Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | TÜRK TELEKOM FİBERNET/HİPERNET/ADSL |

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
20.780
Cevap
358
Favori
1.267.049
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | TÜRK TELEKOM FİBERNET/HİPERNET/ADSL |
Giriş
    773 Mesaj
    7 gun gecti ama is gunu olarak degil. Hani tam iptal oldu diye bilgi de vermiyorlar. Bugun fatura için aradim hattınız iptal surecinde diyor. Bakalim ne olacak...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Bugün fiyat araştırması yaparken 24 Mbps + 75 Gb + Vdsl modem 49.90 TL'ye bir bayinin internet sitesinde buldum, yolumun üstü olduğu için gidip sordum ve orada yazanların geçerli olmadığını farklı bir ücretlendirme çıkabileceğini söylediler. Neye göre fiyatlandırma yapıyorlar çok merak ediyorum ve halen beklentimi karşılayacak bi paket bulamadım
    |
    |

Orijinalden alıntı: befo

7 gun gecti ama is gunu olarak degil. Hani tam iptal oldu diye bilgi de vermiyorlar. Bugun fatura için aradim hattınız iptal surecinde diyor. Bakalim ne olacak...

Hocam ev telefonunuz varsa arayın bakalım cep telefonunundan çalıyor mu ?

online işlemlere girmeye çalıştığınızda ne gibi bir hata alıyorsunuz hayır çünkü hat iptal olsa da belli bir yere kadar giriliyor online işlemlere..

Hat iptal sürecinde dediler ise hocam ben iptal talebimi geri çekmek istiyorum diye belirttiğinizde geri çekebiliyorsa iptal talebini hattınız anında tekrar açılır..

Bu yolları deneyin bakalım.
    |
    |

Yüksek olasılıkla 444 0 375 sizi arayacak, bekleyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    befo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: sonurakar

Yüksek olasılıkla 444 0 375 sizi arayacak, bekleyin.

Tesekkur ederim ilginiz icin. Aramadilar :) az once mesaj geldi hattinizin iptal islemi sonuclandirilmistir seklinde. Yani hattim iptal oldu. Simdi superonline adsl kullanmak istiyorum ama port actirmam gerekiyormus. Bu konuda bilginiz var mi? Teşekkür ederim.

24mbps kadar 75gb akkli kampanyali fiyati 24 ay 59.9 yazmislar fiyat yuksek degilmi sizcede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darking_FB -- 9 Ağustos 2016; 22:10:17 >
    Bugun itibariyle yüksek hız kampanyası 16mbit 52tl 24 ay tahahüt verdim.10tl 250dk tahahütü devam ettiği için beraber veremedim.Ücretsiz Vdsl modem yolladılar.Kapatsam 45e falan alırdım belki ama telefonun tahahütü olduğu için dokunmadım.
    |
    |

Yüksek, turk.net kullanmak daha mantıklı.

|
    |
    darking_FB kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Siz, iptal için mi başvurdunuz yoksa Internet taşımak için mi?

Mâdem Internet iptal edildi, artık yeni sağlayıcıya başvurmalısınız.

|
    |
    befo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tasimak gibi bir sansim yoktu zira binada sadece fiber varmis ve port acilmadan adsl alamiyormusum. Şimdi port actirmak icin dilekce yazmam gerekiyormus. Superonline fiber bu yil icinde gelecekmis ama dedigim gibi benim internete ihtiyacım oldugundan ya mobille idare edeceğim yada port için mucadele edecegim. Port acmak icin telefonla yapilacak birsey yok saniyorum. Gidip bizzat basvurmam gerekiyormus. Mucadele edecegiz artik:)

|
    |
    Bahsedilenler: sonurakar
    karşı apartmanda kardeşim var

bugün access point aldım ve balkona takacağım

wireless işini bu şekilde halledip gidip interneti kapatıyorum

bundan sonra ttnet arayıp adam akıllı bir teklif verirse devam ederim

aksi takdirde işim olmaz birdaha

türknetide deneyeceğim nasıl olsa taahhütsüz ve access point sayesinde her zaman bir alternatifim var
    |
    |

hocam yeni bina,altyapıda yeni yapıldı tt sorun çıkarır aylarca sürünürüm diye korkuyorum.

|
    |
    sonurakar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

TTNET kullanırken altyapı 16 Mbps i kaldırıyordu; şimdi turk.net kullanıyorum. Hızda değişiklik yok.

|
    |
    darking_FB kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: 007messi

arkadaşlar gecen ay turk nete hattımı taşıdım 60 megabit 150 gb akk 60tl
    imkanınız varsa bence düşünmeden geçin

Kardeş nasıl hızlı mı? Kopma vb. sorun var mı? Bende düşünüyorum ama pek güvenemiyorum açıkcası..
    |
    |
    Ben ilk açıldığında hızım 5 megabit açıldı sonra sorun çözüldü şu an 60 megabit kullanıyorum çok memmunum. Geçmeden hattının maxsimum alacağı hızı sorgulattır ona göre geç

telekoma bugün kapattırma için ıslak imza verdim

49,00 TL 100 gb verilenlerin sadece internet faturası bu kadar ilaveten telefon için ayrı ücret geliyor dediler ?
    |
    |

Orijinalden alıntı: AnonimAdam

Arkadaşlar bir yardımınıza ihtiyacım var.
    Arayıp işlem talebinde bulundum ama internetim hala kesilmedi o yüzden yine de bir sorayım dedim.

İl değiştireceğim için mevcut taahhütlü yalın internet hattımı taşınacağım evime aldıracağım. Bana dışarıdaki ankastre kutusuna kadar hat çekileceğini ve bunun 24 TL olduğu söyledi müşteri hizmetleri. Ev içi kurulum isterseniz 96 TL ücreti dendi. Şimdi ben evde eğer telefon hattı için kablo yoksa aşağıdan kablo çekecek gibi görünüyorum. Muhtemelen evde hat var fakat yine de şöyle bir fikir de var aklımda.

Ben şuanki hattımı açık tutup oturduğum eve yeni taşınacak olan arkadaşıma hattı devredip gittiğim ilde yeniden taahhüt vererek bu paketi indirimli olarak modem ve kurulum ücretleri de içinde olacak şekilde abonelik alırsam daha mı karlı olurum? Dış ve iç kurulumu o zaman ücretsiz yapıp ekstra bir de modem mi veriyorlar yoksa bu kurulum ücretlerini ay ay faturada yine bize iteliyorlar mı? Ne yapsam kararsız kaldım. Hem sıfır modem almak da istiyorum açıkçası şuanki modem sanki biraz sıkıntılı gibi geliyor sık bağlantı kopması yaşamaya başladım ayrıca anten de kırıldı her ne kadar etkilemese de bağlantıyı hoş görünmüyor ve sağlamlığını yitirdi sonuçta.

Bilemedim bir yönlendiren olursa sevinirim.

Bende sizinle benzer durumunuzdayim.Yarın ev değiştireceğim.Ayni il ayni ilce içerisinde.Yalın internet kullaniyorum taahhütüm yaklasik 2 ay sonra bitiyor(30 ekim).Ben bugün internetimi 38 gün dondurdum.12 günlük fatura gelecek.Neden 38 gün diye soracak olursanız ne kadar dondurursaniz okadar gün oteleme yapmanız gerekir.Bu durumda benim oteleme ile 28 ekime kadar zaten kullanmış olacağım.30 ekimde finish.

|
    |

• Teğmen
    244 Mesaj
    Son durumda 3-4 sefer mh görüşmesi ve 3 sefer müdürlüğe gitme sonucunda müdürlükten Hipernet 35Mbps + 100 Gb AKK + Vdsl modem (TP Link Td-W9970v3) 59 TL'ye 24 aylık olarak aldım, ev telefonu farklı bir taahhütte olduğu için ücret içinde telefon yok. Verilen kampanya adı "24 ay indirim Fırsatı Kampanyası (24 ay taahhütlü)_İkna" olarak geçiyor. Hız testi değerlerim de aşağıda bulunuyor yüksek olmasının sebebi santralin çok yakınımda olması, modemin kablosuz bağlantısı da ev içinde çok iyi sinyal kaybı olmadan her odadan tam çekim gücü alabiliyorum, en uzak odada çekim değeri telefonda %91 olarak görünüyor. Son olarak mevcut 16 Mbps + 50 gb AKK taahhütüm bu Pazar bitiyordu bugün iptal işlemi için imza verdim ve aynı dakikalarda yeni tarifeme geçiş yaptım.

http://www.speedtest.net/my-result/5546204632

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chackall -- 12 Ağustos 2016; 8:35:28 >

• Binbaşı
    1480 Mesaj
    İşten eve geldim hemen adsl kesmişler :D

Bakalım bundan sonra ne önerecekler :)

Şimdilik 4G ile devam

Bu arada 4G ile PS4'de online maç yaptım. 1 maç 11 mb yedi ve inanılmaz hızlı sıfır lag maç geçti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Allen_Bradley -- 12 Ağustos 2016; 0:30:05 >
    |
    |

16 Mbit hız, 100 GB kota , VDSL modem hediye 24 ay taahhüt 59,00 TL

bu şekilde kabul ettim.

Türknet daha cazip ama bulunduğum yerin zaten maksimum hızı 21 Mbit çıkıyor yani tam anlamıyla 24 Mbit hız bile alamıyorum. Riske girmek istemedim açıkçası bir sürü sıkıntı çıkarma ihtimalleri vardı

Fiyatta aynıyken kabul edeyim dedim.
    |
    |
haberler
son dakika
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.