Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (296. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: BatuOztas Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
28.732
Cevap
575
Favori
2.022.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
40. Sırada  bugün en iyi #13
Sayfa: önceki 294295296297298
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6 ay %50 indirimi biten arkadaşlar, kendilerine ne teklif edildiğini yazarlarsa memnun oluruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anatolianbull

6 ay %50 indirimi biten arkadaşlar, kendilerine ne teklif edildiğini yazarlarsa memnun oluruz.

12 ay 44 netlimitsiz + tnet konuştukça öde ve 3 lü avantaj ben ilkini seçtim 39 tllik kampanyayı bastırdım ama vermediler.
  • Ben 3 ay once internet kapattim tekrar bu kampanya basvurursam sadece internet yalin başvuru yapsak aylik ne kadar gelir bizim fiber alt yapi var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayâlî

quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

SuperOnline varken TTnet kullananlar var.

aynen..
    5 aydır kullanıyorum 29.90 tl 8 mb. sınırsız (50 gb kotalı).. 24 ay taahhütlü fiyat.
    avcı tarifesi diye geçiyor. emin degilim ama şimdiki zamlı! fiyatı aylık 35 lira galiba..

sabit telefona para ödemiyor musunuz, yalın internet kullanıyorsunuz da ücretsiz mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar kafayı yicem ya 18 nisan da 49 luk fiber olan kampanyaya başvurdum hala internetim gelmedi ... 7 iş günü diyip duruyor müşteri hizmetleri.. bunu daha öne alma imkanı yok mu ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: kesaplix

quote:

Orijinalden alıntı: kesaplix

yalın adsl sahibiyim. tahaahütüm bitti. fibernet,hibernet desteklemiyor. hangi tarife makbul olur benim için?

cevap?
    not:telefon,tivibu lazım değil.sadece net işimi görür.

Cevap

• quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

quote:

quote:

aynen..
    5 aydır kullanıyorum 29.90 tl 8 mb. sınırsız (50 gb kotalı).. 24 ay taahhütlü fiyat.
    avcı tarifesi diye geçiyor. emin degilim ama şimdiki zamlı! fiyatı aylık 35 lira galiba..

sabit telefona para ödemiyor musunuz, yalın internet kullanıyorsunuz da ücretsiz mi?

Tlf. Ücreti ayrı.. sözkonusu tutar yalnızca adsl için.

• geçen kasım'da sayenizde öğrenip gayrettepe türk telekom'da iptal bölümünden başvurduğum 6 ay yüzde 50 indirim bitmeye yakın olduğu için bugun tekrar telekom iptal birimine gittim. evime fibernet altyapısı olmadığı için her iki 3'lü avantaj ve fırsat kampanyalarından yararlanamadım lakin 44tl ye 12 ay taahhüt netlimitsiz önerdi oradaki hanımefendi ama bende araştırmadan size danışmadan geçmek istemedim hem 1 ay daha yüzde 50 kampanyam devam ediyor. bana ne önerirsiniz acaba; hiç telefon kullanmıyorum ve fibernet-hipernet desteklemiyor evim.. şimdiden teşekkürler :) son 2 aydır 31.75tl ödüyorum telefon faturasıda gelmiyor.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

aynen..

Tlf. Ücreti ayrı.. sözkonusu tutar yalnızca adsl için.

sadece adsl olsa neyse de burda ev telefonu ve istenirse tivibu gibi bir paket var .

• quote:

Orijinalden alıntı: TheDoCT

geçen kasım'da sayenizde öğrenip gayrettepe türk telekom'da iptal bölümünden başvurduğum 6 ay yüzde 50 indirim bitmeye yakın olduğu için bugun tekrar telekom iptal birimine gittim. evime fibernet altyapısı olmadığı için her iki 3'lü avantaj ve fırsat kampanyalarından yararlanamadım lakin 44tl ye 12 ay taahhüt netlimitsiz önerdi oradaki hanımefendi ama bende araştırmadan size danışmadan geçmek istemedim hem 1 ay daha yüzde 50 kampanyam devam ediyor. bana ne önerirsiniz acaba; hiç telefon kullanmıyorum ve fibernet-hipernet desteklemiyor evim.. şimdiden teşekkürler :) son 2 aydır 31.75tl ödüyorum telefon faturasıda gelmiyor.

TTNET Alo'ya 12 ay taahhüt vermiş miydiniz?

• Altyapınız FİBERNET/HİPERNET destekliyor mu? Mevcut internet abonesi misiniz? Devam eden taahhütünüz var mı?

Evet, evet, evet. Taahhütünüz bitesiye kadar alabileceğiniz bir kampanya bulunmamaktadır.
    Evet, evet, hayır. 3'lü Fırsat Kampanyası İKNA
    Evet, hayır, zaten abone değilim. 3'lü Fırsat Kampanyası
    Hayır, evet, evet. Taahhütünüzü etkilemeden NETLİMİTSİZ için 9 ay 44₺ kampanyası alabilirsiniz.
    Hayır, evet, hayır. TTNET'le Tam İsabet Kampanyası ve TTNET Alo THK Kampanyası
    Hayır, hayır, zaten abone değilim. Yalın internet için Üniversiteli Kampanyası (herkese açık - modem hediyeli) | TTNET Alo ile internet için ise Avantajlı NET6 Kampanyası ile NETLİMİTSİZ

TT sabit telefona sabit ücret ödemek istemiyorsanız, TTNET Alo THK Kampanyası ile TT sabit telefonunuzu 12 ay taahhüt ile TTNET Alo'ya (TTNET Alo Konuştukça Öde, TTNET Alo 100, TTNET Alo 250, TTNET Alo 500, TTNET Alo 1000, TTNET Alo Limitsiz) taşıyın, 12 ay boyunca sabit ücret ödemeyin. (TTNET Alo sabit ücret aylık 15₺ dir.)

Atladığım bir husus varsa hatırlatın.

• inanın bilmiyorum desem :) annem birşeyler imzalamıştı ama taahhüt verdik mi emin değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheDoCT

inanın bilmiyorum desem :) annem birşeyler imzalamıştı ama taahhüt verdik mi emin değilim.

https://onlineislemmerkezi.ttnet.com.tr/ttnetwsci/abone/AboneListe.do?method=detayGoster Bu sayfanın bir ekran görüntüsünü buraya koyar mısınız?

• quote:

Altyapınız FİBERNET/HİPERNET destekliyor mu? Mevcut internet abonesi misiniz? Devam eden taahhütünüz var mı?

Evet, evet, evet. Taahhütünüz bitesiye kadar alabileceğiniz bir kampanya bulunmamaktadır.
    Evet, evet, hayır. 3'lü Fırsat Kampanyası İKNA
    Evet, hayır, zaten abone değilim. 3'lü Fırsat Kampanyası
    Hayır, evet, evet. Taahhütünüzü etkilemeden NETLİMİTSİZ için 9 ay 44₺ kampanyası alabilirsiniz.
    Hayır, evet, hayır. TTNET'le Tam İsabet Kampanyası ve TTNET Alo THK Kampanyası
    Hayır, hayır, zaten abone değilim. Yalın internet için Üniversiteli Kampanyası (herkese açık - modem hediyeli) | TTNET Alo ile internet için ise Avantajlı NET6 Kampanyası ile NETLİMİTSİZ

TT sabit telefona sabit ücret ödemek istemiyorsanız, TTNET Alo THK Kampanyası ile TT sabit telefonunuzu 12 ay taahhüt ile TTNET Alo'ya (TTNET Alo Konuştukça Öde, TTNET Alo 100, TTNET Alo 250, TTNET Alo 500, TTNET Alo 1000, TTNET Alo Limitsiz) taşıyın, 12 ay boyunca sabit ücret ödemeyin. (TTNET Alo sabit ücret aylık 15₺ dir.)

Atladığım bir husus varsa hatırlatın.

@sonurakar

hocam cevaplarım Evet, evet, hayır.

halen fiber altyapısı olan bi yerde adsl 1mb sınırsız(eski tarife yeni kayıt yok) hizmeti alıyor ve 55 tl ödüyorum taahhütüm bitti
    sadece internet/fiber/adsl alma şansım yok mu üçlü kampanya almasam

not: ttnetin tilgin 1311 modemi takılı ve fiber altyapısı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cingibi -- 24 Nisan 2013; 14:36:46 >

• 1. kademe telefon görüşmeleri dakikası 10 kuruş diyor, bu çok ucuz değil mi ?

yurt dışı görüşmeler de 10 kuruş gibi gözüküyor, doğru mu bu ?
  • ilginiz için gerçekten teşekkür ederim benim şöyle bir sorunum var annem interneti ilk açarken kurumsal diye açmışlar sanırım ev olmasına rağmen o verdiğiniz linke tıkladığımda hata veriyor . tek kullanımlık şifre ile girdiğimde de sisteme adls kullanıcı adını girmeden kayıt yaptırdınız diyor, adsl kullanıcı adı şifreyle girmeye çalıştığımda da hata veriyor. bugun de gittiğimde telekom'a sıkıntılardan dolayı iki internet hattını ve telefonları annemden üzerime devraldım ve anca yarın işlemlerin geçeceğini söylemişti. bekliycem öncelikle sonra bu kısır döngüyü kırmaya çalışacağım :/
  • @cingibi TTNET 3'lü Fırsat Kampanyası TT müdürlüğü İPTAL bölümünde mevcut taahhütsüz ve altyapısı uygun olan abonelere İKNA kampanyası olarak verilebiliyor. Dolayısıyla [TTNET Alo'suz ve tivibu'suz] sadece yalın internet için başvuru yapabilirsiniz.

TTNET 3'lü Fırsat Kampanyası | TTNET 3'lü Fırsat Kampanyası SSS | Başvuru öncesi incelemek için imzalamanız gereken TTNET 3'lü Fırsat Kampanyası sözleşmesine buradan ulaşabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

1. kademe telefon görüşmeleri dakikası 10 kuruş diyor, bu çok ucuz değil mi ?

yurt dışı görüşmeler de 10 kuruş gibi gözüküyor, doğru mu bu ?

Uluslararası Kademe 1 Sabit Telefon ülkeleri:

TTNET Alo Konuştukça Öde için:
    Diğer kademeler:http://www.ttnet.com.tr/bireysel/destek/internet/SozlesmeVeTaahhutnameler/uluslararasi-aramalar-kademeler-listesi.pdf
    Diğer kademeler ücretlendirme:http://www.ttnet.com.tr/bireysel/destek/internet/SozlesmeVeTaahhutnameler/TTNET_alo_sss_v2.pdf

• Bu konuda okuduklarimdan sonra bugun telekoma gittim

3lu firsat diye bir kampqnya olup olmadigini sordum

Baska bir departmana yonlendirdler

Gittim durumu izah ettim.basvurumu aldilar fiber altyapinin oldugunu soylediler ve bende gectim

Anlamadigim

Bizim apartmanda fiber kutusu falanyok

Cadde ustunde oturuyorum apartmana kadar altyapi varmis kot4- kot6 mi ne kablosu ile daireye getireceklermis.

Bu fiber oluyormu?

2-- herhangi bir modemfalan vermediler vermeleri gerekiyormuydu?

5 gun icinde hallolur dediler en fazla 1 saat internetsiz kalirsiniz dediler dogrumudur????

• TTNET Alo kullanıcılarına duyurulur: TTNET Alo sabit telefonlar 0800xxxyyzz gibi telefon numaralarını arayamıyordu; ama artık arayabiliyor. Bilginize.

• 
Sayfa: önceki 294295296297298
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.