Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (945. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: KayıtsızKayıtlı Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir (3 Mobil) - 3 Masaüstü4 Mobil
5 sn
28.759
Cevap
577
Favori
2.025.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 943944945946947
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ben denedim tabi talefondan arayarak, müdürlüğe gitmedim. ama iptal etmeden iptal kampanyaları sunamıyoruz dediler. verebilecekleri en uygun 16 mbit 75gb AKK için 54,90 tl diyorlar. telefonu da ttnet alo konuştukça öde yaparsam (merkez müdürlüğüne gidip) o da 10 tl olacak toplamda 64,90 tl telefondan alabildiğim en uygun fiyat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: remz34

quote:

Orijinalden alıntı: ExpendabLes

16Mbit 75Gb AKN olarak kullanıyorum. Dün bi bayan aradı 5TL fark ile 100gb yapalım dedi istemiyorum dedim. Ama modeminiz yüksek hızı desteklerken siz düşük hız kullanırsanız sorun olur bozulur dedi ya la :) Hadi diyelim doğru diyor ayın son 2-3 günü aşıyorum kotayı zaten gerek yok dememe rağmen o saçmalamayı yapınca kapat telefonu dedim ya :)

öyle saçmaladığına göre 4440375 ten aranmamışsınız sanırım.bu vesileyle arkadaşlar ttnetten arıyorum deyip 4440375 numaradan aramıyorlarsa itibar etmeyiniz.

4440375 den aradı. Bi bayan arkadaştı. Demek ki bilgisi olmayanları böyle keklemek mantıklı geliyor kendilerine :)

• Müdürlükler haftasonu açık mı ? İstanbuldakilerin hiçbiri telefona bakmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ay sonu taahhüttüm bitiyor. Bugün telekomdan aradılar. 24 ay taahhütlü 16mbps hız 100 GB AKK + tt konuştukça öde= 69 Tl olarak teklif ettiler alternatif olarak da aynı özelliklerde 75 gb akk için 64 tl teklif sundular. BU fiyatlar bulunabilecek en uygun fiyatlar şeklinde de beni ikna etmeye yönelik konuşmalar yaptı. Sizce bu teklifler nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eozel -- 1 Şubat 2017; 13:4:29 >
  • eozel E kullanıcısına yanıt
    Hocam arayıp bana da aşağı yukarı aynı teklifte bulunup, en uygun fiyatın bu olduğunu söylediler. iptal dilekçesi vermeden sanırım en iyisi bu, tabi gitme şansınız varsa il müdürlüklerine gidip bir sorun. onların teklifleri farklı olabiliyormuş. ben henüz gidemedim hat üzerime değil ve hat sahibinin gitme durumu da yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eozel

Bu ay sonu taahhüttüm bitiyor. Bugün telekomdan aradılar. 24 ay taahhütlü 16mbps hız 100 GB AKK + tt konuştukça öde= 69 Tl olarak teklif ettiler alternatif olarak da aynı özelliklerde 75 gb akk için 64 tl teklif sundular. BU fiyatlar bulunabilecek en uygun fiyatlar şeklinde de beni ikna etmeye yönelik konuşmalar yaptı. Sizce bu teklifler nasıl?

Tueknette 200 gb+ 100 mbite kadar hz+ ev telefonu cep ve yurtdışı sabit hatlara 1000 dk= 60 lira herşey dahil bağlantı aktivasyon dahil taahhütsüz....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deneme1 -- 1 Şubat 2017; 13:50:46 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

quote:

Bu ay sonu taahhüttüm bitiyor. Bugün telekomdan aradılar. 24 ay taahhütlü 16mbps hız 100 GB AKK + tt konuştukça öde= 69 Tl olarak teklif ettiler alternatif olarak da aynı özelliklerde 75 gb akk için 64 tl teklif sundular. BU fiyatlar bulunabilecek en uygun fiyatlar şeklinde de beni ikna etmeye yönelik konuşmalar yaptı. Sizce bu teklifler nasıl?

Tueknette 200 gb+ 100 mbite kadar hz+ ev telefonu cep ve yurtdışı sabit hatlara 1000 dk= 60 lira herşey dahil bağlantı aktivasyon dahil taahhütsüz....

Türknet'den çok şikayet okudum. Aklımda var türknet ama çok kararsızım.

• quote:

quote:

quote:

Bu şikayetler yüzünden 2 ay geciktim, 15 gündür Turnetteyim memnunum zaten n hizmet aynı altyapı türk telekom ne eksik ne fazla tek fark ücret....

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bu şikayetler yüzünden 2 ay geciktim, 15 gündür Turnetteyim memnunum zaten n hizmet aynı altyapı türk telekom ne eksik ne fazla tek fark ücret....

Geçiş için ttnet'i telekomdan kapattırmak mı gerekiyor? Geçiş süreci hakkında bilgi verir misiniz?

• taahhüt MAYISTA bitiyor vdsl2 17a profilinde hizmet alıyorum turk telekomdan farklı servis saglayıcısına gecsem neler değişir.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Geçiş için ttnet'i telekomdan kapattırmak mı gerekiyor? Geçiş süreci hakkında bilgi verir misiniz?

Türknete başvuruyorsunuz onlar hallediyor, geçiş süreci sıkıntılı şikayetler hep geçiş esnasında oluyor.

• Benim taahütüm ayın 7 sinde bitiyor (ttnet). az önce türknet ile görüştüm geçiş işlemlerini biz yapıtruz diyorlar. 3-5 gün içerisinde en fazla günde 15 dak. kesinti olurmuş geçiş sürecinde. bilemedim. acaba kendim mi kapattırma işlemlerini yapsam yoksa türknete mi havale etsem. 3-5 gün geçiş süreci olacaksa şimdiden talimat vermekte fayda var türknete. ne dersiniz?
  • quote:

quote:

200gb için +10tl alıyorlar.
  • Bende bu cevaptan sonra TTnet tarafından arandım ve 24 ay taahhüt verdim 3 kişi kullandığımız için riske girmek istemedim.

Ben Hiper 24 Mbit 100 GB Alo250 paketi kullanıyordum Taahhüt bittiği için 99 TL ye denk geliyordu.

Dün verdikleri teklif de;

Hiper 35 Mbit 100 Gb (AKK) + Alo konuştukça öde toplam 71.90 TL 24 ay taahhüt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PauLsHeadquarter -- 2 Şubat 2017; 9:33:52 >
  • Telekom müdürlüğünden çıktım şimdi. Tivibu da vardı bende. Tivibu iptal yenilemek istedim. 8 Mbit paket telefonla 65 dedi. Taahhüt ayın 23.de bitiyor. İptal ederseniz 23 aylık indirim ceza olarak yansır dedi. Kanun öyle değil kalan fatura tutarı daha düşükse o ödenir dedim. Sistem böyle yazıyor dedi. Restine rest dedim iptal dilekçesi verdim. İptal sebebine filmler paralı ücretsiz kaynaklardan izliyorum diye kendisi yazmış. Ayrıca bu zat için de şikayette bulunacağım.

Şimdi iptal biriminden telefon bekliyorum. İnternet ne zaman kesiliyor? Ona göre tedbir alayım.

• turknet ile görüştüm şunları soyluyorlar

Özgür iletişim kampanyamızda 120 TL ye kadar diğer ISS çıkacak olan erken fesih tutarını karşılamaya başladık.İndirim tutarınız 6 fatura dönemi boyunca tanımlanacaktır.Çıkacak olan fesih faturasını tarafımıza faks (02122165560) veya mail olarak (musterihizmetleri@turk.net) iletmeniz yeterli olacaktır.

16 Mbps den 100 Mbps hızına kadar alt yapınızın desteklediği hızda limitsiz interneti 150 Gb Adil kullanım kotası ile taahhütsüz olarak kullanabiliyorsunuz. İnternet hizmetinizin yanında Ücretsiz sabit hat ile beraber her ay, şehir içi, şehirlerarası, GSM ve UA1 ülkeleri ile 1000 dakika konusabiliyorsunuz.Kampanyamız Taahhütsüz. İstediğinizde vazgeçme özgürlüğünüz var.Paket Ücreti 59.99 tl

Tarafınıza ücretsiz olarak kurulum gerçekleştirilir.Aktivasyon v.b şeyler icin ücret talep edilmez.

Limitsiz interneti 150 Gb Adil kullanım kotası ile taahhütsüz olarak kullanabiliyorsunuz. İnternet hizmetinizin yanında Ücretsiz sabit hat ile beraber her ay, şehir içi, şehirlerarası, GSM ve UA1 ülkeleri ile 1000 dakika konusabiliyorsunuz.Kampanyamız Taahhütsüz. İstediğinizde vazgeçme özgürlüğünüz var.Paket Ücreti 59.99 tl

Yalın olarak hizmet sunmamaktayız.Kampanya kapsamında ücretsiz olarak Telefon hattını TurkNet sizlere sağlayacaktır.Hattınızı aktif hale getirmeden de sadace internet kullanabilirsiniz.

benim burda fiber yok o yüzden 16 megabit adsl yada 75 gb ye kadar vdsl kullanabiliyormuşum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkeyStar -- 3 Şubat 2017; 8:33:20 >

• 44 liraya 75AKK 16 MBPS sundular kabul etmedim 35 yildir TT musterisiyim sabit hatta 23 lira oduyorum modemim de yok modem almam lazim vermiyorlar. Fiyat hiçte cazip değil. TTNET alo en uygun 12 lira birde modem alsam aylık 4 lira da o 60 liraya geliyor. Zaten hattim 8 megabit destekliyor. Galiba Superonline a gececegim.

• Müdürlüğe gittim. 55 lira 2 yıl tahaddüt 24 mgb 50akn 1 ay bedava teklif ettiler kabul etmedim. Aranacağımı söylediler. 50 liraya ttnet alo da verirlerse kabul edicem. Yoksa superonline geçiş yapıcam👍

• quote:

Orijinalden alıntı: relance34

Dün ıslak imza vererek 2 üyeliğimi de iptal ettim. Bugün aradılar güzel fiyat verdiler, iptali geri çektim.

16 mbps 50gb + ttnet alo + ilk ay ücretsiz = 41 tl
    24 mbps 75gb + ttnet alo + ilk ay ücretsiz = 46 tl

Kampanya adı pek önemli değil ama söyleyeyim 24 ay taahütlü kafan rahat kampanyası.

Bayide bu kampanya mevcut fakat artı olarak ttnet aloyu 11 tl karşılığında veriyorlar. Bunu bildiğim için ıslak imza vererek iptal ettim ve aramalarını bekledim.

İlk ay ücretsiz olayı ise aboneliğinizin durumuna göre değişir. Siz isteyin eskiyseniz verirler, yeniyseniz vermezler ona fazla takılmayın.

Bana müdürlükte 54 lira teklif ettiler 24mb hız 50 akn. İlk ay ücretsiz yine de iptal ettm islak imza verdim. Bugun iptal ettm yarın ararlarsa 46 liraya ttnet alo verirlerse kalıcam. Yoksa fiyat yüksel olsa bile superonline geçicem👍😀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KrmTgc -- 2 Şubat 2017; 15:11:56 >

• Arkadaşlar istanbulda turktelekom bölge müdürlükleri cumartesi günleri açık mı? Haftaiçi gidecek vaktim yok imza atmak için

• 
Sayfa: önceki 943944945946947
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.