Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (561. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: a-f-h , Mbs79 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 12 Misafir (3 Mobil) - 9 Masaüstü5 Mobil
5 sn
28.764
Cevap
577
Favori
2.026.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 559560561562563
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: A.Bozoğlu

Konuştukça ödüyorsunuz, konuşmazsanız tek fatura sabit fiyat geliyor.

Konuşmazsak sabit 49 tlmi geliyor 3 lü paket olarak yoksa telefonun ayrıca bir sabit ücreti varmı? Birde telefon ücretlendirme periyotları nasıl ?
  • Bana söylenen şu şekilde idi;

49tl netlimitsiz paketine + olarak 12 ay boyunca,

3tl. telefon bağlantı ücreti. (mevcut telefonum olduğundan ve bu bağlantı ücretini daha önce ödediğimden tekrar alınmayacak)

3,5tl. tvbu bağlantı ücreti.

49tl+3,5tl=52,5tl ödüycem toplamda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.Bozoğlu

Bana söylenen şu şekilde idi;

49tl netlimitsiz paketine + olarak 12 ay boyunca,

3tl. telefon bağlantı ücreti. (mevcut telefonum olduğundan ve bu bağlantı ücretini daha önce ödediğimden tekrar alınmayacak)

3,5tl. tvbu bağlantı ücreti.

49tl+3,5tl=52,5tl ödüycem toplamda.

Evimde şuan telefon ve tivibu olduğu için 3 + 3,5 tl ücreti bendende alacaklarını sanmıyorum 49 tl olur büyük ihtimal.
    12 ay tahattün vermeniz güzel olmuş telekom nasıl kabul etti anlamadım bu kampanya normalde 24 ay tahattütlü bir kampanya.
    Konuştukça öde telefon tarifesinin detaylarını öğrenmek lazım geçirmesinler oradan da :)
  • beyler telefona sabit ùcret ödemek istemiyorum.yokmu sabit úcreti olmayan bi tarife?
  • Ya 3'lü Avantaj Kampanyası alırsın, internet+telefon 49 TL (tivibu Ev duruma göre +3,5 TL ekleyebilir.)

Ya da TTNET Alo THK kampanyası alırsın, sabit telefona aylık 5 TL sabit ücret ödersin. Daha ucuzu yok.
    İnternet için de 6ay%50 İndirim, 9 ay 39 TL, 9 ay 44 TL, 9 ay 49 TL, 12 ay 44 TL (TTNET'le Tam İsabet Kampanyası) kampanyalarından birini alabilirsin.

İnternet+telefon bileşenlerinin en uygun seçenekleri bunlar.
  • Kim dedi 24 ay taahhütlü olduğunu?
    http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/3lu-Avantaj-Kampanyasi.aspx
    Kampanyada 12 ay taahhüt alınmaktadır.

Kampanyaları karıştırıyorsun.
    http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Firsati-3e-Katla-Kampanyasi.aspx
    Kampanyadan sadece mevcut TTNET müşterileri yararlanabilmektedir.
    Kampanyadan bireysel taahhütsüz mevcut müşterilerimiz 24 ay taahhüt vererek yararlanabilir.

• TTNET 3’lü Avantaj Kampanyası'na yeni başvuruyla ya da taahhütsüz mevcut abone olarak (Türk Telekom Ofisi'nden) başvurduğunuzda:

1-) Yeni aboneliklerde bağlantı ücreti ayda 3 TL taksitle 12 ay boyunca TTNET faturasına yansıtılır.

2-) TTNET Alo Bağlantı ücreti (peşin 14 TL): Sabit telefon hattı olmayan Abonelerin başvurularında bir defaya mahsus alınır; TTNET Alo Geçiş ücreti (peşin 10 TL): Türk Telekom Sabit telefon hattı olan Abonelerin başvurularında bir defaya mahsus alınır.

veya

3-) TTNET Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve TTNET internet aboneliği olmayan yeni abonelerden bir defaya mahsus peşin 8 TL (vergiler dahil) Yalın internet devre hazırlama ücreti faturaya yansıtılacaktır. TTNET Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı olan ve TTNET internet aboneliği bulunan abonelerden bir defaya mahsus peşin 8 TL (vergiler dahil) Yalın İnternet Geçiş ücreti faturaya yansıtılacaktır.

4-) İnternet aylık paket ücreti ve kota aşım ücretine her yıl Ocak ayında %7’yi aşmayacak şekilde fiyat artışı yapılacaktır. İndirim döneminde olan abonelerin ödeyecekleri ücretler değişmeyecektir.

• Hocam teşekkür ederim cevabınız için , dediğiniz gibi kampanyaları karıştırmışım haklısınız 12 ay'mış..
    Ben evimde şuan 8mbit net limitsiz + tivibu + sabit telefon var. Sizce en mantıklı olan 3'lü tarifeye geçmemmi olur? Benim aboneliklerim aynı şekilde (telefon hariç) kalacağı için ekstra herhangi bir ücret ödemem gerekirmi ?
    Dsmartta iyi teklif sunuyor aslında 8mbit net limitsiz + dsmart maxi paket 69 tl veriyorlar.
  • 24 ay sabit fiyat garantili bir paket arıyorum (50 TL civarına razıyım).
    Şu anda internet + ev telefonu yaklaşık 90 TL ödüyorum. Tivibu istemiyorum.

ADSL bilgilerim şöyle görünüyor:
    İnternet Paket Bilginiz (Dönüşüm)FIBERNET LIMITSIZ

9-10 Mbit hızın üzerine çıkamıyorum, ADSL 2+ özellikle eski modemimi kullanıyorum. Çakma fiber yani bizdeki internet.

Yarın Türk Telekom Müdürlüğü'ne gidip bahsedilen ikna masası denilen yeri deneyeceğim.
    Hangi paket konusunda ısrar etmeliyim?
  • ev telefonu için babam bir taahhüde girmi ondan dolayı 3 lü paketler pek işimize yaramaz gibi, ama bu pakette telefonu almasak sadece tivibu ve internet alsak olabiliyhor mu ? (netlimitsiz için)

bi de 16 tl ye 200 ya da 300 dk tam emin değilim, yurt içi ve yurt dışı konuşma paketi ev için iyi midir ? bize fena değil gibi geldi
  • Beyler acildir.. Bu superonline Fibere geçmek için illa superonline'in mi Fiber çekmesi lazım yoksa ttnetin çektiği Fiber altyapısından mi hizmeti veriyolar.. Binanin alt katında Fiber kutusu falan var buraya yeni taşındık ve internet baglaticam eğer olursa 100 mb olanını bağlamak istiyorum bi fikriniz var mi sorumla ilgili.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Power7Gear kullanıcısına yanıt
    Bilmiyor olabilirsiniz, hatırlatayım: 24 ay taahhüt verip de kazık yiyeceğinize 12 ay taahhütlü TTNET 3’lü Avantaj Kampanyası ile İNTERNET+TELEFON alın. (49 TL)

Dönüşüm abonesi olduğunuza göre bölgede VDSL2 desteği de vardır. Kampanya ile ücretsiz, VDSL2 destekli modem verildikten sonra ADSL2+ bağlantınızı VDSL bağlantısına dönüştürülmesini isteyin; böylece internet bağlantınız daha verimli olacaktır.

Yalnızca FİBERNET ve/veya HİPERNET için geçerli kampanyalar

TTNET 3’lü Avantaj Kampanyası (31.12.2013 - 49 TL - FİBERNET - 12 ay taahhütlü - Ücretsiz VDSL Modem)
    Kampanya Ana Sayfası:http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/3lu-Avantaj-Kampanyasi.aspx
    Kampanya SSS Sayfası:http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/sss/Sayfalar/3lu-Avantaj-Kampanyasi.aspx
    Kampanya Taahhütnamesi:http://www.ttnet.com.tr/bireysel/destek/internet/SozlesmeVeTaahhutnameler/uclu_avantaj.pdf
    [Taahhütü olmayan veya taahhütü bitmiş mevcut aboneler de bu kampanyayı YALNIZCA TÜRK TELEKOM OFİSİ İPTAL BÖLÜMÜNDEN İKNA KAMPANYASI olarak alabilir.]

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=67591385

• quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Beyler acildir.. Bu superonline Fibere geçmek için illa superonline'in mi Fiber çekmesi lazım yoksa ttnetin çektiği Fiber altyapısından mi hizmeti veriyolar.. Binanin alt katında Fiber kutusu falan var buraya yeni taşındık ve internet baglaticam eğer olursa 100 mb olanını bağlamak istiyorum bi fikriniz var mi sorumla ilgili.  

Superonline TTNET'in FİBERNET verdiği yerde FİBER internet vermez, kendi altyapısı ile fiber internet veriyor. Altyapınızın destekleyip desteklemediğini öğrenmek için:http://www.superonline.net/baglan/fiber-internet/hemen-basvur

• Arkadaşlar, yarın 12 Ay İndirim Fırsatı Kampanyası' na geçmeyi düşünüyorum.

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/12-Ay-Indirim-Firsati-Kampanyasi.aspx

8 mbit netlimitsiz paket için aylık ücret; 49 tl görünüyor. Yalnız aklıma takılan bir nokta var; ttnet her yıl ocak ayında tarifelerini zamlıyor malum, bu fiyat artışı benim 49 tl lik paketimin ücretine etki eder mi? 49 tl ile abonelik başlatıp, daha ilk aydan 50 küsür lira fatura ödemek istemiyorum doğrusu .

• İnternet gitti bende şuan 10dk dır yok.mahalledeki arkadaştada yokmuş.
    3lü paket ,daha 10 günlük üyeyim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Slm Beyler,
    Benim hat fibernete geçti. 3 avantaj tarifesine geçtim. Sadece interneti kullanıyorum. 49+5tl şeklinde fatura gelecek. Şimdi asıl sorun. TTnette vdsl ücretsiz modem yokmuş o yüzden bir hafta kadar beklicem. ELimde Airties Rt211 adsl2+ özellikli modem var. Bununlar nasıl kullanabilirim kısa bir süre. Modem modları görüyor. Nasıl bir işlem yaparak internete girebilirim yardım lütfen.
  • selam arkadaşlar şuan tahattüssüz 8mbit netlimitsiz kullanıyorum apartmanda fiberaltyapı gözüküyor , bu 3lü paket e yeni abone olmakmı gerekiyor yoksa mevcut abonelerde geçebiliyormu fiber+ tvibu+ konuştukca öde ona gmre yarın gidip geçiyim 67 tl ye çıkıcak tarife boşuna okadar para vermiyelim
  • Aylık 60 küsür tl ye 8mb net limitsiz kullanıyoruz. Baska bi hizmet yok(telefon tivibu vs yok ) .
    2yıldır böyle tahattütsüz kampanyasız kullanıyoruz. Oldugum bölge Fibernet desteklemiyor(20 metre ötemizde var ), ayrıca tivibu ev alt yapısıda yokmuş(tivibu sitesinden baktıgım kadarıyla). 1yıl tahattütle faydalanabileceğim güzel bi kampanya var mı ? Müdürlüge iptal masasına gitmeli miyim pazartesi? Gidersem hiç bir ikna kampanyası demeden direk net iptali basvurusu alırlar mı?

Bulundugum bölgede uydunette yok ne yazık ki olsa direk ona geçecem zaten, superonline fiber yok ttnete el mecbur gibiyim. Veya önerebileceğiniz baska firma kampanyası?
  • Arkadaslar bnm internet paketim NETLİMİTSİZ_TTNET'le Tam İsabet_İkna dir yaklasık olarak 4 aydır video izleyemiyorum youtube de dona dona izliyorum diğer sitelerde ise hiç açilmiyor müşteri temsilci ile 3-4 defadır görüştüm hattınıza 8mbps hız gelmektedir deniyor ama hız testinde herdefasında farklı sonuçlar cıkıyor acaba genel olarak sorunmu var yoksa benim bulunduğum tarifedemi sorun var aynı binadaki arkadasımda hiç bi sorun yok onun tarifesini bilmiyorum.. yardımcı olursanız sevinirim

İnternet Paket Bilginiz NETLİMİTSİZ_TTNET'le Tam İsabet_İkna

Satın Aldığınız Ürünler
    TTNET Alo (THK) Konuştukça Öde
    *12 Ay TTNET ALO (THK) Taahütü
    *TTNET Alo (THK) Konuştukça Öde
    *THK Erişim Ücreti
    TTNET Alo Paket Bilginiz TTNET Alo (THK) Konuştukça Öde
    Paketinizde Sunulan Ücretsiz Ürün ve Servisler
    12 Ay TTNET ALO (THK) Taahütü
    TTNET Alo (THK) Konuştukça Öde
    THK Erişim Ücreti

• Taahütü sonlanmış bir Netlimitsiz 8Mb tarifeli olarak 9 ay netlimitsiz ikna kampanya indirimi almak istiyordum ama üniversiteli kampanyasının çok daha mantıklı olduguna karar verdim, yarın başvuracağım. Konuda emeği gecenlere teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 559560561562563
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.