Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (980. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: adidegmez Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
28.736
Cevap
575
Favori
2.023.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
76. Sırada  bugün en iyi #13
Sayfa: önceki 978979980981982
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sabit Fikir

Kabloları kanallarla gizlemek mümkün:

Sağ üstte sokak kapısından gelen kablo kasanın üstüne iniyor oradan spilitter ile ayrılıp sağ ve sol yanlardan aşağı inip süpürgelikler üzerinden yine kanallarla modeme ve TV'na gidiyor.
    Benim gibi kapı ve kablo kanallarının renklerini de tutturursanız oralardan kablo geçtiği anlaşılmıyor bile.

süpürgeliklerin altına soktum ben bütün kabloları evdeki telefon anten ne varsa tamamını alttan geçirdim bu sayede hiç iz kalmadı

• i.y4114 kullanıcısına yanıt
    Sizin yöntem de bir çözüm olmuş, hayırlı olsun aboneliğiniz.
  • replaa R kullanıcısına yanıt
    Benim tarifemde aynısı idi. Sanırım yine aynısıni vereceklerdi. Daha yüksek birşey vermezler sanırım. Artı benim ttnet alo dahil 54 lira idi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türk telekom taahhütüm bitti, hem iptal masası hem telefon şaka gibi zaten kullandığım paketten daha yüksek fiyat verince ben de Türknete geçtim ve telekomu iptal ettim. Şu an 75mbit sabit kullanıyorum, inşallah devam eder böyle.

• Arkadaşlar merhaba, sabit telefon hattı için ne yapabiliriz var mı avantajlı bir teklif kampanya, aktif olarak kullanıyoruz hattı, 500 dk her yöne olsa yeter en ucuzundan, aşağıdaki linkteki kampanya aktif mi acaba?

https://bireysel.turktelekom.com.tr/ev-telefonu/kampanyalar/sayfalar/ev-avantajliya-24-ay-30-indirim-kampanyasi.aspx
  • Turk Telekomun sayfasına hep girip kendime uygun tarife arıyorum, midem bulanıp kapatıyorum . Böyle iğrenç bir site görmedim aradığını bulman saatlerini alıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: h_k_yavuz

Benim tarifemde aynısı idi. Sanırım yine aynısıni vereceklerdi. Daha yüksek birşey vermezler sanırım. Artı benim ttnet alo dahil 54 lira idi.

cevap için teşekkürler.
  • Arkadaslar nolur bi yardim edin.

Tarifem bitti yeni tarifeye gecicem.Geçeceğim tarife yalin ultranet 16 mbps 75gb kota 59.90 tl.Ama ayni fiyatta yalin hipernet 24mbps 75 gb kota tarifesi var.

Sorum şu ben musteri hizmetlerini aradigimda bana hipernetten aylik 10 tl ek para alinir dedi yani 69.90 fatura geliyomus ama internette bununla ilgili bilgi bulamadim bu dogru mudur acaba ?

• 24 mbps 50 gb akk li pakete başvurmak istiyorum ama fiber altyapısı yok. Faydalanamaz mıyım ? Tt sitesinden fiyatlara baktım adsl 16 mbps 50 gb 82 tl diyor anlayamadım

• Bu arada hat iptalinden sonra telden aradılar ve 50 Mbit 200GB akn için ilk 2 ay ücretsiz kalan 22 ay 75 TL teklif ettiler. Merak edenlerin bilgisine..
  • T-Y kullanıcısına yanıt
    Teklif yalın internet için miydi hocam?
  • _BLooDLiNe_ kullanıcısına yanıt
    Evet.
    ben 35 mb hiz 100gb yi 69 a aldim.sizinki daha iyiymis hayirli olsun diyelim..

• gelecek3535 kullanıcısına yanıt
    Kabul etmedim hocam. 2 yıl taahhüt çok benim için. 75 Mbit türknet kullanıyorum şu an 60 TL, tahhütsüz. Stabil, aynı altyapı zaten. Hatta ping değerlerimde düşme oldu.
    Kabul etseydin 2 ayı ücretsiz, sonraki 24 ay taahhütlü, Alo var ise oda ücretsiz ile birlikte başlar, ikisi arasında 2 ay fark oluşur, bu iki ayda TT Aloya kuzu kuzu her ay 18 TL öderdin.

• Blindfire kullanıcısına yanıt
    Bana 22 ay dedi telefondaki eleman, neyse her türlü iyi kurtuldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T-Y -- 12 Temmuz 2017; 22:16:38 >
  • 24 mbps 75 gb kullanıyordum 59 tl ye 8 gün sonra abonelik bitiyor şimdiden türknet başvurusu yaptım. İnşallah iyi yapmışımdır :D
  • Benimde taahhüt bu ay bitiyor en mantıklısı hangisi şu an birde iptal işlemi nasıl oluyor hat taşıma falan var mı aynı alt yapıyı kullanıyorlar zaten :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mltya44

Biten sözleşmeyi yenilemek için aradılar 24 ay boyunca 16 mb ve 100 gb için 54.90 teklif ettiler. İnternet neyse de telefona verilen paraya üzülüyorum 2 sene boyunca 432 lira hava parası alıyorlar.

Bu teklif banada geldi turknet dururken kesinlikle bu tarifeye geçmem.
  • arkadaslar turknetteyken max hızım 3mbps iptal edıcegım bugünlerde sımdı hattım ttye gore 9 desteklıyor ama ben 5tl daha verıp 8 yerıne 16 alsam verirlermı maksat kota sonrası hız 5 olsun
  • 
Sayfa: önceki 978979980981982
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.