Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (358. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Gone With The Wind , Gone With The Wind Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 10 Misafir (4 Mobil) - 7 Masaüstü5 Mobil5 Android
5 sn
28.725
Cevap
574
Favori
2.022.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 356357358359360
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Halkçı2013

Dün bir şubede sistemlerinden kontrol edip binamda fiber olduğunu gözlemledik.
    Sonrasında sözleşmeyi karşılıklı imzaladık. anlaştık
    Bugün dönüş yapıldı ve şöyle dendi

Sizin altyapınız yokmuş ( benim altyapım mı? ben altyapı işi ile uğraşmıyorum ki, manavım ben. o sizin altyapınız olmasın ? )
    E diyorum dün sistemden kontrol ettiniz. ( kutu arızalı gibi ıvır-zıvır safsatalar )
    Şimdi elimde diyorum sözleşme var. Ben sıradan biri ile sözleşmedim. Büyük bir kurum ile anlaştık. Hem ahlaki hemde yasal olarak yaptırımları var.
    Ben yılın yarısında cayabilir miyim? 12 ay taahütü bana boru gibi sokmazmıydınız?
    Şikayet olarak kaydınızı alalım. ( Çözüm ? )

Şu an elimde şikayet kaydı numaram var arkadaşlar! Çok gururluyum. Bu numarayı almak için 22dk konuştum
    Mağrur ama gururluyum. Allah herkese nasip etmez
    Uzun lafın özeti. Maalesef ülkemizde halen çook büyük dediğimiz kurumlar şirketler sokaktaki ayakkabı boyacısı vizyonunda.
    Yasalar zaten halay çekiyor. tey-tey-tey !!Pek kimsenin onla ilgilendiği yok

TTnet den vazgeçtim. Başka bir şeylere bakacağım. TTnet içerler mi onlardan vazgeçme mi :))
    Yaşasın yeni mağduriyetler. Canım ülkem bi ferah yüzü göster bize be. Tek günahımız bu ülkede ısrarla yaşamak olmasın.

Bende hipernet aldim sozlesme imzaladim 12 aylik.Sonraki gun hattin desteklemedigini soylediler.Sozlesmeyi hemen iptal ettiler.Yeni tarife icin 1 haftadir bekliyorum.

Uzun lafin kisasi hattin uyumlumu degilmi bakmadan is yapiyolar.Yine magdur biziz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar lütfen internet+sabit telefon için en iyi kampanya hangisi yardımcı olun, halihazırda ttnet ve türk telekom abonesiyim ama çok fazla ödüyorum. HİPERNET varmış burada ona geçmek istiyorum telefonda da sabit ücretsiz bir kampanya var mı?
  • Merhaba
    17 mayısda attığım mesajım.

quote:

Orijinalden alıntı: XPPROF

Merhaba
    Bu konu sayesinde 20 mart 2013 günü ttnet'e abonelik için babamla(hat onun üzerine) beraber başvurduk.
    O gün tam isabet+ttnet alo ya 12 ay boyunca tahattüt verdik.Bize her ay telefonla konuşmazsak 47 lira(44+3)
    geleceğini söylediler.İlk ay 11 gün için 37.75 geldi.Bende telefon edip neden yüksek geldiğini sordum bana ilk ay gelen faturanın geçiş ücreti vs. alınacağından fazla geldiğini öbür ay eğer telefonla konuşmazsam 47 lira geleceğini söylediler.

Bu ay fatura 61.25 geldi ve kulanım detayına baktığımda ttnet aloda 13.90 tl fiyat çıkmış.(15-1.10)
    TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL

1 hafta önce kadar ttneti aradım ve şikayet ettim.Bugün kendilerini aradım ve imzaladığımız sözleşmeye göre kendilerin haklı olduklarını söylediler(Hep haklılar)

Neyse tekrar şikayet oluşturdum ve dedimki bize telekomda görüştüğüm hanımefendi 44+3 tl gelecek dedi hatta daha önce telefonla konuştuğum bayanda öyle söyledi. (ilk37.75 lik faturada şikayet etmiştim)
    Kaydı inceleyin dedim.Eğer yine olmazsa iptal ettireceğimi söyledim.

Zaten en kötü ihtimalle iptal ettirip cezayı ödeyeceğim ama büyük kazık yemiş olurum
    Şimdi soru şu benim yasal olarak haklarım neler?

Bu mesajdan 4 gün sonra 21 mayıs günü babamla ttnet'e gittik.
    Bize böyle söylediklerini ancak personelin yanlış bilgi verdiğini söylediler.Ne olacak dedik.
    Yapacak birşeylerinin olmadığını ve tüketici mahkemesine gitmemizi söylediler.Bizde orada hemen ttneti iptal ettirdik.1 gün sonra Türk Telekom Müdürlük'ten bir hanımefendi aradı.Bize 9 ay 39 lira ttnet alo + internet
    faturası geleceğini söyledi.Özellikle dedimki bakın bir kere dolandırıldık sizde bizi dolandırmayın dedim.(yaklaşık 18-20 dk görüşme sürdü, 5 - 6 kere belkide daha fazla internet ve telefon dahil mi diye sordum) Bana güvenebilirsiniz dedi ve anlaştık.Aynı gün net ve telefon açıldı.

Gelelim bilançoya
    Bugün eve fatura geldi 58.75 bunun 14.53-1.00=13.53 ü ttnet alo ücreti gelmiş.

Bugün tekrar aradım müşteri hizmetlerini dedim bana 22.05.2013 deki hanımefendi böyle böyle söyledi dedim.Bayan bizim faturanın daha önce imzaladığımız sözleşmeye göre düzenlendiğini söyledi.Bende konuşmanın incelenmesini ve 3-5 güne dönüş yapılmasını istedim.

Sonuç olarak 3-5 güne düzeltilme iptal ettireceğiz.(bir daha İKNA olamamak kaydıylaAma bunların 2 kere YALAN bilgi vermesi insana koyuyor.

Bu arada 18 dklık görüşme ttnet işlem menüsünde silinmiş yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XPPROF -- 11 Haziran 2013; 20:51:08 >

• TTNET 3’lü Fırsat Kampanyasından yararlanmak istedim ama Usak taki telekom ofislerde bu kampanya gorunmuyor. Bu konuda ne yapacagim bilen var mi. Ttnet musteri hizmetleriyle kanka olduk yaw

• Arkadaşlar aşağıda linkte bulunan tablet kampanyasından ben faydalanabilir miyim? İnternetim yalın net limitsiz 8mbps ancak 12 ay taahhütlü ve 11 ay oldu taahhütün dolmasına 1 ay var.

Koşullarda şu yazıyor "Kampanyadan 31 Temmuz 2013 tarihine kadar yeni ve mevcut taahhütsüz müşterilerimiz 24 ay taahhüt vererek yararlanabilir."

Müşteri hizmetlerini aradım faydalanabilirsiniz dedi ama kampanyadan bile haberi yok ben anlattım yani hiç bilgisi yok gibiydi.
  • $100 lık tablet için 24 ay taahhüt çekilmez

• quote:

Orijinalden alıntı: tendertendere

$100 lık tablet için 24 ay taahhüt çekilmez

Aynen katılıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

quote:

Orijinalden alıntı: @1453

arkadaşlar 39 tlye hipernet 20 mb 3 lü kampanyaısndan faydalanmak istiyorum.sanırım tivibu yu istersek almıyormusuz.çünkü boştan yere de 3.5 tl ödemek istemiyorum.ayrıca alo konustukca öde almak zorundamıyım.
    yani 39 tlye sadece 20 mb internet+yalın alabilirmiyim?

birde modemi secemşiyormusuz.benim anlamdıgım baglantıya gelenlermi getiriyor kafalarına göre.vede öğrenme sasımız yokmu?

İnternet+TTNET Alo ya da Yalın internet alabilirsiniz. (seçmeli) | Bu ikiliye isterseniz tivibu EV de ekleyebilirsiniz. (isteğe bağlı)

bugun 2 tane telekom bayisine gittim 39 tl lik için ısrarlar ikiside bitti suan 49 tl lşk var diyorlar siteye girn bakın dedim oralı bile olmadılar.sanırım bayiler bu 39 tl likten paramı kazanmıyorlar anlamadım.gerçi 4440375 den aradıgımdada m.t. oda basta 49 tl lik var dedi sonra ekran görüntüsüyle telekom müd gedecem deyince gördü tarifeyi.anlam veremedim bir türlü bu işi.yarın gidip telekom bölgeden basvuracagım.birde ben fiber nerededen görebiliyorum hiperneti destekliyor adamlar göremiyor.internetimiz kimlere emanet vallahi.

ayrıca cok teşekkür ederim.

• arkadaşlar ttnet netlimitsiz kullanıyorum, internet ve telefon aboneliklerimde hicbir taahhüt yok.
    aylık 63+20 TL gibi bir para ödüyorum uzun süredir. bu zamana kadar araştırmadığımdan boşa fazla ödeme yapmışım.

bulunduğum yerde fibernet yok.
    kullanabileceğim en uygun paket 12 Ay Vitaminli İnternet Kampanyası + TTNET Alo THK Kampanyası gibi görünüyor. (toplamda 39 TL)

şimdi bunların basvurularını nasıl yapacağım konusunda biraz kafam karıştı. önce ttnet bayiinden 12 ay taahhütlü interneti alıp, daha sonra telekom müdürlüğünde sabit hattımı ttnet alo ya çevirtip thk kampanyası başvurusu mu yapmalıyım?

yardımcı olursanız sevinirim.
  • Babam gazi ve 8 mbps netlimitsiz tarifesini 45 TL'ye kullaniyoruz. Herhangi bir taahhüd durumumuz falan da yok. 8 mbitlik pakedi daha ucuza kullanabilecegimiz, 12 ay taahhudlu kampanya var mi acaba ? Ilk sayfada gordum ama 31 mayista bitmis sanirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: BraveHeart

Babam gazi ve 8 mbps netlimitsiz tarifesini 45 TL'ye kullaniyoruz. Herhangi bir taahhüd durumumuz falan da yok. 8 mbitlik pakedi daha ucuza kullanabilecegimiz, 12 ay taahhudlu kampanya var mi acaba ? Ilk sayfada gordum ama 31 mayista bitmis sanirim.

üstte yazdigim iki paket kombinasyonu 39 tl ye geliyor sanirim, ama ben de tam emin degilim cevap bekliyorum.
  • İnternet almadan sadece tivibu istedim maxi paket için 23 TL talep ettiler 20 abonelik 3 medem parası
    al jazere sport kartımı alsam yoksa tivibu aboneliğimi yaptırsam karar veremedim.
    fiber ve hiper hattım yok. acaba çok donma yaşarmıyım.
  • TTNET bence kesinlikle reklam denetleme kuruluna şikayet edilmeli. Tüketici hakem heyeti zaten kesin
    Ama kimi kime şikayet edeceğiz oda ayrı bir konu. Kanka konumundaki kurumlar olduğunu düşünüyorum bunların
    Nedeni zaten siyasi.
    Neden reklam denetleme kuruluna şikayet ? Çünkü bu kampanya ile şubelerine müşteri çekiyorlar. Ben çevremde henüz yararlanabilen de duymadım
    Bana da bu fiber internet bağlanabileceği söylendi..sözleşme imzalandı. sonra yapamıyoruz dendi. Size başka paket önerelim.
    Kampanya bitti diyen var. Uzatıldı diyen var. var oğlu var.
    Topunuzun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

Hangi ildesin? İnternete taahhüt var mı? TTNET Alo taahhütü var mı? Türk Telekom sabit hat mı kullanıyorsun, yalın internet mi? Altyapı FİBERNET/HİPERNET destekliyor mu?http://fibernerede.ttnet.com.tr

mersin-taahhütsüz 6 ay %50-ttnet alo 1 yıl taahhüt var-altyapının fibernet vs desteklediğini bilmiyorum sorgulama alanına adres bilgilerini girdim ama her hangi bi arama veya bi sonuç çıkmadı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rakipsiz89 -- 12 Haziran 2013; 11:44:19 >
  • Kullanmakta olduğunuz paket (Dönüşüm)YALIN FIBERNET LIMITSIZ (NH)- Yalın İnternet Kampanyası_KABLOSUZ MODEM
    Paketlerinizde yer alan ücretsiz ürün ve servisler
    YALIN FIBERNET LIMITSIZ [M] (NH)
    WiFi Aylık 600 dk Ücretsiz
    TTNET Güvenlik McAfee VirusScan
    NDSL Aylık Erişim Ücreti
    Aile Koruma Sifresi
    12ay - İnd.+ Cezalı
    Satın aldığınız ücretli ürünler
    Satın Aldığınız Servis Bulunmamaktadır
    Paket hızınız 20480
    ABONELİK BU ŞEKİLDE

Faydalanmakta olduğunuz kampanya 12ay - İnd.+ Cezalı
    Kampanyanızın bitiş tarihi 02/07/2013
    Kampanya indiriminin bitiş tarihi 02/07/2013

02/07/2013'te taahüt bitiyor bana tavsiye edebileceğiniz tarife var mı
    sınırsız internet olsun diğerleri olsa da olur olmasa da
  • quote:

Orijinalden alıntı: BraveHeart

Babam gazi ve 8 mbps netlimitsiz tarifesini 45 TL'ye kullaniyoruz. Herhangi bir taahhüd durumumuz falan da yok. 8 mbitlik pakedi daha ucuza kullanabilecegimiz, 12 ay taahhudlu kampanya var mi acaba ? Ilk sayfada gordum ama 31 mayista bitmis sanirim.

İlk sayfadaki 31.05.2013 bitiş tarihli kampanyaların zaten bir avantajı yok, diğer kampanyaları inceleyin... FİBERNET/HİPERNET var mı?http://fibernerede.ttnet.com.tr

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulent1234

İnternet almadan sadece tivibu istedim maxi paket için 23 TL talep ettiler 20 abonelik 3 medem parası
    al jazere sport kartımı alsam yoksa tivibu aboneliğimi yaptırsam karar veremedim.
    fiber ve hiper hattım yok. acaba çok donma yaşarmıyım.

tivibu'yu NETLİMİTSİZ'le (8 Mbps'e kadar) kullanıyorum, hattım 16 Mbps'i de destekliyor, tivibu başvurusu sonrası modemdeki hız 8187 Kbps'den 14124 Kbps'ye çıktı, dolayısıyla kesinti olmadan izleniyor. Bana başvuruda modem ve STB i ücretsiz verdiler, modem parasını niye istiyorlar? Maxi Paket 12,90 TL, Sinemaxi Paket mi almak istiyorsunuz?

• Türk Telekom sabit hat ile mi kullanıyorsun, yalın internet olarak mı? Altyapı FİBERNET/HİPERNET destekliyor mu?http://fibernerede.ttnet.com.tr

• ben telefon ve internet kullanmıyorum. Sadece tivibu üyeliği almak istiyorum dedim bana böyle bir fiyat çıkardılar
  • http://www.tivibu.com.tr/kampanya/ikiayhediye.tvb

TTNET aboneleri 31.08.2013'e kadar kampanyadan yararlanır.
    İlk 2 ay abonelik ücreti alınmaz, sonrasında yürürlükteki tarife üzerinden ücretlendirme başlar.
    40 TL kurulum ücreti kampanya kapsamında aboneden alınmaz.
    Kampanya Sinemaxi, Maxi Plus ve Full paketler için geçerlidir.
    Paket içerikleri ve ayrıntılı bilgiwww.tivibu.com.tr ve 4440375'te.

• 
Sayfa: önceki 356357358359360
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.