Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (333. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28.734
Cevap
575
Favori
2.023.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
76. Sırada  bugün en iyi #13
Sayfa: önceki 331332333334335
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: WEAS

hiç bir fark yok. fakat telekom müdürlükleri bunları sadece 11 ile veriyorlar. erzurumdayım. 39 tl'lik 3'lü fırsat kampanyasından yararlanmak istedim. erzurumda yok dediler. bilgisayarı açıp kampanya şartlarını da gösterdiler. hakikaten de erzurum bu kampanyanın geçerli olduğu iller arasında değil. internet sitesinde böyle bir şart olmadığını belirterek kampanya ya dahil etmelerini istedim. sonuç sıfır. müşteri temsilcisiyle görüştüm. efendim kampanyaya katılamıyorsunuz diye dönüt aldım. oysaki aynı kişiler kampanyaya katılabileceğimi belirtmişlerdi. kampanyaya neden katmıyorsunuz diyince de efendim yararlanamıyorsunuz dediler. bana sebeb söyleyin soruma verdikleri cevap ise size dönüş yapacağız oldu.bende ilk defabir müşteri temsilcisini dövmek istedim(o kadar zıvanadan çıktım). artık bıraktım işin ucunu

internette açıp gösterdiler dediniz hangi siteden gösterdiler

• bide aşağıda adrese girip paketi seçip beni ara seçeneğini kullanırmısınız ordanda başvuru alıyolar ve biri sizi bir süre sonra arıyor belki ordan başvurabilirsiniz
  • Arkadaşlar benim ayın 25'inde kampanyam bitiyor geri 12 ayım kalıyor ben şimdi tam isabet kampanyasına geçebilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Konyahmet

quote:

hiç bir fark yok. fakat telekom müdürlükleri bunları sadece 11 ile veriyorlar. erzurumdayım. 39 tl'lik 3'lü fırsat kampanyasından yararlanmak istedim. erzurumda yok dediler. bilgisayarı açıp kampanya şartlarını da gösterdiler. hakikaten de erzurum bu kampanyanın geçerli olduğu iller arasında değil. internet sitesinde böyle bir şart olmadığını belirterek kampanya ya dahil etmelerini istedim. sonuç sıfır. müşteri temsilcisiyle görüştüm. efendim kampanyaya katılamıyorsunuz diye dönüt aldım. oysaki aynı kişiler kampanyaya katılabileceğimi belirtmişlerdi. kampanyaya neden katmıyorsunuz diyince de efendim yararlanamıyorsunuz dediler. bana sebeb söyleyin soruma verdikleri cevap ise size dönüş yapacağız oldu.bende ilk defabir müşteri temsilcisini dövmek istedim(o kadar zıvanadan çıktım). artık bıraktım işin ucunu

internette açıp gösterdiler dediniz hangi siteden gösterdiler

Aslında forumda bilgi paylaşan değerli arkadaşların verdiği bilgiye dayanarak netten kampanya şartlarını ben onlara gösterdim. Buna mukabil kendi sistemlerinde olan kampanya açıklamaları bölümünü gösterdiler ısrarlarım üzerine ve sistemlerinde de 3'lü fırsat kampanyasına ait başvuru bölümü aktif değildi. 3'lü avantaj kampanyasına başvurumu alabileceklerini belirttiler. Ben ise neden aynı altyapı varken 10 TL fazla ücreti olan bir kampanya ya dahil olayım diye belirterek yazılı başvuru yaptım konuyla ilgili olarak, sonuç değişmedi. TTnet müşteri hizmetlerinde konuyla ilgili en az 10 kayıt var. Sinirlendiğim asıl nokta beni aramadan şikayetlerimi kapatmaları; aradığımda da size dönüş yapıldı demeleri.Şimdi ise yeni yöntem buldular altyapınız desteklemiyor. Altyapı desteklemiyorsa 3'lü avantaj kampanyasına nasıl başvurabiliyorum diye belirtiyorum. Eski söylemlerine dönüyorlar "Konuyla ilgili size dönüş yapılacak efendim"

• @Konyahmet Muhtemelen PUSULA'dan; ama siz erişemezsiniz...http://pusula.turktelekom.com.tr

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

Kkuşadası'nda fiber var mı ?

http://fibernerede.ttnet.com.tr

• quote:

Orijinalden alıntı: batuhankaralar

Arkadaşlar babam 2 ay önce NET6 + TTNET ALO paketine geçmiş. 2.ayda 114 liralık fatura gelince 49 TL'lik pakete geçmek istiyoruz. Taahhüt bozulmadan bu pakete geçebilir miyim?

Sizin durumunuzda taahhütü bozmadan 3'lü Fırsat Kampanyası'na geçmek bildiğim kadarıyla mümkün değil (TT müdürlüğü'nden teyit edilmeli): Önce eski abonelik iptal edilecek, sonra (kampanyadan yararlanabilmek için) bir başka kişi adına 3'lü Fırsat Kampanyası'na başvuru yapılacak...
    (Eğer eski kampanyanızda başvuruda modem aldıysanız, taahhütü iptal ettirmek hiç akıl kârı değil, sadece NET6 tarifesini NETLİMİTSİZ yaptırın.)

• quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

Kkuşadası'nda fiber var mı ?

http://fibernerede.ttnet.com.tr

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL

yok yani değil mi

• Şuan taahhütlü aboneliğimiz bulunuyor. Başka tarifeye geçebiliyormuyuz? Mesela başlıkta yazan tarifeye?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kesaplix

babam için tarife istiyorum. ev teli var. 6 gb paket yeterli. 12 ay tahaahüte kadar oluru var. şimdiden teşekkürler.

Altyapınız FİBERNET/HİPERNET destekliyor mu? Mevcut abone misiniz? Devam eden taahhütünüz var mı? (internet ve/veya telefon)

• quote:

Orijinalden alıntı: XPPROF

Merhaba
    Bu konu sayesinde 20 mart 2013 günü ttnet'e abonelik için babamla(hat onun üzerine) beraber başvurduk.
    O gün tam isabet+ttnet alo ya 12 ay boyunca tahattüt verdik.Bize her ay telefonla konuşmazsak 47 lira(44+3)
    geleceğini söylediler.İlk ay 11 gün için 37.75 geldi.Bende telefon edip neden yüksek geldiğini sordum bana ilk ay gelen faturanın geçiş ücreti vs. alınacağından fazla geldiğini öbür ay eğer telefonla konuşmazsam 47 lira geleceğini söylediler.

Bu ay fatura 61.25 geldi ve kulanım detayına baktığımda ttnet aloda 13.90 tl fiyat çıkmış.(15-1.10)

1 hafta önce kadar ttneti aradım ve şikayet ettim.Bugün kendilerini aradım ve imzaladığımız sözleşmeye göre kendilerin haklı olduklarını söylediler(Hep haklılar)

Neyse tekrar şikayet oluşturdum ve dedimki bize telekomda görüştüğüm hanımefendi 44+3 tl gelecek dedi hatta daha önce telefonla konuştuğum bayanda öyle söyledi. (ilk37.75 lik faturada şikayet etmiştim)
    Kaydı inceleyin dedim.Eğer yine olmazsa iptal ettireceğimi söyledim.

Zaten en kötü ihtimalle iptal ettirip cezayı ödeyeceğim ama büyük kazık yemiş olurum
    Şimdi soru şu benim yasal olarak haklarım neler?

Birçok abonede böyle fatura hesaplama hataları oluyor; ama benim kafama takılan asıl husus şu: 1 Mart'ta TTNET Alo THK kampanyası'nda bir düzenleme yapıldı ve interneti olmayanların (öncesinde sabit telefon olup olmaması önemli değil) yeni internet başvurularında (TTNET Alo'yu içermeyen kampanyalara) sabit telefon TTNET Alo'ya TTNET Alo THK Kampanyası ile internet başvurusundan en az 90 gün sonra taşınabiliyor. 20 Mart'ta başvurduğunuzu söylemişsiniz, öncesinde internet aboneliğiniz var mıydı?

https://onlineislemmerkezi.ttnet.com.tr/ttnetwsci/abone/AddOnAlis.do?method=satinalinan
    Linkteki sayfada karşınıza çıkan ekranı buraya koyar mısınız?

• quote:

hangi iller miş bu 11 il?

• Mayıstan sonra abone olanlar özellikle hipernet yerine fibernet alabilen şanslı kesim; 50 gb'ı doldurdunuz mu zira yeni kotalardan yararlandırmamak için 3lü fırsat ve avantaj sayfalarına fiber hiper hepsinin kotasına 75 yerine 50 yazmışlardı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: landwarior

quote:

11 ilden ziyade İstanbul, Ankara, Eskişehir, İzmir, Antalya, Konya, Bursa, Adana, Gaziantep, Mersin, Kayseri, Samsun, Trabzon, Diyarbakır olsa gerek... Buralarda fiber altyapısı daha çokmuşşş...

• quote:

Orijinalden alıntı: landwarior

quote:

İstanbul, Ankara, Eskişehir, İzmir, Antalya, Konya, Bursa, Adana, Gaziantep, Mersin, Kayseri, Samsun, Trabzon, Diyarbakır olsa gerek... Buralarda fiber altyapısı daha çokmuşşş... Belki de Samsun, Trabzon, Diyarbakır dâhil değildir.

• Arkadaşlar ben daha önce 3'lü avantaj için başvurmuştum, desteklemiyor deyip iptal etmişlerdi. Bana 8 mbit adsl aboneliği yaptırdılar. Fakat modemimden internet durumuma baktığımda, ulaşılabilir hız için 17 mbit'e yakın değerler gösteriyor. Birkaç yere telefon ettim (Telekom ve TTNet) bana hipernet alabilirsiniz ama en fazla 13-14 mbit hızınız olur dediler. Acaba bu hızı artırabilmek için birşey yapamaz mıyım? Beni yanlış yönlendirdiler. Müracaat etsem 39tl'lik pakete geçirmezler mi beni? Sadece net istiyorum, tivibu ve telefon önemli değil.
  • merhaba arkadaşlar. ben 7 senedir ttnet net 6 kotalı paketi kullanıyorum şuanda hiçbir tahahhütüm yok evde telefon olacak ve sınırsız internet istiyorum evimize yakın turk telekom bayisine gittim ama pek bilgisi yoktu arkadaşın. bana ttnet alo ve sınırsız internet lazım. bu paketi almam için turk telekomdaki arkadaşa kampanyanın adını ne olarak söylemem gerekir ve nekadara alabilirim. Cevaplarsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat425

merhaba arkadaşlar. ben 7 senedir ttnet net 6 kotalı paketi kullanıyorum şuanda hiçbir tahahhütüm yok evde telefon olacak ve sınırsız internet istiyorum evimize yakın turk telekom bayisine gittim ama pek bilgisi yoktu arkadaşın. bana ttnet alo ve sınırsız internet lazım. bu paketi almam için turk telekomdaki arkadaşa kampanyanın adını ne olarak söylemem gerekir ve nekadara alabilirim. Cevaplarsanız sevinirim.

TTNET Alo THK Kampanyası (12 ay taahhütlü - Yalnızca TT müdürlüklerinden alınabilir.)
    TTNET internet aboneleri, kullandıkları TT sabit hattı TTNET Alo THK Kampanyası ile TTNET Alo'ya taşıdıkları takdirde 12 ay boyunca "TTNET Alo Aylık Sabit Ücret 15 TL"yi ödemiyorlar.

Kampanya Sayfası:http://www.turktelekom.com.tr/tt/portal/Guncel/Detay/Yalin-Fiber-Internet-Erisim-Ucreti-THK-Aylik-Ucreti-Kampanyasi
    Kampanya Detayları:http://www.turktelekom.com.tr/telekom/tr/pdf/guncel/haber/Yalin-Fiber-Internet-Erisim-Ucreti-THK-Aylik-Ucreti-Kampanyasi.pdf
    BTK Kararı:http://www.tk.gov.tr/mevzuat/kurul_kararlari/dosyalar/2012%20DK-07-558.pdf
    BTK Kararı ekleri:http://www.turktelekom.com.tr/telekom/tr/pdf/guncel/haber/Sabit-Telefon-Hizmeti-STH-Kurul-Karari-Ve-Ekleri.pdf
    ***Yeni internet aboneleri, yeni aboneliği TT sabit hat ile açtırdıklarında TT sabit hattı bu kampanyayla en erken 90 gün sonrasında TTNET Alo'ya taşıyabilirler, bu da 12 ay taahhütlü internet kampanyasının otomatik olarak en az 15 aya uzaması demektir; 90 günden uzundur mevcut abonelerde bu şart geçerli değildir, TTNET Alo THK kampanyası bir internet kampanyası ile beraber de alınabilir.
    ***avea'nın Cepte Bayram paketlerine abone olanlar taahhütleri bitmeden telefonlarını TTNET’e taşımasınlar.
    ***TT sabit hat aboneliğinize ait bir taahhüt varsa TTNET Alo’ya geçmeniz hâlinde TT’nin hattınıza sağladığı indirimleri ceza olarak ödemek zorunda kalırsınız.
    ***TT sabit hat numaranız değişmeden TTNET Alo'ya kesintisiz geçiş yapabilirsiniz. TTNET Alo hizmeti TTNET internet hizmetiyle birlikte verilmektedir. TTNET internet hizmeti iptal edildiğinde TTNET Alo hizmeti de iptal olacaktır. TTNET Alo hizmeti iptal edildiğinde TTNET internet hizmeti de iptal olacaktır. Diğer detaylar için:http://www.ttnet.com.tr/bireysel/Telefon/ttnetalo/Sayfalar/Sabit-Ses-Hizmeti.aspx

12 Ay Vitaminli İnternet Kampanyası (31.05.2013 - 39 TL - NET/ULTRANET/FİBERNET/HİPERNET - 12 ay taahhütlü)
    Kampanya Ana Sayfası:http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/12-Ay-Vitaminli-Internet-Kampanyasi.aspx
    Kampanya SSS Sayfası:http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/sss/Sayfalar/12-Ay-Vitaminli-Internet-Kampanyasi.aspx
    Kampanya Taahhütnamesi:http://www.ttnet.com.tr/bireysel/destek/internet/SozlesmeVeTaahhutnameler/taahhutname_12_ay_vitaminli_internet.pdf
    [TAAHHÜTSÜZ MEVCUT ABONELER DE BU KAMPANYAYI TÜRK TELEKOM MÜDÜRLÜĞÜ İPTAL BÖLÜMÜNDEN İKNA KAMPANYASI OLARAK ALABİLİR. AYRICA BKNZ: TTNET Alo THK Kampanyası]

TTNET'le Tam İsabet Kampanyası (31.05.2013 - 44 TL - NET/ULTRANET - 12 ay taahhütlü)
    Kampanya Ana Sayfası:http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/TTNET-le-Tam-Isabet-Kampanyasi.aspx
    Kampanya SSS Sayfası:http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/sss/Sayfalar/TTNET-le-Tam-Isabet-Kampanyasi.aspx
    Kampanya Taahhütnamesi:http://www.ttnet.com.tr/bireysel/destek/internet/SozlesmeVeTaahhutnameler/tam_isabet_kampanyasi.pdf
    [TAAHHÜTSÜZ MEVCUT ABONELER DE BU KAMPANYAYI TÜRK TELEKOM MÜDÜRLÜĞÜ İPTAL BÖLÜMÜNDEN İKNA KAMPANYASI OLARAK ALABİLİR. AYRICA BKNZ: TTNET Alo THK Kampanyası]

• "sonurakar"
    Öncelikle soruma cevap verdiğiniz için teşekkür ediyorum.
    İnternet aboneliğimiz yoktu.(Biri adsl vardı onuda 3 ay önce felan kapatırmıştık)

Bize müdürlükteki hanımefendi eğer telefonla konuşmazsak 12 ay boyunca 44 + 3 tl(aktivasyon ücreti) ödeyeceğimizi söyledi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

quote:

Orijinalden alıntı: kesaplix

babam için tarife istiyorum. ev teli var. 6 gb paket yeterli. 12 ay tahaahüte kadar oluru var. şimdiden teşekkürler.

Altyapınız FİBERNET/HİPERNET destekliyor mu? Mevcut abone misiniz? Devam eden taahhütünüz var mı? (internet ve/veya telefon)

taahahüt yok,hipernet var,biri abonesiyim.teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 331332333334335
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.