Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (563. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: noval_06 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28.766
Cevap
577
Favori
2.026.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 561562563564565
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 9 ay taahhütsüz 44 TL 8 mbit adsl kullanıyordum. Bugün gidip ikna kampanyası olarak 3'lü avantaj istedim. VDSL modem verdiler. Eve geldiğimde baktım, hiç değişiklik yok! Telefona mesaj da gelmedi "aboneliğinize devam ettiğiniz için teşekkür ederiz" diye. VDSL modemi de taktım, hala aynı. İşlem geçmişinde de hiçbir işlem yapılmamış gibi görünüyor.
  • Arkadaşlar benim ttnet alo kampanyam bitti 10gün önce falan beni aradılar tekrar kampanya başlatalım aylık 7lira diye bende kabul etmedim telekomdan araştırıp kendim yaptırırım diye o da unuttum gitti daha yeni geldi aklıma kampanyadada baktım 16 haziran 2013-31 aralık 2013 arasında geçerlidir yazıyor.malum şu anda 31 aralığa girdik bugün gitsem geçerli olurmu yani 31aralık dahilmi bu tarihe?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • two_face kullanıcısına yanıt
    Evet, evet.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar birşey soracaktım sizlere.. Şuan taahhütsüz netlimitsiz paketi kullanıyorum. Ev arkadaşım kendi üzerine Üniversiteli kampanyasından yararlanarak eve yeni int. bağlatmayı düşünüyoruz.

Sorum ise şu; ben mevcut olan int. bağlantısını kestirmeden, arkadaşım gidip başvursa herhangi bir sorun olur mu ? Yani yeni neti bağlamaya geldiklerinde hatta başka bir netin bulunması sorun yaratır mı ?

Yeni net bağlanır bağlanmaz eskisini kestirecez. Sürekli int.de işimiz olduğu için, tamamen kestirmememiz gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: uncanny

Arkadaşlar birşey soracaktım sizlere.. Şuan taahhütsüz netlimitsiz paketi kullanıyorum. Ev arkadaşım kendi üzerine Üniversiteli kampanyasından yararlanarak eve yeni int. bağlatmayı düşünüyoruz.

Sorum ise şu; ben mevcut olan int. bağlantısını kestirmeden, arkadaşım gidip başvursa herhangi bir sorun olur mu ? Yani yeni neti bağlamaya geldiklerinde hatta başka bir netin bulunması sorun yaratır mı ?

Yeni net bağlanır bağlanmaz eskisini kestirecez. Sürekli int.de işimiz olduğu için, tamamen kestirmememiz gerekiyor

Eger Gpon ise BBK dolu olarak gozukeceginden sistem size modem vermeyecektir. Onu iptal edip oyle basvurunuz.

• şu an fiber internet ve tivibu kullanıyorum, normalde 70 tl civarı fatura geliyordu bu ay 90 tl gelmiş, taahüt sürem bitmiş .ben internet+tel+tivibu paketinden yararlanmak istiyorum bu konuda ne yapmam gerekiyor, hattımı kapattırınca hemen yeni üçlü pakete geçebiliyormuyum?
  • ayın 16sında tvibu için kuruluma gelen arkadaş bağlantıda sıkıntı var dedi 1 hafta sonra geleceğini söyledi ama halen gelen giden yok kaç kerede müşteri hizmetlerini aradım ama gelen giden yok halen bu nasıl bir şirkettir ya
  • Arkadaşlar geçen sene aldığım 3 lü tarifenin taahhütü 28 aralıkta sona ermişti bugün telekom müdürlüğüne gittim ve arkadaş direk 3 lü avntaj tarifesini söyledi bende kabul ettim online işlemlerden kontrol ettim ve tivibu dışında
    yeni tarifeye geçmiş gözüküyorum umarım tivibu da da sorun çıkmazda uğraşmayız.
    Tarife ücreti 49,00 TL + 3,50 TL Tivibu kurulum ücreti ve ilk fatura Şubat ayında gelecekmiş. Görevli arkadaş çok yardımcı oldu sağolsun...
    Yeni yıla yeni tarifeyle gireceğiz hayırlısıyla...

Ayrıca bu tarife ve diğer bilgilendirmelerde bulunan tüm arkadaşlarada teşekkür ederim....
  • arkadaşlar bende bu 3 lü tarifeye geçiş yapmak istiyorum yanlız benim taahüt mart ayında bitiyor acaba taahüt bitmeden tekrardan taahütle buna girme şansım varmıdır?
  • power512 kullanıcısına yanıt
    Aboneliği İPTAL ettirirsen aynı kişi üzerine yeni abonelik alamazsın, Türk Telekom Ofisi İPTAL bölümünden İKNA kampanyası olarak iste.

• bugun denizli telekomdan 3lu pakte gectim. vdsl modemi verdiler.

20mbps net tivibu ev(kuruluma glckler) sabit ucretsz telfn 52 lira.

sadece 8 mbps nete 63 lira veriyordum

• Konu sahibi arkadaştan 2. kez allah razı olsun.
    Telefon + sınırsız internet 49 TL aldım. Telefonu taşıma ücreti 10 tl alacaklar kısaca çok karlı iş yaptım 90 lira yerine 49 lira vereceğim 1 sene boyunca.
  • Arkadalar benim tarifem resimde görünen tarifedir benim sıkıntım internetten online oyun+Film+Video izleyemiyorum youtube den bile video izlerken donmalar oluyor...
    Bilgisayarımda flash.java....vb programlar eksik değil hepsi var internetimden memnun değilim acaba bulundugum tarifeden dolayımıdır ögrenmek istiyorum ona göre tarife değişikligi yapmayı düsünüyorum benim internetim yalın internet yardımcı olabilecek varmı ?

• benim paket hipernet 20 mbps e geçti. işlem geçmişinde 20bin kusur kbps gösteriyor ama modem arayüzünde 796 / 8190 olarak gözüküyor.

neden 20bin yazmıyor acaba?
  • memetali2581 M kullanıcısına yanıt
    http://forum.donanimhaber.com/forumid_591/tt.htm

• TTnet soyunda ückagıt ta dünya da tek dev soyunda hırsızlıkta evrende tek kurum
  • Bu kampanyalar devam ediyor mu yoksa 31.12.2013 son tarih miydi yarin gitsek yaptirabilirmiyiz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

benim paket hipernet 20 mbps e geçti. işlem geçmişinde 20bin kusur kbps gösteriyor ama modem arayüzünde 796 / 8190 olarak gözüküyor.

Önce hızını test et, sonra Modemini kapa/aç, tekrar aynı sorunlar devam ederse M.H ara
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

benim paket hipernet 20 mbps e geçti. işlem geçmişinde 20bin kusur kbps gösteriyor ama modem arayüzünde 796 / 8190 olarak gözüküyor.

2-3 güne geçer. tt tarafı hattını güncelleyecek hemen olmuyor genelde.

3lü avantaj bu sefer 10 ocak a kadar uzatılmış hızlı olmak lazım gececeklerin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi invisible -- 1 Ocak 2014; 11:28:43 >
  • Merhaba ben tam isabet kampanyasını ttnet alo ve limitsiz interneti 52 tl ye kullanıyorum ve 12 ocakta taahhüt sürem sona eriyor şu 3 lü avantajda 10 ocakta bitiyormuş ben iptal bölümünden ikna kabiliyetleri sonrasında bu kampanyaya dahil olabilirmiyim sonuçta 2 günlük bir farktan dolayı bu avantajı kaçırmak istemem...
    Bu arada ben 52 tl ye uygun diyordum ama 39 a bile aynı hizmeti alan arkadaşlar varmış bravo size valla...
  • 
Sayfa: önceki 561562563564565
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.