Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | TÜRK TELEKOM FİBERNET/HİPERNET/ADSL |

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
20.780
Cevap
358
Favori
1.267.109
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | TÜRK TELEKOM FİBERNET/HİPERNET/ADSL |
Giriş
    427 Mesaj
    sevgili arkadaşlar kısaca birde benim duruma el atalım...kırşehir ilindeyim geçen sene 24 aylık taahütle 1 sene indirimli kullandım bu ay 63 tl ödemeye balıcam..eğerki cezayı ödemeyi kabul edersem ve hattımı kapattırırsam yeni bi hat almak istesem dahamı pahalıya gelir yoksa avantajlımı olurum.ev telefonuna 24 lira civarında ödeme yapıyorum ve inanınki hiç kullanmıyorum dersem yeridir.bana bi yardımcı olun lütfen
    4 haziran da 3 lu firsata basvurdum. Ne zikkimsa bir yerde tikanmis ve kimse duruma mudahele edemiyor. Yardim masasina basvurmuslar bakalim ne olacak. Sinir sistemimiz harap oldu. Normalde eve geldiler, telefonum vs baglandi. En sonunda iptal edin basvurumu dedim. Onu da yapamiyoruz dediler. Koyun gibi bekliyoruz. Bu surecte 5 kere telekoma gittim. 7-8 kerede ttneti arafim ama ne fayda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Psn: Senki_1905
  • Yüzbaşı
    617 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mintmax

quote:

Orijinalden alıntı: bf

arkadaşlar ocak ayında 6 ay %50 indirimli pakete geçmiştim bu ay o kampanya bitiyor onun yerine geçebileceğimiz alternatif bir tarife varmı acaba?

Benimde 12 haziran da sona erecek şuan 32 tl felan ödüyorum. Tekrar 6 ay uzatırlar mı?

bende o civarda ödüyorum bu ay bişiler yapmak lazım ama tekrar 6 ay aynı kampanyayı uzatmıcakları kesin gibi
    |
    |

üniversiteli kampanyasındaki sözleşmedi üniversiteli olma şartı aranıyor. bu kağıt üzerinde mi? başvursam sıkıntı çıkarırlar mı?
    |
    |
    sonurakar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: BakimsizTarzan

üniversiteli kampanyasındaki sözleşmedi üniversiteli olma şartı aranıyor. bu kağıt üzerinde mi? başvursam sıkıntı çıkarırlar mı?

hocam ona ben başvurdum tc numarasından kontrol ediyorlar. kayıt yaptırdıktan sonrada en az 3 ay geçmesi gerekiyormuş. yökün veritabanından bakıyorlar
    |
    |

Orijinalden alıntı: wkend

sevgili arkadaşlar kısaca birde benim duruma el atalım...kırşehir ilindeyim geçen sene 24 aylık taahütle 1 sene indirimli kullandım bu ay 63 tl ödemeye balıcam..eğerki cezayı ödemeyi kabul edersem ve hattımı kapattırırsam yeni bi hat almak istesem dahamı pahalıya gelir yoksa avantajlımı olurum.ev telefonuna 24 lira civarında ödeme yapıyorum ve inanınki hiç kullanmıyorum dersem yeridir.bana bi yardımcı olun lütfen

Ceza ödemene gerek yok, taahhütün devam ederken internet için kampanya alabilirsin (9 ay 44 TL); sabit telefonu da TTNET Alo'ya taşırsın, 12 ay sabit ücret ödemezsin.

9 ay 44 TL NETLİMİTSİZ İKNA Kampanyası (TAAHHÜTSÜZ - Yalnızca TT müdürlüklerinden alınabilir.)
    Taahhütü devam eden ve NETLİMİTSİZ (8 Mbps’e kadar hızlı, 50 GB adil kullanım kotalı, 50 GB “download” dan sonra hızın 3 Mbps’e düştüğü limitsiz internet) kullanmak isteyen mevcut aboneler, NETLİMİTSİZ paketini 9 aylığına TAAHHÜTSÜZ olarak 44 TL'den alabilirler. Beraberinde yukarıda yazılı TTNET Alo THK kampanyası da alınabilir. (TT sabit hat ile internet aboneleri için)

9 ay 49 TL ULTRANET LİMİTSİZ İKNA Kampanyası (TAAHHÜTSÜZ - Yalnızca TT müdürlüklerinden alınabilir.)
    Taahhütü devam eden ve ULTRANET LİMİTSİZ (16 Mbps’e kadar hızlı, 50 GB adil kullanım kotalı, 50 GB “download” dan sonra hızın 3 Mbps’e düştüğü limitsiz internet) kullanmak isteyen mevcut aboneler, ULTRANET LİMİTSİZ paketini 9 aylığına TAAHHÜTSÜZ olarak 49 TL'den alabilirler. Beraberinde yukarıda yazılı TTNET Alo THK kampanyası da alınabilir. (TT sabit hat ile internet aboneleri için)

TTNET Alo THK Kampanyası (31.08.2013 - 12 ay taahhütlü - Yalnızca TT müdürlüklerinden alınabilir.)
    TTNET internet aboneleri, kullandıkları TT sabit hattı TTNET Alo THK Kampanyası ile TTNET Alo'ya taşıdıkları takdirde 12 ay boyunca "TTNET Alo Aylık Sabit Ücret 15 TL"yi ödemiyorlar.

Kampanya Sayfası: http://www.turktelekom.com.tr/tt/portal/Guncel/Detay/Yalin-Fiber-Internet-Erisim-Ucreti-THK-Aylik-Ucreti-Kampanyasi
    Kampanya Detayları: http://www.turktelekom.com.tr/telekom/tr/pdf/guncel/haber/Yalin-Fiber-Internet-Erisim-Ucreti-THK-AylikUcreti-Kampanyasi.pdf
    BTK Kararı: http://www.btk.gov.tr/mevzuat/kurul_kararlari/dosyalar/2013%20DK-ETD-270.pdf
    ***Yeni internet aboneleri, yeni aboneliği TT sabit hat ile açtırdıklarında TT sabit hattı bu kampanyayla en erken 90 gün sonrasında TTNET Alo'ya taşıyabilirler, bu da 12 ay taahhütlü internet kampanyasının otomatik olarak en az 15 aya uzaması demektir; 90 günden uzundur mevcut abonelerde bu şart geçerli değildir, TTNET Alo THK kampanyası bir internet kampanyası ile beraber de alınabilir.
    ***avea'nın Cepte Bayram paketlerine abone olanlar taahhütleri bitmeden telefonlarını TTNET’e taşımasınlar.
    ***TT sabit hat aboneliğinize ait bir taahhüt varsa TTNET Alo’ya geçmeniz hâlinde TT’nin hattınıza sağladığı indirimleri ceza olarak ödemek zorunda kalırsınız.
    ***TT sabit hat numaranız değişmeden TTNET Alo'ya kesintisiz geçiş yapabilirsiniz. TTNET Alo hizmeti TTNET internet hizmetiyle birlikte verilmektedir. TTNET internet hizmeti iptal edildiğinde TTNET Alo hizmeti de iptal olacaktır. TTNET Alo hizmeti iptal edildiğinde TTNET internet hizmeti de iptal olacaktır. Diğer detaylar için: http://www.ttnet.com.tr/bireysel/Telefon/ttnetalo/Sayfalar/Sabit-Ses-Hizmeti.aspx

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    3703 Mesaj
    arkadaşlar 10 senelik kullanıcıyım.8mb 50gb akk kullanıyorum taahütüm bitti. nasıl bir kampanyaya geçebilirim? indirmeyi ve parayı seven biriyim :D

• Binbaşı
    1669 Mesaj
    Merhaba,

Halihazırda uydunet 3 mbps 39 tl+9 tl de tv için kablonet ücretiyle aylık 48 tl ye 12 ay tahahüt mü mantıklıdır yoksa ttnet 3'lü kampanyası mı? ttnet de toplam fatura aylık 55 tl ye geliyor ve benim telefon hattım olmadığı için bir sefere mahsus 14 tl mi ödeyecekmişim.

Benim aklıma ttnet 'in bu kampanyası daha çok yattı. Mahallemizde fibernet kutusunu gördüm. Internetten den sorgulatınca da apartmanda varmış.

Ne dersiniz?
    |
    |
    Merhabalar, arkadaşlar aranızda 2-3 aylık ttnet yazlık internet kampanyasını kullanan yokmudur? Ben düşünüyorum da yazlık internet kampanyalarından birde d-smart 'ın varmış, bunlardan kullanan arkadaşlar varsa bilgi verebilirlermi acaba...
    |
    |
    Bende bugün kampanyaya geçiş sağladım , müşteri hizmetleri normalde mevcut aboneler faydalanamaz dedi ama bağlı bulunduğum telekom müdürlüğüne gittim acayip yardımcı oldular iptal etsek bile 3 ay beklemek gerekiyomuş ama eleman çok yardımcı oldu onuda halletti sağolsun , dün mevcut hattı iptal ettirip yeni kayıt aldılar bugün bi baktım sabah 11'de kuruluma geldiler valla bu kadar hızlı beklemiyodum helal olsun.Airties5650 modem getirmişler gayet güzel bi modem zaten bulunduğum yerdede fiber altyapı var çok sorun olmadı telefon ve interneti açıp gittiler tivibu içinde hafta içi ayrı bir ekip gelicekmiş

Download hızım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Chevin -- 8 Haziran 2013; 15:36:33 >
    |
    |

AMD Ryzen 7 3700X 3.6/4.4GHz | MSI B450 GAMING PLUS MAX DDR4 4133MHz (O.C.) | EVGA NVIDIA RTX 2080Ti | Crucial 32GB Ballistix Sport CL15 - Kingston A2000 500GB 2200/2000MB/S | AOC 27G2U 27" 1ms 144Hz | Logitech G513 Carbon Klavye | SteelSeries Sensei Ten TrueMove Pro Mouse | SteelSeries Arctis 7 (2019 Edition)

• Yüzbaşı
    310 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Atını Seven Kovboy

quote:

Orijinalden alıntı: RENAT27

Merhaba, arkadaşlar.
    bugün. sabah 2 Haziranda dolmuş olan ttnet internet Taahütümü, yenilemek amaçlı İstanbul Bahçelievlerdeki türk telekoma gittim. ordan hemen sıra numarası alıp ttnet iptal masasına başvuruda bulundum.
    Sayın Sonur akar arkadaşımızın paylaştığı Üçlü fırsat (Hiper, Fiber'net) kampanyasından faydalanmak istediğimi söyledim . ilgili Müşteri temsilcisi bu kampanyayı ikna kampanyası kapsamında size verebiliriz ancak alt yapınız destekliyormu bunu teknik birimdeki arkadaşlara soralım dedi. İlk önce destekliyor diye bilgi verdiler. baktık bu iş oldu galiba . diye sözleşmeleri doldurmaya başladık. aradan 5 dk geçmeden bir telefon geldi: bölgenizde hiper veya hiper net kullanamazsınız. sebebi ne diye sordu müşteri temsilcisi? Abonenin bulunduğu bölgede sağa dolabı var. o dolapta 64 adet fiber port bulunmakta. ancak bu portların 20 tanesi bozuk. 44 portda diğer müşterilerimiz tarafından kullanılmakta diye cevap verdi. . bende bunun üzerine ttnet sadece 64 müşterisine'mi bu bölgede fiber verebiliyormuş diye sordum? okadar reklam yapıyorsunuz sadece 64 aboneye fiber veya hiper'net verebiliyorsanız bu reklamları yapmanıza gerek yok'ki, dedim.
    sonra, baktım olacak gibi değil o zaman ttnet vitaminli internet kampanyanızdan faydalanabilirmiyim diye sordum? o kampanyadan siz mevcut müşterilerimiz faydalanamıyor yeni abone olacak müşterilerimiz için geçerli dedi. hem faydalansanızda 39 tl üzerine aylık bağlantı ücreti olan 3 tl ödemek zorundasınız diye bilgi verdi. Gerçi faydalansaydım bağlantı ücreti dahil (39+3=42 TL) ödeyecektim.
    en sonunda peki ben hangi ikna kampanyanızdan faydalanabilirim diye sordum? müşteri temsilcisi: 12 ay Taahütlü, TTNET Tam isabet 8 mbit 50 gb kotalı. sınırsız internet 44 tl ve thk (Konuştukça öde sabit ücret olmadan telefon) internet kampanyalarından faydalanabilirsiniz dedi. bende bunun üzerine o zaman bu kampanyadan faydalanayım dedim ve sözleşmeleri yaptım.
    Burdan Sonur akar arkadaşıma, ttnet'le ilgili bilgilerini bizimle paylaştığı için ve bize bu kampanyaları detaylı bir şekilde yazdığı için teşekkür ederim.

telefon için daha önce taahhütünüz var mıydı? benden ttnet alodaki telefonum için 15 lira istendi

Hayır. Sabit ev telefonum için, devam eden taahütüm yoktu.
    |
    |

• Yüzbaşı
    318 Mesaj
    Arkadaşlar allah rızası için bir yardım edin her ay ev telefonuna 15 lira ödemeden kullanabileceğimiz paket varmı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: OnurcanG

Arkadaşlar allah rızası için bir yardım edin her ay ev telefonuna 15 lira ödemeden kullanabileceğimiz paket varmı ?

bunu ben de merak ediyorum
    |
    |
    bu defa ben hiçbir şey alamadım

16 Agustos'a kadar 9 ay 39 tl. ikna kampanyam devam ediyor ama ben bu ay köye gideceğim için bir çözüm aradım ama telekom da ki yetkili önce hesap dondurulabilir mi ona baktı ,indirimli paketimiz olduğu için dondurma olmuyormuş, yeni bir ikna kampanyası olsun dedim ,ıııhh olmaz çünkü ikna bir defa oluyor dedi :)

peki sen ne önerirsin deyince telefonu ve interneti köye taşıyın sadece 7,5 tl. verirsiniz dedi, ama bizim köydeki evde hiç telefon bağlanmadığından biraz tereddüt ettim ,yetkili şahıs o zaman köyünüzün bağlı olduğu telekom şubesine gidip görüşürsünüz bir engel yoksa yapar dedi :)

ben şimdi merak ediyorum böyle bir yöntemi deneyen oldu mu :)

diğer türlü 2 ay boşuna 39 tl. + 15 tl. telefon faturası ödeyeceğim ,aynı zamanda benim ikna kampanyamın 2 aylık kısmı hiç kullanılmadan güme gidecek :)

• Yarbay
    7255 Mesaj

Hızın çok iyiymiş.

Benim speedtest de 16 -17 mbps çıkıyor.

download hızım ise 2,3 mb

acaba arasam mı ttnet i..

altyapı da fiber. yani desteklememe durumu olamaz. vakti zamanında 100 mbps kullandım bu altyapı da..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xweser -- 8 Haziran 2013; 20:49:42 >
    |
    |
    Bahsedilenler: The Chevin
  • Yarbay
    4617 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: xweser

Hızın çok iyiymiş.

Benim speedtest de 16 -17 mbps çıkıyor.

download hızım ise 2,3 mb

acaba arasam mı ttnet i..

altyapı da fiber. yani desteklememe durumu olamaz. vakti zamanında 100 mbps kullandım bu altyapı da..

Hocam santral binası 2 apartman yanımızda yani balkondan görevliye bağırsam anında bi arızada müdahale eder o derece :) zaten bu yüzden sabahın köründe ilk bizim eve geldiler kuruluma dün başvuru yapmama rağmen.Benimde hattım 106 MBPS hıza kadar destekliyor ama sanırım santrale uzaklığınızdan kaynaklı bi sorun sizinki bence müşteri hizmetleri yerine direk bağlı bulunduğunuz santralle görüşürseniz daha net bi sonuç alırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Chevin -- 8 Haziran 2013; 21:00:30 >
    |
    |

AMD Ryzen 7 3700X 3.6/4.4GHz | MSI B450 GAMING PLUS MAX DDR4 4133MHz (O.C.) | EVGA NVIDIA RTX 2080Ti | Crucial 32GB Ballistix Sport CL15 - Kingston A2000 500GB 2200/2000MB/S | AOC 27G2U 27" 1ms 144Hz | Logitech G513 Carbon Klavye | SteelSeries Sensei Ten TrueMove Pro Mouse | SteelSeries Arctis 7 (2019 Edition)
  • Teğmen
    238 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Dyo

Yıllardır kullandığım 1 mbit tarıfesini 8 mb netlimitsize geçirdim 5 gün önce yaptiğim testlerde 7 mb alabiliyordum kopma olmadan bu sabah baktım 6 mb e sabitlemişler.

TTNET ne yapmaya çalışıyor anlamadım. Kafalarına göre düşürüyorlar hızımı şimdide 4 mbpse sabitlemişler. Bir kaç gün sabredeyim bakalım 0 Mbps e düşüreceklermi:)
    |
    |

ilk bağlantılarda çok sıkıntılar yaşadık. ilk olduğu için.

fiber modem verildi. tilgin marka. tabii mülkiyet onlarda.

bağlantılar yapılınca test amaçlı bölgeye 100 mbps hız verildi. 11 -12 mbit hız yapıyordum indirmelerde.

daha sonra herkese paket hızları verilmeye başlandı.

zaten fiberde santral uzaklığı-yakınlığı önemli değil. paket ne ise hızı almanız gerekir.
  • Yarbay
    4617 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: xweser

yok hocam santralle alakalı değil. oturduğumuz site telekomun fiberde ilk pilot bölgesi olan bir yer. başakşehir - toki kayaşehir konutları.

ilk bağlantılarda çok sıkıntılar yaşadık. ilk olduğu için.

fiber modem verildi. tilgin marka. tabii mülkiyet onlarda.

bağlantılar yapılınca test amaçlı bölgeye 100 mbps hız verildi. 11 -12 mbit hız yapıyordum indirmelerde.

daha sonra herkese paket hızları verilmeye başlandı.

zaten fiberde santral uzaklığı-yakınlığı önemli değil. paket ne ise hızı almanız gerekir.

Modem arayüzümde 24593 gözüküyor benim.
    |
    |

• Yüzbaşı
    427 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

quote:

Orijinalden alıntı: wkend

Ceza ödemene gerek yok, taahhütün devam ederken internet için kampanya alabilirsin (9 ay 44 TL); sabit telefonu da TTNET Alo'ya taşırsın, 12 ay sabit ücret ödemezsin.

9 ay 44 TL NETLİMİTSİZ İKNA Kampanyası (TAAHHÜTSÜZ - Yalnızca TT müdürlüklerinden alınabilir.)
    Taahhütü devam eden ve NETLİMİTSİZ (8 Mbps’e kadar hızlı, 50 GB adil kullanım kotalı, 50 GB “download” dan sonra hızın 3 Mbps’e düştüğü limitsiz internet) kullanmak isteyen mevcut aboneler, NETLİMİTSİZ paketini 9 aylığına TAAHHÜTSÜZ olarak 44 TL'den alabilirler. Beraberinde yukarıda yazılı TTNET Alo THK kampanyası da alınabilir. (TT sabit hat ile internet aboneleri için)

9 ay 49 TL ULTRANET LİMİTSİZ İKNA Kampanyası (TAAHHÜTSÜZ - Yalnızca TT müdürlüklerinden alınabilir.)
    Taahhütü devam eden ve ULTRANET LİMİTSİZ (16 Mbps’e kadar hızlı, 50 GB adil kullanım kotalı, 50 GB “download” dan sonra hızın 3 Mbps’e düştüğü limitsiz internet) kullanmak isteyen mevcut aboneler, ULTRANET LİMİTSİZ paketini 9 aylığına TAAHHÜTSÜZ olarak 49 TL'den alabilirler. Beraberinde yukarıda yazılı TTNET Alo THK kampanyası da alınabilir. (TT sabit hat ile internet aboneleri için)

TTNET Alo THK Kampanyası (31.08.2013 - 12 ay taahhütlü - Yalnızca TT müdürlüklerinden alınabilir.)
    TTNET internet aboneleri, kullandıkları TT sabit hattı TTNET Alo THK Kampanyası ile TTNET Alo'ya taşıdıkları takdirde 12 ay boyunca "TTNET Alo Aylık Sabit Ücret 15 TL"yi ödemiyorlar.

Kampanya Sayfası: http://www.turktelekom.com.tr/tt/portal/Guncel/Detay/Yalin-Fiber-Internet-Erisim-Ucreti-THK-Aylik-Ucreti-Kampanyasi
    Kampanya Detayları: http://www.turktelekom.com.tr/telekom/tr/pdf/guncel/haber/Yalin-Fiber-Internet-Erisim-Ucreti-THK-AylikUcreti-Kampanyasi.pdf
    BTK Kararı: http://www.btk.gov.tr/mevzuat/kurul_kararlari/dosyalar/2013%20DK-ETD-270.pdf
    ***Yeni internet aboneleri, yeni aboneliği TT sabit hat ile açtırdıklarında TT sabit hattı bu kampanyayla en erken 90 gün sonrasında TTNET Alo'ya taşıyabilirler, bu da 12 ay taahhütlü internet kampanyasının otomatik olarak en az 15 aya uzaması demektir; 90 günden uzundur mevcut abonelerde bu şart geçerli değildir, TTNET Alo THK kampanyası bir internet kampanyası ile beraber de alınabilir.
    ***avea'nın Cepte Bayram paketlerine abone olanlar taahhütleri bitmeden telefonlarını TTNET’e taşımasınlar.
    ***TT sabit hat aboneliğinize ait bir taahhüt varsa TTNET Alo’ya geçmeniz hâlinde TT’nin hattınıza sağladığı indirimleri ceza olarak ödemek zorunda kalırsınız.
    ***TT sabit hat numaranız değişmeden TTNET Alo'ya kesintisiz geçiş yapabilirsiniz. TTNET Alo hizmeti TTNET internet hizmetiyle birlikte verilmektedir. TTNET internet hizmeti iptal edildiğinde TTNET Alo hizmeti de iptal olacaktır. TTNET Alo hizmeti iptal edildiğinde TTNET internet hizmeti de iptal olacaktır. Diğer detaylar için: http://www.ttnet.com.tr/bireysel/Telefon/ttnetalo/Sayfalar/Sabit-Ses-Hizmeti.aspx

ilgin için sağlasın kardeşim.yarın bi gidip görüşeyim telekomcularla..
    |
    |

HızlıCevap
Reklamlar
haberler
SEO
üniversite
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.