Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (547. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: truva1975 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28.766
Cevap
577
Favori
2.027.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 545546547548549
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sistem onay vermiyor cunku. Bu kullanici daha once faydalanmistir seklinde hata veriyor. Mumkun degil yani iki kere %50 almak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lene kullanıcısına yanıt
    Beklemekten baska yapcak bisi yok

• berkay956 B kullanıcısına yanıt
    Evet hocam bekleyelim bakalım. Hayırlısı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sadece net limitsiz 8mbt e kadar ve alo konuştukça öde ne kadar acaba?
    3 lü avantaj 49 du ama tivibu yu gereksiz gördüm o yüzden bu kampanyadan vazgeçtim.
  • 8mbit Netlimitsiz Yalın paketini kullanıyordum ve taahhütüm yeni bitti. Telefon ile aynı tarifeyi 12 ay taahüt vermem koşulu ile 62tl aylık ile kullanabileceğimi söylediler kabul edersem. Ben 3'lü avantaj paketine geçebiliyor muyum dedim, aboneliği iptal edip başka biri adına yeni abonelik alırsak geçebilirsiniz dedi telefondaki görevli.

Ben genel müdürlüğe gitsem bu pakete geçebilir miyim? Veya benim için en avantajlı tarife hangisi?
    Bir de Küçükçekmece için hangi genel müdürlüğe gideceğim?
  • offguard O kullanıcısına yanıt
    Hattiniz hipernet yada fiberner destekliyorsa gecebilirsiniz.

• printer87 P kullanıcısına yanıt
    Tivibusuzda alabilirsiniz 49 tl ye tivibu eklenince fiyat 52,5 oluyor.

• arkadaş anlamış değilim, arka binada fiber internet var hat var ben 25 mt ondeyım bizde yok

taahütüm bitti ama geçecek paket yok, yine adsl kaldık ıyı mı??

süperonlineda en az 24 ay dıyor 2 yıl ben neyın taahütünü vereyım anlamadım ??
    Nerelerden yapılabiliyor bunun için başvuru?
  • Taahhudum sona ermesi sonrasi iptal masasina gittim. 8 mbit 44 tl + 5 tl telefon ucretiyle 12 ay taahhut yaptim. Telefon dis aramalara kapali, gelen aramalara acik. Kendime gore iyi bir secim yaptin diye dusunuyorum. Tivibu kullanmak istemiyordum.8 mbit de yetiyor.hayirlisi olsun...

• turk telekom bu ay 12.75 tl telefon faturası göndermiş normalde 17.50 tl geliyordu bu indirimi neden yapmış olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: berkay956

Sistem onay vermiyor cunku. Bu kullanici daha once faydalanmistir seklinde hata veriyor. Mumkun degil yani iki kere %50 almak.

Siz nasıl istiyosanız öyle olsun. Ben ödediğim faturaya bakarım. ;) Olmuyo diyin istediğiniz kadar.
  • Ttnete ayda 64 tl ödüyorum 17 ay taahhüdüm var daha. Fiber değil. Telefonda ayda 24 tl. Taahhüt bitmeden ne yapabilirim. Yardımcı olursanız sevinirim.

• şuan için yalın ve sınırsız en uygun kampanya hangisi aceba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

quote:

Orijinalden alıntı: graphys

Yeni bir eve taşındık. Fiber alt yapısı var. Hatta komşuların çoğu evlerine fiber bağlatmış kullanıyorlar. Bende başvurayım diyorum. Ilk başvuru olacak. Fiber için hangi tarifeyi önerirsiniz? AKK olmasa iyi olur ve tabi bir de en hızlı olan avantajlı paketi seçelim istiyorum.

FİBERNET için FULLİMİTSİZ paketler var; ama çok pahalı. 8LİMİTSİZ paketi de FİBERNET bölgesindeki yeni aboneler için verilemiyor diye biliyorum. Bu yüzden;

TTNET 3’lü Avantaj Kampanyası (31.12.2013 - 49 TL - FİBERNET - 12 ay taahhütlü - Ücretsiz VDSL Modem)
    Kampanya Ana Sayfası:http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/3lu-Avantaj-Kampanyasi.aspx
    Kampanya SSS Sayfası:http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/sss/Sayfalar/3lu-Avantaj-Kampanyasi.aspx
    Kampanya Taahhütnamesi:http://www.ttnet.com.tr/bireysel/destek/internet/SozlesmeVeTaahhutnameler/uclu_avantaj.pdf

Hocam cevabınız için çok teşekkür ederim sağolun. Ama ben en az 50 mbit istiyorum evde. Online oyunlar oynarken sıkıntı çıkmasın istiyorum. Aynı zamanda düzenli takip ettiğim dizileri vs. indirip izlemeyi seviyorum dolayısı ile hız baya önemli oluyor.

Bu düzeyde hızlı ve akk olmayan paketler var mıdır tavsiye edebileceğiniz?

• graphys G kullanıcısına yanıt
    20 Mbit FULLİMİTSİZ 219 TL
    35 Mbit FULLİMİTSİZ 269 TL
    50 Mbit FULLİMİTSİZ 349 TL
    100 Mbit FULLİMİTSİZ 499 TL
    Taahhütsüz fiyatlar bunlar, bu fiyatların herhangi bir taahhüt verildiğinde düşüp düşmediğini bilmiyorum.
    http://www.ttnet.com.tr/bireysel/internet/ttnetfibernet/Sayfalar/TTNET-Fibernet.aspx

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rebellionx

şuan için yalın ve sınırsız en uygun kampanya hangisi aceba?

Neden yalın? Mevcut abone misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam ocak 16'da taahhütüm bitecek, şuan 56 lira ödüyorum internete, modem ve bağlantı ücreti dahil. Bu hafta içi türk telekom müdürlüğüne gidip daha ucuz birşeye geçeyim diyorum. Sanırım şuan 9 ay 44 lira taahhütsüz veya 12 ay taahhütlü 49 liraya geçebiliyorum değil mi? Bunlarda bağlantı ücreti olacak mı acaba?
    Veya taahütümün bitmesini bekleyip, 16 ocakta gidip %50 indirim mi istesem 6 aylığına? Bu seferde diğer kampanyalar bitmiş olacak, %50 indirim alamazsam ortada kalır mıyım acaba?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rebellionx

şuan için yalın ve sınırsız en uygun kampanya hangisi aceba?

totalde vereceğim ücret yalına göre daha az olacaksa telefonda olabilir :D benim tek kriterim sınırsız olması
    sağolasın
  • 
Sayfa: önceki 545546547548549
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.