Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28.736
Cevap
575
Favori
2.023.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
61. Sırada  bugün en iyi #13
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EKRAN GÖRÜNTÜSÜ EKLEMEYİ BECEREMEDİM ÜRÜN VE SERVİSLER KISMINDA AŞAĞIDAKİ BİLGİLER YAZIYOR

Paketiniz: HBA_FİBERNET LİMİTSİZ (20 Mbps?ye kadar)(VDSL Modem Gerektirir)

Paketinizle Sunulan Ürün ve Servisler

12ay - İnd.+ Cezalı
    WiFi Aylık 600 dk Ücretsiz
    TTNET Güvenlik McAfee VirusScan
    20 Mbps'ye kadar Limitsiz Fiber Internet - T11
    Aile Koruma Sifresi

Satın Aldığınız Ürünler

THK Yönlendirme Ücreti
    THK- Yeni PSTN Bağlantı Ücreti
    THK Yönlendirme Ücreti
    THK- Yeni PSTN Bağlantı Ücreti
    HBA_TTNET Alo Konuştukça Öde
    *12ay - İnd.+ Cezalı
    *TTNET Alo (THK) Konuştukça Öde
    *0,83 TL İndirim
    *THK Erişim Ücreti
    HBA_TTNET Alo Konuştukça Öde
    *12ay - İnd.+ Cezalı
    *TTNET Alo (THK) Konuştukça Öde
    *0,83 TL İndirim
    *THK Erişim Ücreti

PAKET BİLGİLERİMDE AŞAĞIDAKİLER

Paketlerinizde yer alan ücretsiz ürün ve servisler

HBA_FİBERNET LİMİTSİZ (20 Mbps?ye kadar)(VDSL Modem Gerektirir)
    12ay - İnd.+ Cezalı
    WiFi Aylık 600 dk Ücretsiz
    TTNET Güvenlik McAfee VirusScan
    FİBERNET LİMİTSİZ (20 Mbps?ye kadar)
    Aile Koruma Sifresi

KAMPANYA ABONELİKLERİMDE İSE AŞAĞIDAKİ BİLGİLER VAR

Faydalanmakta olduğunuz kampanya TTNET 3'LÜ PAKET KAMPANYASI (MODEMLİ)
    Kampanyanızın bitiş tarihi 01/12/2013
    Kampanya indiriminin bitiş tarihi 01/12/2013

ÜÇLÜ PAKETİ TİVİBU DAHİL ETTİRMEDEN ALDIM ZATEN TAAHHÜT FORMUNDA İKİLİ SEÇENEĞİDE VARDI...CANCANTÜRK ÜSTADDAN Bİ YORUM BEKLİYORUM YUKARDAKİ BİLGİLER DOĞRUMU YANİ 39.90 LIK ÜÇLÜ PAKETE ÜYE OLMUŞUM DEĞİLMİ Bİ SÜRPRİZLE KARŞILAŞMIYCAZ?? BİRAZ KARIŞIK GELDİ ONLİNE İŞLEMLER...

• quote:

Orijinalden alıntı: karagümrük38

ÜÇLÜ PAKETİ TİVİBU DAHİL ETTİRMEDEN ALDIM ZATEN TAAHHÜT FORMUNDA İKİLİ SEÇENEĞİDE VARDI...CANCANTÜRK ÜSTADDAN Bİ YORUM BEKLİYORUM YUKARDAKİ BİLGİLER DOĞRUMU YANİ 39.90 LIK ÜÇLÜ PAKETE ÜYE OLMUŞUM DEĞİLMİ Bİ SÜRPRİZLE KARŞILAŞMIYCAZ?? BİRAZ KARIŞIK GELDİ ONLİNE İŞLEMLER...

Taahhütü bozmadıktan sonra bir sıkıntı yaşayacağınızı zannetmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: navek

telekom müdürlükte yaşananları yukarıdaki gifle anlatmak istedim görünce. eğer ısrarcı olursanız soldaki sizsiniz arkadaşlar, sağdaki de görevli.

Aynen katılıyorum ben gittiğimdede aynı durum yaşandı. Galip olan tabiki ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancantürk

quote:

Orijinalden alıntı: karagümrük38

Taahhütü bozmadıktan sonra bir sıkıntı yaşayacağınızı zannetmiyorum.

eyvallah...teşekkürler...
  • 7'den 7'ye 3000 dk bedava varmı acaba 9 ay 39 tl olan pakette?
  • Selamlar arkadaşlar;

Haber veren arkadaşımıza teşekkür ediyorum,epey kişiye faydası oldu gibi görünüyor...

Merzifon telekom müdürlüğüne gittim,kampanyadan bahsettim.Bu arada bendede ne internet nede ev telefonu var!

İnternet ve telefon oboneliğim olmadığı için kampanyadan yararlanamayacağımı söylediler.
    bende peki dedim tahütsüz bir abonelik alıp hat ve internet açıldıktan bir müdeet sonra gelsem kampanyaya dahil olabilirmiyim diye sordum? olabilir cevabını aldım fakat 2 ay beklemem gerekiyormuş ? olabilir cevabıda beni kıllandırmadı değil...

şimdi sizlerden yardım istediğim konu,benim konumumda olanlar için çok faydalı olacaktır.

EV TELEFONU YOK / İNTERNETTE YOK

Bu durumdaki arkadaşlar için bence en güzeli tahattsüz kotalı internet alıp bir süre? sonra kampanyalardan birisine geçmek.

buna olabilir gözüyle bakıyorum ama emin değilim.bu sebeple benzer durumları yaşayanlar yada bilenler yardım ederse faydalı olacaktır.teşekkürler.

• bu kampanya bitmedimi kasımın 30 u son değilmiydi.
  • TTnet Alo paketi nasıl oluyor türk telekomla aynı değil mi bunun mantığı nedir tam olarak. 1sene taahhüt vericez sonuçta patlamayalımda. Bilgim yok bu hizmet hakkında.
  • Bende üçlü paketten 30 kasım tarihinde yararlandım (sınırsız internet+tivibu ev+telefon 12 ay taahhütlü) 39 tl
    Ayrıca bir kablosuz modemde ücretsiz
    Modemi hemen vermiyorlar
    Telefon bağlanınca mıydı internet bağlanıncamıydı tam hatırlamıyorum ozaman gidip alıyorsunuz.
    Gerçi tivibu bağlanınca ip modem yine gelecek
    Bugün (pazar) telefonu bağladılar
    İlk fatura gelince bakalım bir süpriz ile karşılaşmayız inş.
    Bu arada ben telefonumu ve internetimi 2 ay önce kapatmıştım
    Yeni bağlantı olarak bu işlemi yaptırdım
    Bu konuyu açan arkadaşa teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi questosera -- 2 Aralık 2012; 18:07:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurguner

bu kampanya bitmedimi kasımın 30 u son değilmiydi.

Ben üstte yazdığım üzere telefon ve internet aboneliğim olmadığı halde üçlü paketten yaralandım

• quote:

Orijinalden alıntı: ESTEEM

Selamlar arkadaşlar;

Haber veren arkadaşımıza teşekkür ediyorum,epey kişiye faydası oldu gibi görünüyor...

Merzifon telekom müdürlüğüne gittim,kampanyadan bahsettim.Bu arada bendede ne internet nede ev telefonu var!

İnternet ve telefon oboneliğim olmadığı için kampanyadan yararlanamayacağımı söylediler.
    bende peki dedim tahütsüz bir abonelik alıp hat ve internet açıldıktan bir müdeet sonra gelsem kampanyaya dahil olabilirmiyim diye sordum? olabilir cevabını aldım fakat 2 ay beklemem gerekiyormuş ? olabilir cevabıda beni kıllandırmadı değil...

şimdi sizlerden yardım istediğim konu,benim konumumda olanlar için çok faydalı olacaktır.

EV TELEFONU YOK / İNTERNETTE YOK

Bu durumdaki arkadaşlar için bence en güzeli tahattsüz kotalı internet alıp bir süre? sonra kampanyalardan birisine geçmek.

buna olabilir gözüyle bakıyorum ama emin değilim.bu sebeple benzer durumları yaşayanlar yada bilenler yardım ederse faydalı olacaktır.teşekkürler.

Yanlış alıntı yaptım
    Üstte yazdım:)

• hocam anladıgım kadarıyla telekom müdürleri kıllık yapıyo bazı müdürlük ama.
    istanbul avcılar telekom müdürlüğünde yaptıran varmı , boşa gitmeyelim bari.
  • 30 Kasım geçti bitti mi kampanya şimdi . TTnet üçlü pakete geçicektim internet-telefon-tivibu 39TL ye . Kampanya devam ediyor mu yoksa sadece tam isabet için mi o tarih. yarın gidicemde
  • quote:

Orijinalden alıntı: zhny

30 Kasım geçti bitti mi kampanya şimdi . TTnet üçlü pakete geçicektim internet-telefon-tivibu 39TL ye . Kampanya devam ediyor mu yoksa sadece tam isabet için mi o tarih. yarın gidicemde

Sadece tam isabet için öyleydi. Yoksa son tarih diğerleri için yok. Yarın gidip yapabilirsiniz.

Bu arada yapmama gibi lüksleri yok mecbur yapacaklar.

Ben 6 ay %50 indirim aldım kasım 30 da mayıs 30 a kadar böyle kullanıcam. Kısmetse haziran 1 de bir daha 6 ay %50 indirimli için başvuracağım. Çünkü taahhüdüm var ve 10. ayda bitiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebaboli

quote:

30 Kasım geçti bitti mi kampanya şimdi . TTnet üçlü pakete geçicektim internet-telefon-tivibu 39TL ye . Kampanya devam ediyor mu yoksa sadece tam isabet için mi o tarih. yarın gidicemde

Sadece tam isabet için öyleydi. Yoksa son tarih diğerleri için yok. Yarın gidip yapabilirsiniz.

Ben 6 ay %50 indirim aldım kasım 30 da mayıs 30 a kadar böyle kullanıcam. Kısmetse haziran 1 de bir daha 6 ay %50 indirimli için başvuracağım. Çünkü taahhüdüm var ve 10. ayda bitiyor.

Banada 6 ay teklif ettiler kabul etmedim şimdilik 3lü pakete geçebilirsem onu geçicem yoksa 6 ay uygularım. Kıvırmaları durumunda ne yapmalıyım peki? Gayrettepe telekoma gitmeyi düşünüyorum bulunduğum yere gittim fikrimiz yok dediler

• Yarın 6 ay indirime gidicem sonra telefonu halledicem nerden baksanız 45 lira aylık kar edicem. Tahhütüm haziranda bitiyor tam zamanına gelecek indirim bitişide bakalım :) Yarın haberdar ederim konuyu.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: thebaboli

quote:

Banada 6 ay teklif ettiler kabul etmedim şimdilik 3lü pakete geçebilirsem onu geçicem yoksa 6 ay uygularım. Kıvırmaları durumunda ne yapmalıyım peki? Gayrettepe telekoma gitmeyi düşünüyorum bulunduğum yere gittim fikrimiz yok dediler

Hocam benim yalın internet net limitsiz taahhütlü olduğu için %50 indirime razı oldum. Çünkü diğer ihtimalde yeni bir tahhüt vermem gerekirdi. Bu durumda eski taahhüdüm iptal olacağı için aradaki farkı ödemem gerekcekti. O nedenle %50 işime geldi yani.

Kıvırmaları durumundahttp://www.rotadanismanlik.com.tr/public/002.pdf bu linkdeki belgeyi gösterin. İptal biriminde bizlerden bahsedin. Yapan var ve her yerde yapmak zorunda.

• arkadaşlar okudum okudum ama biri benim durumuma cevap verirse sevinirim..benim net 12 paketim vardı..5 ay önce limitsize geçtim online işlemlerde taahhüt sürem 18/3/2013 de bitiyor..bu durumda tekrar tarife değiştirebilirmiyim? taahhüt durumundan ceza olurmu? tivibu istemiyorum.. evimde de telefon var..
    cevaplayan olursa çok sevinirim..daha bulunduğum ilden yapan olmamış sanırım..teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: fonseca_

arkadaşlar okudum okudum ama biri benim durumuma cevap verirse sevinirim..benim net 12 paketim vardı..5 ay önce limitsize geçtim online işlemlerde taahhüt sürem 18/3/2013 de bitiyor..bu durumda tekrar tarife değiştirebilirmiyim? taahhüt durumundan ceza olurmu? tivibu istemiyorum.. evimde de telefon var..
    cevaplayan olursa çok sevinirim..daha bulunduğum ilden yapan olmamış sanırım..teşekkürler

denemekten zarar gelmez..

bence bir uğrayın telekom müdürlüğüne...

telekomdan kaçışlar çoğaldıkça enteresan işler yapmaya devam edecekler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fonseca_

arkadaşlar okudum okudum ama biri benim durumuma cevap verirse sevinirim..benim net 12 paketim vardı..5 ay önce limitsize geçtim online işlemlerde taahhüt sürem 18/3/2013 de bitiyor..bu durumda tekrar tarife değiştirebilirmiyim? taahhüt durumundan ceza olurmu? tivibu istemiyorum.. evimde de telefon var..

Telekom müdürlüğüne gidip telefonu sabit ücret ödememek için ttnet konuştukça öde paketine taşıyın. İnternet içinde %50 indirim isteyin. İşlemlerinizi yapsınlar.
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.