DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | TÜRK TELEKOM FİBERNET/HİPERNET/ADSL |
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kopac Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı
19.822
Cevap
372
Favori
1.104.726
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | TÜRK TELEKOM FİBERNET/HİPERNET/ADSL |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      6222 Mesaj

iOS Beta Tester
      29 Kasım 2012 11:52:50
      quote:

Orijinalden alıntı: QNURi

Alıntıları Göster

Benim telefonum olmadığı için 14 TL bağlantı ücreti ödeyeceğim.

Üçlü paket kapmpanyası benim söylediğim. Ben 12 ay boyunca 39 TL ödeyeceğim.
      %50 kampanyası başka birşeydir.

|
      |
    • Yarbay
      6222 Mesaj

iOS Beta Tester
      29 Kasım 2012 11:56:43
      quote:

Alıntıları Göster

Benim telefonum olmadığı için 14 TL bağlantı ücreti ödeyeceğim.

Üçlü paket kapmpanyası benim söylediğim. Ben 12 ay boyunca 39 TL ödeyeceğim.
      %50 kampanyası başka birşeydir.

yalnız cancantürk ün ilk mesajda ekran görüntüsünde hem aktivasyona hem de yönlendirmeye ( 10 tl ediyor zaten) % 100 indirim tanımlanmış.

yani 9 ay 39 tl lik paket de geçiş ücreti de yok görünüyor.
    • Teğmen
      152 Mesaj
      29 Kasım 2012 12:01:34
      ben bugun avcılar telekoma gittim en üst kata çıktım numaramı aldım dedim faturamız çok 58 tl uygunbir tarfife varmı yoksa kapatalım dediki 9ay 39 tl var başka ne var dedim ilk 2 ay bedava sonraki aylar 39 tl 2yıl tahattut dedi hat kayımbabamın üzerine olduğu için kendiside yanımda 2yıl tahattut olsun böle daha karlı dedi bedava olduğu için tmm dedim bayana dediki 1yıl bitince gelicez yine lbir şeyler olurmu dedi kadıın olur tekrar dedi evrakları doldurduk ayrıca sabit telefon kullanıyolar 100dk verdiler 14 tl dediler 1yıl tahattut verdik oda tamam 1yıllık karımız 300tl adsl 120 tl sabit telefon olmak üzere 420 tl haber verenlerden Allah razı olsun teşekkürler

• Binbaşı
      1661 Mesaj
      29 Kasım 2012 12:15:29
      quote:

Orijinalden alıntı: selyon

ben bugun avcılar telekoma gittim en üst kata çıktım numaramı aldım dedim faturamız çok 58 tl uygunbir tarfife varmı yoksa kapatalım dediki 9ay 39 tl var başka ne var dedim ilk 2 ay bedava sonraki aylar 39 tl 2yıl tahattut dedi hat kayımbabamın üzerine olduğu için kendiside yanımda 2yıl tahattut olsun böle daha karlı dedi bedava olduğu için tmm dedim bayana dediki 1yıl bitince gelicez yine lbir şeyler olurmu dedi kadıın olur tekrar dedi evrakları doldurduk ayrıca sabit telefon kullanıyolar 100dk verdiler 14 tl dediler 1yıl tahattut verdik oda tamam 1yıllık karımız 300tl adsl 120 tl sabit telefon olmak üzere 420 tl haber verenlerden Allah razı olsun teşekkürler

Hocam telefon ucretı dahıl mı ?
    • Teğmen
      159 Mesaj
      29 Kasım 2012 12:17:27
      quote:

Orijinalden alıntı: xweser

Alıntıları Göster

yalnız cancantürk ün ilk mesajda ekran görüntüsünde hem aktivasyona hem de yönlendirmeye ( 10 tl ediyor zaten) % 100 indirim tanımlanmış.

yani 9 ay 39 tl lik paket de geçiş ücreti de yok görünüyor.

Hocam sabredin bir kaç güne kadar sizede %100 indirim tanımlanır.
      |
      |

• Teğmen
      152 Mesaj
      29 Kasım 2012 12:32:39
      quote:

Orijinalden alıntı: nfsworld

Alıntıları Göster

Hocam telefon ucretı dahıl mı ?

dahil dediler ilk faturada anlıycaz bakalım gelince yazarım
      |
      |

• Çavuş
      70 Mesaj
      29 Kasım 2012 12:35:39
      quote:

Evet ya ttnet calısanıyım ama fırmaya garezım var ondan dolayı ttnetın sacmalıklarını ortaya cıkarıyorum.

quote:

Evet ya ttnet calısanıyım ama fırmaya garezım var ondan dolayı ttnetın sacmalıklarını ortaya cıkarıyorum.

15 liranı ben vereceğim.
      Konuyu kirletmeyelim. Zaten zorla anlaşılıyor.
      |
      |

Crysler Sebring 2.7LX Cabrio - Palm Treo 680 - Yaylı/Mızraplı Tambur
    • Binbaşı
      1661 Mesaj
      29 Kasım 2012 12:37:19
      Bak sevgılı hocam kendı ekran goruntunuzde benım dedıgımı desteklıyor.

en yukarda 39 tl yazıyor tamam ok.

Bırde asagıdakı satın aldıgınız ucretlı servıslere bakarsanız ilk faturanızda thk erısım ucretı 15 tl oduyecegınızı goreceksınız.

Neyse ılk faturanız geldıgınde benı anlıyacaksınız ama ıs ısten gecmıs olacak.
      |
      |
    • Teğmen
      207 Mesaj
      29 Kasım 2012 12:37:32
      Ben de buradan öğrendiğim 3'lü paketi almak için epey bi dolaştım önce ttnet bayilerine ardından konya selçuklu telekom ilçe ofisine gittim. Ordaki elemanların paketten haberleri yoktu , forumdan broşürün çıktısını alıp tekrar gittim. Elemanlar ısrarla bu kampanyanın bi kaç ilde olduğundan bahsetti ve ekranlarında görünmediğini belirttiler, ben de müşteri hizmetlerinden 81 ili kapsıyor şeklinde teyit aldığımı söyledim lakin ikna edemedim. Bana 24 ay taahütle 8 mb sınırsız ilk 2 ay ücretsiz 3-12. aylar 39,90 13-24. aylar arası 59,90 tl lik bi öneri sundular ayrıca ttnet alo konuştukça öde paketine üye yapalım 12 boyunca ücreti ttnet ödesin dediler. 1. yılın sonunda tekrar gelirsem yeni kampanyalardan faydalanabilecekmişim.
      Sanırım bu 3'lü paketi eski abonelerine veriyolarlar ya da ben beceremedim almayı. Neticede 24 ay taahütle isminin ne olduğunu bilmediğim bi pakete abone oldum.
      Saygılarımla...

★★ General Mobile 5 Plus - Android One ★★ | KULLANICI KULUBÜ - ANA KONU 5.5"/1920 x 1080 Px FHD 2.5D Corning Gorilla Glass 4/13 MP arka kamera/13 megapiksel LED flaşlı ön kamera
    • Binbaşı
      1661 Mesaj
      29 Kasım 2012 12:53:01
      quote:

Orijinalden alıntı: cancantürk

Alıntıları Göster

Fatura öderiz ödemeyi seni neden ilgilendiriyor. Sen hangi ISS desin? Paketinin ismi ne? Telefonun var mı? Varsa ne kadar fatura geliyor? Hiç telefonla konuşuyormusun? Konuşuyorsan kaç dakika ve dakikası ne kadardan konuşuyorsun? Telefonunun paket ismi ne. Yalın internet kullanıyosan aylık bağlantı ücreti alıyorlarmı. Alıyorlarsa neden alıyorlar. Faturalarını cevap vereceğin mesajına eklemeyi unutma!!!

Ben onceden ayda 59.90http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Yalin-Internet-Kampanyasi.aspx kullanıyordum.

Su anda ayda 49.90http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Universiteli-Kampanyasi.aspx kullanıyorum.

Bunlar dısında hıcbır ucret yok.Yalın adsl bunlar.12 ay taahhut olunca yalın adsl kullanım ucretı almıyorlar.

Siz sanane demıssınız ama ben yınede sıze saygı cercevesınde cevap verdım.Ilk fatura gelıncede ekran goruntusunu koyarım.Sızden de aynı saygıyı beklıyorum.

(benım soyledıgım kampanyaların ttnet resmı sıtesınden lınkı mevcut.Fakat sız hala net bır lınk veremıyorsunuz)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nfsworld -- 29 Kasım 2012; 12:53:51 >
    • Teğmen
      159 Mesaj
      29 Kasım 2012 12:58:07
      quote:

Ben onceden ayda 59.90http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Yalin-Internet-Kampanyasi.aspx kullanıyordum.

Su anda ayda 49.90http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Universiteli-Kampanyasi.aspx kullanıyorum.

Bunlar dısında hıcbır ucret yok.Yalın adsl bunlar.12 ay taahhut olunca yalın adsl kullanım ucretı almıyorlar.

Siz sanane demıssınız ama ben yınede sıze saygı cercevesınde cevap verdım.Ilk fatura gelıncede ekran goruntusunu koyarım.Sızden de aynı saygıyı beklıyorum.

(benım soyledıgım kampanyaların ttnet resmı sıtesınden lınkı mevcut.Fakat sız hala net bır lınk veremıyorsunuz)

Forumda üniversiteli kampanyasının konusu var, sıkıntılarınızı oraya yazın. Burada forumdaşları yanlış yönlendirmeyin. Yoksa 10 TL fazla ödediğinizden dolayı mı bu kadar heyecanlısınız? Gidin telekom müdürlüğünün iptal bölümüne; faturanızın yüksek geldiğini ve indirim istediğinizi söyleyin. Eminim sizede yardımcı olacaklardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cancantürk -- 29 Kasım 2012; 12:59:09 >

• Binbaşı
      1661 Mesaj
      29 Kasım 2012 13:02:05
      quote:

Orijinalden alıntı: cancantürk

Alıntıları Göster

Forumda üniversiteli kampanyasının konusu var, sıkıntılarınızı oraya yazın. Burada forumdaşları yanlış yönlendirmeyin. Yoksa 10 TL fazla ödediğinizden dolayı mı bu kadar heyecanlısınız? Gidin telekom müdürlüğünün iptal bölümüne; faturanızın yüksek geldiğini ve indirim istediğinizi söyleyin. Eminim sizede yardımcı olacaklardır.

Hocam hala kafa karıstırarak verdıgınız yanlıs bılgılendırmelerden kurtulmaya calısıyorsunuz.

Az once sordum yıne cevap vermedınız.

Sız 39 tl telefon dahıl dıyorsunuz.Yukarıda arkadas ılk faturaya yansıyacak ucretlerde yazan 15 tl ucretı sormus.

Hala bır cevap vermedınız.

Neyse umarım bu yanlıs bılgılendırme sonucu cok fazla kısının faturası kabarmaz.
    • Yarbay
      4602 Mesaj
      29 Kasım 2012 13:05:37
      quote:

Orijinalden alıntı: kon3442

Ben de buradan öğrendiğim 3'lü paketi almak için epey bi dolaştım önce ttnet bayilerine ardından konya selçuklu telekom ilçe ofisine gittim. Ordaki elemanların paketten haberleri yoktu , forumdan broşürün çıktısını alıp tekrar gittim. Elemanlar ısrarla bu kampanyanın bi kaç ilde olduğundan bahsetti ve ekranlarında görünmediğini belirttiler, ben de müşteri hizmetlerinden 81 ili kapsıyor şeklinde teyit aldığımı söyledim lakin ikna edemedim. Bana 24 ay taahütle 8 mb sınırsız ilk 2 ay ücretsiz 3-12. aylar 39,90 13-24. aylar arası 59,90 tl lik bi öneri sundular ayrıca ttnet alo konuştukça öde paketine üye yapalım 12 boyunca ücreti ttnet ödesin dediler. 1. yılın sonunda tekrar gelirsem yeni kampanyalardan faydalanabilecekmişim.
      Sanırım bu 3'lü paketi eski abonelerine veriyolarlar ya da ben beceremedim almayı. Neticede 24 ay taahütle isminin ne olduğunu bilmediğim bi pakete abone oldum.
      Saygılarımla...

hiçbiri 81 ilde değil hocam, müşteri hizmetleri salllamış, mesela tam isabet kampanyası istanbul trabzon kayseride geçerli, bana da böyle söylendi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teğmen
      159 Mesaj
      29 Kasım 2012 13:06:37
      quote:

Hocam hala kafa karıstırarak verdıgınız yanlıs bılgılendırmelerden kurtulmaya calısıyorsunuz.

Az once sordum yıne cevap vermedınız.

Sız 39 tl telefon dahıl dıyorsunuz.Yukarıda arkadas ılk faturaya yansıyacak ucretlerde yazan 15 tl ucretı sormus.

Hala bır cevap vermedınız.

Neyse umarım bu yanlıs bılgılendırme sonucu cok fazla kısının faturası kabarmaz.

quote:

Hocam sabredin bir kaç güne kadar sizede %100 indirim tanımlanır.

Dikkat edersen yukarıda cevap verdiğimi görürsün. Ayrıca senin sorduğun her soruya cevap vermek zorundamıyım. Daha fazla sana cevap vermeyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cancantürk -- 29 Kasım 2012; 13:07:53 >
      |
      |

• Çavuş
      70 Mesaj
      29 Kasım 2012 13:08:52
      quote:

Oncelıkle forumun sızın yonetımınızde oldugunu sanmıyorum.Burada ahlak kuralları cercevesınde ıstedıgım yorumu yapabılırım

Eger bır sıkayetınız varsa yetkılılere ıletebılırsınız.Veya sag ust kosede blog ısaretıne tıklayarak ekranınızı temızlıyebılırsınız.

Ama burada aklınızca asagılama cabalarına gırersenız emın olun o sızın acızlıgınızı gosterır.

Zaten zor anlaşılan bir konu hakkında, birçok soru geliyor. Siz ise 15 lira için 20 tane mesaj yazdınız.
      Diğer kişilerin daha fazla aklı karışıyor. Sinirlenecek birşey yok. ben de espri yaptım zaten. Rahatsız olsan, şikayette edebilirdim, bloke de edebilirdim.
      Daha fazla anlayış lütfen.

• Binbaşı
      1661 Mesaj
      29 Kasım 2012 13:11:47
      quote:

Alıntıları Göster

Zaten zor anlaşılan bir konu hakkında, birçok soru geliyor. Siz ise 15 lira için 20 tane mesaj yazdınız.
      Diğer kişilerin daha fazla aklı karışıyor. Sinirlenecek birşey yok. ben de espri yaptım zaten. Rahatsız olsan, şikayette edebilirdim, bloke de edebilirdim.
      Daha fazla anlayış lütfen.

Hocam allah askına zaten konunun acılma amacı o 15 tl degıl mı ?

Zaten normalde 60 tl ye ınternet + yalın adsl ucretı ıle ınternet alınabılıyor.

Burda bahsı gecen kampanya 40 tl. Uzerınde arkadas basak ucret yok dıyor.Bende ya 15 tl yalın yada 14 tl telefon ucretı vvar dıyorum.

O zaman ınternet konusma paketı olmadan yanı yalın gıbı oluyor.Ve aylık 55 tl yapıyor.

Tum kar 5 tl dıyorum.Bu ttnet ın yıne bır kafa karıstırması dıyorum.

Sızın dedıgınız mantıkla 5 tl ıcın bu kadar ugras degermı sızce ?
    • Yarbay
      2656 Mesaj
      29 Kasım 2012 13:17:25
      quote:

Orijinalden alıntı: kon3442

Saygılarımla...

Hocam Kayalıpark Arkasındaki Mevlana Telekom Müdürlüğüne gidin.Ben işlemleri oradan hallettim.Tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teğmen
      159 Mesaj
      29 Kasım 2012 13:23:10
      quote:

Hocam allah askına zaten konunun acılma amacı o 15 tl degıl mı ?

Zaten normalde 60 tl ye ınternet + yalın adsl ucretı ıle ınternet alınabılıyor.

Burda bahsı gecen kampanya 40 tl. Uzerınde arkadas basak ucret yok dıyor.Bende ya 15 tl yalın yada 14 tl telefon ucretı vvar dıyorum.

O zaman ınternet konusma paketı olmadan yanı yalın gıbı oluyor.Ve aylık 55 tl yapıyor.

Tum kar 5 tl dıyorum.Bu ttnet ın yıne bır kafa karıstırması dıyorum.

Sızın dedıgınız mantıkla 5 tl ıcın bu kadar ugras degermı sızce ?

Bak arkadaşım son kez yazıyorum. Siz mantıklı bir şeyler arıyorsunuz fakat ttnet'te bulamazsınız. Boşuna aramayın Hiçbir kampanyadan yararlanmayan abone 63 TL Limitsiz internet + 15 TL en az telefon faturası =78 TL en az para öder.

Siz bir kampanyadan yararlanmışsınız ve hepsine 49 TL ödüyorsunuz. Bizde farklı bir kampanyadan(iptal kampanyası) yararlandık 39 ödeyeceğiz. Yani kısacası ağlamayana mem yok. TTNet'i de Atasözündeki "kör" ün yerine koyun ve düşünün.
      Saygılar
      |
      |

• Binbaşı
      1661 Mesaj
      29 Kasım 2012 13:23:12
      Buyrun bu gelecek olan faturanız.

Yanı adsl faturası.Burada herhangı bır yalın ınternet antyapı ucretı vb yok.Yanı bu vatandas ayrıdan telefon faturası oduyor.Oda mınımum 14 tl. toplam 54 tl

Adsl kullanmak ıcın ya telefonunuz olacak yada yalın adsl kullanım ucretı odıyeceksınız.
      |
      |
    • Çavuş
      70 Mesaj
      29 Kasım 2012 13:25:24
      Sevgili nfsworld,

Telefon abonesi olmayanlardan 14 TL bağlantı ücreti Bir kereye mahsus alınacaktır yazıyor.
      Siz o 15 TL rakamını nereden gördüyseniz mesajı yazan kişiye özel mesaj atın içiniz rahat etsin.
      Biz de öğrenmiş oluruz değil mi?

Kampanya gayet basit. İlk mesajda tüm detayları var.
      Ben üçlü paket aldım Tivibu + internet + Telefon toplam 39 TL bu kadar.
      |
      |

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
SEO
izmir havalimanı transfer
modasor
ses yalıtımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,332
1.2.156

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.