Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (941. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: a-f-h , a-f-h Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
28.397
Cevap
569
Favori
2.004.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 939940941942943
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rizakar

Peki hocam iptal başvurusu yaparken hem internet hem telefon aboneliği iptali için ayrı ayrı mı imza atmıştınız?

benim tel ve netın taahhutu aynı anda bitmişti..kadın bana tek kagıt verdi imzaladım..net hemen gitti telefon gitmedi..bana telde kapanır demişti..kapanmadı..bence soyle oldu net kapanınca ttnet alo olan telefonum otomatik turk telekoma donustu yani 2 gün turk telekom tarifesi gelecek...şimdi nette telefonda geldi online işlemlerde ttnet alo gozukuyor dun baktıgımda birsey yoktu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: reko

quote:

Peki hocam iptal başvurusu yaparken hem internet hem telefon aboneliği iptali için ayrı ayrı mı imza atmıştınız?

benim tel ve netın taahhutu aynı anda bitmişti..kadın bana tek kagıt verdi imzaladım..net hemen gitti telefon gitmedi..bana telde kapanır demişti..kapanmadı..bence soyle oldu net kapanınca ttnet alo olan telefonum otomatik turk telekoma donustu yani 2 gün turk telekom tarifesi gelecek...şimdi nette telefonda geldi online işlemlerde ttnet alo gozukuyor dun baktıgımda birsey yoktu..

telefon dahil mi 46'ya anlaştın hocam
  • reko kullanıcısına yanıt
    Benim sadece Ttnet internet taahhütüm var ve 1 hafta sonra bitiyor. Ev telefonum ise taahhütsüz aylık 17 liralık normal türk telekom tarifesi. Bu durumda aylık 46 liraya hem 75gb akk internet ve alo konuştukca paketi de dahil olarak teklif almak için sadece internet iptali için imza atsam yeterli olur mu acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aykutgs54 kullanıcısına yanıt
    yukarıda yazdım tel dahil..
  • quote:

Benim sadece Ttnet internet taahhütüm var ve 1 hafta sonra bitiyor. Ev telefonum ise taahhütsüz aylık 17 liralık normal türk telekom tarifesi. Bu durumda aylık 46 liraya hem 75gb akk internet ve alo konuştukca paketi de dahil olarak teklif almak için sadece internet iptali için imza atsam yeterli olur mu acaba?

bilgim yok ancak neti iptal edince sizi arayacaklar size komple bir teklif sunabilirler..bence şansınızı deneyin..
    Tamam teşekkürler yarın bi gidip deneyeyim şansımı

• 100 gb kotalı 16 mb kadar net 49

konuştukça öde telefona 14 lira ödüyorum totalde 64 lira geliyor 24 ay sözleşmem var 4 ay önce imzaladım ne yapalım şimdi? net hızım max 5 megabit oluyor ay başında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: magrofon

100 gb kotalı 16 mb kadar net 49

konuştukça öde telefona 14 lira ödüyorum totalde 64 lira geliyor 24 ay sözleşmem var 4 ay önce imzaladım ne yapalım şimdi? net hızım max 5 megabit oluyor ay başında.

buna ek olarak istanbul ümraniyede oturuyorum, 2010 da fln 9 megabit hız alıyordum, o zamanlar hızım 8 megabitti, ne olduysa gittikçe hızım hep düştü şuan modem arayüzünde max alınabilen hız 6,5 megabit yazıyor. telefon direğinden eve gelen kablo 12 yıllık acaba o kabloun yenilenmesini mi istesem? niye hız alamıyorum?
  • isviçreli bilim adamı kullanıcısına yanıt
    Hocam sonucu biz de bekliyoruz, başarırsanız güzel olur..
    telefon kampanyası ne oluyor konustukca öde mi ? onda sabit 18 tl alıyorlarda benden ne demem gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: general-net

Benim sözleşmede sıkıntı oldu yani iptal için imza atıp bekleseydim 156 tl cezası vardı yani ıslak imza riskine giremedim.

44 tl 75 gb 16 mbit aldım + 10 TL telefon ücreti oldu ( telefon ücreti iptal imzası atsaydım arkadaşlarda olduğu gibi 0 veya 5 tl olabilirdi ama o riskli almadım)

Yani sonuç olarak 10 TL yaptırabiliyorsunuz bunun yanında telefonla arayarak 2 yıllık için 12 tl 1 yıllık için 14 tl alabiliyorsunuz.

18 tl ödeyen arkadaşlar en kötü telefonla arayarak fiyat düşürebilir.

• Ttnet alo konustukça öde oluyor bu zamanda neti olup türk telekoma 18tl sabit ücreti ödemek bana garip geliyor hem net hem sabit hattınızı trnete tasıyabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reko -- 26 Ocak 2017; 18:40:45 >
  • quote:

quote:

buna ek olarak istanbul ümraniyede oturuyorum, 2010 da fln 9 megabit hız alıyordum, o zamanlar hızım 8 megabitti, ne olduysa gittikçe hızım hep düştü şuan modem arayüzünde max alınabilen hız 6,5 megabit yazıyor. telefon direğinden eve gelen kablo 12 yıllık acaba o kabloun yenilenmesini mi istesem? niye hız alamıyorum?

Bence size gelen kutuda sıkıntı var ..kablonun eski olması değil ek olması da data hızını etkiler... tavsiyem evinizin dışında bulunan bina kutusunu değiştirtmeniz oda olmadı mahalede bulunan ana kutudaki regleti kontrol etsinler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reko -- 26 Ocak 2017; 18:44:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: isviçreli bilim adamı

quote:

Orijinalden alıntı: general-net

Benim sözleşmede sıkıntı oldu yani iptal için imza atıp bekleseydim 156 tl cezası vardı yani ıslak imza riskine giremedim.

44 tl 75 gb 16 mbit aldım + 10 TL telefon ücreti oldu ( telefon ücreti iptal imzası atsaydım arkadaşlarda olduğu gibi 0 veya 5 tl olabilirdi ama o riskli almadım)

Yani sonuç olarak 10 TL yaptırabiliyorsunuz bunun yanında telefonla arayarak 2 yıllık için 12 tl 1 yıllık için 14 tl alabiliyorsunuz.

18 tl ödeyen arkadaşlar en kötü telefonla arayarak fiyat düşürebilir.

Çok teşekkürler bilgilndirme için.
  • quote:

quote:

quote:

Bence size gelen kutuda sıkıntı var ..kablonun eski olması değil ek olması da data hızını etkiler... tavsiyem evinizin dışında bulunan bina kutusunu değiştirtmeniz oda olmadı mahalede bulunan ana kutudaki regleti kontrol etsinler..

adsl kullaıyorum fiber yok sokakta, kutu derken telefon direğinde ufak bir kutu tarzı bişi var onu mu? değiştirsinler?
  • isviçreli bilim adamı kullanıcısına yanıt
    tek fatura yaptılar dımı hocam
  • Mayıs gibi eve İnt bağlatacam limitsiz olacak şekilde kampanya neler var arkadaşlar, telefon istemiyorum. Sadece internet

• magrofon kullanıcısına yanıt
    Evet o kutuyu benim evin santrale uzaklığı yaklşık 300mt bana 14mb geliyor her 150mt de1 mbt düşüyor onuda hesap etmelisin bakır tellerdeki en büyük data düşüsü ek yerinde olur 300mt de nerden baksan en az 5-6 ek noktası vardır kablo kutu senin modemin vs derken her nokta datandb süni düşürür o nednele kutu değiltirmen lzım bakır tesisatlarda reglet kutuları kullanıyor türk telekom fiberde sistem farklı

• quote:

Evet o kutuyu benim evin santrale uzaklığı yaklşık 300mt bana 14mb geliyor her 150mt de1 mbt düşüyor onuda hesap etmelisin bakır tellerdeki en büyük data düşüsü ek yerinde olur 300mt de nerden baksan en az 5-6 ek noktası vardır kablo kutu senin modemin vs derken her nokta datandb süni düşürür o nednele kutu değiltirmen lzım bakır tesisatlarda reglet kutuları kullanıyor türk telekom fiberde sistem farklı

8 yıl önce sokağa fiber kablo döşediler hatta bütün ilçeye, 8 senedir neyi bekliyoruz fibere geçmek için anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykutgs54

tek fatura yaptılar dımı hocam

Evet eskisi gibi tek fatura, 50 gb + telefon 46 tl öderken şimdi 75 gb + telefon 54 tl oldu.

• 
Sayfa: önceki 939940941942943
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.