanmıyorum ya neyse)
    yahu aynı kampanyayı ana sağlayıcı niye yapamıyor ,böyle saçma iş olur mu ?
    hani diğerlerinden çok aşırı cazip kampanyalar falan yapar ,işte o zaman diğerleri batar mantığı olur ama diğerleri kadar verememesi hiç mantıklı değil
  • quote:

güya tekelciliği önleme yasası gereği veremiyormuş (ben hiç inanmıyorum ya neyse)
    yahu aynı kampanyayı ana sağlayıcı niye yapamıyor ,böyle saçma iş olur mu ?
    hani diğerlerinden çok aşırı cazip kampanyalar falan yapar ,işte o zaman diğerleri batar mantığı olur ama diğerleri kadar verememesi hiç mantıklı değil

Kanun çıktı zaten, 2018 sonuna kadar geçiş olacak. Kanun o tarihte demiyor, o tarihe kadar diyor. Farklı sağlayıcı bunu senin altyapınla yapabiliyorsa , demek ki altyapın bunu kaldırıyor. Bazı şeyleri mantık almıyor işte.

Yada aklıma gelen şu, firma tt ye öncekinden fazla ödüyor artık, tt de buna ses çıkarmıyor, diğer sağlayıcılara gidecek yerde benim altyapımda kalsınlar diyor. Ama tüm firmalar köylerde tt nin altyapısını kullanıyor.

Aklımda deli sorular.

• quote:

Orijinalden alıntı: 000hasan

2 Yıldır kullandığım 24 Mbps hızında 75 GB adil kullanım kotalı 100 dk konuşma hediyeli internetimiz taahütü geçen hafta bitti.

Toplam 62 TL ödediğim paket için 3 sefer konuştuğum müşteri hizmetleri 66 TL fiyat verdi. Ben dalga geçip geçmediklerini sordum. Bana fiyatın ne kadar avantajlı olduğunu söylediler. İptal talebi verdikten sonra mutlaka başka ISS ile anlaşacağımı eğer uygun fiyat verecekler ise şimdi ne yapmam gerekiyorsa yapacağımı sordum.

Son olarak ikna biriminden aradılar 59 TL teklif ettiler 100 dk konuşmayı 600 dk çıkardılar. Kendilerine o modeme herhangi bir telefon cihazının bağlanmadığını hatta telefon cihazım olmadığını telefonunun kendi dayatmaları yüzünden almak zorunda olduğumu söyledim. Eğer arttırabiliyorlar ise AKN'nin artırılmasını istedim. Cevapları hayır oldu.

Bende 24 mbps hız ile 150 GB AKN 'li Kablonete 49 TL'ye üye oldum.

Bugün modemi teslim etmek için Ankara Seyranbağları Telekom Müdürüğüne gittim. İptal nedenini sorduklarında fiyatın
    yüksek olduğunu söyledim. Oradaki memur ne dese beğenirsiniz. Ben fiyatı 51 TL'ye indireyim iptal etmeyin.

Madem böyle bir fiyat vardı neden beni müşteri hizmetleri size yönlendirmedi diye sordum. Kendiside aynı şeyden yakındı.

Bu kadar yazının özünde diyeceğim şudur uygun fiyat teklifi için modemi elinize alıp bayiye değil Telekom müdürülüğüne gidin.

aynı tarifeyi şimdi 59,90 a teklif ettiler bana henüz kabul etmedim. bende tt il müd. gittim ama adamlar niye geldin der gibi suratıma bakıyorlar nuh diyorlar peygamber demiyorlar ya. yani mevcutta 62 tl öderkene size indirelim demişler bence oradaki memur iyi niyetli. bana da denk gelmişti bir kere çalışan şöyle bir şey var onu yapayım ben size demişti baya faydası olmuştu bazısı da umursamaz elde olanlar bu deyip savıyor basından. bildiği halde yalan söylüyor.

• yokmu yenilerde modem hediyeli filan taahhüt yenileyen ?
  • konu ölmüş resmen
  • YAKIN TARİHLERDE GÜZEL İNDİRİM TEKLİFİ ALANLAR OLDU MU? TÜRKİYE NET NEDEN BU KADAR PAHALI HALA ANLAMAK ZOR. ALTYAPI DESEN ZATEN ÇOK KÖTÜ . YIL OLMUŞ 2018 HALA FİBER KULLANAMIYORUZ. HEMDE ŞEHRİN GÖBEĞİNDE YAŞAYARAK. İSYANKAR ETTİLER BİZİ :)
  • 
Sayfa: önceki 987988989990991
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.