Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (978. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mafaky Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28.732
Cevap
575
Favori
2.023.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
60. Sırada  bugün en iyi #13
Sayfa: önceki 976977978979980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rakipsiz89

6 ay önce istediğim tarifeyi vermedikleri için kapattırdım.

şuan en uygun 56.90 mıdir 50tl indirimle birlikte. bulunduğum yerde başka alternatif yok altyapı olarak. En düşük hız ve kota nedir sadece internet olsun yeterli.

• TT da 12 aylık taahhüt isteyen 100 mpbs ve en az akkli paket hangisi ? Bulamadım , yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ikna teklifinin taahüdü bu gece bitiyor bakalım yarın ne teklif alabileceğim ofislerinden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrQuinlan

Bana kalırsa hiç taahhüt bağlatmayın çünkü 2019 da tamamen kota kalkmış olacak ve taahhüte bağladığımızı bağlayalım diyorlar o yüzden sözleşme imzalamayın 5 10 tl fazla ödeyin ama sözleşme bağlamayın onların işine geliyor çünkü şimdi bu ayda sözleşme bağlasanız 2019 da 5 ay sizi kotalı tarifede tutucaklar taahhüt bağlamayanlar ise tam sınırsız olarak kullanıcaklar sözleşmeyi onlar bozamıyor siz bozduğunuzda para veriyorsunuz olay bu istedikleride bu zaten

hocam o zaman en iyisi türknet gibi. benim bulunduğum bölgeye 150 gb kota, 50 mbit hız verdi.taahhüt yok tek fiyat 59,90. beğenmezsen para iadesi de yapıyormuş. benimde bu ay bitiyor türk telekom internet üyeliğim, tivibu ile beraber. ne alıcam karar veremedim.

• TTnet hiper kullancısıyım...
    arkadaşıma 5 tl ye internetine ek tivibu teklif etmişler.. içerisinde tvbu go da var.
    Var mı teklifi kendime nasıl tanımlattırabileceğim konusunda bilgisi olan?
  • adsl den kurtularak vdsl 2 ye geçmiş bulunmakta ve 35 mb internet hizmeti alarak çok rahat etmekteyim yehuuuu... sevincimi paylaşmak istedim.
  • türknete hemen geçeceğim fakat tivibu hizmetini alamıyorum tivibu kullanmak zorundayım bu yüzden malesef türktelekomdayız.
  • sparcoo kullanıcısına yanıt
    Türknet candır taahhüt yok beğenmedin çık git
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem650

türknete hemen geçeceğim fakat tivibu hizmetini alamıyorum tivibu kullanmak zorundayım bu yüzden malesef türktelekomdayız.

TV bu ayrı alınabiliyor diye biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem650

türknete hemen geçeceğim fakat tivibu hizmetini alamıyorum tivibu kullanmak zorundayım bu yüzden malesef türktelekomdayız.

bende aynı sorunu yaşıyorum. tivibu gibi internetten ip tv olarak yayın yapan bir cihaz bulsam, direk türknet alacağım. çanak takıp, eve kablo döşemek istemiyorum. çok tv de izlemiyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrQuinlan

Türknet candır taahhüt yok beğenmedin çık git

gidişat onu gösteriyor
  • sparcoo kullanıcısına yanıt
    malesef durum bu olunca türktelekoma mahkumuz.
  • Turknete geçin TTNet i neyını savunuyonuz halen kapatın şu konuyu
  • Ne türknetmiş şehir merkezinde bakır kablo yok diye hizmet vermiyor adamlar fiber olmuyormuş hizmet vermedikten sonra kampanya yapsa ne olur

• Yeni taşındığım yerde port yok diye internet aboneliği yapamadım ttnete...ne yapmam gerekir arkadaşlar?
  • 35 mb hiz 100gb kota 70 tl

• 35 mbit 50 gb akn 58.90 TL'ye geçiş yaptım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: daredevil60

35 mbit 50 gb akn 58.90 TL'ye geçiş yaptım.

Güzel fiyat, TT Alo dahil mi? İknadan mı aldınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blindfire

quote:

Orijinalden alıntı: daredevil60

35 mbit 50 gb akn 58.90 TL'ye geçiş yaptım.

Güzel fiyat, TT Alo dahil mi? İknadan mı aldınız?

Sadece internet fiyatı, taahhüt sürem dolduğu için kampanya önerdiler fakat hepsi adsl paketiydi. Hattımın kaldırdığı en yüksek hızın 16 mbit olduğunu söylediler bende bu durum üstüne şikayet oluşturdum. Daha sonra vdsl paketiyle geri dönüş yaptılar, bu paketi önerdiler.
  • TTnet alo 12 aylık taahhüt verdim çağrı merkezinden 14 tl arkaaşlar 24 ay olursa 12 tl oluyor bundan daha aşağı bir teklif alamadım 50 de internete veriyorum, modem kampanyası olduğu için kıpırdayamıyorum seneye bu zamanlar komple ilişiği kesicem o kesin :)
  • 
Sayfa: önceki 976977978979980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.