Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28.766
Cevap
577
Favori
2.026.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Reaktans

quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

SuperOnline varken TTnet kullananlar var.

Herkes istanbulda oturmuyor.

İstanbul'da oturup oturması farketmez, buradada fiber yok.
    Bildiğiniz Turk telekom'un adsl altyapısını kullanıyor supernoline.
    Zaten Tarifenin adı Adsl Avcı paketi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tashunkee

kasım 27de bitiyor taahhütüm,gidip bu blöfü deneyeceğim,tabi o zamana bakalım daha neler peydah olacak

Tahattutunuzun olması önemli değil benim tahattutum varken yaptılar indirimi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bradenburg

quote:

quote:

istanbulda otursa bile ataşehir beylikdüzünde oturmuyor

+1 Ayrıca sitede oturmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ZİkriTalan

quote:

Orijinalden alıntı: Abaykal

quote:

aynen..
    5 aydır kullanıyorum 29.90 tl 8 mb. sınırsız (50 gb kotalı).. 24 ay taahhütlü fiyat.
    avcı tarifesi diye geçiyor. emin degilim ama şimdiki zamlı! fiyatı aylık 35 lira galiba..

kullandığınız tarife linkteki tarifelerin cep paketsiz olanı mı acep? modemli olursa 34.90, modemsiz olursa 29.90 yazıyor. Biz şimdi geçmek istesek modemsiz 29.90 'na bu iş olur mu?

http://www.superonline.net/kurumsal/urunler/genisbant/adsl/esnaf-adsl-kampanyasi

katılım tarihi geçmiş olarak görünüyor ama yine de telefonla ulaşıp şansınızı deneyebilirsiniz.. linki de aşağıda;

http://www.superonline.net/kurumsal/urunler/genisbant/adsl/super-adsl-kampanyasi

• quote:

Orijinalden alıntı: cancantürk

quote:

Orijinalden alıntı: bradenburg

quote:

quote:

istanbulda otursa bile ataşehir beylikdüzünde oturmuyor

+1 Ayrıca sitede oturmuyor.

Alıntıları Göster
    bir ara fiber net bölgesinde görünüyoruz sitede diye SO aramıştım. telefonda bayan bölge olarak genelleme olması açısından belli bir alanı işaretlediklerini ancak istanbulda belli başlı sitelerde fiber internet olduğunu söyledi.
    ben nasıl alıcam fiber net dedim.
    cevap açık ve net:
    -Fiber internet erişimi olan sitelerden birine taşınabilirsiniz.

TTnet te avrupaya kadar fiber net götürdü sözde ama SO dan farkı yok açıkçası

• quote:

Orijinalden alıntı: nohackmove

bir ara fiber net bölgesinde görünüyoruz sitede diye SO aramıştım. telefonda bayan bölge olarak genelleme olması açısından belli bir alanı işaretlediklerini ancak istanbulda belli başlı sitelerde fiber internet olduğunu söyledi.
    cevap açık ve net:

müdür burda sözü geçen internet adsl, yani telekom olan her yerde bağlanan adsl..
  • quote:

Orijinalden alıntı: a z i z

quote:

Orijinalden alıntı: nohackmove

cevap açık ve net:

müdür burda sözü geçen internet adsl, yani telekom olan her yerde bağlanan adsl..

Alıntıları Göster
    ŞU kampanya olabilir mi bahsedilen kampanya acaba,
    ben de superonlinedan 8 gb limitsiz kullanıyorum ve aylık 49.90 ödüyorum yıllardır, acaba bu kanpanyaya geçsem mi,
    25 tl ev tlfnuna veriyorum 50 de internet aylık 75 tl gidiyor, ikisine 40 tl cazip duruyor açıkcası.

Bu arada eklemeyi unuttum linkteki kampanya da ücretsiz modem de yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dextrr -- 2 Kasım 2012; 1:07:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: maydogdu

Bende aradim simdi, bana da yok dediler oyle bir kampanya. Bende kizdim, kapatin telefonu, interneti dedim. Aninda kapandi. Kaldik 3g ye.

bugun bilemedin yarin mh den biri arar sizi. gitmeyin diye yalvarir. sakin ilk teklifini kabul etmeyin. surundurun. cok guzel teklifler alirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluerdem

uydunet kullanıyorum kafam rahat..ev telefonu abonesi değilim bile..

8 mbit 20 gb kotalı için 49 tl gibi bişey ödüyorum..en ufak bağlantı sorunu da yaşamıyorum..

Bu tarifenin nesi iyi?.. Bende TTNET'te 8 mbit limitsiz (50 gb adil kullanım) 40 TL ödüyordum 1 yıllık taahhüt verdim.. Aynı tarife+ Telefon (Sabit ücret yok konuştukça öde)+ Tivibu 40 TL..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tekilas

quote:

8 mbit 20 gb kotalı için 49 tl gibi bişey ödüyorum..en ufak bağlantı sorunu da yaşamıyorum..

Bu tarifenin nesi iyi?.. Bende TTNET'te 8 mbit limitsiz (50 gb adil kullanım) 40 TL ödüyordum 1 yıllık taahhüt verdim.. Aynı tarife+ Telefon (Sabit ücret yok konuştukça öde)+ Tivibu 40 TL..

Alıntıları Göster
    Benim TTNET taahhütüm bitti ve superonline Netlimitsiz 8mbps, 50 GB adil kullanım kotası ayda 34,90 TL'ye geçiş yaptım...

Taahhütüm bittiğinde bu kampanyayı bana teklif etmemişti TTNET temsilcileri...

• quote:

Orijinalden alıntı: Tekilas

quote:

Alıntıları Göster
    Dur bakiyim bende yarin iptal etmek icin gidiyim , alirsam guzel teklif gecerim haberdar ederim sizi

• quote:

24 ay taahhüt verdin değil mi? İstesende çıkamazsın süperonlindan. Bozmanın (taahhüt) cezası 6 aydan başlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

Dur bakiyim bende yarin iptal etmek icin gidiyim , alirsam guzel teklif gecerim haberdar ederim sizi

bekliyoruz....
  • quote:

Orijinalden alıntı: UNDYING

Benim TTNET taahhütüm bitti ve superonline Netlimitsiz 8mbps, 50 GB adil kullanım kotası ayda 34,90 TL'ye geçiş yaptım...

Taahhütüm bittiğinde bu kampanyayı bana teklif etmemişti TTNET temsilcileri...

Telefon sabit üceretini ayrıca alıyorlar mı? Madem teklif ettiler forumda yazsaydınız iyi olurdu bence. Bende dahil bir çok kişi 59 TL'ye telefon + limitsiz internete bir yıl taahhüt verecektik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dilemma_07

quote:

Orijinalden alıntı: tashunkee

kasım 27de bitiyor taahhütüm,gidip bu blöfü deneyeceğim,tabi o zamana bakalım daha neler peydah olacak

Tahattutunuzun olması önemli değil benim tahattutum varken yaptılar indirimi.

taahhütünüz varken nasıl indirim yaptılar? bir yanlışşınız olmasın?
    eğer doğrıysa süper olur. benim daha 7 ay var

• quote:

Orijinalden alıntı: denizin

quote:

Tivibu ve telefon kullanan birisi değilim. Ttnet'in sürpriz kazıklarından da muafim bu sekilde :))
  • Smile adsl . 59.90 8 mbit kullaniyorum . Taahhut vermedim . Sabit 5.60 mbit baglanti geliyor. Inme cikma yok . Ama taahhut verince indiriyorlar hemen 3 mbite.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Golden Gate

Smile adsl . 59.90 8 mbit kullaniyorum . Taahhut vermedim . Sabit 5.60 mbit baglanti geliyor. Inme cikma yok . Ama taahhut verince indiriyorlar hemen 3 mbite.
    62 ödeye ödeye bir hal oldum 'Yalın İnternet'e. Şunun bir izahatini yapsanız 'Yalın İnternet'i olanlar nasıl bir yol izleyebilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

Smile adsl . 59.90 8 mbit kullaniyorum . Taahhut vermedim . Sabit 5.60 mbit baglanti geliyor. Inme cikma yok . Ama taahhut verince indiriyorlar hemen 3 mbite.

Bende taahhütlü 8mbit smile+dsmart var. 6mbit altına hiç bir zaman düşmedi, kotayıda geçmiyorum normal kullanımda. önceden ttnet 2mbit sınırsız vardı, ping süresi ttnet'te berbat, smile'dan çok menunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MSC Performans

quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

Bende taahhütlü 8mbit smile+dsmart var. 6mbit altına hiç bir zaman düşmedi, kotayıda geçmiyorum normal kullanımda. önceden ttnet 2mbit sınırsız vardı, ping süresi ttnet'te berbat, smile'dan çok menunum.

Telefon faturanız ne kadar geliyor telefonsuz alabiliyor muyuz bunu?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.