Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (357. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
28.759
Cevap
577
Favori
2.025.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 355356357358359
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar evimde şuan ne ev telefonu ne internet yok.İnternet almak istiyorum

Sanırım taahütsüz olanlar şuan interneti olanlara özel yani mecburen taahütlü alacağım?

39+3 Tl aylık Fatura ödeyeceğim peki bunun haricinde bir ödeme olucak mı aylık? İlk başvuru anında ne kadar ücret çıkıyor cebimizden ?

Ve sanırım sınırsız interneti 42 den daha ucuza mal etmem imkansız doğru mu?
  • kampanyam 2 temmuzda bitiyor

3 lü paket( fiber/ hiper ) son gün 30 haziran başvuru yapsam kabul edilir mi ??

bir de modem veriliyor diyor alan oldu mu veriyorlar mı gerçekten ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr0range

Arkadaşlar evimde şuan ne ev telefonu ne internet yok.İnternet almak istiyorum

Sanırım taahütsüz olanlar şuan interneti olanlara özel yani mecburen taahütlü alacağım?

39+3 Tl aylık Fatura ödeyeceğim peki bunun haricinde bir ödeme olucak mı aylık? İlk başvuru anında ne kadar ücret çıkıyor cebimizden ?

Hangi ildesin? Altyapı FİBERNET/HİPERNET destekliyor mu?http://fibernerede.ttnet.com.tr

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: El Guapo

kampanyam 2 temmuzda bitiyor

Hangi ildesin? Altyapı FİBERNET/HİPERNET destekliyor mu?http://fibernerede.ttnet.com.tr

• dün interneti ve telefonu kapattırmaya gittim. herhangi bir teklif olmadı ve telefonu interneti kapattırdım. internet ihtiyacım için bir tavsiyeniz varmı?

edit: bulunduğum yerde fiber yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vmc005 -- 11 Haziran 2013; 14:18:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

quote:

kampanyam 2 temmuzda bitiyor

il istanbul

hiper destekliyor

• Ben bugün gittim 6 ay %50 indirimin yarın biticeğini söyledim 1 senelik 44 TL ile devam edebilirsiniz dedi.
    Aynı kampanya'yı devam ettirelim dedim. Taahhütsüz kampayalardan 1 kez yararlandığını söyledi.

Bende 1 senelik 44 TL (19tl indirimli) ile devam edicem. Normali 63 tl. Artık 32 lira yerine 44 ödücez napalım en uygunu şimdilik bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mintmax

Ben bugün gittim 6 ay %50 indirimin yarın biticeğini söyledim 1 senelik 44 TL ile devam edebilirsiniz dedi.
    Aynı kampanya'yı devam ettirelim dedim. Taahhütsüz kampayalardan 1 kez yararlandığını söyledi.

Bende 1 senelik 44 TL (19tl indirimli) ile devam edicem. Normali 63 tl. Artık 32 lira yerine 44 ödücez napalım en uygunu şimdilik bu.

ben de aynısını kullanıyorum 31,50 tl. 3 lü pakete geçemediniz mi ? aynı fiyata daha uygun olurdu ??
  • quote:

quote:

Ben bugün gittim 6 ay %50 indirimin yarın biticeğini söyledim 1 senelik 44 TL ile devam edebilirsiniz dedi.

ben de aynısını kullanıyorum 31,50 tl. 3 lü pakete geçemediniz mi ? aynı fiyata daha uygun olurdu ??

bizim mahallede fiber yokmuş 2013'ün sonuna kadar heryerde olacak dediler. Hem 3lü paketi bana 49tl dedi 5 lira daha fazla ödersiniz dedi. fiber olmadığı için fazla üstelemedim bende. fiber altyapı bitince geçiş yapabilirsiniz dedi. 44 te iyidir 63 tl ödemektense.

• quote:

quote:

quote:

bizim mahallede fiber yokmuş 2013'ün sonuna kadar heryerde olacak dediler. Hem 3lü paketi bana 49tl dedi 5 lira daha fazla ödersiniz dedi. fiber olmadığı için fazla üstelemedim bende. fiber altyapı bitince geçiş yapabilirsiniz dedi. 44 te iyidir 63 tl ödemektense.

öyle tabi ama burda da paylaşıldı 39 tl o paket.. +5 ile 44 e gelirdi fiber değil hiper kullanırdın neyse seneye fibere geçersiniz bitince hayırlı olsun.

• Herhangi bir taahhütün yok, değil mi? Taahhüt 2 Temmuz'da bitecekse alamazsın; ama 6 ay %50 indirim 2 Temmuz'da bitecekse engel olmaz... (Önceki mesajlardan gördüğümüz, TTNET Alo taahhütü devam ederken 3'lü Fırsat'a geçiş yapılabiliyor...)

• quote:

quote:

İstanbul dayım.

Lokasyon bilgisini bulunamamıştır diyor.Yani varda demiyor yokta demiyor :(

• O zaman altyapıyı TT müdürlüğüne sormak lazım...

edit: Bende de göstermiyor, sitede sorun var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonurakar -- 11 Haziran 2013; 17:17:36 >
  • Nasıl bir müşteri memnuniyetidir bu 2 mail'imede cevap gelmedi. Müşteri hizmetlerini arayacağım ücretlendirmeyi bilen var mı ?

sorunum üyeliğimle giriş yaptığımda bilgilerin güncellenmesini istiyor güncelliyorum bir şey değişmiyor.
  • quote:

Herhangi bir taahhütün yok, değil mi? Taahhüt 2 Temmuz'da bitecekse alamazsın; ama 6 ay %50 indirim 2 Temmuz'da bitecekse engel olmaz... (Önceki mesajlardan gördüğümüz, TTNET Alo taahhütü devam ederken 3'lü Fırsat'a geçiş yapılabiliyor...)

evet taahhüt yok 6 ay %50 var o bitiyor 2 temmuzda...telefonla yapabiliyor muyuz acaba son kez rahatsız etsem : )
  • quote:

quote:

quote:

İstanbul dayım.

Lokasyon bilgisini bulunamamıştır diyor.Yani varda demiyor yokta demiyor :(

sitede sıkıntı var herhalde daha önceleri çıkıyordu şimdi bana da aynı uyarıyı veriyor

• Deneyip görmek lazım, bilmiyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: celatx

Nasıl bir müşteri memnuniyetidir bu 2 mail'imede cevap gelmedi. Müşteri hizmetlerini arayacağım ücretlendirmeyi bilen var mı ?

sorunum üyeliğimle giriş yaptığımda bilgilerin güncellenmesini istiyor güncelliyorum bir şey değişmiyor.

Akşam 7 Sabah 7 arası Türk Telekom sabit hat veya TTNET Alo sabit hat ile aramak ücretsiz... Cep telefonundan ararken varsa dakika paketinden düşer, yoksa 43,89 Kr/dk

• Dün bir şubede sistemlerinden kontrol edip binamda fiber olduğunu gözlemledik.
    Sonrasında sözleşmeyi karşılıklı imzaladık. anlaştık
    Bugün dönüş yapıldı ve şöyle dendi

Sizin altyapınız yokmuş ( benim altyapım mı? ben altyapı işi ile uğraşmıyorum ki, manavım ben. o sizin altyapınız olmasın ? )
    E diyorum dün sistemden kontrol ettiniz. ( kutu arızalı gibi ıvır-zıvır safsatalar )
    Şimdi elimde diyorum sözleşme var. Ben sıradan biri ile sözleşmedim. Büyük bir kurum ile anlaştık. Hem ahlaki hemde yasal olarak yaptırımları var.
    Ben yılın yarısında cayabilir miyim? 12 ay taahütü bana boru gibi sokmazmıydınız?
    Şikayet olarak kaydınızı alalım. ( Çözüm ? )

Şu an elimde şikayet kaydı numaram var arkadaşlar! Çok gururluyum. Bu numarayı almak için 22dk konuştum
    Mağrur ama gururluyum. Allah herkese nasip etmez
    Uzun lafın özeti. Maalesef ülkemizde halen çook büyük dediğimiz kurumlar şirketler sokaktaki ayakkabı boyacısı vizyonunda.
    Yasalar zaten halay çekiyor. tey-tey-tey !!Pek kimsenin onla ilgilendiği yok

TTnet den vazgeçtim. Başka bir şeylere bakacağım. TTnet içerler mi onlardan vazgeçme mi :))
    Yaşasın yeni mağduriyetler. Canım ülkem bi ferah yüzü göster bize be. Tek günahımız bu ülkede ısrarla yaşamak olmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Halkçı2013

Dün bir şubede sistemlerinden kontrol edip binamda fiber olduğunu gözlemledik.
    Sonrasında sözleşmeyi karşılıklı imzaladık. anlaştık
    Bugün dönüş yapıldı ve şöyle dendi

Sizin altyapınız yokmuş ( benim altyapım mı? ben altyapı işi ile uğraşmıyorum ki, manavım ben. o sizin altyapınız olmasın ? )
    E diyorum dün sistemden kontrol ettiniz. ( kutu arızalı gibi ıvır-zıvır safsatalar )
    Şimdi elimde diyorum sözleşme var. Ben sıradan biri ile sözleşmedim. Büyük bir kurum ile anlaştık. Hem ahlaki hemde yasal olarak yaptırımları var.
    Ben yılın yarısında cayabilir miyim? 12 ay taahütü bana boru gibi sokmazmıydınız?
    Şikayet olarak kaydınızı alalım. ( Çözüm ? )

Şu an elimde şikayet kaydı numaram var arkadaşlar! Çok gururluyum. Bu numarayı almak için 22dk konuştum
    Mağrur ama gururluyum. Allah herkese nasip etmez
    Uzun lafın özeti. Maalesef ülkemizde halen çook büyük dediğimiz kurumlar şirketler sokaktaki ayakkabı boyacısı vizyonunda.
    Yasalar zaten halay çekiyor. tey-tey-tey !!Pek kimsenin onla ilgilendiği yok

TTnet den vazgeçtim. Başka bir şeylere bakacağım. TTnet içerler mi onlardan vazgeçme mi :))
    Yaşasın yeni mağduriyetler. Canım ülkem bi ferah yüzü göster bize be. Tek günahımız bu ülkede ısrarla yaşamak olmasın.

TTnet pişmanlık.SOL rezillik.Diğerleri hiçlik.Bu ülkede tekelcilik molduğu sürece bize bol uploadlı-downloadlı net met yok bunu bilin.Ya meydanlar çıkarsınız.BTK'da mıçlarını devirip peşkeş çekenleri çağırırsınız ya da böyle mahkum takılırsınız.

• 
Sayfa: önceki 355356357358359
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.