Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (885. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: aragonReddevils Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28.763
Cevap
577
Favori
2.026.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 883884885886887
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Beocan

Bunlari aradim ben altyapiniz yeterli degil adsl hizmeti verebiliriz diyorlar. Ben tt de son 1,5 sene boyunca 50 mbiti hipernet olarak kullandim hattim 72 mbite kadar destekliyor turkcell ve vodafone da yuksek hizli internet veriyor fakat bu dandikler altyapiniz yetersiz diyor. Tt internetimi kapattim yarisi gun aradilar bircok teklif sundular ben taahhutsuz 24 mbit 75 gb akk 12 ay indirimli 55 tl kabul ettim.

Hocam bu fiyata telefon dahil mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aahastra A kullanıcısına yanıt
    Hayır değil.
  • Arkadaşlar konuda resmen kayboldum yardiminiza ihtiyacim var.
    Daha önce taahutum bitince ofisten ikna kampanyasi almistim. Su an o bitmiş.
    Arayan soran da olmadi. Maksimum 12 ay taahut vererek alabilecegim en guzel tarife nedir?
    Kullandigim tarife yalin ultranet 16mbps ikna idi. 59TL.

• quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

56'yı veren 60'ı da verir; hem de taahhütsüz. turk.net'i tavsiye ederim.https://turk.net/taahhutsuz-limitsiz-internet-paketi/

baktım oraya da ama ttnet'ten vazgeçmek pek istemiyorum. çoğu kişinin aksine memnunum. bakalım biraz daha indirim koparabilmeye çalışacağım gerekirse iptal dilekçesi vericem.
  • Arkadaş adamlar doymuş telefon sözleşmem biteli 6 ay oldu aramadılar bir kaç defa ben aradım 12tl aşağı vermiyorlar.
    İnternet sözleşmem dün bitti hiç arayan soran olmadı, bakalım pazartesi iptal dilekçesi vereceğim oradan da bir sonuç çıkmaz ise
    alternatif türknet gözüküyor ,bir de kaç yıllık aboneyiz arkadaş....
  • Güle güle ttnet. 3 yıl 24 mbit 75 gb 60 tl 24 ay ve 12 ay taahhütler verdim.Turknet'e geçtim.Taahhütsüz 59.99tl'ye 60 mbit vdsl2 150gb akn + 1000 dk her yöne konuşma paketine geçtim. Kafam rahat.Turkneti denemenizi tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaltun -- 23 Ağustos 2016; 12:04:07 >
  • Ben de iptal başvurusu yaptım; aradılar. 100 gb akk olan 16 mbit hız, internet 55,80, telefon 5TL. Taahhüt internette yok telefonda var. Eski kullandığım 24 mbite kadar hızlı hipernetti. Çok hız farkı olur mu sizce?

• KayzerSozze kullanıcısına yanıt
    Bende dün aynı teklifi Telekom müşteri hizmetleri yetkilisiyle yüz yüze konuşurken aldım.İnternetimin taahhütü eylülde bitiyor.Telefonun 1 senesi var.Bu tarifeyi şu anda telefon dahil 49 tl kullanıyorum.Daha iyi bir kampanya araştırıyorum.2-3 tl için değişiklik yapmayın,sonra tekrar dönmek zorunda kalırsınız,gidenler çok pişman oluyorlar dedi.İkna etmeye çalışıyorlar.Bakalım ne olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremali69

Bende dün aynı teklifi Telekom müşteri hizmetleri yetkilisiyle yüz yüze konuşurken aldım.İnternetimin taahhütü eylülde bitiyor.Telefonun 1 senesi var.Bu tarifeyi şu anda telefon dahil 49 tl kullanıyorum.Daha iyi bir kampanya araştırıyorum.2-3 tl için değişiklik yapmayın,sonra tekrar dönmek zorunda kalırsınız,gidenler çok pişman oluyorlar dedi.İkna etmeye çalışıyorlar.Bakalım ne olacak.

Olay para değil hocam. 10 yıldır müşterisiyim hiç kullanmadığım telefondan 10 TL alıyorlar bu sinirimi bozuyor biraz. 5 TL'ye düşseler hemen kabul edeceğim zaten. İlla iptal başvurusu mu yapalımyani bunu mu istiyorlar anlamıyorum.
  • KayzerSozze kullanıcısına yanıt
    Aynı durumdayız.Bulunduğum yerde 5 mb hız alıyorum.Ödediğimiz paralar korkunç ve firmalar burunlarından kıl aldırmıyorlar.Kullanıcılar olarak bizimde herhalde bu ürünleri uygun fiyata gelinceye kadar almamamız gerekiyor.
  • Dün Telekom da ıslak imza verdim yüz yüze 64 tl teklif sunuldu internet+ telefon kabul etmedim. 2-3 saat sonra aradılar 46 tl 2si bir olsun dediler tamam dedim kabul ettim.
    bugün online işlem merkezinden kontrol ettiğimde internet 24ay uzatılmış telefon 6 ay ücretsiz gözüküyor.6 ay sonra faiş fiyata fiyat verecekler şimdi kayıtlar dinlenecek
    internet ve telefon için en uygun ne sunarlarsa kabul etmeliyim teşekkürler.
  • 2 Sene TTNet ADSL 16 Mbit 75 AKK Tahahhütüm var, mahalleye şimdi Türk Telekom Fiber döşemeye başladı. Sözleşmem devam ederken Fiber internete ceza olmadan geçiş yapabilirmiyim ?
  • Paket bilgilerim aşağıda,24 ay taahhüt 48 TL ödüyorum.Taahhüt bitmeden 52(küsüratıda vardı.)TL den 2 yıl daha uzatalım araması yapıldı.Modemide VDSL yapacaklar.70 GB 61 TL imiş.daha mantıklı geldi.

İnternet Paket Bilginiz FİBERNET(H) LİMİTSİZ (24 Mbps'ye kadar) 35 GB
    Kaç GB'tan Sonra Hızım Düşer?* 35 GB
    Paketinizde Sunulan Ücretsiz Ürün ve Servisler Wi-Fi 600 dk Paketi
    Türk Telekom Güvenlik McAfee VirusScan
    FİBERNET(H) LİMİTSİZ
    Aile Koruma Sifresi

Alo Paket Bilginiz ALO (THK) Konuştukça Öde_Doya Doya Konuş Kampanyas
  • Yalın 24 Hipernet limitsiz 75 akt 48 ay 60 tl ödedim. 26 Günüm kaldı aynı fiyattan devam edin diye teklif sundular.
    Ben kabul edecem bunu ama biraz ayak direyim bir şey koparabilirmiyim bakalım.

Dsmart 16 mb sınırsız 55 tl. Türknet var malum kampanyası alternatiflerim bunlar. Ama ben ttnet den yanayım . Kötünün iyisi kesinti beklemeyle. Müş. Hiz. Felan uğraşamam.
  • Adamlar ev telefonuna 2. 12 ay için 14 lira diyorlar pes

• quote:

Orijinalden alıntı: snatch1903

Bulunduğum yerde fiber yok.Yalın olmasını istiyorum en uygun akk 50 gb li hangi paketi seçeyim? Evde telefon kullanılmıyor.Üniversite öğrencisi kardeşim var birde yalın öğrenci neti tavsiye edermisniz ?

Üniversiteli paketi alacaksan eğer süperonline'dan al. Çünkü ttnette 192 tl'lik bağlantı ücreti 12 ay boyunca faturaya yansıtılır. 59 + 16 = 75 tl ediyor aylık fatura. 50 gb adil kullanım kotasına bu fiyatı vermeye değmez. Süper online'da ise bağlantı ücreti alınmıyor sadece 59 tl aylık ücreti var.
  • Taahhüt bitti normal kotası olmayan, AKK 50 gb civarında olan, hızı 12-16 mbps olan (fazlasını kaldırmıyor) 40-50 tl arası bildiğiniz tarifeler varmıdır
  • Arkadaşlar merhaba
    TTnetten tahattudum bitti
    Suleronline bir kampanya varmış
    79 TL cep artı evde internet
    4 GB cennet 500 dk
    Diğerine 8 mgbt adsl yalin net nasıl sizce ?

Yada alternatif TTL varsa alabilirim ne dersiniz

• Türk Telekom'dan yeni ADSL abonelik almak için güzel kampanyalar var mı? (Telefonlu-telefonsuz fark etmez.) Fiyatlar ne geçiyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonurakar Düşündüğün gibi kayda değer kampanyalar yok malesef.
  • 
Sayfa: önceki 883884885886887
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.