Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28.725
Cevap
574
Favori
2.022.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cancantürk

quote:

Orijinalden alıntı: nfsworld

quote:

Orijinalden alıntı: Reaktans

quote:

quote:

quote:

quote:

Tama dostum siz haklısınız.

http://i.imgur.com/eGHbD.jpg

Hala yav hehe dıyerek kull anımasyonlar koyarak ustunluk saglamaya calısıyorsunuz.Onun yerıne keske dogru bilgi vermeye calıssanız.

Alo pakete gectım dıyorsunuz orda net limitsiz yazıyor.Yani zaten benim dediğim gibi ektra ya 15 tl yalın yada fahıs fıyatlardan en az 20 tl telefon faturası oduyorsunuz.

Arkadaşım bir kusurumuz olduysa affola. Fakat yanlış anlama ama bişey içtiniz mi siz?

Tamam dostum kimse anlamadı senin ttnet çalışanı olduğunu .Bu kadar kasmaya ; laf sokma çabalarına girmene gerek yok.

Sen soruma cevap veremıyorsun, lafı degıstırmeye calısıyorsun.

Sen bana once dıyorsun 40 tl telefon dahil, link atınca telefonu olanlar ıcın soyledım dıyorsun.

Sonra alo pakete gectım dıyorsun ama net limitsız yazıyor bunada cevap veremıyorsun.

Konusmada bedava dıyorsun fakat o verdigin yanlıs olan resimde bile bedava telefon yazmıyor.

Asıl ben sana soruyorum ? Amacınız nedir ?

Birader kafanmı iyi senin?
    Bu arkadaş sayesinde tam isabet kampanyasından bende faydalandım.
    Kayıt bölümündeki elemana telefona herhangi bir sabit ücret veya başka bir şey ödeyip ödemeyeceğime dair defalarca soru sordum ve telefondan hiç bir ücret alınmayacağını söyledi. 12 ay boyunca 39 tl ödeyeceğim. Problem?

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/TTNET-le-Tam-Isabet-Kampanyasi.aspx#

bu linke bakarmısınız ?

Siz telefon faturası oduyorsanız tabıkı sadece adsl ıcın 40 tl odersınız. Bırde ektra telefon faturası olur.

Arkadas baslıkta ınternet + telefon sınırsız 40 tl yazmıs ?

Arkadaşım sen yazılanlarıda yanlış okuyor veya algılıyorsun. Sabah tekrar oku ve ona göre yorum yap. İyi geceler.

Mesajları tekrar sabah okudum.

1_Verdiğiniz lınktekı taahhutname eskı.Yenisi http://www.ttnet.com.tr/bireysel/destek/internet/SozlesmeVeTaahhutnameler/ttnet_alo_12_ay_yeni_musteri.pdf

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/destek/internet/SozlesmeVeTaahhutnameler/ttnet_alo_12_ay_yeni_musteri.pdf

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL

Tüm taahhutnamelerde yazar ttnet kampanya degısıklık hakkını saklı tutar dıye.Bugun 20 tl olup yarın aynı kampanya 100 tl olabılır.

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/destek/internet/Sayfalar/Sozlesme-ve-Taahhutnameler.aspx

Sureklı buradan guncel taahhutmane takıp etmenız gerekır.

Su anda kampanya ucretlerı verdıgım lınktekı gıbı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nfsworld -- 29 Kasım 2012; 14:02:10 >

• Taahutsuz en ucuz sinirsiz internet pakedi nedir arkadaslar ? var mi iyi bir kampanya
  • Arkadaşlar,

Sevgili cancantürk zaten konuyu ilk mesajda detaylarıyla anlatmış.
    Araya başka konular girince insanların aklı karışmış anladığım kadarıyla. Lütfen sadece ilk mesajdaki detayları inceleyin.

Kısaca özetlemek gerekirse;

Bazı il ve lokasyonlarda Superonline'nın fiber altyapısına yapmış olduğu yatırım nedeniyle, TTNET üye kayıtlarında düşüş yaşamış ve bu lokasyonlar için geçerli olmak üzere özel bir kampanya yapmış. İlk günlerde Gaziantep, Kayseri gibi illerde yapılan uygulama, zannedersem yoğun talep üzerine İstanbul ilinde de yapılmaya başlandı. Ancak İstanbul için sadece Gayrettepe Telekom Müdürlüğü'ne yetki verilmiş.

TTNET firmasının bu kampanya için lansmanı veya reklam çalışması yok. Bu nedenle TTNET web sitesinde bu bilgileri göremez, başvuru formlarına ulaşamazsınız. Boşuna aramayın, talep etmeyin.

Modem konusu :
    İnternet ve Tivibu iki ayrı ürün olduğundan iki ayrı modem talep etme hakkınız bulunuyor. İnternet için modem talep etmeyebilirsiniz. Ama zaten taahhütlü (12 Ay) bir kampanya olduğu için modem ücretsiz. Kampanyadan vazgeçerseniz 200 TL modem bedelini ödemek zorunda kalırsınız.
    Ben iki modemi de istedim. Zaten onun için ayrı para ödemeyeceğim. Seneye benim olacak modemler. Birini Tivibu ve internet için kullanırım, diğerini APN yapar, kapsama alanımı iki katına çıkartırım.

İnternet Bağlantısı için dört ayrı seçenek var

Tüm bağlantıların fiyatı 25,10 TL (50 GB AKK var, aşarsanız o aysonuna kadar 3 GB olacak bağlantı hızınız)

1. TTNet Fiber İnternet Limitsiz 20 Mbps (Fiber altyapı gerektirir)
    2. FiberNet Limitsiz 20 Mbps (Fiber altyapı gerektirir)
    3. Hipernet Limitsiz 20 Mbps (Bakır kablo altyapısı gerektirir)
    4. Net limitsiz 8 Mbps (Klasik bağlantı türü)

Konutunuzda hangi bağlantıyı desteklediğini öğrenmek için, o binadaki bir telefon numarasını memura söyleyerek kontrol etmesini sağlayabilirsiniz. Bizin bina 50 yıllık olduğundan zamanında bakır kablo kullanılmış, ama fiber altyapı yok. Zira biz HiperNet paketini tercih ettik.

Başvuru formunu yeniden yüklüyorum ==> http://www.rotadanismanlik.com.tr/public/002.pdf

Başvuru formunun çıktısını alıp Gayrettepe Telekom Müdürlüğü'ne müracaat edebilirsiniz.
    Orada size üç ayrı ürün için (İnternet+Tivibu+telefon) form doldurtacaklar. Önce telefonunuz bağlanacak. Sonra TiviBu ekibi gelip bağlantı yapacak. Telefon hattınız kutuya kadar bağlanır, daire içine sizin bağlantı yaptırmanız lazım. Eğer bağlantıyı yaptırmazsanız, gelen TiviBu ekibi kendi bağlantısını yapamayacak. Bu nedenle, TiviBu ekibi gelmeden hattınızı bağlatın.
    NOT : Hipernet için Bakır kablo olması lazım. Kutuya kadar bakır kablo ise, daire içine kadar da bakır kablo ile devam edin gerekirse yeni hat çekin. Yoksa 20 MBps hayal olur.

• quote:

Bağlantı Ücretleri:
    Yeni müşteriler (internet ve sabit telefon müşterisi değil) için bir defaya mahsus 14TL,
    Yeni müşteriler (sabit telefon müşterisi, internet müşterisi değil) için bir defaya mahsus 10TL,
    Mevcut müşteriler için (internet ve sabit telefon müşterisi) bir defaya mahsus 10TL.

burada indirim yapılan 15 tl lik kısım o zaman doğru mu..

THK erişim ücreti yani öyle mi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: QNURi

....

dostum TTNET Alo daki ilk faturada gelecek bağlantı, ıvır - zıvırları net olarak söyleyebilirmisiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

....

dostum TTNET Alo daki ilk faturada gelecek bağlantı, ıvır - zıvırları net olarak söyleyebilirmisiniz..

İnternet için 25 TL ödeyeceksiniz
    Telefon için 13,90 Sabit ücret ödeyeceksiniz.
    Toplam 39 TL

İlk bağlantı sırasında 14 TL bağlantı ücreti ödeyeceksiniz. Hepsi bu.

Üç ayrı ürün için (internet, TiviBu veya Telefon) farklı farklı seçenekler tercih edebilirsiniz.
    Başvuru formunda tüm bu seçenekler ayrı ayrı fiyatlarıyla yazıyor.

Temel paket dediğim gibi 14 Tl bağlntı ücreti, sonraki aylarda 39 TL

quote:

Ayrıca sız buradan cıkardıgınız pdf ıle bır ıslem yaptıramazsınız.Bu ucretlerın eskı oldugun bellı.Adamlar o kadar ugrasıp burayahttp://www.ttnet.com.tr/bireysel/destek/internet/Sayfalar/Sozlesme-ve-Taahhutnameler.aspx bosa bu sozlesmelerı koymuyorlar.

Dün gidip yaptığım işlemi benden daha iyi bilmeniz mümkün mü? Yalan mı söylüyoruz biz burada?
    İnternet sitelerinde yayınlanmayan, lansmanı yapılmayan bir kampanyanın sözleşmelerini, firmanın web sitesinde bulamamanız gayet normal değil mi sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QNURi -- 29 Kasım 2012; 11:44:19 >

• Bursa Osmangazi Türk Telekom Müdürlüğü'ne gittim.

İptal bölümünde faturalarımın yüksek geldiğini söyledim. 6 ay ve 9 aylık teklifleri yaptılar. ben 6 ay %50 indirimini kabul ettim.

Telefon için alo konuştukça ödeye geçmeyi planlıyordum ancak "ev avantajlılara 500 dakika HERYÖNE hediye kampanyası"ndan bahsettiler. bana uygun geldiği için kabul ettim. bu kampanyanın linkini aşağıya ekliyorum. Konuyu açan arkadaşa teşekkürler...

http://www.turktelekom.com.tr/tt/portal/Guncel/Detay/Ev-Avantajlilara-500-Dakika-Kampanyasi

• quote:

quote:

quote:

....

İnternet için 25 TL ödeyeceksiniz
    Telefon için 13,90 Sabit ücret ödeyeceksiniz.
    Toplam 39 TL

İlk bağlantı sırasında 14 TL bağlantı ücreti ödeyeceksiniz. Hepsi bu.

Üç ayrı ürün için (internet, TiviBu veya Telefon) farklı farklı seçenekler tercih edebilirsiniz.
    Başvuru formunda tüm bu seçenekler ayrı ayrı fiyatlarıyla yazıyor.

Temel paket dediğim gibi 14 Tl bağlntı ücreti, sonraki aylarda 39 TL

Dostum benim ki % 50 indirimli olandan.. Yani aralık da 63 tl olduğunu düşünür isek 31,50 TL interrnet ücreti olacak.

14 tl dediğiniz sabit telefon hattı olmadan başvuranlar için. Benim zaten sabit telefonum var. Ha sizin yok idiyse 14 tl doğru.

Sabit telefonu olanlardan geçiş ücreti olarak 10 tl alınacak sizin yüklediğiniz forma göre..

yanılıyor muyum..

• quote:

Dostum benim ki % 50 indirimli olandan.. Yani aralık da 63 tl olduğunu düşünür isek 31,50 TL interrnet ücreti olacak.

14 tl dediğiniz sabit telefon hattı olmadan başvuranlar için. Benim zaten sabit telefonum var. Ha sizin yok idiyse 14 tl doğru.

Sabit telefonu olanlardan geçiş ücreti olarak 10 tl alınacak sizin yüklediğiniz forma göre..

yanılıyor muyum..

Benim telefonum olmadığı için 14 TL bağlantı ücreti ödeyeceğim.

Üçlü paket kapmpanyası benim söylediğim. Ben 12 ay boyunca 39 TL ödeyeceğim.
    %50 kampanyası başka birşeydir.
  • quote:

quote:

yanılıyor muyum..

• quote:

quote:

yanılıyor muyum..

yalnız cancantürk ün ilk mesajda ekran görüntüsünde hem aktivasyona hem de yönlendirmeye ( 10 tl ediyor zaten) % 100 indirim tanımlanmış.

yani 9 ay 39 tl lik paket de geçiş ücreti de yok görünüyor.

• ben bugun avcılar telekoma gittim en üst kata çıktım numaramı aldım dedim faturamız çok 58 tl uygunbir tarfife varmı yoksa kapatalım dediki 9ay 39 tl var başka ne var dedim ilk 2 ay bedava sonraki aylar 39 tl 2yıl tahattut dedi hat kayımbabamın üzerine olduğu için kendiside yanımda 2yıl tahattut olsun böle daha karlı dedi bedava olduğu için tmm dedim bayana dediki 1yıl bitince gelicez yine lbir şeyler olurmu dedi kadıın olur tekrar dedi evrakları doldurduk ayrıca sabit telefon kullanıyolar 100dk verdiler 14 tl dediler 1yıl tahattut verdik oda tamam 1yıllık karımız 300tl adsl 120 tl sabit telefon olmak üzere 420 tl haber verenlerden Allah razı olsun teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: selyon

ben bugun avcılar telekoma gittim en üst kata çıktım numaramı aldım dedim faturamız çok 58 tl uygunbir tarfife varmı yoksa kapatalım dediki 9ay 39 tl var başka ne var dedim ilk 2 ay bedava sonraki aylar 39 tl 2yıl tahattut dedi hat kayımbabamın üzerine olduğu için kendiside yanımda 2yıl tahattut olsun böle daha karlı dedi bedava olduğu için tmm dedim bayana dediki 1yıl bitince gelicez yine lbir şeyler olurmu dedi kadıın olur tekrar dedi evrakları doldurduk ayrıca sabit telefon kullanıyolar 100dk verdiler 14 tl dediler 1yıl tahattut verdik oda tamam 1yıllık karımız 300tl adsl 120 tl sabit telefon olmak üzere 420 tl haber verenlerden Allah razı olsun teşekkürler

Hocam telefon ucretı dahıl mı ?
  • quote:

quote:

quote:

yanılıyor muyum..

yalnız cancantürk ün ilk mesajda ekran görüntüsünde hem aktivasyona hem de yönlendirmeye ( 10 tl ediyor zaten) % 100 indirim tanımlanmış.

yani 9 ay 39 tl lik paket de geçiş ücreti de yok görünüyor.

Hocam sabredin bir kaç güne kadar sizede %100 indirim tanımlanır.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: selyon

ben bugun avcılar telekoma gittim en üst kata çıktım numaramı aldım dedim faturamız çok 58 tl uygunbir tarfife varmı yoksa kapatalım dediki 9ay 39 tl var başka ne var dedim ilk 2 ay bedava sonraki aylar 39 tl 2yıl tahattut dedi hat kayımbabamın üzerine olduğu için kendiside yanımda 2yıl tahattut olsun böle daha karlı dedi bedava olduğu için tmm dedim bayana dediki 1yıl bitince gelicez yine lbir şeyler olurmu dedi kadıın olur tekrar dedi evrakları doldurduk ayrıca sabit telefon kullanıyolar 100dk verdiler 14 tl dediler 1yıl tahattut verdik oda tamam 1yıllık karımız 300tl adsl 120 tl sabit telefon olmak üzere 420 tl haber verenlerden Allah razı olsun teşekkürler

Hocam telefon ucretı dahıl mı ?

dahil dediler ilk faturada anlıycaz bakalım gelince yazarım

• quote:

Evet ya ttnet calısanıyım ama fırmaya garezım var ondan dolayı ttnetın sacmalıklarını ortaya cıkarıyorum.

quote:

Evet ya ttnet calısanıyım ama fırmaya garezım var ondan dolayı ttnetın sacmalıklarını ortaya cıkarıyorum.

15 liranı ben vereceğim.
    Konuyu kirletmeyelim. Zaten zorla anlaşılıyor.
  • Bak sevgılı hocam kendı ekran goruntunuzde benım dedıgımı desteklıyor.

en yukarda 39 tl yazıyor tamam ok.

Bırde asagıdakı satın aldıgınız ucretlı servıslere bakarsanız ilk faturanızda thk erısım ucretı 15 tl oduyecegınızı goreceksınız.

Neyse ılk faturanız geldıgınde benı anlıyacaksınız ama ıs ısten gecmıs olacak.
  • Ben de buradan öğrendiğim 3'lü paketi almak için epey bi dolaştım önce ttnet bayilerine ardından konya selçuklu telekom ilçe ofisine gittim. Ordaki elemanların paketten haberleri yoktu , forumdan broşürün çıktısını alıp tekrar gittim. Elemanlar ısrarla bu kampanyanın bi kaç ilde olduğundan bahsetti ve ekranlarında görünmediğini belirttiler, ben de müşteri hizmetlerinden 81 ili kapsıyor şeklinde teyit aldığımı söyledim lakin ikna edemedim. Bana 24 ay taahütle 8 mb sınırsız ilk 2 ay ücretsiz 3-12. aylar 39,90 13-24. aylar arası 59,90 tl lik bi öneri sundular ayrıca ttnet alo konuştukça öde paketine üye yapalım 12 boyunca ücreti ttnet ödesin dediler. 1. yılın sonunda tekrar gelirsem yeni kampanyalardan faydalanabilecekmişim.
    Sanırım bu 3'lü paketi eski abonelerine veriyolarlar ya da ben beceremedim almayı. Neticede 24 ay taahütle isminin ne olduğunu bilmediğim bi pakete abone oldum.
    Saygılarımla...

• quote:

quote:

Bak sevgılı hocam kendı ekran goruntunuzde benım dedıgımı desteklıyor.

en yukarda 39 tl yazıyor tamam ok.

Bırde asagıdakı satın aldıgınız ucretlı servıslere bakarsanız ilk faturanızda thk erısım ucretı 15 tl oduyecegınızı goreceksınız.

Neyse ılk faturanız geldıgınde benı anlıyacaksınız ama ıs ısten gecmıs olacak.

Fatura öderiz ödemeyi seni neden ilgilendiriyor. Sen hangi ISS desin? Paketinin ismi ne? Telefonun var mı? Varsa ne kadar fatura geliyor? Hiç telefonla konuşuyormusun? Konuşuyorsan kaç dakika ve dakikası ne kadardan konuşuyorsun? Telefonunun paket ismi ne. Yalın internet kullanıyosan aylık bağlantı ücreti alıyorlarmı. Alıyorlarsa neden alıyorlar. Faturalarını cevap vereceğin mesajına eklemeyi unutma!!!

Ben onceden ayda 59.90http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Yalin-Internet-Kampanyasi.aspx kullanıyordum.

Su anda ayda 49.90http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Universiteli-Kampanyasi.aspx kullanıyorum.

Bunlar dısında hıcbır ucret yok.Yalın adsl bunlar.12 ay taahhut olunca yalın adsl kullanım ucretı almıyorlar.

Siz sanane demıssınız ama ben yınede sıze saygı cercevesınde cevap verdım.Ilk fatura gelıncede ekran goruntusunu koyarım.Sızden de aynı saygıyı beklıyorum.

(benım soyledıgım kampanyaların ttnet resmı sıtesınden lınkı mevcut.Fakat sız hala net bır lınk veremıyorsunuz)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nfsworld -- 29 Kasım 2012; 12:53:51 >

• quote:

Ben onceden ayda 59.90http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Yalin-Internet-Kampanyasi.aspx kullanıyordum.

Su anda ayda 49.90http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Universiteli-Kampanyasi.aspx kullanıyorum.

Bunlar dısında hıcbır ucret yok.Yalın adsl bunlar.12 ay taahhut olunca yalın adsl kullanım ucretı almıyorlar.

Siz sanane demıssınız ama ben yınede sıze saygı cercevesınde cevap verdım.Ilk fatura gelıncede ekran goruntusunu koyarım.Sızden de aynı saygıyı beklıyorum.

(benım soyledıgım kampanyaların ttnet resmı sıtesınden lınkı mevcut.Fakat sız hala net bır lınk veremıyorsunuz)

Forumda üniversiteli kampanyasının konusu var, sıkıntılarınızı oraya yazın. Burada forumdaşları yanlış yönlendirmeyin. Yoksa 10 TL fazla ödediğinizden dolayı mı bu kadar heyecanlısınız? Gidin telekom müdürlüğünün iptal bölümüne; faturanızın yüksek geldiğini ve indirim istediğinizi söyleyin. Eminim sizede yardımcı olacaklardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cancantürk -- 29 Kasım 2012; 12:59:09 >

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.