Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (560. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28.759
Cevap
577
Favori
2.025.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 558559560561562
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: A.Bozoğlu

Arkadaşlar bir güncellemede ben yapayım konuya.

Geçen yıl başlayan telefon + netlimitsiz internet paketimin tahahütü 22 aralıkta doldu, 23 aralıkta telekom ofisine gidip iptal etmek istediğimi söyledim, buarada telefon konuştukça öde, internet ise 8mbps'e kadar net limitsiz toplamda 42tl ödüyordum. size yeni yıl zamlarından önce indirim uygulayalım, devam edin dedi görevli ve 49tl'ye devam edebileceğimi söyledi, bende kabul etmedim aynı fiyata 3'lü paket verildiğini söyledim ve hipernetli 3'lü paketi istedim ama malesef yaılan ölçümde bölgemin hipernet'i desteklemediğini öğrendim. son olarak bana 49tl'ye ttnet alo konuştukça öde + 8mbps'e kadar net limitsiz ve tvbu ev'i teklif ettiler ve 1yıl tahahüt kaydı ile kabul ettim. 26aralıkta tvbu kurulumumda yapıldı.

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL

Size verilen paket hipernet yada fibernet değil dimi şuan taahhüt verdiğiniz paket 8mbit 3'lü paket mi yoksa ben mi yanlış görüyorum. Fibernet ve hipernet dışında 3'lü paket yok dediler de bana gayrettepe telekomda..

• @@@@

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altinbas07 -- 28 Aralık 2013; 12:06:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zhny

quote:

Geçen yıl başlayan telefon + netlimitsiz internet paketimin tahahütü 22 aralıkta doldu, 23 aralıkta telekom ofisine gidip iptal etmek istediğimi söyledim, buarada telefon konuştukça öde, internet ise 8mbps'e kadar net limitsiz toplamda 42tl ödüyordum. size yeni yıl zamlarından önce indirim uygulayalım, devam edin dedi görevli ve 49tl'ye devam edebileceğimi söyledi, bende kabul etmedim aynı fiyata 3'lü paket verildiğini söyledim ve hipernetli 3'lü paketi istedim ama malesef yaılan ölçümde bölgemin hipernet'i desteklemediğini öğrendim. son olarak bana 49tl'ye ttnet alo konuştukça öde + 8mbps'e kadar net limitsiz ve tvbu ev'i teklif ettiler ve 1yıl tahahüt kaydı ile kabul ettim. 26aralıkta tvbu kurulumumda yapıldı.

Size verilen paket hipernet yada fibernet değil dimi şuan taahhüt verdiğiniz paket 8mbit 3'lü paket mi yoksa ben mi yanlış görüyorum. Fibernet ve hipernet dışında 3'lü paket yok dediler de bana gayrettepe telekomda..

Hayır değil hiper yada fiber desteklemiyormuş hattım, zaten o resimdede yazıyor net limitsiz. ben geçen yıl gayrettepede yaptırmıştım bu sefer sarıyer telekom ofisinde yaptırdım.

• Arkadaşlar sizden 2 şey hakkında yardım ve öneri istiyorum
    1- Ttnet Toshiba i5 cihazını almak istiyorum size danışayım dedim normalde 1799TL cihaz 12 ay 149.50TL Ttnet 89*24ay 2130TL gibi bir tutar biri yüksek meblağ diğer 60 TL az sizce hangisini alayım Ttnet kampanya cihazları nasıl forumdan bir ahbabımda bi kaç öneri sundu tabi sizede sormak istedim....
    2- Şimdi taahhüt 3/2014 bitiyor yalın net limitsiz
    Modemli 57TL veriyorum acaba ne teklifi alırım hangisi iyi.?
    Ne zaman iptal talebine gideyim.?
    Ne diyeyim.?
    Şimdiden teşekkürler....!
  • Arkadaşlar benim tahahütüm hala devam ediyor benim yararlanabileceğim bir kampanya varmı varsa en uygunu hangisi bilgi verebilirmisiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zykon -- 28 Aralık 2013; 12:12:12 >
  • quote:

quote:

quote:

Hayır değil hiper yada fiber desteklemiyormuş hattım, zaten o resimdede yazıyor net limitsiz. ben geçen yıl gayrettepede yaptırmıştım bu sefer sarıyer telekom ofisinde yaptırdım.

Netlimitsiz paketi şekilde 3'lü paket yok diye biliyorum 49 TL'ye iyi almışsınız açıkçası..

• NETLİMİTSİZ'i sadece nakil sonrası tanımlayabiliyorlardı, nakil mi yaptırdınız?
  • Benim tahahütüm hala devam ediyor bu 3 lü avantaj paketini alamazmıyım acaba
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Netlimitsiz paketi şekilde 3'lü paket yok diye biliyorum 49 TL'ye iyi almışsınız açıkçası..

Arkadaşlar resimde tarife bilgisindede parantez içinde yazdığı gibi "NET LİMİTSİZ_3LU_AVANTAJ_İKNA paketi diye tanımlanıyor.

• Zykon kullanıcısına yanıt
    Hayır, ancak taahhüt etkilemeyen indirimli kampanyalardan alabilirsiniz. (9ayİndirim veya 12 ay İndirim)
  • Sene başında ikna kampanyasından 12ay ttnet alo konuştukça öde+9ay indirimli 39tl den netlimitsiz almıştım. Taahhüt 7 ocakta doluyor.
    bu 49tl lik 3lü avantaj ikna kampanyasından faydalanmak istiyorum ama 31aralık'a kadarmış sanırım. İptal başvurusu yapsam sanırım taahhüt bozulmuş oluyor, inşallah ocak ayında da benzer bir kampanya olur :(
  • Ttnet müşteri hizmetleri 31-12-2013'te biten kampanyaların 31-01-2013'r uzatıldığı bilgisini verdi.
  • Arkadaşlar bu ttnet kampanyasında d&r indirim kodu neydi acaba?

Söyleyebilecek birisi var mı?
  • Aylık 60 küsür tl ye 8mb net limitsiz kullanıyoruz. Baska bi hizmet yok(telefon tivibu vs yok ) .
    2yıldır böyle tahattütsüz kampanyasız kullanıyoruz. Oldugum bölge Fibernet desteklemiyor(20 metre ötemizde var ), ayrıca tivibu ev alt yapısıda yokmuş(tivibu sitesinden baktıgım kadarıyla). 1yıl tahattütle faydalanabileceğim güzel bi kampanya var mı ? Müdürlüge iptal masasına gitmeli miyim pazartesi? Gidersem hiç bir ikna kampanyası demeden direk net iptali basvurusu alırlar mı?

Edit: Bulundugum bölgede uydunette yok ne yazık ki olsa direk ona geçecem zaten, superonline fiber yok ttnete el mecbur gibiyim. Veya önerebileceğiniz baska firma kampanyası?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gil Mocci -- 29 Aralık 2013; 5:51:46 >
  • Suan internetim yok sadece sabit telefon var. Ayda 15tl oduyorum. Telekoma gitsem iptal bolumunden sadece telefonu ttnet aloya gecirebilirmiyim. İnternet almam gerekirse netlimitsiz 35 tl den alabilirmiyim.
    Veya en uygun hangi kampanyadan faydalabilirim adsl olarak.
    Bu arada 31 aralik icin acele etmeme gerek var mi yoksa daha beklemelimiyim.
  • Böyle şey görmedim ben ya. Ben liste fiyatını ödüyorum ve yediğim kazığa bakın. Hemen hemen her firma iptal edelim deyince tutuşuyor. Şaka gibi ya, madem %50 indirimli vermek sana koymuyor ne diye beni uğraştırıyorsun.

Digitürk te öyle herkes ücretsiz kullanıyor bize gelince liste fiyatı illa çektircekler bana o iptal faksını.

Telekom müdürlükleri haftaiçi 9-18.00 arası açıkmış, çalışan kesim nasıl gidiyor acaba. Böyle iş görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay956

Evet 3 lü avantaj uygundur. Ekstradan modem almayı unutmayın.
    Tivibulu alırsanız 3,5 tl ekstra kurulum odersiniz.
    Sadece net ve telefon alırsanız 49 tl ödersiniz. Tivibulu alırsanız 52,5 gelir. Baska sorunuz olursa cevaplarım.

3'lü fiber avantaj paketi seçtiğimizde telefon ve tivibu istemez isek sanırım 49 TL ödüyoruz, eğer bunları da istersek 3 TL aylık telefon bağlantı ücreti ve 3,5 TL de aylık tivibu bağlantı ücreti ödüyoruz. Bu şekilde aylık fatura 55,5 TL oluyor. Benim telefon ve tivibu'ya ihtiyacım yok. Ayrıca 8 TL de bir defaya mahsus yalın internet geçiş ücreti ödüyoruz. Bir hesap yanlışlığı yok değil mi?
  • İnternetsiz ttnet alo olmaz
  • Bu 3 lü paketlerde bölgemizde fiber veya hipernet yok ise adsl hizmeti ile yararlanabiliyoruz sanırım?
    8mbit limitsiz(50gb akn) + tivibu maxi paket + telefon sanırım bu kampanya?
    Telefonda ki tarife nasıl oluyor onu anlayamadım sınırsızmı?
  • Konuştukça ödüyorsunuz, konuşmazsanız tek fatura sabit fiyat geliyor.
  • 
Sayfa: önceki 558559560561562
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.