DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | TÜRK TELEKOM FİBERNET/HİPERNET/ADSL |
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.822
Cevap
372
Favori
1.104.742
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | TÜRK TELEKOM FİBERNET/HİPERNET/ADSL |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      3001 Mesaj
      21 Nisan 2013 22:58:26
      quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

Alıntıları Göster

Bu konuda bir bilgim yok.

Hocam ben herşeyi sizden beklemeyeyim diye arayıp sordum az önce
      Yönlendirme yapılıyormuş ve yönlendirme aramaları paketten düşüyormuş
      Ayrıca TTNet alo hattıyla faks alıp gönderme de yapılıyormuş. Sanırım bildiğimiz Türk Telekom hattından bir farkı yok.
      |
      |

Deveye sormuşlar boynun neden eğri diye, deve de demiş ki s... g.. o... ç... senin ağzını yüzünü s... demiş...
    • 21 Nisan 2013 22:58:33
      quote:

Orijinalden alıntı: pretty34

Alıntıları Göster

bizim bölgede de fiber yoksa bende böyle bişey arıyorum.yokmu limitsiz adsl kampanyası max 50 tl

Üniversiteli Kampanyası Yalın NETLİMİTSİZ 49,99₺ (Herkese açık - 12 ay taahhütlü - Yeni abonelere bağlantı ücreti aylık 3₺ - Yalın internet devre hazırlama ücreti bir defaya mahsus 8₺ - Modem hediyeli)
      |
      |

• Çavuş
      64 Mesaj
      21 Nisan 2013 23:02:38

Cevaplar için teşekkürler.@SiNaPSiS
      |
      |
      Bahsedilenler: SiNaPSiS

• Yüzbaşı
      356 Mesaj
      21 Nisan 2013 23:14:27
      Selamlar. Tivibu ev alınca internet hattınıza ekstra bir yükleme veriyorlar di mi? Yoksa sizin internetinizden kısıtlanmıyor.

• Teğmen
      194 Mesaj
      21 Nisan 2013 23:15:29
      quote:

Orijinalden alıntı: tizar

Alıntıları Göster

and the oscar goes to dejavu02

bu kampanyaları farklı fiyatlandırma sebepleri farklı dönemlerde çıkması ve fırsatın daha erken bitecek olması adı üstünde fırsat. 12 ayın burada hiç bir önemi yok. müşteriler dur şu kampanyayı alayım 2 ay kullanıp bozayım diye almıyorlar ki. amaç internet hizmeti almaya mahkum olduğumuz için uzun vadede ucuz yollusunu seçmek.

al işte bi kendini bilmez daha.... maden kimse bir iki ay içinde bozmayacak ve 12 ayın önemi yok o zaman ne diye her kampanyayı taahhütlü hale getiriyorlar.
      farklı tarihlerde çıktıkları falanda yok. her ikiside 1-30 nisan arası. erken bitende yok anlayacağın.
      bendeki oscarda sana gelsin. ama benimki türk oscarı. anladın sen

• 21 Nisan 2013 23:26:07
      Bilmemek ayıp değil, öğrenmemek ayıp:
      http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/3lu-Firsat-Kampanyasi.aspx
      Kampanya 1 Nisan 2013 – 30 Nisan 2013 tarihleri arasında geçerlidir.
      SS:

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/3lu-Avantaj-Kampanyasi.aspx
      Kampanya 1 Mart 2013 – 30 Nisan 2013 tarihleri arasında geçerlidir.
      SS:

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      5 Not
      21 Nisan 2013 23:39:50
      quote:

Orijinalden alıntı: dejavu02

Alıntıları Göster

al işte bi kendini bilmez daha.... maden kimse bir iki ay içinde bozmayacak ve 12 ayın önemi yok o zaman ne diye her kampanyayı taahhütlü hale getiriyorlar.
      farklı tarihlerde çıktıkları falanda yok. her ikiside 1-30 nisan arası. erken bitende yok anlayacağın.

hocam ne anlatmaya çalıştığını tüm devrelerimi zorlamama rağmen anlamadım. yahu kafa yorduğun şeye bak bu durumu bilmeyen mi var? bir taahhüt bozulursa indirim farkı mevcut yürürlükteki tarifeye göre hesaplanır. iki kampanyada da taahhüt bozulursa 69 lira ödeniyor mu? bitti gitti. kendince hesaplamalar yapmış farkı çözdüm demişsiniz. bende espri olsun diye o cümleyi kullandım. hala anlamadıysan daha detaylı yazacağım...

I AM THE SWORD IN THE DARKNESS
    • Yüzbaşı
      356 Mesaj
      22 Nisan 2013 00:00:44
      quote:

Orijinalden alıntı: TaLeNDiL

Selamlar. Tivibu ev alınca internet hattınıza ekstra bir yükleme veriyorlar di mi? Yoksa sizin internetinizden kısıtlanmıyor.

Üstteki sorumun dışında bir ek sorum daha var. Siteyi inceledim de ttnetin, kampanya açıklamalarında:

Kampanyadan TTNET FİBERNET / HİPERNET altyapısına sahip, yeni bireysel müşterilerimiz 12 aylık abonelik taahhütnamesi imzalayarak yararlanabilir. Kampanyadan altyapısı, teknik donanımı ve kurulum şartları destekleyen uygun abonelerimiz yararlanabilecektir.

gibi bir madde var. Sizler nasıl yararlanabildiniz bu kampanyadan, herkes yeni mi yoksa ttnette?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaLeNDiL -- 22 Nisan 2013; 0:01:25 >

• Yarbay
      3001 Mesaj
      22 Nisan 2013 00:14:16
      quote:

Orijinalden alıntı: dejavu02

Alıntıları Göster

3'lü avantaj daha uzun süreden beri var. İlk başvurduğumda son başvuru 31 Mart'tı ve o zaman 3'lü fırsat yoktu.
      3'lü fırsat daha sonradan geldi. Tabi yapılan hoş değil, 3'lü fırsatın geçerli olduğu illerde 3'lü avantaja abone kabul etme bari..

Bu arada TTNet Alo'da 7den 7ye bedava kampanyasına cep numaraları dahil değilmiş.
      Şu an merak ettiğim 12 ay sonra ttnet'ten vazgeçersek sabit numaramız tekrar Türk Telekom'a taşınabilecek mi? Bunu da kısa bir süre sonra öğreneceğim
      |
      |

Deveye sormuşlar boynun neden eğri diye, deve de demiş ki s... g.. o... ç... senin ağzını yüzünü s... demiş...
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      5 Not
      22 Nisan 2013 00:14:21
      quote:

Alıntıları Göster

Üstteki sorumun dışında bir ek sorum daha var. Siteyi inceledim de ttnetin, kampanya açıklamalarında:

Kampanyadan TTNET FİBERNET / HİPERNET altyapısına sahip, yeni bireysel müşterilerimiz 12 aylık abonelik taahhütnamesi imzalayarak yararlanabilir. Kampanyadan altyapısı, teknik donanımı ve kurulum şartları destekleyen uygun abonelerimiz yararlanabilecektir.

gibi bir madde var. Sizler nasıl yararlanabildiniz bu kampanyadan, herkes yeni mi yoksa ttnette?

tarifede 20mbit diyor fakat 24mbit veriyorlar. zaten olması gerekende bu vdslin espirisi 24mbit den sonra başlıyor. extra hız vermelerine gerek yok çünkü internet tivibu ev birbirinden etkilenmiyor tivibu açıkken de full hız neti kullanıyorsunuz. mevcut müşteriyseniz ve altyapınız destekliyorsa türk telekom müdürlükleri iptal bölümünden kampanyaya dahil oluyorsunuz.
      |
      |

I AM THE SWORD IN THE DARKNESS
    • Yarbay
      3001 Mesaj
      22 Nisan 2013 00:18:11
      quote:

Alıntıları Göster

Türk telekom müdürlüklerinde iptal masalarına giderek bu kampanyadan yararlanmışlar hocam eski aboneler.

Tivibu için gereken veri için ne gerekiyorsa sınırsız bant genişliği tanımlanıyor, bir durum hariç

Hattınız 20 megabit destekliyorsa,
      20 megabit internet tarifesi kullanıyorsanız boşta bant genişliği kalmıyor. O zaman da tivibu internetle ortak kullanıyor hızı. (tivibu öncelikli)

Hattınız örneğin 50 megabit destekliyorsa
      siz de 20 megabitlik internet tarifesi kullanıyorsanız, hattınızda boşta 30 megabit kalıyor. Bunu da tivibu istediği gibi kullanıyor internetiniz etkilenmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiNaPSiS -- 22 Nisan 2013; 0:18:48 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      356 Mesaj
      22 Nisan 2013 00:39:51

Son 3 ay içerisinde aboneliğini iptal ettirmiş olan TTNET aboneleri bu kampanyadan yararlanamaz.

şeklinde de bir madde var ama esnetiyorlar herhalde dediğinize göre..
      |
      |
      Bahsedilenler: SiNaPSiS , tizar

• Yarbay
      3001 Mesaj
      22 Nisan 2013 01:06:26
      quote:

Son 3 ay içerisinde aboneliğini iptal ettirmiş olan TTNET aboneleri bu kampanyadan yararlanamaz.

şeklinde de bir madde var ama esnetiyorlar herhalde dediğinize göre..

Aynen hocam iptal masaları veriyormuş kampanyayı. Vermezlerse de ailenizden biri üstünden sıfırdan abone olursunuz artık ama telefon numaranız değişir

• Yüzbaşı
      356 Mesaj
      22 Nisan 2013 04:51:32
      Telefonla halledeyim dedim ama olmadı tabi, zaten olsa şaşardım. Yarın telekoma gidicem bakalım. Umarım vdsl modem de verirler, maddeler arasında eğer modeminiz yoksa vericez denmiş de biraz ucu açık gibi geldi bana.
      |
      |

• Teğmen
      234 Mesaj
      22 Nisan 2013 09:39:41
      TTnet çağrı merkezi üzerinden üyeliğimi iptal ettireceğim deyip ikna kampanyası kapsamında bu kampanyaya dahil olmaya çalıştım olmadı. Turk telekom merkezlerinden kesin bu işlemi yapıyorlar mı acaba? boşuna gitmeyelim.
      |
      |

KK Yardımlaşma
    • Çavuş
      95 Mesaj
      22 Nisan 2013 10:26:15
      Merhabalar,

Bu TTNet Alo paketinin alınca , Wirofon' a üye olunabiliyor mu? Bu konuda deneyimi olan varmı, TTNet Alo ile türk telekom telefon farklı ürün olması sebebiyle sorruyorum

"Wirofon’dan kimler yararlanabilir?
      Türk Telekom ev telefonu aboneliği bulunan abonelerimiz, kendilerine ait ev telefonları üzerinden Wirofon servisini aktifleştirerek servisten yararlanabilirler."
      |
      |

• Teğmen
      154 Mesaj
      22 Nisan 2013 10:48:39
      Arkadaşlar bu 3 lü paketlerdeki tivibu ev maxi paket değil mi? geçen haftaki diziyi izlemek istediğimizde bir numarayı arayıp tarife yükseltmemiz gerekiyormuş (uyarı veriyor). Nedir bu anlayan var mı?
      |
      |
    • Binbaşı
      1896 Mesaj
      22 Nisan 2013 11:44:10
      Beyler 1 saate kadar internet baqlatmaya gidecegim. Evde sabit telefon hatt1 var; ben su 39 tl lik int+tivibu+ttnet alo yu almak istiyorum. ^imdi ikna ofisine mi ba_vuracaq1m yoksa normal mü_teri hizmetlerine mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Tavsiye etmiyorum: ahmetcodek - (Hredius) - (sözünde durma yetisine sahip değil, anlaşma yapmadan önce 2 kere düşünün)
    • Yüzbaşı
      968 Mesaj
      22 Nisan 2013 11:55:21
      3lü fırsat telefonla abonelik almıyor mu?

bayide ofiste iş bilmezler uğraştırıyor epey
      |
      |

• 22 Nisan 2013 13:02:36
      10 Dakika önce başvurumu yaptım 3 lü fırsata ilk ay 60 TL sonra ki aylar 45 e düşüyor ilk ay 14TL telefon bağlama ücreti 3+3.5(12 Ay) olmak üzerede tivibu ve internet bağlantı ücretleri kadın 3 lü fırsat diyince şaşırdı bi genelikle 3 lü avantaj veriyoruz siz internetten mi duydunuz diye sordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
modasor
SEO
izmir havalimanı transfer
ses yalıtımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,984
1.2.156

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.