Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (873. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
28.759
Cevap
577
Favori
2.025.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 871872873874875
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben dün iptal dilekçemi verdim.bugün genel merkezden aranarak 12ay taahhut ile 51.90a anlaştım.24ay taahhut verseydim49.90 olucaktı tercih meselesi taahhut zamanı akn 50gb düşük ama evde çok durmadığımdan dolayı ısrar etmedim.tavsiyem kesinlikle ilk teklifi kabul etmeyin genel merkezden teklif bekleyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ttnet normalde paketim yalın limitsiz 50 gb akk 54 tl fakat 100 gb akk olsun 64 tl yapalım dediler sözleşme uzatmadan normal bitime kadar nasıl teklif kabul edim mi ? Yalın limitsiz 16 mbps kadar 100 gb akk 64 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: dodiko

Size 16Mbit 100 AKK için teklif edilen 49 TL fiyata TTnet Alo sabit ücreti veya yalın internet erişim ücreti dahil midir öğrenebilir miyim?

TTnet alo sabit ücreti bilgim yok
    Evde telefon var mecburen lazım iptal ettirmedim

Sadece 16 mb/s 100 gb akn 24 ay için 49 tl cazip geldi
    Fakat hat değerlerimi nasıl yükseltebilirim bilgisi olan var mı acaba ?

Yeni kablo alsam evin içindeki kabloları değişsem ya da santralden kutuya gelen ölçüm yaptırsam Nasıl olur ??

• Konu güncel değil, linklerin çoğu çalışmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyorhan

Konu güncel değil, linklerin çoğu çalışmıyor

İlk sayfayı diyorsan haklısın.

Ama konu güncel. Tabi güncel şekilde takip edene :)
  • İptal talebini verdik bakalım
    İnternet anında kesildi,Telefona arama geliyor

İptal talebini form doldurarak verin.
    Pazartesi günü dilekçe yazdırdılar iptal icin isleme geçmedi

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    Bende dun iptal etmistim bugun aradilar %50 6 ay taahhutsuz 36,5 tl kabul ettim bi 6 ay daha devam

• quote:

Orijinalden alıntı: 19mystic03

Ben dün iptal dilekçemi verdim.bugün genel merkezden aranarak 12ay taahhut ile 51.90a anlaştım.24ay taahhut verseydim49.90 olucaktı tercih meselesi taahhut zamanı akn 50gb düşük ama evde çok durmadığımdan dolayı ısrar etmedim.tavsiyem kesinlikle ilk teklifi kabul etmeyin genel merkezden teklif bekleyin.

49.9 a telefon dahil mi hocam. Hiz kota nedir modem verdiler mi?

Ben de bugun verdim dilekceyi. Net kesik, cepte bol gb var suan.
    49+9. 58 TL dedi. 24 ay taahhut. 16 mbps 100 gb kota ttnet alo
    Kapatmamam icin cok ugrasti ama 58 den dusuk
    Bi teklif veremedi.

Vodafone 49 dan yalin verirken hala ikna icin 58 teklif ediyorlar.

1 hafta icinde arayacaklar daha dusuk bi fiyat verirlerse yada %50 6ay indirim yaparlarsa devam yok yeter. Taahhut bitmis 79 lira fatura cikmis 8 mbps 50 kotaya. Soygun bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: rakipsiz89

Bende dun iptal etmistim bugun aradilar %50 6 ay taahhutsuz 36,5 tl kabul ettim bi 6 ay daha devam

Hayırlı olsun
    Telefona teklif yapmadılar mi

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    Zaten 46 net 5 tl telefona taahhut vermistim burda %50 indirim verildigini gorunce iptal etmistim. Telefon icin cayma bedeli yansiyacagini soyledi ( buyuk ihtimal salladi )5 tl den devam edin cayma bedeli odemeyin dedi bende kabul ettim. faturayi 10 tl daha altina indirdik yinede 6 ay sonra bakacaz artik

• muitobom kullanıcısına yanıt
    Hocam yalın internet kullanıcısıyım telefonsuz fiyat bahsettiğim fiyatlar modem vardı zaten gecen taahhutten o benım olmuş oldu.

• 19mystic03 1 kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler,
    %50 teklif etmediler sanirim. Telle beraber 50 iyi gibi 16/100 icin. Olmazsa turkcellin 30 gb kotalisina gecerim. 40 liraya. bana yetiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rakipsiz89

Ücretsiz Modem almışmıydınız hocam. Ücretsiz modem aldım ttnet alo ile beraber 240 tl ceza çıkıyor o yüzden iptal ettirmekten çekiniyorum aramadan iptal ederler diye.
  • Diricans_RM kullanıcısına yanıt
    Modemi bilerek almamistim iptal edebilirim diye

• Arkadaşlar bugün hızlı modem kampanyasına onay verdim. 49 nete 5 tl de alo ya veriyorum(ultranet plus 16 mbit 100akk) . Kendini sömürülmüş hisseden biri olarak modemin ücretsiz olduğunu okuyunca balıklama atladım bakalım inşallah kafa üstü çakılmayız
  • Ne güzel siz fiberden bahsedebiliyorsunuz...

Benim karşı mahallemde fiber varken, benim evde yok.
  • İmzadan sonra, Telefonda once 49.9 tel dahil 16mbps 24 ay taahhut teklif ediyorlar. kabul etmeyince 6 ay taahhutsuz %50 teklif ediyorlar. 6 aya modem yok 36.5 TL tel dahil. Telekomla 6 ay daha devam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • muitobom 36.5 TL tel dahilmi.
  • Taahhüt bitti ve 8mbps kadar limitsiz interneti 90tl ye kaktirdılar bu ay bize. Ttnet ikna kampanyasında var mi iyi bir teklif ona gore gideyim bayiye. Ya da vodafone net e geceyim 16mbps kadar telefonsuz 55tl falan.
    Ama vodafon net güven vermiyor iste.

• Bende vodavon nete gecmeyi düşünüyorum 49,90,türkceli aradım illa evde telefon olacakmış 39.90 lıradan net alabilmemiz için ne saçma.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 871872873874875
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.