Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (888. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: 34hayrettin , DJ ICEMAN , inceoktay Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
28.759
Cevap
577
Favori
2.025.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 886887888889890
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Evropos

aynen öyle yapıcam vdsl modemle bu değerler farkeder mi zyxel wmg 3312b10b
    ============================================================================
    ADSL Training Status: Showtime
    Mode: ADSL2
    Traffic Type: ATM Mode
    Link Uptime: 0 day: 0 hour: 8 minutes
    ADSL Port Details Upstream Downstream
    Line Rate: 0.807 Mbps 3.712 Mbps
    Actual Net Data Rate: 0.799 Mbps 3.680 Mbps
    Trellis Coding: ON ON
    SNR Margin: 14.7 dB 6.9 dB
    Actual Delay: 0 ms 0 ms
    Transmit Power: 12.1 dBm 19.8 dBm
    Receive Power: 4.7 dBm 4.7 dBm
    Actual INP: 0.0 symbols 0.0 symbols
    Total Attenuation: 4.3 dB 13.5 dB
    Attainable Net Data Rate: 1.064 Mbps 3.440 Mbps

Hocam hattınız da hiç bir sorun yok siz neden böyle bir marka hakkında şikayet vs. şeyler yazma gereği duydunuz ben anlamadım?

İnsan biraz uğraşmalı araştırmalı forumlarda internette benzer sorunu olanlar ne yapmış diye..

Yani gerçekten de yazmak olsun diye mi yazıyorsunuz yoksa bana mı öyle geliyor..Yaptığınız şey hiç yakıştıramadım. Konuyu boş yere işgal ettik ve kirlendi.

Lütfen size daha fazla yazmayacağım ayıp yaptığınız markayı karalama ve kötüleme..

• quote:

Orijinalden alıntı: tezekos

quote:

Orijinalden alıntı: Evropos

aynen öyle yapıcam vdsl modemle bu değerler farkeder mi zyxel wmg 3312b10b
    ADSL Training Status: Showtime
    Mode: ADSL2
    Traffic Type: ATM Mode
    Link Uptime: 0 day: 0 hour: 8 minutes
    ADSL Port Details Upstream Downstream
    Line Rate: 0.807 Mbps 3.712 Mbps
    Actual Net Data Rate: 0.799 Mbps 3.680 Mbps
    Trellis Coding: ON ON
    SNR Margin: 14.7 dB 6.9 dB
    Actual Delay: 0 ms 0 ms
    Transmit Power: 12.1 dBm 19.8 dBm
    Receive Power: 4.7 dBm 4.7 dBm
    Actual INP: 0.0 symbols 0.0 symbols
    Total Attenuation: 4.3 dB 13.5 dB
    Attainable Net Data Rate: 1.064 Mbps 3.440 Mbps

Hocam hattınız da hiç bir sorun yok siz neden böyle bir marka hakkında şikayet vs. şeyler yazma gereği duydunuz ben anlamadım?

İnsan biraz uğraşmalı araştırmalı forumlarda internette benzer sorunu olanlar ne yapmış diye..

Yani gerçekten de yazmak olsun diye mi yazıyorsunuz yoksa bana mı öyle geliyor..Yaptığınız şey hiç yakıştıramadım. Konuyu boş yere işgal ettik ve kirlendi.

Lütfen size daha fazla yazmayacağım ayıp yaptığınız markayı karalama ve kötüleme..

@tezekos beyefendi ne yazmak için yazıcam 1 haftadan beri sorunum çözülmedi ne karalama ne kötüleme dün sayfalar bile açılmıyordu 0 düşmüştü hıza baktım bu ay hızı 3 e düşürüyorlar kotayı biraz aştık diye sonrasında ay başı hız yukarı çıkacağına dibe batıyor sonuçta bugün şikayet var ve facebook telekom sayfasından mesaj attıktan forumlarda yazdıktan sonra durum düzelmeye başladı ilk defa her iki modemden de kontrol ediyorum herkesin işi gücü var niye boş yere uğraşayım vaktimi harcayayım ben telekom firması sahibi miyim iyi günler size yardımlarınız içinde teşekkürler son yazdıklarınız hariç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evropos -- 7 Eylül 2016; 17:05:04 >

• Beyler bi sorum olacak bilenler yardımcı olursa memnun olurum, 3 ay önce taahhüt yenilettim ve 61 tl anlaştım ama bana 3 aydır 62-63-66 tl fatura yansıtıyorlar 3 kez itiraz oluşturdum ama yok fatura ayrıntısı yok hızlı modem bedeli yok sabit telin dakikayı aştınız diye sallıyorlar ne yapmam gerekli..Bu adiler taahhüt paramın dışında para yansıtıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rockbarist

Beyler bi sorum olacak bilenler yardımcı olursa memnun olurum, 3 ay önce taahhüt yenilettim ve 61 tl anlaştım ama bana 3 aydır 62-63-66 tl fatura yansıtıyorlar 3 kez itiraz oluşturdum ama yok fatura ayrıntısı yok hızlı modem bedeli yok sabit telin dakikayı aştınız diye sallıyorlar ne yapmam gerekli..Bu adiler taahhüt paramın dışında para yansıtıyor

Sabit telefona konuştukça öde tarifesi yaptıysan veya verilen dakika süresini aştıysan gayet normal.

Online işlemlerden yapılan görüşme sürelerini görebiliyosun.

Bi kurcala istersen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rockbarist

Beyler bi sorum olacak bilenler yardımcı olursa memnun olurum, 3 ay önce taahhüt yenilettim ve 61 tl anlaştım ama bana 3 aydır 62-63-66 tl fatura yansıtıyorlar 3 kez itiraz oluşturdum ama yok fatura ayrıntısı yok hızlı modem bedeli yok sabit telin dakikayı aştınız diye sallıyorlar ne yapmam gerekli..Bu adiler taahhüt paramın dışında para yansıtıyor

alo konuş paketiyse sabit erişim ücreti vardır sadece yani yalın internet değilse konuştukça dakika bazı para gelir Türk telekom online işlemlerden dökümüne bakabilirsinhttps://ett.turktelekom.com.tr/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evropos -- 7 Eylül 2016; 18:40:35 >

• Evropos kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar cevaplarınız için tşk fakat ben verilen 250dk bedava dakikaları aştığımı düşünmüyorum çok konuşan biri deiliz zaten ama yinede hem online işlemlerden hemde doküman çıkartarak bakacağım lakin, 3 aydır her ay fazla bedel uyguladılar ilkinde hızlı modem bedava verdiler diye onun bedeli 2 tl kestiler ama taahhütte bundan bahsedilmedi, sonraki ay yine 3 tl kestiler ayrıntılı doküman izni vermişimmiş miş dümenine kestiler oysaki vermedim ve sadece sms ile bilgilenebiliyorum şimdi bu ay yine 66.5 çıkarmışlar bu kez bahaneleri de hem ayrıntılı detay parası hemde 250 dk aşmışım mış.. İyde gecen ay ben ne var ne yoksa iptal edin dedim ki izin falan verdiğim halde..

• Üstadım sizede tşk,gerekli cwbı bir önceki yazımda diğer arkadaşa yanıtla belirttim

• Ttnet yeni üyelikler için 192 TL(8tlx24y) bağlantı ücreti alıyormuş Bu nedir arkdaş 2 yıl önce 36 tl idi bağlantı ücreti
  • 2 sene önce sinirlenip iptal ettim TTNet. O gün bugün internet kullanmıyorum evde inatla. Ama artık ihtiyaç oldu ve taşıdığımız yerde sadece TTNet vardı. Telefondan başvuru yaptım dün mecburen. Sonra dsmart in hizmet verdiğini öğrenince vazgeçtim TTNetten. İyi kötü dsmart kullanacağım. Ondan da memnun kalmazsa artık kendini iss mi kurarim ne yapayım !

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 17 eylülde ttnet internet aboneliğimin taahhütü doluyordu.1 aydır araştırıyorum.Doğru düzgün teklif alamamıştım.Bugün yeni bir kampanya başlamış.50 gb adil kotalı 16 mb hız ile 9 ay taahhütsüz 44 tl bir seçenek oluşmuş.Yetkili şu an fiyatlar yükseldi.Size seçim için zaman kazandırır dedi.Kabul ettim.Eğer ilginizi çekerse bunu özellikle isteyin.Her yetkili konuyu bilmiyor.Ev telefonunu da TTNet e taşımıştım.Onun içinde ayda 10 tl veriyorum.Her yöne 250 dakika hakkı var.(Kampanya adı ULTRANET LİMİTSİZ(50 GB)(ADSL)9 AY İNDİRİM TAAHHÜTSÜZ İKNA diye geçiyor.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremali69 -- 9 Eylül 2016; 13:10:33 >
  • Ya bunların nesi limitsiz kendimizi kandırmayalım,hepimiz farkındayız. Yok mu yeni abone olacak kampanya gerçek sınırsız fiyatları uçuk olmayan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremali69

17 eylülde ttnet internet aboneliğimin taahhütü doluyordu.1 aydır araştırıyorum.Doğru düzgün teklif alamamıştım.Bugün yeni bir kampanya başlamış.50 gb adil kotalı 16 mb hız ile 9 ay taahhütsüz 44 tl bir seçenek oluşmuş.Yetkili şu an fiyatlar yükseldi.Size seçim için zaman kazandırır dedi.Kabul ettim.Eğer ilginizi çekerse bunu özellikle isteyin.Her yetkili konuyu bilmiyor.Ev telefonunu da TTNet e taşımıştım.Onun içinde ayda 10 tl veriyorum.Her yöne 250 dakika hakkı var.(Kampanya adı ULTRANET LİMİTSİZ(50 GB)(ADSL)9 AY İNDİRİM TAAHHÜTSÜZ İKNA diye geçiyor.)

siz mi aradınız yoksa onlar mı sizi aradı bizimde 1 hafta içinde taahhüt bitiyor bizde bakıyoruz başka firma ve kampanya benzer durumdayız yani

• 2018 de akk bitiyor

• yazılı iptal talebimden sonra 24 mbit hipernet 75gb akn 49.99 teklif geldi ama turknete geçtiğim için kabul etmedim.güle güle turk telekom.
  • zaltun kullanıcısına yanıt
    @zaltun telefon dahilse 10 liralık indirim var 49.90 idare eder telefon dahil değilse kandırmaca zaten 10 tllik yalın veya alo konuş dahil 24 e 75 lik paket 59.90 bizde iptal vericez olmazsa Türkneti düşünüyoruz da telefonun 3 ay daha taahhütü var nasıl Türknettten memnunmusunuz
    Şu an için bu fiyata taahhütsüz hizmet veren başka firma olmadığı için memnunum.hız problemleri ile 20 gün uğraştım.100 mbitlik paketimle 71 mbite kadar hız alabildim.turknet kesinlikle hız kısıtlaması uyguluyor. turknet forumunda bununla ilgili detaylı konu var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaltun -- 10 Eylül 2016; 12:45:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaltun

Şu an için bu fiyata taahhütsüz hizmet veren başka firma olmadığı için memnunum.hız problemleri ile 20 gün uğraştım.100 mbitlik paketimle 71 mbite kadar hız alabildim.turknet kesinlikle hız kısıtlaması uyguluyor. turknet forumunda bununla ilgili detaylı konu var.

Size gelen teklifte 49.90 lık pakete telefon veya yalın dahil mi acaba sonuçta iptal edicem gidip ofiste kulanıcam evde inat olsun diye başka yere geçene kadar cazip bir teklif olmazsa kulanmayacağım o kadar kıl oldum yani Biz ttnetle hep uğraşıyoruz uğraşıp hakkını alsna siz uğraşmışsınız almışsınız buna da şükür hattım 80 mbite desteklediği halde ne arayan ne soran var yaşlı insanların üzerine olduğu için telefonlar onları arayıp kazıklıyorlar bizi aradıklarında bile 70 lik telefon dahil paket müdürlükte 75 bayide 87 lira ne tutturabildiklerine çakıyorlar insan aklınla dalga geçiyorlar bunu söylediğimizde yok öyle bir şey diyorlar ya da öküzün trene baktığı gibi tepkisiz kalıyorlar geçen ay kotayı aştık diye hız 3 e düştü eylül ayını on gün geçmiş 16 mbite tanımlı 14 14.5 hız aldığımız hat eski haline gelmesini bırak sıfırlara düştü sayfa açamadık sert çıktık diye sürekli aradık diye bizce terbiye etmeye çalışıyorlar şeyine sallamıyorlar şuan ise 8 sabitlemişler arıyoruz soruyoruz teknik ekipler bakıyor baktı cart curt aynı dümen 20 yıllık telefon 8-10 yıldır da net müşterisiyiz sürekli ayar oluyorduk önceden oluyordu onun için aramak bile istemiyordum yani kendine bildiklerini veriyolar okuyorlar ya s.s ya s.s. modeli nasıla taahütü de aldık hesabı ama iyice nefret duygusu oluşturmaya başladılar maalesef ki herkese bunu yapıyorlar insanlar sanki mal aptal hiçbir şeyden anlamıyor

Bana yapılan teklif yalın paketimin (24mbit,75akn,yalın vdsl2), aynı haklarla yani telefonsuz olarak 49.99 tl idi. Kabul etmedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaltun

Bana yapılan teklif yalın paketimin (24mbit,75akn,yalın vdsl2), aynı haklarla yani telefonsuz olarak 49.99 tl idi. Kabul etmedim.

Aynı paket alo konuş veya yalın dahil 59.90 size yalın dahilse telefon için ayrı ekstra ücret alınmıyorsa iyi 10 tl indirim yapmışlar ama 24 ay taahhüt vardır kesin şuan taahhütsüz bakıyoruz telefonun 3 ayı var diye benimde amacım Türknete geçmek yan taraftaki komşumuz bağlattı net 60 61 alıyor telefonu konuşması akk si de ayrı ama bağlatma da sorun oluyor genelde gördüğüm" teknik ekip ulaşım saha ekibi kapsama ve telekom kaynaklı oda" sabit telefon yoksa sıfırdan hat olursa ama denemeye değer her halukarda btk haberi var 2018 31 aralıkta akk nin kaldırılması yönünde çalışma yapıyorlarmış şuan için yüzde 50 en az artıracaklar galiba kota ve hızı geceleri de kota harici olma durumu var çalışmada haber burada:http://www.ntv.com.tr/teknoloji/btkdan-adil-kullanim-noktasi-aciklamasi,Uqv1Corw0kCHWT4JN8V74A

• Sozlesme 1 haftaya bitiyor yeni teklifleri 75 gb akn 16mbit hiz,vdsl ile birlikte 63 lira diyorlar tabi 24 ay sarti var sizce ne yapmaliyim?

• 
Sayfa: önceki 886887888889890
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.