Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (291. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
28.408
Cevap
570
Favori
2.005.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyleryeni üyelik alacagım ve bölgemde fiber yok. Telefon hattı da almak istiyorum. Bu sekilde kampanya yok mu hic. ADSL +TElefon seklinde kampanya yok mu sadece fibere mi bu kampanya
  • web sitesinden bakıyorum fiber alt yapısı var.müşt.hizmetleri yok diyor.binanın çaprazında yaklaşık 100 mt ilerde ttnet fiber burada diye yazan santral var.bu nasıl iştir anlamadım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

quote:

Orijinalden alıntı: SiNaPSiS

Arkadaşlar bu paketi bir işyerine de bağlatmak istiyorum
    Fakat işyeri sahibi sabit telefonunu zamanında başka bir şirkete taşıyıp pişman olmuş. Hiçbir şekilde sabit telefonunu bir yere taşımak istemiyor

Yine 39TL vererek hipernet+tivibu ev alabilir mi?
    Sabit telefonu Türk Telekom'da kalacak (TTNet aloya taşınmayacak) ve Türk telekomun sabit telefon faturalarını ödemeye razı.

Evet.

Hocam teşekkürler Son olarak bir şey daha soracağım
    ttnet alo'da yönlendirme servisi var mı? Bildiğimiz cep telefonlarındaki gibi

(Türk telekom hatlarında var, işyeri sahibi sırf bu nedenle tekrar türk telekoma dönmüştü)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dejavu02

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pretty34

quote:

quote:

quote:

quote:

merhaba arkadaşlar;
    bende ttnet fiber üçlü acvantaj paketinden faydalanmak istiyorum.
    telefon hattım yok.yani herşey sıfırdan yapılacak.ben şimdi tivibu istemiyorum deyince aylık 39 mu ödeyeceğim.yoksa istesemde istemesem de 49 mu ödeyeceğim.

TTNET 3’lü Fırsat Kampanyası ile alırsanız 39₺, TTNET 3’lü Avantaj Kampanyası ile alırsanız 49₺ olur. tivibu alınıp alınmamasının farkı aylık +3,5₺ tivibu kurulum ücretidir.

hocam içerikleri aynı.fiyatları neden farklı bunların anlamadım.avantaj ve fırsat olmasının ne farkı varmış.bu türktelekom neyin peşinde

BTK'ya bile şikayet ettim; ama bir çözümü olmadı... Malum TT, malum TTNET...

yani ben yarın şubeye gittiğimde 3lü fırsat paketi istediğimde paşa paşa 39 tl lik tarifeyi yapacaklar değil mi

Evet yalnız 3'lü avantaj Türkiye genelinde. 3'lü fırsatsa 10 küsür ile özel. Şu an linki bulamadım ama aklınızda olsun.

evet çok kıymeti sonurakar arkadaşımızın başka bi sayfada paylaştığı gibi 3 lü fırsat paketi sadece İstanbul,Ankara,Eskişehir,İzmir,Antalya,Konya,Bursa,Adana,Gaziantep,Mersin, Kayseri,Samsun,Trabzon,Diyarbakır illerindeymiş.....

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mete041

Bu 39 lük paket Bursa'ya özelmiş kocaeli Telekom'a gittim faydalanamacağımı Bursa'ya özel olduğunu söyledi Müşteri hizmetleri yetkilisi

3'lü Fırsat kampanyası, TTNET'le Tam İsabet kampanyasında olduğu gibi "İstanbul,Ankara,Eskişehir,İzmir,Antalya,Konya,Bursa,Adana,Gaziantep,Mersin, Kayseri,Samsun,Trabzon,Diyarbakır" illerinde aktif, diğer illerde proaktiftir.
    Benim Tam İsabet'e Afyon'da başvurup aldığım gibi siz de hem mevcut müşteri olarak hem de yeni başvuracak abone olarak TT Ofisindeki görevliyi İKNA etmeniz durumunda bu kampanyayı alabilirsiniz.

Sadece bu illerde geçerli değil, bu illerde aktif, diğer illerde ise proaktif; yani TT müdürlüğü görevlisi isterse verebilir. Bu da TTNET'in takdiri; benim değil...

• quote:

quote:

quote:

Fakat işyeri sahibi sabit telefonunu zamanında başka bir şirkete taşıyıp pişman olmuş. Hiçbir şekilde sabit telefonunu bir yere taşımak istemiyor

Sabit telefonu Türk Telekom'da kalacak (TTNet aloya taşınmayacak) ve Türk telekomun sabit telefon faturalarını ödemeye razı.

Evet.

(Türk telekom hatlarında var, işyeri sahibi sırf bu nedenle tekrar türk telekoma dönmüştü)

Bu konuda bir bilgim yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: thekoch

Beyleryeni üyelik alacagım ve bölgemde fiber yok. Telefon hattı da almak istiyorum. Bu sekilde kampanya yok mu hic. ADSL +TElefon seklinde kampanya yok mu sadece fibere mi bu kampanya

bizim bölgede de fiber yoksa bende böyle bişey arıyorum.yokmu limitsiz adsl kampanyası max 50 tl
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Evet.

Bu konuda bir bilgim yok.

Hocam ben herşeyi sizden beklemeyeyim diye arayıp sordum az önce
    Yönlendirme yapılıyormuş ve yönlendirme aramaları paketten düşüyormuş
    Ayrıca TTNet alo hattıyla faks alıp gönderme de yapılıyormuş. Sanırım bildiğimiz Türk Telekom hattından bir farkı yok.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: thekoch

Beyleryeni üyelik alacagım ve bölgemde fiber yok. Telefon hattı da almak istiyorum. Bu sekilde kampanya yok mu hic. ADSL +TElefon seklinde kampanya yok mu sadece fibere mi bu kampanya

bizim bölgede de fiber yoksa bende böyle bişey arıyorum.yokmu limitsiz adsl kampanyası max 50 tl

Üniversiteli Kampanyası Yalın NETLİMİTSİZ 49,99₺ (Herkese açık - 12 ay taahhütlü - Yeni abonelere bağlantı ücreti aylık 3₺ - Yalın internet devre hazırlama ücreti bir defaya mahsus 8₺ - Modem hediyeli)
  • Cevaplar için teşekkürler.@SiNaPSiS
  • Selamlar. Tivibu ev alınca internet hattınıza ekstra bir yükleme veriyorlar di mi? Yoksa sizin internetinizden kısıtlanmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tizar

quote:

Arkadaşlar ben bu iki paket arasındaki bağlantıyı çözdüm.

Birincisi kazık dediğiniz 3 lü Avantaj Paketi:
    Aylık 49 lira ve 12 ay boyunca 20 lira indirimle sunuluyor.
    Yani 12 ay içinde taahhütü bozarsanız sizden kullandığınız ay kadar 20 lira geri alınacak.
    Ha ben zaten bozmam ki derseniz de 12 ay sonra aylık 49 + 20 = 69 lira ödeyeceksiniz.

Şimdi gelelim diğer pakete, 3 lü fırsat paketi:
    Aylık 39 lira ve 12 ay boyunca 30 lira indirimle sunuluyor...
    Yani 12 ay içinde taahhütü bozarsanız sizden kullandığınız ay kadar 30 lira geri alınacak.
    Ha ben zaten bozmam ki derseniz de 12 ay sonra aylık 39 + 30 = 69 lira ödeyeceksiniz.

and the oscar goes to dejavu02

bu kampanyaları farklı fiyatlandırma sebepleri farklı dönemlerde çıkması ve fırsatın daha erken bitecek olması adı üstünde fırsat. 12 ayın burada hiç bir önemi yok. müşteriler dur şu kampanyayı alayım 2 ay kullanıp bozayım diye almıyorlar ki. amaç internet hizmeti almaya mahkum olduğumuz için uzun vadede ucuz yollusunu seçmek.

al işte bi kendini bilmez daha.... maden kimse bir iki ay içinde bozmayacak ve 12 ayın önemi yok o zaman ne diye her kampanyayı taahhütlü hale getiriyorlar.
    farklı tarihlerde çıktıkları falanda yok. her ikiside 1-30 nisan arası. erken bitende yok anlayacağın.
    bendeki oscarda sana gelsin. ama benimki türk oscarı. anladın sen
  • Bilmemek ayıp değil, öğrenmemek ayıp:
    http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/3lu-Firsat-Kampanyasi.aspx
    Kampanya 1 Nisan 2013 – 30 Nisan 2013 tarihleri arasında geçerlidir.
    SS: TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL
    http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/3lu-Avantaj-Kampanyasi.aspx
    Kampanya 1 Mart 2013 – 30 Nisan 2013 tarihleri arasında geçerlidir.
    SS: TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL

• quote:

quote:

quote:

Yani 12 ay içinde taahhütü bozarsanız sizden kullandığınız ay kadar 20 lira geri alınacak.
    Ha ben zaten bozmam ki derseniz de 12 ay sonra aylık 49 + 20 = 69 lira ödeyeceksiniz.

Yani 12 ay içinde taahhütü bozarsanız sizden kullandığınız ay kadar 30 lira geri alınacak.
    Ha ben zaten bozmam ki derseniz de 12 ay sonra aylık 39 + 30 = 69 lira ödeyeceksiniz.

bu kampanyaları farklı fiyatlandırma sebepleri farklı dönemlerde çıkması ve fırsatın daha erken bitecek olması adı üstünde fırsat. 12 ayın burada hiç bir önemi yok. müşteriler dur şu kampanyayı alayım 2 ay kullanıp bozayım diye almıyorlar ki. amaç internet hizmeti almaya mahkum olduğumuz için uzun vadede ucuz yollusunu seçmek.

al işte bi kendini bilmez daha.... maden kimse bir iki ay içinde bozmayacak ve 12 ayın önemi yok o zaman ne diye her kampanyayı taahhütlü hale getiriyorlar.
    farklı tarihlerde çıktıkları falanda yok. her ikiside 1-30 nisan arası. erken bitende yok anlayacağın.

hocam ne anlatmaya çalıştığını tüm devrelerimi zorlamama rağmen anlamadım. yahu kafa yorduğun şeye bak bu durumu bilmeyen mi var? bir taahhüt bozulursa indirim farkı mevcut yürürlükteki tarifeye göre hesaplanır. iki kampanyada da taahhüt bozulursa 69 lira ödeniyor mu? bitti gitti. kendince hesaplamalar yapmış farkı çözdüm demişsiniz. bende espri olsun diye o cümleyi kullandım. hala anlamadıysan daha detaylı yazacağım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaLeNDiL

Selamlar. Tivibu ev alınca internet hattınıza ekstra bir yükleme veriyorlar di mi? Yoksa sizin internetinizden kısıtlanmıyor.

Üstteki sorumun dışında bir ek sorum daha var. Siteyi inceledim de ttnetin, kampanya açıklamalarında:

Kampanyadan TTNET FİBERNET / HİPERNET altyapısına sahip, yeni bireysel müşterilerimiz 12 aylık abonelik taahhütnamesi imzalayarak yararlanabilir. Kampanyadan altyapısı, teknik donanımı ve kurulum şartları destekleyen uygun abonelerimiz yararlanabilecektir.

gibi bir madde var. Sizler nasıl yararlanabildiniz bu kampanyadan, herkes yeni mi yoksa ttnette?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaLeNDiL -- 22 Nisan 2013; 0:01:25 >
  • quote:

quote:

quote:

3'lü avantaj daha uzun süreden beri var. İlk başvurduğumda son başvuru 31 Mart'tı ve o zaman 3'lü fırsat yoktu.
    3'lü fırsat daha sonradan geldi. Tabi yapılan hoş değil, 3'lü fırsatın geçerli olduğu illerde 3'lü avantaja abone kabul etme bari..

Bu arada TTNet Alo'da 7den 7ye bedava kampanyasına cep numaraları dahil değilmiş.
    Şu an merak ettiğim 12 ay sonra ttnet'ten vazgeçersek sabit numaramız tekrar Türk Telekom'a taşınabilecek mi? Bunu da kısa bir süre sonra öğreneceğim
  • quote:

quote:

Selamlar. Tivibu ev alınca internet hattınıza ekstra bir yükleme veriyorlar di mi? Yoksa sizin internetinizden kısıtlanmıyor.

Üstteki sorumun dışında bir ek sorum daha var. Siteyi inceledim de ttnetin, kampanya açıklamalarında:

Kampanyadan TTNET FİBERNET / HİPERNET altyapısına sahip, yeni bireysel müşterilerimiz 12 aylık abonelik taahhütnamesi imzalayarak yararlanabilir. Kampanyadan altyapısı, teknik donanımı ve kurulum şartları destekleyen uygun abonelerimiz yararlanabilecektir.

gibi bir madde var. Sizler nasıl yararlanabildiniz bu kampanyadan, herkes yeni mi yoksa ttnette?

tarifede 20mbit diyor fakat 24mbit veriyorlar. zaten olması gerekende bu vdslin espirisi 24mbit den sonra başlıyor. extra hız vermelerine gerek yok çünkü internet tivibu ev birbirinden etkilenmiyor tivibu açıkken de full hız neti kullanıyorsunuz. mevcut müşteriyseniz ve altyapınız destekliyorsa türk telekom müdürlükleri iptal bölümünden kampanyaya dahil oluyorsunuz.
  • quote:

quote:

Türk telekom müdürlüklerinde iptal masalarına giderek bu kampanyadan yararlanmışlar hocam eski aboneler.

Tivibu için gereken veri için ne gerekiyorsa sınırsız bant genişliği tanımlanıyor, bir durum hariç

Hattınız 20 megabit destekliyorsa,
    20 megabit internet tarifesi kullanıyorsanız boşta bant genişliği kalmıyor. O zaman da tivibu internetle ortak kullanıyor hızı. (tivibu öncelikli)

Hattınız örneğin 50 megabit destekliyorsa
    siz de 20 megabitlik internet tarifesi kullanıyorsanız, hattınızda boşta 30 megabit kalıyor. Bunu da tivibu istediği gibi kullanıyor internetiniz etkilenmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiNaPSiS -- 22 Nisan 2013; 0:18:48 >
  • Son 3 ay içerisinde aboneliğini iptal ettirmiş olan TTNET aboneleri bu kampanyadan yararlanamaz.

şeklinde de bir madde var ama esnetiyorlar herhalde dediğinize göre..
  • quote:

Son 3 ay içerisinde aboneliğini iptal ettirmiş olan TTNET aboneleri bu kampanyadan yararlanamaz.

şeklinde de bir madde var ama esnetiyorlar herhalde dediğinize göre..

Aynen hocam iptal masaları veriyormuş kampanyayı. Vermezlerse de ailenizden biri üstünden sıfırdan abone olursunuz artık ama telefon numaranız değişir
  • Telefonla halledeyim dedim ama olmadı tabi, zaten olsa şaşardım. Yarın telekoma gidicem bakalım. Umarım vdsl modem de verirler, maddeler arasında eğer modeminiz yoksa vericez denmiş de biraz ucu açık gibi geldi bana.
  • 
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.