Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.760
Cevap
577
Favori
2.026.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: danGerfuLL

62 ödeye ödeye bir hal oldum 'Yalın İnternet'e. Şunun bir izahatini yapsanız 'Yalın İnternet'i olanlar nasıl bir yol izleyebilirler.

Bulunduğunuz ilçedeki TTNET müdürlüğüne gidip derdinizi anlatın ve bu kampanyadan bahsedin. Muhtemelen yardımcı olurlar. Taahhütünüz varsa orasını bilmiyorum. Ayrıca Telekomdan hat almanız gerekebilir!
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancantürk

quote:

Orijinalden alıntı: danGerfuLL

62 ödeye ödeye bir hal oldum 'Yalın İnternet'e. Şunun bir izahatini yapsanız 'Yalın İnternet'i olanlar nasıl bir yol izleyebilirler.

Bulunduğunuz ilçedeki TTNET müdürlüğüne gidip derdinizi anlatın ve bu kampanyadan bahsedin. Muhtemelen yardımcı olurlar. Taahhütünüz varsa orasını bilmiyorum. Ayrıca Telekomdan hat almanız gerekebilir!

Taahhüt şubatta bitecek. Neyse şubata doğru bir TTNET çıkarması yaparım.

• quote:

Orijinalden alıntı: infest06

quote:

Orijinalden alıntı: MSC Performans

quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

Smile adsl . 59.90 8 mbit kullaniyorum . Taahhut vermedim . Sabit 5.60 mbit baglanti geliyor. Inme cikma yok . Ama taahhut verince indiriyorlar hemen 3 mbite.

Bende taahhütlü 8mbit smile+dsmart var. 6mbit altına hiç bir zaman düşmedi, kotayıda geçmiyorum normal kullanımda. önceden ttnet 2mbit sınırsız vardı, ping süresi ttnet'te berbat, smile'dan çok menunum.

Telefon faturanız ne kadar geliyor telefonsuz alabiliyor muyuz bunu?

Telefon standart tarife, telefonsuza çevirmedim.

8mbit internet + dsmart hd full paket + kablosuz modem = 77TL x 24ay şeklinde taahhüt. Önceden ttnet'e 2mbit sınırsız için 75TL veriyordum, şimdi kotayı geçsemde 3mbit altına düşmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: maydogdu

Bende aradim simdi, bana da yok dediler oyle bir kampanya. Bende kizdim, kapatin telefonu, interneti dedim. Aninda kapandi. Kaldik 3g ye.

Bu iş kumar masasına döndü blöf ü yemezlerse çat diye kapatıyorlar demek ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gldabc

quote:

Orijinalden alıntı: maydogdu

Bende aradim simdi, bana da yok dediler oyle bir kampanya. Bende kizdim, kapatin telefonu, interneti dedim. Aninda kapandi. Kaldik 3g ye.

Bu iş kumar masasına döndü blöf ü yemezlerse çat diye kapatıyorlar demek ki

telefonla değilde sanırım telekoma gidip ordaki mt ile görüşmek gerekiyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: UNDYING

Benim TTNET taahhütüm bitti ve superonline Netlimitsiz 8mbps, 50 GB adil kullanım kotası ayda 34,90 TL'ye geçiş yaptım...

Taahhütüm bittiğinde bu kampanyayı bana teklif etmemişti TTNET temsilcileri...

Telefon sabit üceretini ayrıca alıyorlar mı? Madem teklif ettiler forumda yazsaydınız iyi olurdu bence. Bende dahil bir çok kişi 59 TL'ye telefon + limitsiz internete bir yıl taahhüt verecektik.

Telefon halen Telekomda arkadaşlar, ben sadece interneti superonlin'a taşıdım...

Kurumsal bir kampanya, o yüzden sitede görememiş olabilirsinzi...

• quote:

Orijinalden alıntı: superhead

quote:

Orijinalden alıntı: dilemma_07

quote:

Orijinalden alıntı: tashunkee

kasım 27de bitiyor taahhütüm,gidip bu blöfü deneyeceğim,tabi o zamana bakalım daha neler peydah olacak

Tahattutunuzun olması önemli değil benim tahattutum varken yaptılar indirimi.

taahhütünüz varken nasıl indirim yaptılar? bir yanlışşınız olmasın?
    eğer doğrıysa süper olur. benim daha 7 ay var

özellikle sordum taahhütümün bitmesine 1 ay vardı 9 ay indirimden yararlanabiliyor muyum dedim evet yararlanabilirsiniz dedi ve geçtim. hatta 6 gb kotalı kullanıyorken 8 mbite kadar sınırsıza geçtim geçiş yaparken kotayıda aşmıştım 25 tl fatura geldi ilk ay. 8mbite kadar sınırsız ullanan arkadaşıma ise 2 tl fatura gelmiş bu ay.

• quote:

Orijinalden alıntı: Abaykal

quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

SuperOnline varken TTnet kullananlar var.

aynen..
    5 aydır kullanıyorum 29.90 tl 8 mb. sınırsız (50 gb kotalı).. 24 ay taahhütlü fiyat.
    avcı tarifesi diye geçiyor. emin degilim ama şimdiki zamlı! fiyatı aylık 35 lira galiba..

24 ay boyunca 30 liramı

• quote:

Orijinalden alıntı: Berkmn

quote:

Orijinalden alıntı: Abaykal

quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

SuperOnline varken TTnet kullananlar var.

aynen..
    5 aydır kullanıyorum 29.90 tl 8 mb. sınırsız (50 gb kotalı).. 24 ay taahhütlü fiyat.
    avcı tarifesi diye geçiyor. emin degilim ama şimdiki zamlı! fiyatı aylık 35 lira galiba..

24 ay boyunca 30 liramı

Doğrudur, 30 lira..
    Ama yukarda bir arkadaşın da teyit ettiği gibi bizden sonraki kampanya 35 tl olmuş

• Avcı veya av olmak isteyen arkadaşlar ayrıntılar aşağıdaki linkte.

http://forum.donanimhaber.com/m_53000437/tm.htm
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: infest06

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

Smile adsl . 59.90 8 mbit kullaniyorum . Taahhut vermedim . Sabit 5.60 mbit baglanti geliyor. Inme cikma yok . Ama taahhut verince indiriyorlar hemen 3 mbite.

Bende taahhütlü 8mbit smile+dsmart var. 6mbit altına hiç bir zaman düşmedi, kotayıda geçmiyorum normal kullanımda. önceden ttnet 2mbit sınırsız vardı, ping süresi ttnet'te berbat, smile'dan çok menunum.

Telefon faturanız ne kadar geliyor telefonsuz alabiliyor muyuz bunu?

Telefon standart tarife, telefonsuza çevirmedim.

8mbit internet + dsmart hd full paket + kablosuz modem = 77TL x 24ay şeklinde taahhüt. Önceden ttnet'e 2mbit sınırsız için 75TL veriyordum, şimdi kotayı geçsemde 3mbit altına düşmez.

Valla çok güzel. Bende bu dsmart+dsmile almak istiyorum. Aynı zamanda evde alarm var ayda max 50 sn telefonla alarm merkezini arıyo.
    Şöle konuştukça öde gibi sabit ücretsiz bi tarifeyle olabilse hiç düşünmeden alırım.

• Öyle bir durum olması imkansız gibi.konuyu açan arkadasa bir şekilde denk gelmiş olabilir. Yalnız boyle bir şey varsa bile resmi bir şekilde paket fiyatı olarak açıklamaları gerekir. Aksi takdirde, haksiz rekabet nedeni ile başları ağrır.

• quote:

Orijinalden alıntı: optimus 1

Öyle bir durum olması imkansız gibi.konuyu açan arkadasa bir şekilde denk gelmiş olabilir. Yalnız boyle bir şey varsa bile resmi bir şekilde paket fiyatı olarak açıklamaları gerekir. Aksi takdirde, haksiz rekabet nedeni ile başları ağrır.

Öncelikle bu normal bir kampanya değil. Nasıl GSM aboneliklerinde numara taşıyanlara farklı, taşımayanlara farklı tarifeler varsa buda öyle gibi. Aynı şartlarla kampanyalı ücreti 59,90 TL. TTnet abonesi ADSL aboneliğini iptal etmek üzereyken, TTnet devreye giriyor ve abone kaybetmemek için 6 ay %50 veya 9 ay 39,90 TL teklifini sunuyor.
  • Tekliften bende biraz önce yararlandım.Gittim sordum uygun bir kampanya varmı ev ve internet için yoksa iptal etmeyi düşünüyorum diye. 9 ay 39.90 + 2 ay denemelik tivibu verdiler.12 gb kotaya 42 lira+ev avantaj tarifesi 24 lira gibi bir ücret öderken ikisine birden 39.90 a sahip oldum. Sordum bu internette var mı diye yok bu tarife internette dedi

Bu arada tel ev avantaj değil yanlışlık olmasın konuştukça öde.Dk.sı 10 krş.Zaten ev telefonu internet var diye duruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak.ozer -- 2 Kasım 2012; 15:10:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak.ozer

Tekliften bende biraz önce yararlandım.Gittim sordum uygun bir kampanya varmı ev ve internet için yoksa iptal etmeyi düşünüyorum diye. 9 ay 39.90 + 2 ay denemelik tivibu verdiler.12 gb kotaya 42 lira+ev avantaj tarifesi 24 lira gibi bir ücret öderken ikisine birden 39.90 a sahip oldum. Sordum bu internette var mı diye yok bu tarife internette dedi

Tebrikler, hayırlı olsun.
  • quote:

Tekliften bende biraz önce yararlandım.Gittim sordum uygun bir kampanya varmı ev ve internet için yoksa iptal etmeyi düşünüyorum diye. 9 ay 39.90 + 2 ay denemelik tivibu verdiler.12 gb kotaya 42 lira+ev avantaj tarifesi 24 lira gibi bir ücret öderken ikisine birden 39.90 a sahip oldum. Sordum bu internette var mı diye yok bu tarife internette dedi

9 aydan sonraki aylık tel +internet ücretleri ayrı ayrı ne kadar yazabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi appiahah1 -- 2 Kasım 2012; 14:59:47 >
  • Arkadaşlar bu superonline avcı için kurumsal tarife deniyor ...
    Bireysel ev kullanımı için başvurmak mümkün mü ?

http://www.superonline.net/kurumsal/urunler/genisbant/adsl/super-adsl-kampanyasi
  • quote:

Orijinalden alıntı: appiahah1

quote:

9 aydan sonraki aylık tel +internet ücretleri ayrı ayrı ne kadar yazabilir misiniz?

Sonraki 3 ay 59.90 tel+internet yani şuanki kampanya fiyatı.

• quote:

quote:

Tebrikler, hayırlı olsun.

Haber verene

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: appiahah1

quote:

Sonraki 3 ay 59.90 tel+internet yani şuanki kampanya fiyatı.

12 ay taahhüt mü bu...

son 3 ay 59,90 + bir de telefon ücreti mi..

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.