Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (295. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
28.735
Cevap
575
Favori
2.023.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arakdaşlar bi sorum var. fiber modemden bilgisayara gidecek olan kablo fiber kablomu olacak yoksa eski kullandığım normal kablolar iş görürmü?
    cat 5 miydi cat 6 mıydı neydi tam hatırlayamadım kablonun adını. yada her ikiside farklı kablodur. hangisini kullanmak gerek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dejavu02 -- 23 Nisan 2013; 18:24:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Handsome2000

Benim taahhut gelecek ay bitiyor, 3 lu firsat a simdiden basvurabilir miyim?

3 lü fırsat için belirli illerden başvuru alınıyormuş. onun dışındaki iller başvuru almıyor alınanlarınkide iptal ediliyormuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: dejavu02

arakdaşlar bi sorum var. fiber modemden bilgisayara gidecek olan kablo fiber kablomu olacak yoksa eski kullandığım normal kablolar iş görürmü?
    cat 5 miydi cat 6 mıydı neydi tam hatırlayamadım kablonun adını. yada her ikiside farklı kablodur. hangisini kullanmak gerek?

cat5 ethernet kablosu yeterlidir
    zaten bildiğim kadarıyla modeme de cat5 ile geliyor internet
  • Hattı adsl destekleyip de 3'lü fırsat kampanyasını alabilen var mı? (Fibernet ve hipernet hariç).
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiNaPSiS

quote:

Orijinalden alıntı: dejavu02

arakdaşlar bi sorum var. fiber modemden bilgisayara gidecek olan kablo fiber kablomu olacak yoksa eski kullandığım normal kablolar iş görürmü?

cat5 ethernet kablosu yeterlidir
    zaten bildiğim kadarıyla modeme de cat5 ile geliyor internet

çok teşekkür ederim cvp için. zaten 20 Mbps'lik paket aldık. cat5 100 Mbps ye kadar taşıyabiliyormuş galiba
  • Bu arada ben yeni sorularımla karşınızdayım

Sıfırdan abone olmak yerine smile adsl'i ttnete taşıyıp öyle 3'lü fırsata başvursak kabul edilir mi? Mh önce taşıma sonra 3lü fırsata başvuru yapabilirsiniz diyor.
    Fakat ttnet'e bir kere taşındıktan sonra 3'lü fırsatı vermelerine sistemleri müsaade eder mi bilemiyorum
  • quote:

Bu arada ben yeni sorularımla karşınızdayım

Sıfırdan abone olmak yerine smile adsl'i ttnete taşıyıp öyle 3'lü fırsata başvursak kabul edilir mi? Mh önce taşıma sonra 3lü fırsata başvuru yapabilirsiniz diyor.
    Fakat ttnet'e bir kere taşındıktan sonra 3'lü fırsatı vermelerine sistemleri müsaade eder mi bilemiyorum

Taşıma'nın esprisi nedir? İnternetinizi taahhütsüz bir abonelik ile başlatıp TTNET 3'lü Fırsat Kampanyası alabileceğiniz gibi önce SmileADSL iptal edilip sonra yeni bir başvuru ile de abonelik yapılabilir. İnterneti taşıyınca 36₺ bağlantı ücreti almıyorlar gibi bir avantaj mı var?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

quote:

Bu arada ben yeni sorularımla karşınızdayım

Taşıma'nın esprisi nedir? İnternetinizi taahhütsüz bir abonelik ile başlatıp TTNET 3'lü Fırsat Kampanyası alabileceğiniz gibi önce SmileADSL iptal edilip sonra yeni bir başvuru ile de abonelik yapılabilir. İnterneti taşıyınca 36₺ bağlantı ücreti almıyorlar gibi bir avantaj mı var?

Hocam iptalde biraz zaman kaybedicem ve nisan kampanyasını kaçırmak istemiyorum açıkçası. D-smartın nasıl bi şirket olduğunu az çok duymuşsunuzdur hiç uğraşmak istemiyorum kendileriyle

• 4 martta tam isabet kampanyasına geçtim bu ay yine 63tl fatura göndermişler
    bir yanlışlık mı var yoksa indirim gelecek aydan itibaren mi geçerli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yalın adsl sahibiyim. tahaahütüm bitti. fibernet,hibernet desteklemiyor. hangi tarife makbul olur benim için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mabovski

4 martta tam isabet kampanyasına geçtim bu ay yine 63tl fatura göndermişler
    bir yanlışlık mı var yoksa indirim gelecek aydan itibaren mi geçerli

Faturayı buraya koyabilir misiniz?

• bugun tt bayisi aradi 444 lu numarayi aramissiniz dedi bende dogrudur dedim. 3 lu firsat istiyorum diye belirttim. basvuru aldi 3 gune gelip kuracaklarini soyledi. mudurluge gitmekten kurtuldum.

• Benim kafam çok karıştı. Şu anda d-smart net kullanıyorum, ttnetten herhangi bir tarifeye nakil oluyor mu? Yani dsmartnet'den iptal işlemini beklememe gerek yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yesil-111

Benim kafam çok karıştı. Şu anda d-smart net kullanıyorum, ttnetten herhangi bir tarifeye nakil oluyor mu? Yani dsmartnet'den iptal işlemini beklememe gerek yok mu?

TT müdürlüğüne gidip nakil yapabiliyorlar mı sormak lazım; nakil yapabiliyorlarsa daha avantajlı, çünkü port boşaltmama sıkıntısı ortaya çıkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: cakin

bugun tt bayisi aradi 444 lu numarayi aramissiniz dedi bende dogrudur dedim. 3 lu firsat istiyorum diye belirttim. basvuru aldi 3 gune gelip kuracaklarini soyledi. mudurluge gitmekten kurtuldum.

O TT bayisinin numarası var mı sizde ve hangi bayi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yesil-111

quote:

Orijinalden alıntı: cakin

bugun tt bayisi aradi 444 lu numarayi aramissiniz dedi bende dogrudur dedim. 3 lu firsat istiyorum diye belirttim. basvuru aldi 3 gune gelip kuracaklarini soyledi. mudurluge gitmekten kurtuldum.

O TT bayisinin numarası var mı sizde ve hangi bayi acaba?

http://www.crmtelekom.com.tr/iletisim/iletisim.html

arayan bayii iletişim bilgileri

ben istanbulda ikamet etmeme rahmen bulunduğum yerdeki bayiye aktaracakmışlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: kesaplix

yalın adsl sahibiyim. tahaahütüm bitti. fibernet,hibernet desteklemiyor. hangi tarife makbul olur benim için?

cevap?
    not:telefon,tivibu lazım değil.sadece net işimi görür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nohackmove

quote:

Orijinalden alıntı: Abaykal

quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

SuperOnline varken TTnet kullananlar var.

aynen..
    5 aydır kullanıyorum 29.90 tl 8 mb. sınırsız (50 gb kotalı).. 24 ay taahhütlü fiyat.
    avcı tarifesi diye geçiyor. emin degilim ama şimdiki zamlı! fiyatı aylık 35 lira galiba..

superonline da MTU işe yaramıyor. kota aşınca düşen hıza müdahale edilemiyor. ben 50gb tan sonra mtu yapıp çatır çatır dosya çekmeye devam ediyorum

mtu nedir acaba? Modem filan fark edermi herkes yaparbilir mi mtuyu?

• şu taahhütüm bitsin direk çöpe atacağım.
  • Şansa bak tahattüt 2 mayısta bitiyor. Kampanya 30 nisanda sona eriyor.
  • 
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.