Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (988. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: reguse , Twonokta , mafaky , efem-35 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 2 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü4 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
28.719
Cevap
574
Favori
2.022.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
82. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 986987988989990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 000hasan

quote:

Orijinalden alıntı: LAZOFLU

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: WinPeAcE

51 tl'yi kaç akn için teklif etti? Ve taahhüt istedi mi?

24 Mbps Fiber 75 GB AKN + 100 dk Alo paketi

Taahüt süresi olarak alıcı olmadığım için sormadım ancak herhalde 24 ay taahhüt isterler.

Ben operatörlerde 48 ay isyeni gördüm, onun için herşey beklenir.

Türkiyede kanunlar gereği 12 ay üzeri taahhüt hikaye.

Sözleşmede ne yazarsa yazsın.

http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/cihazlar/okula-donus-kampanyasi

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: WinPeAcE

51 tl'yi kaç akn için teklif etti? Ve taahhüt istedi mi?

24 Mbps Fiber 75 GB AKN + 100 dk Alo paketi

Taahüt süresi olarak alıcı olmadığım için sormadım ancak herhalde 24 ay taahhüt isterler.

Ben operatörlerde 48 ay isyeni gördüm, onun için herşey beklenir.

Türkiyede kanunlar gereği 12 ay üzeri taahhüt hikaye.

Sözleşmede ne yazarsa yazsın.

http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/cihazlar/okula-donus-kampanyasi

Kurumun istemesi legal olduğu anlamına gelmez.

Btk üzerinden hakkınızı ararsanız sonuç alabilirsiniz.

Aşağıdaki haberde google yazınca ilk çıkanlardan, örnekler dahada genişletilebilir.

http://www.milliyet.com.tr/tuketiciye-taahhut-oyunu-/ekonomi/detay/2105735/default.htm

• arkadaşlar 9 ekim 2015 te fibernet 24mbps 35gb akn hızda fırsat ikna kampanyasıyla 44 tl ye anlaşmıştık taahhüt sonuna geldik normal sabit telefonum var ona da aylık 15 tl ödüyorum her yöne 1000 dk ücretsiz konuşma var . binamda fiber altyapısı var o yüzden anladığım kadarıyla türknet olmuyor mecburen fiber olacak diye anladım çünkü. iptal dilekçesi vererek kaça anlaşabilirim sizce yardımlarınızı rica edecem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geniusm38 -- 27 Eylül 2017; 18:58:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: geniusm38

arkadaşlar 9 ekim 2015 te fibernet 24mbps 35gb akn hızda fırsat ikna kampanyasıyla 44 tl ye anlaşmıştık taahhüt sonuna geldik normal sabit telefonum var ona da aylık 15 tl ödüyorum her yöne 1000 dk ücretsiz konuşma var . binamda fiber altyapısı var o yüzden anladığım kadarıyla türknet olmuyor mecburen fiber olacak diye anladım çünkü. iptal dilekçesi vererek kaça anlaşabilirim sizce yardımlarınızı rica edecem

24Mbps/35 AKN TT İptal Birimindeki Liste de Yalın olarak 56TL veya 46TL + Telefon ücreti olarak gözüküyor.

Edit: Ben 16Mbps/50Akn + 10TL 250DK Alo olarak yeniledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erennavas -- 28 Eylül 2017; 1:23:32 >

• Yeni başvuru yapacağım önerdiğiniz tarife var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doc_tor

Yeni başvuru yapacağım önerdiğiniz tarife var mı?

Şu anda 4Mbps 30TL paketi var ve bir üstü 50TL'den başlıyor. İkisi arasında 35-40TL civarı paketler yok maalesef, ara paketler eklense ben de değerlendireceğim.
  • bilgi@sayar kullanıcısına yanıt
    Hocam bu devirde 4 mbs hız da çok az o paket işimi görmüyor anlaşılan 60 tl falan bayılacağız

• Doc_tor kullanıcısına yanıt
    Ben de bunun 8Mbps olanını çıkarın o zaman size geçiş yapayım diye telefonda belirttim ama henüz bir gelişme yok.
  • valla hizmeti aldığınız şirketten memnunsanız ( hızı stabiletesi ) hiç başka firmaları zorlamayın. ben daha önce doping adsl deydim sözleşmem bitmek üzere şirket beni aradı size sabit 8 mb kotasız limitsiz sabit hız dedi 1 ay deneyin sonra sözleşmenizi yenileyelim. eyvallah dedim. sıkıntsız 8 le bağlandım. sözleşme bitimine bir kaç gün kala telekomdan bir hatun aradı. böyle böyle kampanyamız var telefon artı int. daha ucuza alacaksınız zaten alt yapı bize ait falan. neyse biraz düşündüm geçtim.
    geçmez olaydım arkadaş bağlanması bir dert stabilitesi bir dert hız zaten 6 mb geçmiyor. neyse telekomu aradım böyle böyle tamam bir kayıt tutalım geyiği. pek bir değişen yok bir daha aradım böyle böyle , telekoma geçmeden böyle sıkıntılar çekmiyordum. demesin arıza nedeni sizdendir belki bize geçince bağlantılarınızda sıkıntı olmuştur. bende şalter attı gittim telekoma dedim ben kapatıyorum interneti. neyse bir iki gün sonra telekomdan aradılar, laf geyiği eve gelelim modem kurulumu yapalım tekrar kontrol edelim falan . neyse adam geldi baktı tekrar kurulum yaptı test mest hız testi gitti . değişen pekde bir şey olmadı. benim bağlantı, suan ,hızı 5-6 mb kopma olmuyor ama şimdide down. 500-600 gb olnca bağlantı hızımı 2.5 mb düşüyor. anlayacağınız adamlar gizli kota uyguluyor. sabah akşam sabit 2.5 mb. ayrıca üsküdarın göbeğinde oturuyor aldığım hizmet adsl kalitede bu fiber de yok ortada . anlayana artık arkadaşlar.

• Ttnet adsl dondurup turknet vdsl basvurdum bakalim. Yukaridaki listeye bakıyorum yalin 35 mbit 70 tl civari ve 24 ay prangalı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

Ttnet adsl dondurup turknet vdsl basvurdum bakalim. Yukaridaki listeye bakıyorum yalin 35 mbit 70 tl civari ve 24 ay prangalı

bu şekilde oluyor mu ? benimde 8 ekimde ttnet taahhüt bitiyor. türknet e geçmeyi düşünüyorum. taşıma yapılır herhalde diye düşünüyordum.
  • Benim daha var, 5-6 ayım kaldı, eğer 50 üzeri bir fiyat gelirse türknete geçmeyi düşünüyorum.Sonuç itibarı ile sınırsız akk ve 1000dk her yöne. Daha ne olsun. Ama bir eve 2 hat bağlanırmı orasını bakmak laızm.
  • Az önce görüştüm türknet ile, aynı eve ikinci abonelik oluyormuş, ayrıca ttnetten gelenlerin 120tl kadar bozmna işlemi yapılıyormuş.

İşin kötü arafı unuttuğum bir durum var şuan. bedavaya modem almıştım. bundan dolayı erken iptal edemyeceğiz sanırım. Ama telefonun 1 ay gecikmesi var belki onu ödetebiliriz duruma göre.
  • batar B kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam bende üsküdarda oturuyorum üsküdar türk telekom santraline(niyazibeyin arkasındaki yer) 600-700 metre uzaklıktaym alabildiğim hız 12 mbydi.Sonra noldu ne bitti 3 mbye düştü durmadan arıza kaydı zart zurt eve adam geldi yok sorun sizde sorun odemde herşeyi yaptım olmuyor en son gittim müdürlüge bagırıs çagırıs haklısınız dedi port degişikligi yapın dedim tabi efendim falan ertesi gün 7 mb oldu.Gene gitcem 12 mb olsun diye keyiflerine göre iş yapıyorlar
  • Adsl varken vdsl basvurdum. Ucretsiz modem icin cezam vardi , taksitli almadiniz böyle bir sey mümkün degil donduruyorum dedi cezadan da yırttım :) internet taahhüdüm dolmuştu ama

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

Adsl varken vdsl basvurdum. Ucretsiz modem icin cezam vardi , taksitli almadiniz böyle bir sey mümkün degil donduruyorum dedi cezadan da yırttım :) internet taahhüdüm dolmuştu ama

yalnız bağlantı işi için elektirikçi bulmak gerekiyormuş. bağlantıyı yapacak kimse yok mesajlarda bir kişi öyle yazıyordu
  • arkadaşlar benim kampanya bitmek üzere. 16Mpbs hız 50GB AKN İnternet 40TL, telefon 25TL ödüyorum.
    Telefonda aradılar 16Mb internet 75GB AKN internet 55TL yapalım dediler
    internet+telefon 80TL oluyor pahalı değil mi?
    Bana ne önerirsiniz. Türknet in daha uygun kampanyası var mı? Evde sabit telefon mutlaka gerekli.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wa$abi

arkadaşlar benim kampanya bitmek üzere. 16Mpbs hız 50GB AKN İnternet 40TL, telefon 25TL ödüyorum.
    Telefonda aradılar 16Mb internet 75GB AKN internet 55TL yapalım dediler
    internet+telefon 80TL oluyor pahalı değil mi?
    Bana ne önerirsiniz. Türknet in daha uygun kampanyası var mı? Evde sabit telefon mutlaka gerekli.

Telefon hariç 55tl çok tabi.
  • wa$abi kullanıcısına yanıt
    telekom ofis ile görüşün
    ben 16 mbit internet 100 gb. akn +ttnet alo (250 dakika) 59 tl.ye anlaştım
    gerçi kampanya katılım ücreti diye bir şey yazıyor ,ona ödeme kesilecek mi bilmiyorum (henüz ilk fatura çıkmadı) ,çıkarsa dahi 2 tl. alındığını söyleyen var

toplam 61 tl. yapıyor ,yani size çok fazla söylemişler , 75 akn ile 100 akn. arasında 1 tl. fark vardı o nedenle ben 100 akn olanı istedim (gerçi 100 akn.li olanı herkese vermiyorlar demişlerdi)
  • ben sadece internete 35 mb 100 gb 69 tl veriyorum.

• 
Sayfa: önceki 986987988989990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.