Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (540. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Atalayq , Atalayq Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28.736
Cevap
575
Favori
2.023.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
75. Sırada  bugün en iyi #13
Sayfa: önceki 538539540541542
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet; ama mülkiyeti TTNET'e ait oluyor. 3'lü Avantaj Kampanyası ile ücretsiz ve taahhüt sonunda size ait olacak bir modem alabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Biraz önce aradılar saydırdım resmen neden iptal ettiriyorsunuz vs gibisinden sorular sormaya başladı , Türk telekom müdürlükleri ile çağrımerkezleri arasındaki kampanya ve fiyat farkına gıcık olduğum için dün iptal ettirdim dedim , hemen 6 ay indirimli 31 liradan verelim vs dedi , bende coktan dün 50mbit'e geçiş yaptım dedim 25 lira daha fazla verir 50 mbit kullanırım dedim bozuldu kaldı , akılları başlarına daha yeni geliyor dün niye aramadınız dedim ? geçti bor'un pazarı sür eşşeği niğdeye ....

Bu da kapak olsun tintin nete

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL

Superonlıne fiber altyapısı varsa bedava olsada ttnet kullanılmaz.

Malesef fiber altyapı olmayınca ttnet,biri,dsmart vb.hepsi aynı kapıya çıkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

Evet; ama mülkiyeti TTNET'e ait oluyor. 3'lü Avantaj Kampanyası ile ücretsiz ve taahhüt sonunda size ait olacak bir modem alabilirsiniz.

peki mevcut adls paketi sözleşmeli bir paketse ne oluyor, öszleşmenin şartlarını mı değiştiriyorlar
  • ornitolog kullanıcısına yanıt
    Devam eden taahhütünüzdeki fiyatları ödemeye devam ediyorsunuz. (İndirimliyse indirimli, normal fiyatsa normal fiyat (63 TL))
  • Fiber altyapısı olanlar rahat ama bizim gibi olmayanlar ttnete muhtaç. O zamanda sonurakar'ın yönlendirmeleriyle en uygun fiyattan kullanabilmenin derdindeyiz doğal olarak :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fr.BJK -- 14 Aralık 2013; 10:32:37 >
  • Ben Şubat 2013 'de netlimitsiz + konustukca öde ye gecmistim. Yani telefonu gündüz kullanmıyorum aksam 7 den sonra bedava o zaman kullanıyorum. Bir nevi telefon parası vermiyorum. Her ay 50 TL ödüyordum. Fakat taahüt 1 sene mi yoksa 2 sene mi hatirlayamadim. Bitmeden uygun bir tarife bulmak lazım. Eve bir kağıt yollamışlar 67 TL olacak diye 2014 den itibaren fakat taahütlüler , sozlesme süresi bitene kadar aynı fiyattan yararlanacak diye.
  • Valla tarife ve modem değiştiğinden beri oyun oynayamaz oldum. 100ping oluyordu eskisinde ona laf ederken 350-400ping oluyor şimdi. Speedtest.net ten test yapıyorum orada sorun yok. Oyunlara bağlanınca pingden oynanmıyor. Yok mudur bunun çözümü modemin bir ayarı falan mı var acaba
  • Konunun ilk mesajı güncellenmiştir.http://forum.donanimhaber.com/m_67591385/tm.htm

Taahhütü biten/olmayan abonelerin 6 ay %50 indirim kampanyasını incelemelerini öneririm.
  • Arkadaslar konuyu ıyı kotu okudum fakat kafam oyle karıstıkı cozum bulamadım evde ınternet yok telefonda yok ılk defa baglatıcam suan ttnet ,superonlıne vs nereden ve en uygun nasıl bı kampanyaya dahıl olabılırım yada ocak ayında daha ıyı kampanya olursa 15 gun daha beklemelımıyım lutfen yardımcı olabılırmısınız?Sadece ınternet yeterlı tvbu vs ıstemıyorum ama kampanya dahılınde varsa alabılırım tabı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakamoz32

Arkadaslar konuyu ıyı kotu okudum fakat kafam oyle karıstıkı cozum bulamadım evde ınternet yok telefonda yok ılk defa baglatıcam suan ttnet ,superonlıne vs nereden ve en uygun nasıl bı kampanyaya dahıl olabılırım yada ocak ayında daha ıyı kampanya olursa 15 gun daha beklemelımıyım lutfen yardımcı olabılırmısınız?Sadece ınternet yeterlı tvbu vs ıstemıyorum ama kampanya dahılınde varsa alabılırım tabı..

Seninle aynı durumdayım , bi' kampanyadan haberin olursa haber verirsen sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce ttnet in sitesini baya bi gezdim bana en uygun olanı sanırım şu linkteki kampanya

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Avantajli-Internet-Kampanyasi.aspx
  • 2 gün önce 3 lü avantaj hipernet 20mbs ye kadar olan pakete internetten başvurdum.
    Bugün 4440375 aradı ve telefon üzerinden kaydımı alıp aboneliğimi başlattı.
    MNG Kargo ile taahhütü göndereceklermiş.

Bundan sonraki süreçte neler oluyor? Modemler ve TVbu kutusu nasıl gelecek? Internet ne zaman açılabilir?

Bilen abiler varsa destek bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnternetten başvurmasaydın keşke. bu şekilde süreç uzuyor. bana modemlerle birlikte sözleşmeyi göndereceklerini söylemişlerdi, bir hafta kargonun gelmesini bekledim. Kargo geldiğinde sadece sözleşmeyi görünce imzalamayıp geri gönderdim. TTnet bayisinden başvurdum. Şimdi bekliyorum.
  • Bu 3'lü avantaj paketinden yalın internet ücreti olan 28 tl alınıyor mu? Defalarca müşteri hizmetlerini aradım alınmıyor dedi. TTnet bayisine sözleşme yapmaya gittim. "abi 28 tl her ay ücret alınır, telefonla birlikte al" dedi. Yanında müşteri hizmetlerini yine aradım, almayız dediler. bayide yine de telefonsuz 3'lü avantaj paketine imza attım. Eve geldim, içime bir kurt düştü, müşteri hizmetlerini aradım, bu defa alırız dediler, tepemin tası attı. Açtım telefonu bayiye telefonluyla değiştirdim. Ne olacak böyle bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kur@mci -- 15 Aralık 2013; 2:04:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_80

quote:

Orijinalden alıntı: alaria

Arkadaşlar müdürlükten bu 3’lü Avantaj Kampanyasını nasıl alıyorsunuz? Kapatacağım diye rest mi çekiyorsunuz yoksa iyi bir kampanyanız varsa ona geçmek istiyorum falan mı diyorsunuz?

Ben geçen hafta gittim taahütüm bitmişti.
    Uygun bir tarife varmı yoksa kapatacağım dedim.
    Sonra 12 ay taahütlü 49 tl var dedi.
    Bende 9 ay taahürsüz 49 tl varmış diye duydum doğru ise o pakete geçelim dedim tamam dedi ve geçtim.
    9 ay taahütsüz 49 tl fatura gelecek 8 mbit sınırsız ttnet alo konuştukça öde toplam 49.50 tl fatura geldi bile.

sağol hocam cevap için, 9 ay taahhütsüz kampanya hangisi, sitede var mı? ben onu bilmiyordum, onda da tivibu var mı?

• 6 ay %50 indirim Kampanyası (TAAHHÜTSÜZ - İPTAL başvurusu sonrası teklif edilir.)
    Taahhütü bitmiş mevcut aboneler, Türk Telekom Ofisi veya TTNET bayilerine yaptıkları İPTAL başvurusu sonrası aranarak 6 aylığına TAAHHÜTSÜZ olarak %50 indirim alabilirler.

Hocam yukarıdaki paketi alabilir miyim. iTelefonuda iiptal ettirmek istiyorum ama. direk sadece yarı yarıya internet paresı ödeyip yalın internet kullanabilir miyim ?

örneklerde bir arkadaş yazmış ankaradaki ulustan aldım demiş. bir de kırtasıye seti hediye etmişler demiş. eğer bu genel bir uygulamaysa hemen gideyim... (ilk mesajda yazıyor)

Lütfen yardım ederseniz çok sevinirim.
  • Arkadaşlar benim taahhüt bu ayın 25 inde bitiyor.

Yarın gidip 3 lü avantaj paketine geçmek istesem geçiş yaparlar mı , ayın 25 ini mi beklemem lazım.

Şu kampanyaya geçmek istiyorum ;http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/3lu-Avantaj-Kampanyasi.aspx
  • İlk mesaj karışık olduğu için buradan sormak istedim, 2 ay ücretsiz 10 ay 44 tl kampanyasına dahil olmuştum 2 sene taahhütle. 10 ay indirim ocak ayında sona eriyor ve daha sonra normal 8mbit netlimitsiz tarifesinin fiyatı ile devam edecek.

Daha 12 ay taahhüt var, net limitsiz yeni yılla beraber 67 lira olacak. Ekstradan telefon faturası da geliyor. Bu durumda iptal bölümünden hangi indirimlerden yararlanabilirim, taahhütü bitmeden ve ceza ödemeden ikna kampanyaları sonucu indirim alanlar var mıdır? Durumlarını yazarlarsa sevinirim. Tivibu ve TTnet Alo'dan da faydalanmak istiyorum.
  • 9 ay 44 veya 12 ay 49 tl olacak sekilde indirim alabilirsin tt müdürlüğündeki iptal masalarından

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakamoz32

Az önce ttnet in sitesini baya bi gezdim bana en uygun olanı sanırım şu linkteki kampanya

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Avantajli-Internet-Kampanyasi.aspx

sayenizde kampanyadan haberim oldu. Bende bu tarifeye ay sonunda geçmeyi düşünüyorum. 12x44 tl internet + 12x3 tl bağlantı ücreti toplam 47 tl olacak. yanlız bu kampanyadan son 3 ay içerisinde herhangi bir ttnet aboneliğini iptal ettirenler veya şuan iptal edip geçecekler yararlanamıyor, tabiki bu aileden başka birisinin bu kampanyadan yararlanamayacağı anlamına gelmiyor.
    tam isabet kampanyasında aylık 40 tl idi şimdi bu kampanyayla 4 tl zamlı 44 tl olacak ama daha ucuzu yok gibi.
    ttnet faturayı her ay başında kestiği için aralık döneminin faturasını şuan kapattırsamda, aralık ın 30 unda kapattırsam da 63 tl yi şimdiden faturama yansıtmışlar. bu ayın sonunda iptal ettirip aileden başka birisinin üzerine bu kampanyayı alacam.

• 
Sayfa: önceki 538539540541542
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.