Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (569. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: pannekamp , ykk07 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir - 9 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
28.760
Cevap
577
Favori
2.025.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 567568569570571
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bugün bende fibermodemimi almaya gittim , modemi kampanyaya ekliyemem sorunu oluştu çözemedide pazartesiye kaldı
    yan tarafta bi çalışanda modemi parayla 12 ay a bölelim diyo Allahım sen bu akıl yoksunlarına akıl ver , herkese modem ücretsiz verilirken ben gidip modeme 200 tl paramı vericem ,birde 12 ay faturaya bölünüyo diyo , şeytan dedi vur ağzına bi tane daha konuşamasın :)
    bakalım tttnet ile pazartesi nasıl bir macera bizi bekliyor
  • 20 aralıktan beri kullanıyorum, henüz fatura kesilmedi. Ttnet'in fatura kesim tarihi ne zaman?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kur@mci -- 3 Ocak 2014; 18:18:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hardcrss kullanıcısına yanıt
    Hocam hızınız 20 mbps'de yükseldi mi.?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Srcn81 kullanıcısına yanıt
    maalesef hala yükselmedi. yarın çalışıyorlar mı acaba saha ekipleri?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

maalesef hala yükselmedi. yarın çalışıyorlar mı acaba saha ekipleri?

çalışıyorlar da kardeşim sen ne yap ttneti ara arıza kaydı bırak acil olduğunu belirt. Hattım vdsl geçmedi diye. Hallederler. Tembeller abi. yapacak birşey yok
    Hocam arkadaşın dediği gibi; arıza kaydı bırakın ilgilensinler keyifleri gelince yapıyorlar bunlar.!

• TTNET Alo ile Akşam 7'den Sabah 7'ye Konuşmak Bedava Kampanyası
    TTNET Alo Akşam 7'den Sabah 7'ye Konuşmak Bedava Kampanyası kapsamında tüm bireysel TTNET Alo müşterileri, 18 Eylül 2012 - 31 Ocak 2014 tarihleri arasında herhangi bir başvuru yapmadan ve ilave ücret ödemeden her gün 19:00-07:00 arasında şehir içi, şehirlerarası, 3 haneli servis numaraları ve 444'lü numaralar ile aylık 3000 dakika ücretsiz konuşabileceklerdir. Diğer arama yönleri, abonenin kendi tarifesinden ücretlendirilir. Kullanılmayan dakikalar devredilmez.
  • tesekkurler az once aradim bu kadar surmemesi gerekiyordu ariza kaydi biraktim dedi. kisa surede gecer dedi ams pazartesi anca gecer sanirim.

aslında iş ttneten çıkmış durumda tt bakması lazım. Bunlar ayrı çalışıyorlar. TT tembel benim arkadaş var ttnette oradan biliyorum ne çekiyorlarsa tt tarafından çekiyorlar :)

Keyfine bak şimdilik netin var sonuçta. Benim vdsl e geçişi 2. gün oldu. netim gitti :D 2 günde ttden eleman bekledim eve. Geldi 1 dk da bina kutusundan yapıp gitti. Fazla hız avanaj değil valla. 1. günde 75 gb doldurdum şimdi aknde :D at ttan eşeğe resmen. 3mb nedir aga 20mb e göre. Bide 22mb civarı veriyorlar. iyice kötü durum. Benim için vdsl in tek avantajı upload oldu. Oda bana yetiyor.
  • Mevcut aboneler çağrı merkezinden hipernete geçemiyor dedi çağrı merkezindekiler. Şimdi mevcut olan netlimitsiz 8mbit'e kadar olan bağlantımı nasıl değiştireceğim ? farklı bir firma mı tercih etmeyelim superonline gibi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

aslında iş ttneten çıkmış durumda tt bakması lazım. Bunlar ayrı çalışıyorlar. TT tembel benim arkadaş var ttnette oradan biliyorum ne çekiyorlarsa tt tarafından çekiyorlar :)

Keyfine bak şimdilik netin var sonuçta. Benim vdsl e geçişi 2. gün oldu. netim gitti :D 2 günde ttden eleman bekledim eve. Geldi 1 dk da bina kutusundan yapıp gitti. Fazla hız avanaj değil valla. 1. günde 75 gb doldurdum şimdi aknde :D at ttan eşeğe resmen. 3mb nedir aga 20mb e göre. Bide 22mb civarı veriyorlar. iyice kötü durum. Benim için vdsl in tek avantajı upload oldu. Oda bana yetiyor.

zaten yuksek hizla pek alakam yok ara sira dosya indirirken lazim olur sadece. ping 10 altina duserse isime gelir :)

• loth kullanıcısına yanıt
    Nasıl yani mevcut müşterilerin başı kelmi çağrı merkezi üzerinden hipernete geçirmiyorlar.
  • Selamlar ttofisinden ikna ile indirim almak istiyorum önceden zaten vardı fakat bitti. ama sorunum şu iptal bölümünden yapıldığı için benim playstore taksitlerim var ttnet faturasına yansıtılıyor. iptal bölümünden indirim alsam sorun olurmu yani sonraki faturaya yansıtırlar mı? taksitlerin tamamını?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Srcn81

Hocam arkadaşın dediği gibi; arıza kaydı bırakın ilgilensinler keyifleri gelince yapıyorlar bunlar.!

dun aksam ariza kaydi birakmistim, 10 dakikadir dsl sinyali yok. sanirim degisim yapiyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

dun aksam ariza kaydi birakmistim, 10 dakikadir dsl sinyali yok. sanirim degisim yapiyorlar.

Hocam modem arayüzü sayfasında Dsl modunda tüm dsl seçenekleri seçilir durumda olsun, aksi taktirde Vdsl2 verilirse sinyal alamama sorunu çekmeyin. Şimdiden hayırlısı olsun bakalım...

tamamı seçili durumda :)
  • 3ay önce taahhütüm bitti, hipernete geçmek istedim altyapı yetersiz dediler ve 8mbit için indirim yaptılar onu kullanıyoruz. şimdi farkettim hipernet gelmiş sanırım nası faydalanabilirim bundan.. hipernete geçmek istiyorum ama aboneliği kapatmam mı gerekiyor
    TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL
    Ulaşabilir hız dışında herşey çok iyi, zaten Adsl kullanırken zayıflama yüksekti fiber saha dolabı size uzak. Hayırlı olsun.

• quote:

Ulaşabilir hız dışında herşey çok iyi, zaten Adsl kullanırken zayıflama yüksekti fiber saha dolabı size uzak. Hayırlı olsun.

2 km imis :)

• 
Sayfa: önceki 567568569570571
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.